AlexCollierKontakt: Pierwszy kontakt w 1964 roku mając 8 lat. Głównie ma to miejsce z dwoma postaciami:

Vissaeus – mędrzec, bardzo poważny, nestor, o wzroście 1,50 cm, karnacji jasnoniebieskiej, oraz Morenae – członek ekspedycji badawczych, żołnierz o wzroście 2,3 metra z dużym poczuciem humoru. Konstelacja Andromedy zamieszkuje 28 ras, ale niektóre to wymiarowe, nie ludzkie.

Przerwał kontakt z Andromedą na 6 lat. Nie dawał sobie rady psychicznej ze swojej misji informowania ludziom o wszystkim. Wszyscy go napastowali, a najgorzej zniósł szykanowania jego dzici. Wznawia dopiero w 2009 roku. Z powodu nadchodzących dużych zmian- transformacji duchowej, ale i wielkich kataklizmów

Cel:. Chcą nam pomóc w przejściu zbliżającej się  transformacji, do której za dobrze się nie przygotowaliśmy i dodatkowo działają na naszą niekorzyść inne rasy. Służą innym i chcą nas ochronić przed siłami służenia sobie jakim sa Reptylianie którzy tak łatwo z nas nie odpuszczą.

Rada Andromedy: składa się ze 133 ras. Celem jest ułatwienie innym ewoluowanie w galaktyce tj: podwyższenie stopnia uduchowienia wszystkich istot w sposób zgodny z ich określonym charakterem.  600 tyś lat trwały Oriańskie wojny między Reptylianami a rasa humanoidalną (ludzmi). Zakończyła się rozejmem na nasze szczęście- ponieważ skończyłaby się nieuchronnym wybiciem gatunku ludzkiego. Po tych wydarzeniach dlatego powstała Rada.

Stosunek do Ziemi:

W 1945 Ludzie użyli pierwszy raz broni atomowej. To zwróciło uwagę Rady. 22 planety aktualnie mają problemy, ale my Ludzie na Ziemi mamy przegwizdane. Wiedzą że niedługo dojdzie do transformacji naszego gatunku. Dodatkowo o Ziemię bardzo zainteresowani są Reptylianie (którzy defakto zmanipulowali już najwyższymi władzami na planecie i mieli bardzo duże wpływy) , z którymi Andromeda prowadzą nieustanną wojnę. Reptylianie wysłali Szaraki, aby przygotowac grunt pod inwazję (patrz 2012). Cel to zdemontować struktury społeczne (robotnicy i władza królewska) oraz inflirtacja władz i grup rządzących. Przybyli w 1933 roku (cofając się w przeszłość, aby uzyskać możliwość manipulacji serii historycznych wydarzeń), gdzie zwrócili się do Niemiec, oferując współpracę. Niemcy odmówili – mieli już porozumienie z Obcymi z Giza Intelligence (patrz również kontakty Plejadian z Niemcami). W latach 50 – tych  a dokładniej w 1954 roku za czasów Prezydenta Eisenhavera podpisano umowę między Szarakami a rządem USA. Tzw grupa Black Monks – grupa Czarni Mnisi (w obecności 17 osób z Syriusza B jako swiadkowie i aby nadać prawomocność paktu. Pakt polegał na wymianie technologii w zamian za zezwolenie porywania ludzi do badań genetycznych. Ludzie myśleli że uda im się wyłudzić technologię i zerwać kontrakt…,a le niestety powstał duży problem. To Szaraki nie dotrzymywali umowy (w której była określona liczba porwanych na rok), a Szraki brali coraz więcej i więcej jak popadło- dlatego Porwania w USA stały się plagą na skalę całego kraju. [1]W taki sposób Obcy za którymi stoją Reptylianie mają przewagę nad Andromedą. Rada wysłała Plejadian (sami się zgłosili w celu rekompensaty za krzywdy wyrządzone nam za dawnych lat) aby pomóc Ziemii. Jednak konflikt z innymi rasami (w tym z Reptylianami) był na tyle dopiero co zażegnany (sami przeszli z 3G na 4G) , że bali się wejść w kolejną wojnę, z której ostatnio ledwo się wylizali. Nawiązali nawet kontakty z największymi Państwami, ale ich pomoc okazała się źle rozumiana). Dlatego niestety zrezygnowali i opuścili Ziemię. Po tym wydarzeniu na Ziemię weszły inne agresywne rasy. W następstwie Andromeda zadecydowała że sama zainterweniuje- co rozpoczęto w 1980 roku. Pierwszym etapem była wykorzystanie technologii do uwolnienia pamięci duszy w naszych ciałach. To powoduje reakcję całkowitej pamięci i odtworzenie prawdziwej struktury DNA człowieka. Dlatego od lat 80 –tych zauważamy narodziny np.: Dzieci Indygo, które już posiadają 3 –stronną heliose DNA, a niektóre nawet i więcej. (patrz manipulacja genetyczna Reptylian)

  • Księżyc jest tworem sztucznym, który został do nas przytransportowany z Ursa-Minor 11 – 12 tyś lat temu z układu Charta. Jest starszy od Ziemi. Pusty w środku- ponieważ wczesniej służył za pojazd transportowy.[2]
  • Porywane dzieci to robota Szaraków, którzy będą jedzeniem dla Reptylian znajdujących sie w głębi Ziemi.

Filozofia kosmosu

W kosmosie są 2 drogi rozwoju z jednym Naszczęście pozytywnym końcem (cyklem?). Służenie Sobie, jako przejaw 3 gęstości- czyli fizyczności, oraz służenie innym jako przejaw rozwoju duchowego. Każdy z tych etapów dązy do całkowitego uduchowienia.

W kosmosie jest zasada kwarantanny tj: dla zmieniających się planet (i ras równocześnie ich zamieszkujących) nie ma żadnych interwencji w ewolucji tych istot. Ponieważ samemu trzeba dostrzec poprzez wiedzę i doświadczenia cel i kierunek jakim jest wyższe poziomy świadomości. Reptylianie są nieliczni którzy maja głęboko gdzieś (choć pakt z lat 50 –tych ma światków aby nadać klauzule prawomocności- jako podpisanej z własnej woli)

Atlantyda – kolonia Obcych (różności) ponieważ był to postój w trasie. Wiele form przeniesiono z innych planet. (w pełni wykształcone)- dlatego nie można znaleźć śladów ewolucji). Rasy humanoidalne ale i nie tylko.Dlatego jest bardzo zaawansowaną „cywilizacją”. Giganci – Prowadzono eksperymenty na Gigantach z kobietami ludzkimi (krzyżowanie) co skutkowało:

– Potomkowie staja się rodami królewskimi

– reszta wymordowana jako mieszańcy

Doszło do wojny, gdzie Plejadianie przejeli Atlantydę.

Obcy

Reptylianie – rasa gadzia. Pochodzą z Alpha Draconis. To rasa Służenia Sobie. Są odkrywcami, zakładają nowe kolonie, bazy, metafizyczni (4G) są wyśmienitymi inżynierami genetycznymi (to oni zmanipulowali poprzez genetykę Szaraki i grupę z Oriona), którzy jak wirus eksplorują teren, zdobywają i lecą dalej. Cel, to dominacja i kontrola wszechświata. A mają potencjał, ponieważ mają bardzo rozwiniętą technologię oraz są wojownikami (nikt nie jest jak narzazie w stanie ich pokonać- np. patrz wojny Oriańskie). Dlatego nie mają motywacji, aby się zmienić i ewoluować. Staneli na 4G i im fizyczność z dodatkami 4G bardzo pasuje. Posiadają strukturę klasową (strukturalny) i hierarchiczny. (taki system przejawia każda rasa przejawiająca zapędy agresywne). Kogo więzia nie chcą dopuścić do rozwoju ewolucyjnego, ponieważ wtedy by utracili władzę. Żywią się ludźmi  dlatego nie chcą odpuścić tak łatwo Ziemi, która zbliża się do transformacji. (patrz 2012). Mają 2,1 do 6,7 metra wzrostu, waga do 800 kg. Mają ogony + odrosty skrzydeł to kasta królewska, bez to robotnicy bądź wojownicy. Żyją tysiące lat. Ziemię uważają za własność – 1833 żyje Reptylian pod Ziemią na głębokości 160 -320 km.), nazywani hiperborejczycy.

Szaraki – rasa pochodząca z Zeta Reticuli 4G. Żywią się energią. Jest 5 podtypów (życzliwi to te, wyglądające jak dzieci). Zostali zmanipulowani przez Reptylian i im służą jako pracownicy oraz wykorzystują je również Grupa z Oriona . Przybyli na Ziemię, aby przygotować grunt pod inwazję. Rasa ta umiera, daltego porywają nas dla szukania rozwiązania w ich bezpłodności.(to zrobiła Grupa z Oriona że nie są zdolni do reprodukcji).  Ewentualnie chcą połączyć DNA człowieka i swoje aby powstał podgatunek (oraz oczywiście wykonują polecenia Reptylian – czyli np.: zbierac jako jedzenie – fizycznie jak i energetycznie). Posiadają bazy pod ziemią, w oceanach, na księżycu i na księżycu Marsa Phobos. To oni manipulują społeczeństwami na Świecie np. poprzez wydarzenia religijne…

Plejadianie:

Rasa telepatyczna.3,4 i 5 G.

Kiedyś Ziemia była przesunięta przez Plejadian. Dokładniej zderzyła się z inna planetą i za bardzo zbliżała się do Słońca. Dlatego Plejadianie zainterweniowali i odsunęli na dzisiejszą orbitę – została ona celowo ustawiona w optymalnym miejscu dla rozwoju na Ziemi (dlatego naukowcy nie mogą się nadziwić różnym zbieżnościom położenia Ziemi wg Słońca!!!)

Historia ludzi

Ludzkość pochodzi z konstelacji Lyry, czyli Lutni. Dominujue kolor jasnobiała do jasno niebieskiej 1,2 do 2,4 metra wzrostu.Niestety wojny i wybuch rodzimej planety, doprowadził do przeprowadzki w inne rejony kosmosu. Tak trafili do Konstelacji Andromedy. Żyja jako jedna światowa populacja. Fundamentem rozwoju ich technologii są ich potrzeby duchowe, warunkujące ich ewolucję.

technologia = duchowość (nauka i doświadczenie)

Ludzie byli manipulowani łacznie przez 22 rasy, w tym przez Reptylian przez różne okresy czasuObcycyh. 14 tyś lat temu Grupa z Oriona manipuluje przy naszym DNA. Te ciagłe manipulacje genetyczne doprowadzają do dziedziczenia w swoim DNA pamięc ich genetycznych cywilizacji. Dlatego uważano nas za rasę królewską.

Ziemią są zainteresowane 3 grupy: Szraki, Giza Inteligence (pochodząca dawniej z Plejad) oraz Grupa z Oriona z Reptylianami z Alpha Draconis.

2012

[jak wiadomo już po terminie, ale warto znać całość jego prelekcji)

w tym czasie dojdzie do wielkich zdarzeń na Ziemi. Cały nasz Układ Słoneczny przechodzi przez płaszczyznę galaktyki co spowoduje:

– bardzo silne oddziaływanie pola grawitacyjnego i magnetycznego Ziemi

– cykl ruchu 12600 lat

– zdarza się „odbicie” zanim właściwie przejdziemy przez ten punkt, co prowadzi do przebiegunowania biegunów

Przejście to wpływa także na naszą zmianę DNA, a więc doświadczymy ewoluowania – transformacji. Uaktywnią się wyższe stopnie uduchowienia poprzez zwiększenie nitek DNA. To jest nasz kolejny etap ewolucji. Dotyczy to zarówno rasy jak i planety (z 3G na 4G). Reptylianie oczywiście nie chcą do tego dopuścić, ponieważ pełna transformacja, a więc zanikanie fizyczności jest jednoznaczne z ucieczką od ich tyrani i kontroli. Dlatego planują inwazję na naszej planetę , aby poprzez dodanie zniewolenie strach i śmierć nie udało się ludziom doznać transformacji (wg Andromedy i tak by to nic nie dało). W 1989 roku flota inwazyjna w liczbie 2111 statków i liczbie 100 tyś wojska przyleciała w okolice Marsa. (tam znajdują się podziemna starożytna baza Reptylian Temple Terra” o powierzchni 100 km2 wybudowana 1 mln lat temu a aktywowana 317 tyś lat temu. .). Zauważyli to przypadkowo Rosjanie robiąc zdjęcia Marsa. Na domiar tego Ludzie wybudowali na Marsie stację kolonialną tzn: zbudowanej z części zewnętrznej Adam i wewnętrznej Ewa na 300 tyś ludzi. Reptylianie urządzili tam sobie źeź. (i mają co jeść w trakcie czekania na odpowiedni czas do działania).

Nadchodzące wydarzenia

* technologia powinna się równać mądrości duchowej (inaczej czas dąży do katastrofy).

* możliwość III wojny światowej

* możliwość wojny domowej w USA

* w ciagu 18 miesięcy$ ma się całkowicie załamać

* katastrofa globalna i transformacja duchowa ok.2012 roku

* inwazja Reptylian (Gigantów).

Tajny rząd, Program [konsorcjum]

Posiadają bardzo wysoką technologię (od czasów Eisenhower’a ustawiono kontrolę nad rządem i technologią).

* Technologia wolnej energii istnieje, ale trzymana w ukryciu przez Konsorcjum, nie rząd)

* Technologia podróży w kosmosie np.:

TRB3 – spenetroweałyu już nasz US i nawet leciały do innych gwiazd

Ta instytucja jest tak tajna iż prezydenci chcieli być wtajemniczeni i nie uzyskali zgody:

*Jim Carter- chciał dowiedzieć się o Obcych, a Georg Bush senior (dyrektor CIA wówczas) powiedział że nie ma Pan wystarczającego prawa dostępu! (prezydent)

* Bill Clinton również chciał się dowiedzieć, ale dostał ograniczone informacje (brak dostępu).

* JFK – zniósł grupę ds. Operacji Specjalnych w Radzie Bezpieczeństwa Międzynarodowego (po zamordowaniu od razu to przywrócili). Podpisał również administracyjny nakaz dla skarbu drukowania pieniędzy bez oprocentowania, ale Rezerwa Federalna dalej to robi. [3]

NWO buduje obozy koncentracyjne dla milionów ludzi

– będzie konfiskata broni (niektóre stany będą chciały wyjść z Unii, podział na 9 regionów)

– 1992 kongres zatwierdza traktat ONZ art. 55 i 56 który mówi , że rząd nie musi przestrzegać konstytucji.

Spotkanie 54 – zwane Edwards

1958 – NASA posiada bazy na Księżycu (dzielenie z Obcymi, + dostanie niektórych w prezencie).Wymiana technologii i personelu.

1969 –  Lądowanie na księzycu

1973 – zakaz wycieczek na Księżyc przez Obcych.

 Księżyc – jest tworem sztucznym. Został przetransportowany z Ursa Minor  Cha-Taa 11-12 tyś lat temu. Jest starszy od Ziemi. Posiada mnóstwo starożytnych ruin.

 Materiały wideo

Ave

Ripsonar


[1] Ludzie zaczeli szukać pomocy u innych ras , ale Ci powołując się na prawomocnośc i dobrowolnośc podpisania układu nic nie mogli zrobić- przecież sami się zgodziliśmy, to teraz cierpmy…

[2] Wiele ras najczęściej nie mają surowca i energii do zbudowania wielkich statków międzygwiezdnych. Dlatego szukają bezpańskiego meteorytu, asteroidy (księżyce), zaciagali na swoją orbitę i w ten sposób mieli pojazd. Drążąc środek takiego ciała mogli wybudować bazy – z funkcjami podtrzymywania zycia itp.. oszczędzając przy tym mnóstwo materiału i energii. Nastepnie budowali system napędowy i w ten sposób mieli „prymitywny” ale był statek międzygwiezdny.. Proste

[3] Okrył to McKanna

Reklamy