08.12.2012 na TVN24 pojawił się materiał  w którym były prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew odpowiadał na pytania dziennikarzy w programie transmitowanym przez pięć kanałów telewizyjnych. Po „zejściu z wizji” mówił nie tylko o polityce, ale i o Obcych którzy są na Ziemi!

O czym więc raczył nas powiadomić, że wywołało to taką burzę medialną?

Ano to, iż..

„wraz z przekazaniem walizki z kodami nuklearnymi przynoszą Prezydentowi kraju teczkę a na niej jest napisane: „ściśle tajne”. Jest ona całkowicie poświęcona przybyszom którzy odwiedzili naszą planetę…”.(…) Ilu ich jest wśród nas? (pyta reporterka). Ilu ich jest wśród nas, to nie będę o tym opowiadać bo spowodowało by to panikę….(odpowiedział Prezydent)..

Ale co ja tam będę was raczył wycinkami wypowiedzi:

Materiał zamieszczony przez TVN24

I choć sama wypowiedz jest powalająca, wiele osób uważa to za czysty żart. Potwierdzeniem ma być nawet mina redaktorki, która z politowaniem, usłyszawszy wypowiedz Miedwiediew’a o Obcych uśmiecha się znacząco (0.20 0 filmik powyżej)

Następnie odchodząc od stołu, reporterka widać dostaje wytyczne od szefostwa, bądź sama nie wierząc to co usłyszała jeszcze raz zaczepia Prezydenta zadając mu pytanie w sprawie Obcych na Ziemi. Teraz już nie jest jej do śmiechu, a sam wydźwięk odpowiedzi  jest jakże długo oczekiwaną prawdą pilnie skrywaną przynajmniej od niecałe 60 lat. Posłuchajmy:

Echo wypowiedzi rosyjskiego ex-prezydenta niesie się po Świecie. Np: wzmianka na SkyNew:

Czy to już czas, długo oczekiwanego Pojektu Ujawnienia, którego celem jest uświadomienie realności zjawiska UFO, Obcych cywilizacji, które nie tylko są tam gdzieś, ale czynnie po dziś dzień są związani z naszą planetą a nawet w symbiozie z pewnymi rządami.

Ripsonar

Reklamy