11.08.2009 – Mosce zadzwoni do znanego talk show live w LA prowadzonego przez Dr True Otta. Mosce jest izraelskim Joseph Mosce 1 mikrobiologiem o podwójnym obywatelstwie (USA-Izrael). Moshe na antenie przestrzega społeczeństwo o wielkim spisku korporacji farmaceutycznych z Baxterem na czele. Ostrzega przed bronią biologiczną przygotowywaną i produkowaną w laboratoriach Baxtera na Ukrainie, która miała by być rozpowszechniona poprzez szczepionki wywołując plagę chorób. Wg niego wirus grypy w szczepionkach na grypę produkowanych przez firmę Baxter na Ukrainie zawiera replikację RNA z grypy hiszpanki z 1918 i jest pomyślany jako broń biologiczna oraz zawiera wspomagacze które osłabiają system immunologiczny. Informuje o posiadaniu dowodów i chce się spotkać, aby ustalić gdzie się z tym zwrócić. Prawdopodobnie do Departamentu Sprawiedliwości. [inne nieoficjalne źródła mówią że wspomina tez o dżumie płucnej ]

Rozmowa audio między Dr. True Otto i Josepha Mosce. http://halkinnaman.com/ed/audio_rr/dr_ott_moshe.mp3

12.08.2009 – Policja z LA robi nagonkę na terrorystę J.Mosce’a. Powód: grożenie wysadzenia Białego Domu, oraz wiele wykroczeń, opierając się na wcześniejszym wywiad. (co oczywiście nie miało miejsca)

13.08.2009Josepha Mosce zostaje aresztowany w Los Angeles przez jednostkę SWAT. Atak na jego samochód odbywa się koło budynku federalnego w pobliżu konsulatu Izraela, (Federalny budynek został zamknięty w południe i pracowników kazano pozostać wewnątrz ). Do jego złapania wykorzystują:

Joseph Mosce w czasie ataku na jego osobę.

Joseph Mosce w czasie ataku na jego osobę.

– opancerzony pojazd wojskowy z bronią mikrofalową,

– robota (wybił szybę)

– użycie impulsów elektromagnetycznych, który unieruchomiły samochód oraz telefon komórkowy,

– do samochodu wrzucają 4 granaty gazu łzawiącego (ale nie robi chyba na nim żadnego wrażenia)

– agenci używają Tasera przed wyciągnięciem Mosce’a z samochodu.[1]

Filmik z zatrzymania:

18.08.2009Dr Bill Deagle ujawnia historię na łamach Projekt Camelot, które miały miejsce 11-13 sierpnia w Los Angeles z udziałem Józefa Mosce. Ujawnia, że  Mosce był agentem Mossadu. I nie ma go teraz w USA, tylko wywieźli do Izraela.

[Potwierdzono że jest mikrobiologiem, oraz fakt że firma Baxter rzeczywiście ma swoje oddziały na Ukrainie. jest to nieprawdopodobny zbieg okoliczności, że wskazał właśnie Ukrainę jako ognisko wybuchu pandemii.][2]


[1] Źródło: http://informationfarm.blogspot.com/2009/08/joseph-moshe_20.html Tutaj też jest całe zagadnienie zebrane w całość.

[2] Świńska Grypa, Tajemniczy Wirus czy Szum Medialny….