W tym artykule postaram się Wam zobrazować, w jaki sposób grypa została wykorzystana jako broń bojowa przeciw społeczeństwom. Zapraszam

Na początek kilka podstawowych informacji, dzięki którym łatwiej będzie nam zrozumieć czym jest grupa i z czego się składa, dzięki czemu łatwiej będzie zrozumieć, czemu akurat ta choroba stała się potencjalną bronią.

GRYPA [1] – ostra choroba zakaźna układu oddechowego wywołana zakażeniem wirusa grypy. Występują 3 rodzaje wirusa grypy. A, B i C. Wirusy A i B są przyczyną ciężkich zachorowań, które mogą osiągać rozmiary epidemii, natomiast typ C powoduje zachorowania o lżejszym przebiegu i nie wywołuje epidemii.  Wirus grypy A – występuje u ludzi i zwierząt (świnie, konie, foki, norki, wieloryby oraz ptaki). Łącznie jest 144 możliwych kombinacji segmentów genowych i powoduje istnienie ogromnej różnorodności wirusów typu A. Najpowszechniejsze są szczepy wirusa należące do podtypów H1N1 oraz H3N2 (grypa Azjatycka). Wirus grypy B występuje tylko u ludzi. Wirus grypy C występuje u ludzi i świń. Powoduje tylko lekkie infekcje i nie powoduje występowania epidemii.

* H1N1 –podtyp wirusa grypy typu A, do którego odmian zalicza się m.in. wirusa tzw. hiszpanki, wirusy powodujące łagodnie przebiegającą grypę ludzką oraz wiele rodzajów wirusów grypy występujących u ptaków i świń, w tym również odkrytą w kwietniu 2009 r. nową odmianę wirusa ludzkiej grypy typu A/H1N1. H1N1 to określenie grupy wirusów, [Błędem jest często występujące w medialnych reportażach) stosowanie nazwy H1N1 w odniesieniu do tylko jednej konkretnej odmiany wirusa grypy (np. tzw. ” świńskiej grypy” których poszczególne odmiany odpowiadają za różne choroby, w tym również powszechne ludzkie grypy sezonowe

* H5N1 – szczep wirusa ptasiej grypy, powstały z mutacji podstawowego wirusa ptasiej grypy typu A. Wirus ten przenoszony jest przez żywe ptactwo.. Zarażenie następuje poprzez kontakt zdrowego osobnika (w tym człowieka), z osobnikiem zakażonym. Pierwsze oznaki ptasiej grypy typu H5N1 zaobserwowano w Azji w 1997 roku. Śmiertelność 60%.

* A/H1N1 – nowy rodzaj grypy jest wynikiem reasortacji genowej [zjawisko mieszania się materiału genetycznego dwóch wirusów infekujących jedną komórkę] kilku odmian wirusa H1N1, w tym grypy ludzkiej, dwóch rodzajów świńskiej grypy oraz ptasiej grypy. Oficjalną nazwę wirusa wg WHO to „grypa A/H1N1” (ang. H1N1 influenza A). [aby uniknąć mylenia informacji dotyczących wirusów nowej grypy A/H1N1 z informacjami dotyczącymi zwykłych sezonowych gryp (które również są powodowane przez wirusy A/H1N1) pod koniec czerwca 2009 organizacje międzynarodowe rozpoczęły stosowanie wobec nowej grypy nazwy A/H1N1v– gdzie „V” oznacza Wariant] „A/H1N1″ określa jedynie o jaką grupę wirusów chodzi (do grupy A/H1N1 oprócz wirusa nowej grypy, należą również wirusy zwykłej sezonowej grypy, występującej powszechnie u ludzi, a także m.in. wirus tzw. hiszpanki).

* SARS Zespół ostrej ciężkiej niewydolności oddechowej – rodzaj nietypowego zapalenia płuc, które po raz pierwszy pojawiło się w końcu 2002 roku w prowincji Guangdong, na południu Chin. Antybiotyki nieskuteczne w leczeniu SARS. Śmiertelność 7%.

Świńska grypa (lub grypa świń) – zakaźna choroba układu oddechowego świń, którą powodują wirusy grypy typu A lub (rzadziej) wirusy grypy typu C. U świń wirusy grypy wywołują liczne zachorowania, jednak śmiertelność na skutek zakażenia jest niska. Wirus grypy świń typu A/H1N1 został wyizolowany po raz pierwszy u świń w 1930 roku.

..”według Centrum d. Chorób Zakaźnych i Zapobiegania (CDC), A-H1N1 posiada segmenty genów z północnoamerykańskich świń, szczepów ludzkiej i kurzej grypy i segmenty z euroazjatyckiej świńskiej grypy (czyli niewystępującą w naturze kombinację rozmyślnie stworzoną i wypuszczoną z laboratorium genetycznego – przypis tłumacza)…” Madsen

Historia

1918 – Hiszpanka

1957 – po czym zniknął z puli sezonowych wirusów grypy.

1976 – Epidemia w USA.

A/H1N1 czyli świńska grypa, została wyizolowana w bazie armii USA Fort Dix w 1976 roku.

(od 1976 – 2009- wirus powoduje 75 – 80% wszystkich zachorowań na grypę na świecie)

Kiedy w bazie Fort Dix w New Jersey na nową odmianę grypy – także świńską – zmarł żołnierz, a wielu innych zachorowało, uznano, że Stanom Zjednoczonym grozi epidemia. Departament Zdrowia przestrzegał, że jeśli nie zostanie podjęta akcja szczepień, dojdzie do mutacji wirusa i w rezultacie wybuchnie światowa pandemia podobna do hiszpanki z 1918 roku. Pospiesznie przygotowaną szczepionkę zaaplikowano ponad 40 mln Amerykanów. Po dziesięciu dniach akcję przerwano. Było bowiem około 500 potwierdzonych wypadków syndromu Guillian-Barre, neurologicznej choroby prowadzącej do paraliżu nerwów. Lekarstwo – a właściwie szczepionka – okazało się gorsze od choroby.

Spodziewana pandemia nigdy nie nadeszła. Jedna osoba zmarła na grypę, natomiast co najmniej kilkadziesiąt w wyniku komplikacji poszczepiennych – napisali autorzy publikowanych w USA raportów.

Oszukańcza panika świńskiej grypy z 1976-go była testem polowym dla tego co dzieje się teraz. Te rzeczy są planowane daleko naprzód i ci chorzy ludzie są ekstremalnie drobiazgowi w swoich przygotowaniach.” David Icke

Temat kontrowersyjnych szczepionek z 1976 roku, kiedy to ówczesny Prezydent USA Gerald Ford dzielnie podwijał rękę aby pokazać Amerykanom, że i on się nie boi, poruszony został 3 lata później w ogólnoamerykańskim programie telewizyjnym sieci CBS “60 Minutes”.  Rząd USA już wtedy zadecydował, że każdy Amerykanin powinien zostać zaszczepiony, 46 milionów Amerykanów się zdecydowało, a kilka lat później ok. 4 tysiące z nich sądziło się o blisko 3.5 miliarda dolarów z uwagi na szkody poniesione na zdrowiu, a w 300 przypadkach nawet śmierć. W materiale archiwalnym Ford straszy Amerykanów grypą z 1918 roku. Jako przykład osoby poszkodowanej w programie występuje Judy Roberts, która została sparaliżowana po zaszczepieniu.
Co ciekawe świńska grypa 1976 śmiertelnie zaatakowała po raz pierwszy w Fort Dix, gdzie żołnierze już rok wcześniej zostali … zaszczepieni na tę właśnie grypę! (zob: http://www.cdc.gov/ncidod/EID/vol12no01/05-0965.htm )
Poza tym przypadkiem innych potwierdzonych zachorowań nie było.  Ludzie, którzy wtedy pracowali w agencji rządowej, która podjęła decyzję o masowych szczepieniach kilka lat później pracowali dla prywatnych firm. Sytuacja wygląda podobnie dzisiaj, z tym, że szczepienia mają dotyczyć całego świata.

Nagranie wideo programu CBS znajduje się pod następującym linkiem:
http://www.youtube.com/watch?v=uTQbjdL3Dak [1]

Pandemia

Pandemia– epidemia danej choroby zakaźnej, występująca w tym samym czasie w różnych krajach i na różnych kontynentach.

Deklaracja Pandemii – oznacza stan wyjątkowy. Na mocy IHR z 2005 roku krajowych planów pandemiologicznych oraz modelowego prawa dotyczącego Władz Zdrowia w sytuacji wyjątkowej, deklaracja 6 stopnia pandemii orzeczona przez WHO wprowadza nadrzędność władzy ONZ-WHO nad krajowymi służbami zdrowia oraz prawo sprawowania władzy nad danym państwem w stanie wyjątkowym drogą specjalnych „komitetów kryzysowych”. W Polsce taki Plan Pandemiologiczny przy 6 stopniu pandemii, polski komitet pandemiczny powstaje już tylko w roli obserwatora decyzji oddziałów WHO w Polsce!

11.06.2009 – WHO ogłasza pandemię świńskiej grypy!

Cała prawda o Pandemii

Koncerny zainwestowały w badania nad świńską grypą 4 mld dol. i miały wyraźny interes w nakręcaniu spirali strachu – powiedział Paul Flynn z podkomisji zdrowia Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy. „Alarm WHO miał podstawy finansowe. Produkując wiele fałszywych alarmów, organizacja zniszczyła swoją wiarygodność – oskarżał Flynn”

1972 – Memorandum WHO o użyciu szczepionek jako metody zabijania

http://www.fightbackh1n1.com/2009/08/who-memos-1972-explains-how-to-turn.html#at

1976 – w Forcie Dix w New Jersey umiera żołnierz. 10 dni póżniej CDC poinformowało opinie publiczną, że jest żołnież zmarł na skutek świńskiej grypy H1N1, zbliżonej do szczepu z 1918 roku. Na tej podstawie rozpoczęto kampanie ogólnokrajową, w której zaszczepiono około 40 milionów obywateli USA, niepotwierdzoną szczepionką X53-A. Około 2000 osób zmarło w następstwie powikłań po szczepiennych. Około 500 osób doznało syptomów Guillain Barre.

1997- Jeffrey Tallenberger z Instytutu Patologii Armii Amerykańskiej wykopuje w lodach Alaski ciało inuickiej dziwczyny. Z jej nerek pobrał DNA grypy z 1918 roku zwnaje Hiszpanką. Razem z Senofi Pasteur, CDC w Forcie Dietrick w którym znajduje się wojskowe laboratorium biologiczne (jedno z 10 tyś prowadzonych na terenie USA!), gdzie Tallenberger odtwarza szczep wirusa Hiszpanki!

01.08.1989 –  angielska gazeta „The Sun” zamieściła artykuł [Rys.2] zatytułowany: „Wielki Brat nadchodzi”, w którym odsłania tajne plany rządowe, zakładające obowiązkowe szczepienie całego społeczeństwa, po to aby każdemu wszczepić micro albo nanochip. Powodem masowych szczepień miała być ochrona przed pandemią …. świńskiej grypy ! Wg. „The Sun”, Prawdziwym celem elit rządzących było jednak co innego, a mianowicie uzyskanie pełnej kontroli nad obywatelami. W ww. artykule mowa jest o „szczepionkach przeciwko świńskiej grypie, w których zostanie ukryty nanochip”. Mowa jest też o tym, że lekarze szczepiący pacjentów nie będą świadomi tego faktu. W przypadkach odkrycia faktu wszczepiania chipa, miało być użyte tłumaczenie, iż jest to implant genetyczny, mający wspomagać walkę organizmu z wirusem.

2006 –  W USA został ujawniony dokument, z którego jasno wynika, iż międzynarodowy gigant – IBM, już w 2006 roku wiedział o tym, że w przeciągu 5 lat świat ogarnie pandemia grypy.[2] Biuletyn ten głosi co następuje:
* Jest 100% szansy iż pandemia wybuchnie w przeciągu 5 następnych lat.
* Podczas trwania pandemii maksymalnie 30% pracowników będzie w stanie pracować.
* Planowane są 2 fale pandemii, każda po 12 tygodni, oddzielone 12 tygodniowym okresem „wytchnienia”.
* Najpierw będzie wywołanie (trigger) ze strony korporacyjnej, najprawdopodobniej na kilka dni przed oficjalnym wywołaniem tematu przez WHO.
* W każdym kraju, w którym mamy swoje siedziby, będziemy reagować pozytywnie na wszelkie potrzeby lokalnego rządu. [3]
20.10.2006 – Gazeta Wyborcza publikuje artykuł w którym informują – „Istnieje ryzyko, że w ciągu najbliższych trzech lat wybuchnie globalna pandemia grypy podobna do hiszpanki z początków XX w. – ostrzegają eksperci. Zachoruje co trzeci z nas. Na szczęście dziś mamy leki przeciwwirusowe, będzie też szczepionka, choć nie od razu.. ostrzega Antoon Gijsens z Dyrektoriatu Generalnego Zdrowia i Ochrony Konsumentów Komisji Europejskiej.

Ale to nie będzie wirus ptasi H5N1. Na pewno jednak będzie to jakiś wirus grypy zwierzęcej, który po zmutowaniu zyska zdolność łatwego przenoszenia się między ludźmi.Do produkcji szczepionki będzie można przystąpić dopiero wtedy, kiedy pojawi się ten nowy, ludzki wirus grypy. – Przewidujemy, że potrzeba na to około 6-9 miesięcy. Szczepionka będzie więc dostępna dopiero pod koniec pierwszego etapu pandemii. Ważne, że najpewniej uda się zdążyć z jej produkcją na drugi, najgroźniejszy etap pandemii, który zaczyna się po upływie roku – tłumaczy Gijsens. Obecnie 15 firm z USA, Kanady i Unii Europejskiej prowadzi 31 programów badawczych nad prototypowymi pandemicznymi szczepionkami na grypę. Celują w różne szczepy wirusów, m.in. H5N1, H5N3, H9N2, H2N2 czy H7N7. W przypadku pandemii spodziewamy się, że zachoruje dużo młodych, teoretycznie zdrowszych ludzi [właśnie taka sytuacja miała miejsce podczas hiszpanki]. Układ odpornościowy młodych ludzi jest nieprzygotowany na starcie z pandemicznym wirusem pochodzenia zwierzęcego – mówi „Gazecie” Antoon Gijsens. – Osoby starsze, które w młodości przeżyły już pandemie z lat 1968, 1957, mogą być lepiej przygotowane na nadejście choroby – tłumaczy Gijsens. Podczas pierwszych miesięcy pandemii, kiedy szczepionki na pewno jeszcze nie będzie, mogą pomóc tylko leki przeciwwirusowe – zanamiwir (relenza) i oseltamiwir (tamiflu). Wszystkie scenariusze opracowane przez naukowców przewidują, że podczas pandemii zachoruje od 20 do 30 proc. populacji. Jonathan van Tam – ekspert ds. pandemii z brytyjskiej Agencji Ochrony Zdrowia – przypomniał, że choć podczas hiszpanki zginęło ok. 20-50 mln ludzi, to stanowili oni zaledwie niewielki procent zakażonych. – 97,5 proc. chorych przeżyło w sytuacji, gdy nie było żadnych szczepionek ani leków przeciwwirusowych (wówczas nie wiedziano nawet, że to choroba wirusowa). Przetrwali tylko dzięki własnej, naturalnej odporności – pocieszał van Tam.

2008 – Firma CHUGAI PHARMACEUTICAL CO. należącej do Hoffmann–La Roche. wykazuje, iż przewidywany wzrost zysków ze sprzedaży tego specyfiku rządom w 2009 roku o 531%! [4]

01.2009 – Austriacki oddział firmy Baxter, International, celowo wysyła 72 kilogramów żywego wirusaptasiej grypy”. Wirus ten dostarczono przez WHO na początku 2009 roku do 16  laboratoriów w czterech krajach tj: do Niemiec, Austrii, Czech i Słowenii na próbne szczepienia.

02.2009 – pracownik firmy Biotach w czeskim laboratorium na wszelki wypadek zaszczepił go fretkom [od 1918 używanych do testów szczepionek. Jest to przewidziane w procedurach bezp., ale niekonieczne ] stwierdzając natychmiastowe ich zgony- co nie powinno nastąpić. Wszczęto alarm, wszyscy pracownicy czeskiego laboratorium trafili na kwarantannę. Pracownicy austriaccy – do szpitala we Wiedniu.[5]

– Znaleziono tam 2 żywe wirusy – ptasi z 2005, niezaraźliwy ale wysoce śmiertelny (tylko 250 zarażonych, ale aż 60% śmiertelności) oraz drugi o znikomej śmiertelności ale wysokiej zaraźliwości, a wiec komplementarny do tamtego). jeśli by wszczepić taką miksturę ludziom, znacznie zwiększa się możliwość powstania (rekombinacji) takiego, który będzie niezaraźliwy i nieszkodliwy, ale z drugiej strony wysoce zaraźliwy i śmiertelny. Baxter potwierdza, ale nie przyznał się do ostatecznego przeznaczenia, ze miałby być w szczepionkach dla ludzi.[6]

  • eksplozja paczki z zatrutą szczepionką w pociągu Intercity w Szwajcarii. Paczkę wieziono z Baxtera w Meksyku do laboratorium szwajcarskiego. “Szczepionka” wskutek wybuchu rozeszła się przez system klimatyzacji po całym pociągu w formie aerozolu — najbardziej skuteczny sposób skażenia wszystkich pasażerów. Sprawę wyciszono, ofiar nawet nie poddano obserwacji.

Wniosek: Według Światowej Organizacji Zdrowia  obecnie atakujący wirus jest typu A/H1N1. Jest wielokrotnie zmutowany i składa się z elementów wirusów ludzkich, świńskich, ptasich i to z rozległych obszarów Ameryki, Europy i Azji. Pojawia się pytanie jakie jest prawdopodobieństwo takich mutacji w naturze?

– strategia izolowanie chorych, (opierając się na Hiszpanki z 1918 r.l) będzie prowadzić do zwiększenia skutków śmiertelnych[7]

– wybijaniu drobiu oraz trzody chlewnej. Uderzy to ze zdwojona mocą w rolnictwo, co da dodatkowy impuls depresyjny. Jednocześnie wobec wzrastającego bezrobocia i oczekiwanego wzrostu cen innych produktów rolnych pogłębi to zubożenie rodzin.

———————————————————————-

[0] – wikipedia

[1] Reklama U.S. Public Health Service (organ Departamentu Zdrowia) pochodzi z Narodowych Archiwów USA

[1] W biuletynie ‚Service & Global Procurement pan IOT Europa / Pandemic Plan Overview’, który jest rozpowszechniany pomiędzy top-managerami we francuskim oddziele IBM, fakt ten jest dosłownie wymieniany

[2] Źródła: XanderNieuws, The Flu Case 1 / 2, Ron Paul blog.de, Prevent Disease, Infowars

[3] For the year, we forecast sales of Tamiflu to reach ¥53.0 billion, up 531.0%, due to expected resumption of government stockpiling in FY2009 and the ongoing recovery of the prescription rate for seasonal influenza.

[4] Po tym incydencie nie wszczęto żadnego śledztwa, zarówno ze strony WHO, Unii Europejskiej jak i austriackich służb zdrowia. Nie sprawdzono nic – składu wirusa i jego sekwencji genetycznych. Podczas konferencji w austriackim parlamencie 20 maja Minister Zdrowia  Alois Stoger ujawnił, że wypadek ten został szybko zbadany przez zwykłego weterynarza, a nie przez odpowiednie służby.

[6] Na grypę hiszpankę  zachorowało wówczas ok. 500 mln osób (ok. 1/3 ówczesnej populacji świata), z czego ofiar śmiertelnych było od ok. 50 do 100 mln. Co istotne pandemia hiszpanki miała falowy przebieg. Pierwsza fala wystąpiła wiosną 1918 r. i śmiertelności nie była wysoka. Prawdziwe żniwo śmierci przyniosła druga fala, która wystąpiła we wrześniu 1918 r. Ostatnia fala miała miejsce w 1919 r. Istotnym w przebiegu zachorowań jest to, że osoby które zachorowały w czasie pierwszej fali uodporniły się na infekcję w czasie kolejnych nawrotów zachorowań, a przede wszystkim podczas tego najbardziej śmiertelnego we wrześniu 1918 r. Jeżeli obecna epidemia będzie miała podobny przebieg jak w 1918 r. to na skutek izolowania ognisk grypy w czasie pierwszej fali, pozostała obecnie zdrowa część populacji będzie narażona na śmiertelny atak w czasie drugiej fali, który nastąpi po kilku miesiącach.

Źródło: http://urbas.blog.onet.pl/Czy-grypa-dobije-swiatowa-gosp,2,ID375087636,DA2009-04-26,n