Wywiad został przeprowadzony 5 marca 2013 roku, natomiast publicznie został pokazany na konferencji poświęconej Projektowi Ujawnienie ggeagrtjgmjhw  w National Press Club w Waszyngtonie w piątek, 3 maja 2013 roku.

Na nagraniu widzimy osobę, która twierdzi, że służyła Armii U.S pracując w CIA oraz pracowała w U.S Air Force w projekcie Blue Book – jednej z oficjalnych badań nad fenomenem UFO. Opowiada, że projekt po części był oszukany. Prosząc go o wytłumaczenie „twierdzisz, że część ze spraw w Blue Book była fałszywa?” mężczyzna odpowiedział, że „tak”.

youtube logoZeznania byłego pracownika CIA o UFO i Strefy 51 część 1część 2/2

Mężczyzna opowiada jak po próbie „inwazji” Prezydenta Dwighta Eisenhowera, on i jego współpracownik z CIA dostali pozwolenie na przebywanie na terenie bazy w Nevadzie „Area 51” aby zebrać dane i zaraportować sytuacje do prezydenta. Mężczyzna opisuje jak widział kilka pojazdów pozaziemskich, włączając pojazd rozbity w Roswell i Nowym Meksyku. Następnie on i jego współpracownik zostali zabrani do placówki S-4 gdzie obserwowali żywych obcych.

Wywiad jest częścią konferencji ufo „obywatele w sprawie projektu odtajnienia”. Pełny zapis tak jak i pozostała część konferencji trwającej tydzień pod tym adresem http://www.huffingto…_n_3200580.html

Ave