Dr Bill H. Weld

Dr Bill H. Weld

Wg autora nagrania (patrz niżej), projekt zatruwania ludzkości nanomaszynami o rozmiarze nie większym niż 1-2 ziarna piasku, rozpoczął się już w 1995 roku dokonywano go przez wodę i żywność. Dodatkowo tłumaczyło by to też dlaczego skonstruowano tak gęstą sieć przekaźników komórkowych o dużym natężeniu — właśnie po to by śmiertelny sygnał mógł wszędzie dotrzeć i uruchomić zabójcze nanomaszyny. W USA 98% powierzchni jest już w zasięgu sygnału sieci komórkowej. Dodatkowo, wojsko ma swoją sieć, która również może nadać odpowiedni sygnał — skonstruowano ją w ciągu ostatnich 5 lat. Daje to możliwość wymordowania np. tylko jednego miasta, czy też mieszkańców niewielkiego osiedla lub nawet jednego domu. (…) W jaki sposób te nanomaszyny mogą zabijać? Otóż prowokują system autoimmunologiczny człowieka do samoobrony, poprzez wniknięcie do mózgu i pobudzenie odpowiednich ośrodków. Pojawiają się symptomy podobne do ciężkiej grypy. Śmierć następuje w ciągu 10 — 12 dni. Skuteczność tej broni wynosi 98%. Obecnie pracuje się nad zwiększeniem jej skuteczności by nie było żadnych wyzdrowień. Autor tego materiału, dr Bill H. Weld, przedstawia siebie jako prawnika, twierdzi, że pewni ludzi udostępnili mu odpowiednie materiały, które są dowodami. Jego sposób wypowiadania się budzi zaufanie. [źróło: http://www.monitor-polski.pl]

Dr Bill H. Weld i zabójczy nano-program.

Dr Bill H. Weld i zabójczy nano-program. vol. 2. Ujawnienie dokumentów

Nanocząsteczki 1

Nanocząsteczki 2

Sprawę nagłośniła pastor Michelle Hopkins

 

Tutaj chciałbym zwrócić uwagę na jedną kwestię. Jest to kolejne źródło, które wskazuje na owe zagadnienie. Przypomnę, że nie tak dawno temu, analizowano program rządowy NASA, w którym dowiadujemy się o możliwości użycia technologii nanoczastek wykorzystywanej jako broni infekującej z opóźnionym zapłonem zabijania. W dokumencie jest mowa o tzw mikropyle, które ma zaskakująco podobne cele jak i sposób działania co program nagłaśniany przez Billa. Tu jak i tam zadaniem nanomaszyn jest infekowanie fizyczne sporej części populacji a następnie selektywne jej eksterminowanie. Albo temat staje się popularny, albo faktycznie puzzle się zaczynają łączyć.

Patrz:

Dokument NASA ujawnia działania przeciw ludzkości! 

Dodatkowe informacje:

Dr Bill H. Weld YouTube: : www.youtube.com/user/WebFraudSquad

Aktualizacja 23.12.2013

Czy zamordowano dr Billa H. Welda i jego rodzinę?

Tymczasem strona Billa H. Welda na Facebooku została zlikwidowana (https://www.facebook.com/billhweld), a jego blog, prowadzony wspólnie z Justinem Tribblem, całkowicie przejęty przez tego ostatniego, który usunął wszystkie wpisyodważnego doktora wraz z tajnymi dokumentami. Podobnie jest z kontem na twitterze (https://twitter.com/dr_weld), które również zostało przejęte przez Triblle’a, choć stare wpisy są nadal dostępne. Konto Welda na YouTube zostało zlikwidowane, w wyszukiwarce YouTube jeśłi się szuka hasła Bill H. Weld, to pojawiają się materiały agentów dezinformacyjnych, których Weld ujawnił wcześniej na swoim blogu.

Ave

Ripsonar