Stewart Swerdlow

Cykl tematów alternatywnych prezentowanych przez szeroką gamę osób w internecie. Warto się z nimi zapoznać. Czy to są fakty? ABOSOLUTNIE NIE. Czy jest tu doza prawdopodobieństwa? BYĆ MOŻE. Moim celem jest zaprezentowanie innych punktów widzenia, aby poszerzyć sobie (tj. Wam Widzowie) obraz tematyki jaka obecnie jest prezentowana w internecie i mające niezłe wzięcie..

Stewart jest medycznym ekstra sensem, jasnowidzem, widzi osobiste archetypy, czyta sekwencje DNA i fale mózgowe. Posiada również zdolność widzenia implantów w ciele oraz, jak twierdzi potrafi de -programować osoby poddane kontroli umysłu. O czym możemy się z jego informacji dowiedzieć? Ano o Reptylianach, początkach człowieka, jak i projektach kontroli umysłu prowadzone w Montauk Projekt jak i innych rządowych eksperymentów. Skąd więc owa wiedza została zaczernieta przez owego Pana? De fakcto własnie ten projekt – Montauk wpłynął na poznanie tych zagadkowych wieści, które niczym powieść fantastyczna obrazuje nam ciekawą interpretację świata. Zapraszam zatem do podróży..

Historia wg Swerdlow’a

Początki, a raczej kolebka ludzkości tj. forma humanoidalna rasy ludzkiej to Lyra. Miliony lat temu najechali ją agresywna cywilizacja gadzia, zwana Reptylianie pochodzący z Oni pochodzą z systemu gwiezdnego Draco. Kim są owe gadzie kreatury?

Reptylianie

” Uznają się za formę cielesną najdoskonalej odzwierciedlającą Boga, gdyż ich genetyka nie zna ewolucji, pozostaje taka sama pod wpływem wieków, nie tak jak każdej innej istoty. Również gadoidy są samowystarczalni, w znaczeniu są kobietą i mężczyzną w jednym. Dzięki temu uznają się za lepszych, utworzyli swoją agendę, według której każda forma inteligentnego życia musi zostać zniszczona bo to tylko oni odzwierciedlają Boga. W trwających milionach lat gwiezdnych walkach wyrobili sobie pozycje rasy która ma najdoskonalszą technologie z dostępnych, są doskonali w tym co robią, czyli zniszczeniu życia mniej doskonałego niż oni…„:

Szerzej na ten temat – kastowy 7 stopniowy podział Gadoidów, w starożytności symbolizowany przez kult NAGA poniżej:

Annunaki – nie byli wojownikami, tylko raczej takimi naukowcami, którzy wydobywali również minerały (żłoto).

Wrogiem Reptylian są:

– obiekty manewrujące w pasie Kuipera które należą m.in. do insektoidów, wrogo nastawionych do gadoidów

US – cywilizacyjne początki

 Zniszczyli zamieszkałe planety, co z powodowało eksodus galaktyczny ludzkości rozsiewając się gdzie się tylko da. Jedna grupa trafiła do naszego Układu Słonecznego – na planetę MALDEK, najbardziej nadającą się wtedy do osiedlenia. (planeta którą resztki tworzą dzisiejszy pas asteroid między Marsem a Jowiszem).

…” Mijały miliony lat, życie rozkwitło również na marsie, obydwie planety tętniły życiem. Jednak jak to w życiu bywa, zło nas znalazło. Po tak długim czasie spokoju brygada skautów gadoidów znalazła kolonizatorów, i w istocie nie byli zachwyceni tym faktem. Decyzja szybka, cel zniszczyć. mieli wówczas technologie umożliwiająca już sterownie ciałami niebieskimi, użyli ogromnych rozmiarów lodowatej planetoidy by zmiotła marsa i maldeka. Lodowata zagłada uderzyła wpierw w maldeka, cała planeta rozpadła się w pierzynę pozostawiając po sobie dziś pas steroidów i śmieci obecny pomiędzy marsem a Jowiszem. Na „szczęście” uderzenie zmieniło trajektorie lodowatej kuli i jedynie przemknęła obok marsa, na tyle jednak blisko że wciągnęła całą atmosferę tej planety, zmuszając jej mieszkańców do zejścia pod ziemie. Lodowa kula ostatecznie zatrzymała się tuż przed słońcem… Pod wpływem ciepła lód skuwający te ciało niebieskie się roztopił, dziś znamy tą planetę jako Wenus …” Sam wenus/lodowata kula weszła z takim impetem obok naszej ziemi że miała jednak również ogromny wpływ na dzisiejszy stan. Nasza planeta odsunęła się od słońca, z ciała niebieskiego w całości pokrytego wodą, powstały lądy. Reptilianie obserwując całą sytuacje postanowili wykorzystać tą piękną planetę, pełną surowców, w sam raz na rozkwit kolejnego imperium. Do jej abordaży użyli ogromnego ciała niebieskiego, wydrążonego ze środka, i dziś znamy go jako nasz księżyc. Księżyc nie należał do naszego układu, jest ciałem fizycznym przywleczonym tutaj. Lewituje teraz ciągle w tym samym położeniu, ciągle tą samą stroną do ziemi, wiele uczonych wie o tym że to dziwne ale niestety nikt wam tego nie uświadamia, wiedzą również ze wysłany odpowiedni sygnał na nasz księżyc sprawi jego wielu godzinną rezonacje co w istocie odpowiada za wydrążenie środka tego księżyca.

Szczegółowiej o  oryginalnym  Układzie Słonecznym, Lirze, oraz  i Sztuczny satelity -Księżyca wg Stewarta Swerdlowa zapraszam tu:

Kolonizacja Ziemi

800 tyś lat temu – kiedy przybyli na Ziemię był jeden olbrzymich rozmiarów ląd. Ciągnął się po terenach większości dzisiejszego Atlantyku. Reptilianie sprowadzili gospodarkę na ziemie. Przywlekli nawet swoje narzędzia pożywienia i pracy, z naszej oficjalnej historii znamy je jako dinozaury . Dla reptilianów dinozaury były odpowiednikiem kur/krów dla nas, dawały im pożywienie i źródło pracy. Mieszkańcy planety Mars którzy zeszli pod ziemie widząc jak bardzo planeta ziemia zmieniła się ostatnimi czasy postanowili podjąć o nią walkę. Zamieszkali również na ziemi i od tego czasu toczyły się już tylko straszliwe wojny. Źródła o Atlantydzie odnoszą się do nich, Serdlow twierdzi że to nie są żadne legendy, to nasi przodkowie. Reptilianskie zaś ziemie zwały się lemuria/MU. Atlanci wpadli na pomysł by wyeliminować źródło pożywienia i pracy dla gadów, (dinozaury), nakładem starań pozbyli się ich. Gdyby pójść zaś tropem dzisiejszej edukacji, czyli że dinozaury wyginęły przez prawdopodobne uderzenie meteoru, to by nas dzisiaj na tym miejscu nie było z informacji Swedlowa…

Ziemia jak większość planet jest tylko skorupą, skrywającą jedynie jądro planety w środku. Jeśli jakakolwiek duży obiekt przywalił by w tą powłokę, z całej planety nie było by nic. Proces tworzenia każdej planety polega na wyrzucaniu przez rozgrzane jądro materii, która ochładza się w raz z oddaleniem od jądra, zastyga, tworzy się skorupa.

Szerzej na ten temat tu:

Ciekawostki: jedno z wejśc do Wnętrza Ziemi to Tybet.

Co do reptilian i atlantów, Jako broń wykorzystywano broń atomową, nasilenie wybuchów tej broni spowodowało przebiegunowanie ziemi co z kolei spowodowało podtopienia kontynentu. Było to 12 tyś lat temu,

Rozejm. Powstanie hybrydy współczesnego człowieka  – Hybryda Gadów i Atlkantów.

Mieszkańcy ziemi, atlanci i reptilianie uzgodnili że walki są bezowocne, pora na rozejm. Uznano że stworzy się nową rasę, będącą krzyżówką atlantów i gadów. I tak oto powstaliśmy my. Gadoidy zgodziły się na to wyłącznie jeśli ich DNA będzie podstawą i tak też się stało, wprowadziło to jednak daleko idące konsekwencje o których atlanci nie wiedzieli. (zobaczcie jak wygląda ludzki zarodek po zapłodnieniu jaja przez najbliższe 7 dni, mamy wtedy ogon, przypominamy IDEALNĄ jaszczurkę. Swedlow mówi że dzieje się to tak ponieważ tworzenie ciała podążą za kolejnością DNA które zostało użyte jako podstawa, w naszym przypadku gadów ). Układ trawienny, szyja, skrócone ręce, łuszcząca się skóra i jej płytkowata struktura. To tylko efekt 10 % gadziego dna ale za to użytego jako podstawę. Problem w tym ze są „ludzie” posiadający tego gadziego DNA więcej. I to są dzisiejsi władcy, niebiesko krwiści. Wiadomo ze kiedyś rodziny królewskie nie mogły się wiązać ze zwykłymi ludźmi, teraz już można się domyślić czemu.

 Kontrola Świata po dziś dzień

Swerdlow twierdzi że gdy masz rozkład DNA 50/50 % wtedy możliwa staje się manifestuje przewagi charakterystyki któregoś z gatunku, (to prawie tak jak przemiana człowieka w wilkołaka, można zmieniać formę na „zawołanie”) Dosłowna przemiana. Iluminaci dzisiaj („ludzie” posiadający dokładnie 50 na 50 % dna) wykorzystują krwawe rytuały, piją krew, zwłaszcza małych dzieci, w celu utrzymania ludzkiej formy (i to jest straszne jak przerażający nas świat jest. Wracając do historii ) , uważają sie jednak za reptilian. W sposób pełen zaplanowania kierują nasza cywilizacją, jak stadem baranów, wszystkie wydarzenia na świecie, WTC11, Irak, nawet pewnie nasz Smoleńsk to efekt ich rządów.

Structure civil

Sami pełno krwiści reptilianie zeszli pod ziemie, mają tam miasta, całe struktury jak na powierzchni my, z biegiem lat zostali już tam na zawsze. Ich sporadyczne wyjścia powodowały na zewnątrz już jednak strach wśród ludzi wiec żyją w ukryciu po dziś dzień. Dało to początek legend o diable, o piekle pod ziemią. Reptilianie dzielą się na 7 podgatunków, różniących się siłą. Najwyższa kasta reptilian, królewska, jest w posiadaniu rogów i skrzydeł, jest to symbol ich potęgi, później utożsamiano ich z diabłem żyjącym pod ziemią, czasem też ze smokami gdyż potrafili latać.

Co jest jednak ważne, reptilianie mieszkający na naszej planecie, przez fakt pójścia na ugodą z atlantami i zgodne na wyhodowanie ludzi stali defacto odłączyli się od rdzennych reptilian. Nie wiadomo co będzie gdy prawdziwi reptilianie dowiedzą się co tu się stało, możliwe ze już wiedza i tylko obserwują i nikt nie może być niczego pewien. Nasza planeta ma za księżycem bron w stanie nas obronić, mamy swoje statki. Właściwie większość obserwacji i ufo to tak naprawdę statki reptilianskie naszej produkcji.[1]

Filozofia życia – dobro i zło – wspólną drogą reinkarnacji

…Dążyć powinno się raczej do odzwierciedlenia w sobie rozkładu pierwiastków w kosmosie, tj. osiągnięcia wewnętrznej równowagi pomiędzy swoją „jasną” a „ciemną” stroną, bez prób zamiatania którejkolwiek z nich pod dywan (i tak się nie uda, wyjdzie z innego końca, a zresztą tak naprawdę nikt nie ma w duszy żadnego dywanu); warto badać swą negatywną stronę, eksplorować ją i wykorzystywać na szlaku samorozwoju tak samo, jak ową pozytywną połowę – obie właśnie po to są, żeby się z nich uczyć i je rozpracowywać. W ogóle sensem naszej egzystencji, tych wszystkich wcieleń itd., jest doświadczanie przez Boskiego Ducha za naszym pośrednictwem wszelakich możliwych aspektów istnienia, najróżniejszych możliwych przeżyć czy może jakby „pomysłów na bycie” albo „konfiguracji trwania” – idee i uczucia z ciemnych kątów mają taką samą wartość poznawczą, jak te spod pięknego światła; tzn. nie chodziłoby tu o to, by pracowicie czynić złe rzeczy i eksperymentować sobie z nimi do woli, ale żeby nie tłumić swej ciemnej strony, bo i tak się to nie uda, a jedynie może nas zamknąć w skorupie złudzenia, starać się również tę negatywną strefę wyjaśniać, odkrywać i pojmować, nie przypadkiem to także jest część nas. Innymi słowy, nie ma co udawać „świętego”, gdyż bynajmniej nie tędy biegnie droga samodoskonalenia się i ewolucji ducha – postępu nie osiąga się, zamykając na coś oczy i udając, że tego nie ma, myślenie życzeniowe a praca nad sobą to dwie zupełnie różne bajki…[2]

Podziemne bazy

Stewart Swerdlow przedstawia wielki system tunelowy pod Ziemią, ich historię powstania i ich używalność do dzisiaj.

Tajne projekty rządowe USA

Kontrola umysłu

(będzie dopisana treść)

Szerzej na ten temat:

Wywiad w Matrix TV

Wywiad w Coast to Coast z lipca 2007 roku  (6 części)

Wszystkie przekazy channelingowe pochodzą z satelitów lub (rzadziej) od szemranych bytów z niższych poziomów astralnych!

Podróże w czasie, gwiezdne wrota

„Gwiezdne Wrota” znajdują się pod Bagdadem. To dlatego wojska amerykańskie m.in przystąpiły do inwazji na Irak.  (jeszcze będzie dopisana treść)

Fałszywa inwazja Obcych

Inwazja Obcych

Inscenizacja inwazji Obcych ma być wykonane za pomocą technologii holograficznej projektu Blue Beem

Iluminaci planują „zainscenizowane inwazji obcych”, by oszukać ludzi do tworzenia jednego światowego rządu. To fałszywe Inwazja obcych powinno być przeprowadzone za pomocą technologii holograficznej kryptonim Bluebeam Project.

Ale– w związku z obiektami z pasa Kuipera istnieje możliwość rezygnacji z planu sztucznej inwazji obcych z powodu …faktycznej inwazji obcych – na chwilę obecną nader trudno o rozeznanie, co jest prawdą, a co elementem mistyfikacji

Propaganda i manipulacja.

2012 podobnie jak cała filozofia New Age, to wszystko tylko programowanie, manipulacja informacją dla powstania ram Nowego Porządku Świata który ma być własnie ten rok.

O znanych osobistościach

Bill Cooper – był szczerym i uczciwym człowiekiem (Swerdlow poznał go osobiście), ale pod koniec życia został w nim uaktywniony program, czego nie potrafił sobie uświadomić albo się z tym pogodzić, a tego efektem było zanegowanie przezeń własnego dorobku i zajęcie stanowiska, że cały temat ufo to krajobraz złożony z fałszywek spreparowanych przez służby; [2]

Leo Zagami – informacje jego są zgodne z prawdą, aczkolwiek dziwne jest, że ktoś postawiony tak wysoko w hierarchii Iluminatów zbuntował się i zaczął o wszystkim mówić publicznie. [2]

O wiel więcej znajdziecie na stronie http://www.ukrytesprawy.org/info3.htm. Jest tego naprawdę olbrzymia ilość. Gorąco polecam.