1989 -1991 – anonimowa osoba określająca się jako „Guardian” ( z ang.  Strażnik) przesyła zbiór dokumentów do kanadyjskich i amerykańskich badaczy UFO.

1991 – Strażnik przesłał taśmę wideo z nagraniem ukazującym lądowanie UFO 4.11.1989 na bagnach niedaleko Corkery Road (Carp) we Wschodnim Ontario w Kanadzie, wspomniany w dokumentach,

Został przejęty po tym, jak kanadyjskie i amerykańskie satelity szpiegowskie wyśledziły ruchy w tej okolicy. W aktach czytamy: „Dwa AH-64 Apache oraz UH-60 Blackhawk skierowały się w tą okolicę następnej nocy. Helikoptery przewoziły pełen ładunek broni. Stanowiły one część tajnej amerykańskiej jednostki specjalizującej się w przechwytywaniu pozaziemskich pojazdów. Lecąc nisko nad sosnowymi lasami Ontario, śmigłowce Apache napotkały jasną niebieską kulę o średnicy 20 metrów… W nocy specjalna grupa techników zestrzeliła i rozmontowała ten obiekt. Wczesnym rankiem 6 listopada 1989, na bagna sprowadzono sprzęt techniczny oraz samochody ciężarowe. Części NOL-a przetransportowane zostały do tajnej placówki w Kanata (Ontario)…W przedziale transportowym odnaleziono stelaże zawierające 50 sowieckich głowic atomowych. Ich cel był wykrywany przez zaawansowane komputery znajdujące się na pokładzie.”

Wewnątrz statku odnaleziono trzech członków załogi:

Gadopodobne istoty o głowach płodów sklasyfikowane zostały jako NTE (Non Terrestrial Entities = Istoty Nieziemskie) klasy 1. Tak jak inne istoty przejęte w wyniku wcześniejszych operacji były to muskularne humanoidy o szaro-białej skórze.”

W sprawie sojuszu Obcych z Chinami w dokumencie czytamy: „” Zagrożone przez współczesne stosunki Wschód-Zachód oraz wewnętrzne ruchy rewolucyjne Chiny, przygotowują się do ostatecznej wojny ideologicznej. Obce istoty wyraziły zgodę na obronę Chin przed połączonymi siłami wojskowymi oraz nuklearnymi wolnego świata. Obecnie Chiny uzbrajają Bliski Wschód swym własnym arsenałem nuklearnym, aby kraje tego okręgu mogły łatwo przejąć Izrael. Zjednoczenie Arabów pod chińską komendą było proste, szczególnie w czasie ostatnio prezentowanej przez Izrael postawy „żelaznej ręki” względem okupowanych terytoriów. Sowieckie głowice bojowe odnalezione w UFO przeznaczone były dla Syrii. Funkcjonariusze CIA na Bliskim Wschodzie zauważyli znaczny ruch chińskich „techników” oraz „doradców”. Chiny dostarczają również krajom arabskim broni bakteriologicznej, Migów, niszczycieli, czołgów oraz wyrzutni rakiet.”[1]


[1] We wrześniu ub. roku, „Daily Telegraph” opublikował zadziwiające informacje, które stanowić mogą kolejne niebezpośrednie potwierdzenie oświadczeń jezuity oraz przypadku Carp/Guardian. „Chiny w tajemnicy wystrzeliły silną broń laserową zaprojektowaną do unieszkodliwienia amerykańskich satelit szpiegowskich poprzez „zaślepienie” ich urządzeń obserwacyjnych. Dotychczasowe ataki trzymane były w tajemnicy przez administrację Busha z powodu obaw, że mogą przyczynić się do zniszczenia dyplomatycznej kooperacji z Chinami w ofensywie przeciw Korei Północnej i Iranowi. [] Amerykańskie satelity jak np. Keyhole w ciągu ostatnich lat były celem kilku ataków. Choć chińskie testy nie są skierowane na ich zniszczenie, laserowe ataki mogą uczynić je bezużytecznymi nad terytorium Chin” (za: Daily Telegraph, 26/09/06).

Reklamy