1954 –  Powstaje Klub Bilderberg. Jest to nieformalne międzynarodowe stowarzyszenie wpływowych ludzi ze świata polityki, biznesu i przemysłu. Spotkania grupy odbywają się raz do roku. Podczas nich omawiane są najważniejsze w danym czasie dla Świata sprawy dotyczące bezpieczeństwa, polityki i gospodarki.[1] Nazwa powstała od pierwszego spotkania w hotelu Oosterbeek w Holandii. Władzę w klubie posiadają rodzina Rockefelerów i Rotshildów.

Grupa Bilderberg – prawdziwa struktura władzy na świecie. Alex Jones.

Amerykańskie Prawo Federalne zakazuje spotkania grupy Bilderberg 

Grupa Bilderberg wg sceptyka

O Grupie Bilderberg w RT [2012]

Bilderberg 2014. Materiały archiwalne.

Wzmianki w parlamencie UE

Gerard Batten             [12.09.2011]

„Jeśli spotkania Grupy Bilderberg to jedynie kluby dyskusyjne, to po co najważniejsze i najbardziej wpływowe postacie z całego świata się na nie fatygują? I dlaczego nie ma o tym żadnej relacji w mediach?”

Mario Borghezio

Mario Borghezio (Liga Północna) zwraca uwagę na nazwiska pojawiające się w gronie kandydatów na nowo powstały urząd prezydenta Unii Europejskiej. Te same nazwiska pojawiają się na spotkaniach grupy Bilderberg i Komisji Trójstronnej… Dzisiaj wiemy, że prezydentem został Herman Van Rompuy, jeden z wymienionych Bilderbergów

 Polacy na spotkaniach Grupy Bilderberga

Andrzej Olechowski robił (1994,2004,2005)

Hanna Suchocka,(1994,2004,2005)

Aleksander Kwaśniewski (2008),

minister obrony Sikorski, Rostowski, Palikot, Jacek Szwajcowski, Sławomir Sikora, Gronkiewicz Waltz, Józef Retinger [2], Palikot, Ojciec A.Kwaśniewskiego, Izak Stolzman, żyd rosyjski w stopniu podpułkownika NKWD, zdrajca narodu Polskiego, były Bilderberg, mordował Polskich oficerów w Katyniu!!

 

Premier Tusk o spotkaniu Bilderberg

 


[1] Wikipedia

[2] – Józef Retinger utworzył w 1954 r. Grupę Bilderberg. Ten sam Retinger wydał generała Sikorskiego w łapy Winstona Churchilla masona 33 stopnia, loży masońskiej Studholm Lodge, którego polecił zamordować.