Po pierwsze: Mają zdolność oddziaływania na urządzenia elektryczne,

Dowodem jest wyłączenie całkowicie źródeł prądu i działanie jakichkolwiek urządzeń elektronicznych, jak elektrownie, auta a nawet latarki. Np wydarzenia:

17.08.1959 – w Mineis Gerais w Brazylii

26.01.1965 – awaria elektrowni w Saint Paul, następnie niedaleko niej w Totem Town. (świadkowie Nick de Nava i Mark Wilcox). [7]

11.02.1979 – chwilowy zanik działania hydroelektrowni na strumieniu Bystrym w Kuźnicach w Polsce. Świadek – pracownik Józef Kojs, który widział jak nad nim przelatuje UFO i wszystko przestaje działać. Z chwilą odlecenia obiektu wszystko wraca do normy.

Po drugie: wykorzystują obcą nam technologię napędową

04.04.1950 – na specjalnej konferencji prasowej w Key West prezydent Truman stwierdził:

UFO nie pochodzi ani z USA ani z żadnego innego kraju naszego globu”. [1]

   Zwrotność i manewrowość jest dla nas wprost nie osiągalna. Ich prędkości i trajektoria lotu opierając się na światkach w kontakcie wzrokowym, jak i na podstawie obserwacji radarowych (potwierdzających fizyczność tych pojazdów) wskazują na inteligentne kierowanie.

22.07.1952 r. wg New York Times, samolot przelatując nad Newport (stan Wirginia) linii Pan American zameldował o obserwacji na południu od Waszyngtonu 6 obiektów, które w trakcie lotu zmieniły kurs „pod kątem całkowicie niezgodnym z prawami aerodynamiki” po czym dołączyły do nich jeszcze 2 podobne obiekty. 16.07 formacja dwu, potem trzech a następnie w końcu czterech obiektów (dołączały) tworząc formację w kształcie litery „V” w stanie Wirginia wg dwóch światków, w tym jeden to inżynier Paul R. Hill, członek Amerykańskiego Komitetu Doradczego do Spraw Aeronautyki!

19.10.1953 –samolot pasażerski American Airlines DC-6 nad tamą Conowing na rzece Susqquehanna lecąc z Filadelfii do Waszyngtonu o 0.10 zauważył przed sobą nieoświetlony obiekt z lekka poświatą odbijająca się od księżyca. Kpt. J.L.Kidd aby uniknąć kolizji włączył z używanych przy lądowaniu reflektorów świetlnych. W odpowiedzi UFO strzeliło własnym bardzo mocnym światłem oślepiając całkowicie załogę. Ci aby się ratować przed ewentualną kolizja, musieli ostro pikować w dół robiąc pętlę.

18.04.1962 – w Las Vegas, Nevada. Opisane wydarzenie obserwowano przez radar jak i było wiele światków co zamieszczono w Błekitnej Księdze. Oczywiście uznano, że to meteoryt, ale zmienił prędkość, ścigały go samoloty i międzyczasie… lądował! W sumie owe UFO widziało przez 32 min nad 3/4 terytorium USA…  taki tam hasający sobie meteoryt:)

Mało tego niekiedy poruszają się w formacjach, najczęściej 3 a czasem i więcej.

17.03.1950 – (za Farmington Times z 18.03.1950)

500 obiektów latających w kształcie srebrzystych dysków przeleciało bezgłośnie nad ściśle strzeżoną strefą atomową w Nowym Meksyku i z nieopisaną prędkością odleciało. (…) a w samym mieście Farmington przez 3 dni: między 11 a 13 godz. obserwowano przeloty takich obiektów”.

26.07.1952 – dochodzi do zajścia zwanego tzw. Bitwa nad Waszyngtonem

09.1970 – nad amerykańskim wojskowym lotniskiem w Lackland w pobliżu San Antonio (Teksas) pojawia się eskadra 5 UFO w kształcie litery „V”, które na oczach zatrudnionych przy remoncie lotniska 12 robotników przez 40 min. pokazywali co potrafią. jednym z nich był 28- letni Tom Wills (nazwisko zmienione), u którego po trzech tygodniach zawitały MIB’y (wg książki „Powrót  ludzi w czerni” Rufus Drake). [7a]

Po trzecie: UFO jest szczególnie zainteresowani arsenałem nuklearnym,

Obserwacje UFO nad wrażliwymi placówkami Komisji Energii Atomowej (Atomic Energy Commission – AEC) przez członków wysoko wykwalifikowanego personelu, takich jak naukowcy, pracownicy ochrony i piloci Sił Powietrznych, miały miejsce od końca 1940 roku. Obserwacje UFO nad bazami Hanford AEC w stanie Waszyngton i AEC Oak Ridge są dobrze udokumentowane. Dokumenty, o których mowa zostały wyciągnięte z różnych amerykańskich agencji na mocy ustawy o wolności informacji (Freedom of Information Act).

Już obserwacje z 1948/49 r. zmusiło wojsko USA do powstania Projektu Twincle aby wyjasnić owe zjawiskona bardzo delikatnym obszarze. Dlaczego?

XII.1948 – 02.1949 –  nad głównymi amerykańskimi obiektamin nuklearnymi w Nowym Meksyku i w Teksasie odnotowano całą serię obserwacji UFO (tzw. obserwacjie zielonych kól) . I to nie byle jakie instalacje a mianowicie: Ośrodki badań i zakłady atomowe OAK Ridge w Tennesse w Hanford w stanie Waszyngton, w Los Alamo czyli kolebce najwiekszego z  amerykańksich Projektów – budowy bomby atomowej  czyli Projekcie Manhatan pod kierunkiem Roberta Oppenheimera oraz  laboratoria Sandii w bazie Kirtland gdzie również prowadzono najnowocześniejsze badania nad bronią atomową w poblizu Albuquerque w Nowym Meksyku, terenach doświadczalnych w White Sands w pobliżu Alama Gordo, nie mówiąc o bazie bombowców atomowych w Roswell!

01.05.1952 –  meldunek 5 dysków nad Bazą wojskową w George Air Force Base  (wg archiwum „Blue Book”).

10.01.1961 – podczas próbnego wystrzelenia w Cap Canaveral rakiety bojowej typu „Polaris” podczas jej lotu towarzyszyło UFO (wg czasopisma True ze 01.1965 roku). Mało tego, będąc tak blisko rakiety naziemny radar automatycznie monitorujący rakietę, zaczął śledzić tor UFO, a nie rakiety, 14 minut trwało szukanie lotu doświadczalnej rakiety „Polaris”.[8]

Ukryte tajne strategiczne miejsca wojsk USA nie stanowią dla UFO najmniejszego wrażenia.

01.08.1965– nad miastem Dayton, a następnie bazą wojskową, gdzie znajduje się dowództwo jednostki strategicznej obserwowano kilkakrotnie UFO, nawet w formacji 9 obiektów.(wg książki „The Ufo experience” A.Hynek)

27.08.1967 – Ufo nad bazą rakiet strategicznych w północnej Dakocie. W czasie przelotu padła cały system bazy (a więc i nadzorowania arsenału rakiet w tej lokalizacji), choć był zabezpieczony potrójnymi zabezpieczeniami. Po przeleceniu wszystko wróciło do normy. (J.Buttlar w książce „Das UFO – Phaenomen”).

05.03.1967 – Ufo lata nad Bazą Powietrzną w Minot w stanie pół. Dakocie, gdzie znajduje się silosy rakiet strategicznych. (D.E.Keyhoe w książce „Aliens from Space” NY 1973). Dysk o średnicy 30 metrów wg światków – żołnierzy z Obrony Pocisków Rakietowych. Zgłoszenia do NORAD nie powodowało reakcji, dopóki UFO przeholowało, bezczelnie zatrzymując się nad samym (podziemnym) centrum całego systemu tzw. Punktu Kontroli Odpalenia). Wtedy to wysłano myśliwce przechwytujące, ale ten już odleciał, zanim te przyleciały. [9]

robert-salas-UFO-nukes14 i 16.03.1967 – Wg zeznań byłego porucznika Sił Powietrznych Roberta Salas’a. w bazie Sił Powietrznych Malmstrom w pobliżu Great Falls w Montanie, nisko lecące UFO opisywane były jako jaskrawe czerwonopomarańczowe kule, które unosiły się nad dwoma placówkami kontroli startu rakiet nuklearnych (Launch Control Facilities – LCF), spowodowały, że prawie dwadzieścia pocisków nuklearnych nagle zmieniło swój status na tzw. „niegotowy do lotu”. Pociski Minuteman II zostały równo podzielone pomiędzy eskadry Echo i Oskar, każda z tych eskadr posiadała własny system LCF. Te silosy mogące pomieścić dwadzieścia pocisków były rozlokowane na rozległym obszarze Montany.

Technicy przeprowadzili ocenę systemu, po czym ustalili, iż z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu system sterowania i kontroli przestał poprawnie działać. Naoczni świadkowie widzieli personel placówki kontroli startów, jak również członków zespołu alarmów sabotażowych. Nie do końca przedstawiciele „teorii spiskowych UFO.” Weteran badań nad UFO Raymond Fowler pracował w Zarządzie Planowania w firmie Sylvania, jednego z wykonawców do systemu rakietowego Minuteman II. Fowler jest także byłym członkiem Służby Bezpieczeństwa Sił Powietrznych (Air Force Security Service)(obecnie noszącej nazwę Air Force Electronic Security Command), Siły Powietrzne podlegają Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (National Security Agency). Fowler potwierdza z własnych źródeł, że liczne niskie przeloty UFO nad strategicznymi bazami, rzeczywiście miały miejsce w tym okresie. Ponadto komunikacja pomiędzy LCF była zakłócona podczas wizyt UFO.

10.1973 – Dowództwo sił strategicznych Offutt AFB w Omaha, Nebraska. Świadek Ken Storch potwierdził iż 5 obiektów zbliżało się do wybrzeża pól -zach. Przez terytorium Kanady przeleciały w niespełna 2 min a następnie zrobiły nawrót i oddaliły się w kierunku pólnocno – zach zahaczając o terytorium ZSRR. [9 o]

Potwierdzenie:

CNN, UFOs and Nukes – Sep. 29th, 2010 [PL]

Podobne wydarzenia miały miejsce w Minot AFB w Dakocie Północnej w 1968 roku, oraz wzdłuż północnej kondygnacji bazy rakietowej SAC w listopadzie 1975 roku. Naloty nad SAC zostały dobrze udokumentowane, między innymi w takich książkach jak „Clear Intent”, której autorami byli: Lawrence Fawcett i Barry Greenwood. „Clear Intent” była później ponownie opublikowana pod tytułem „The UFO Cover-up”.

27 i 28.10.1975 – baza powietrzna Loring w stanie Meine. Danny Lewis obserwował UFO przez radar na wysokości ok. 100 metrów znajdując sie przy magazynie bomb i głowic nuklearnych. Powiadomiono NORAD o zezwoleniu na interwencje powietrzną, ale ją odwołano. Po 40 minutach obiekt odleciał. Następnego dnia wieczorem znowu pojawił się pierw na pasie startowym 50 metrów nad ziemią, a potem przemieścił się nad strefę głowic nuklearnych. Świadkiem wydarzeń był  m.in sierżant Steven Eichner. Tym razem postawiono bazę w gotowości, wysyłając  .. śmigłowiec. radar pokazał, że ten zbliżył się do UFO na 30 metrów, ale nic nie widzieli.[9 a]

8/9.08.1980 – UFO ląduje nie opodal magazynu broni jądrowej w rejonie Manzano (koło Bazy wojskowej Kirtland i Laboratorium Sandia w pobliżu Albuquerque w Nowym Meksyku. Wtedy to troje żandarmów zobaczyło lądowanie UFO w strefie Coyotte Canyon, które jednak szybko odleciało Dopiero 10.08 wg światka (policjanta) UFO wylądowało w Manzano. Jeszcze jedne odwiedziny ponownie w Coyotte Canyon miało miejsce 22.08 gdzie owe wydarzenie widziało trzech żandarmów. [9 b]

Jeden z najbardziej przerażających przykładów manipulacji systemem kontroli rakiet nuklearnych przez UFO miał miejsce w byłym Związku Radzieckim.

14.10.1982 – Według Władimira Plantonova, przez wiele godzin UFO unosiło się nad sowiecką bazą ICBM w pobliżu miasta Belokoroviche, na północny zachód od Kijowa na Ukrainie. Wielu naocznych świadków stwierdziło, że statek był w kształcie spodka i miał ponad dziewięćset metrów długości!!! Plantonov – inżynier rakietowy – stwierdził w rozmowie z korespondentem ABC News Dawidem Ensor’em, że rakiety przeszły nagle w tryb przedstartowy, a coś takiego może mieć miejsce tylko wtedy, gdy Moskwa wyśle kody upoważniające do rozpoczęcia sekwencji startowej. Rakiety wówczas nie wystartowały, [10]

Natężenie infiltracji najtajniejszych strategicznych miejsc wojskowych w USA przez UFO było tak intensywne, że o tych wydarzeniach zaczęła pisać nawet prasa. I tak:

Gazeta „Herald Tribune” ze 01.1979 pisze:

W ciągu 1979 r. nad wieloma bazami lotniczymi, w których stacjonują samoloty przystosowane do zrzutu bomb atomowych, a nawet nad tajnymi wyrzutniami rakiet strategicznych zaopatrzonych w głowice atomowe, pojawiły się liczne UFO. Bezczelne wręcz rozpoznanie stanowisk rakiet z głowicami nuklearnymi w stanach Montana, Michigan i Maine wywołało prawdziwy popłoch w armii amerykańskiej…(…) Niektóre z tych dziwnych świecących obiektów latały tuż nad ziemią, dosłownie centymetry nad jej powierzchnią”.

Gazeta „Washington Post „ z 01.1979 pisze

Nie istnieją żadne tajemnice z zakresu amerykańskiej broni atomowej , która nie byłyby znane odwiedzającym nasza planetę przybyszom z kosmosu. Z ostatnio przekazanych przez amerykański kontrwywiad wojskowy materiałów wynika, iż przybywający na ziemię na latających talerzach goście interesują się zwłaszcza amerykańskimi instalacjami wojskowymi. Do spenetrowanych przez nich baz należą obiekty w Loving (stan Maine), Wurstmith (stan Michigan) oraz Malstrom (stan Montana).(…) Z zeznań światków wynika, ż tajemnicze obiekty przypominają sposobem poruszanie się helikoptery.(…) Nigdy jednak wysłane w pościg samoloty nie potrafiły osiągnąć dostatecznej prędkości, by je dogonić”. [11]

01.1979 – technik Narodowej Komisji Atomowej był świadkiem w argentyńskiej kopalni uranu, w Sierra Pintada, przekazując swoją relację radiostacji w Mendozie o formalnym nalocie „całej eskadry UFO”, a nawet „jeden z obiektów wylądował na ziemi, jego pasażer opuścił pojazd i pobrał próbki minerałów, po czym cała flotylla poszybowała z zawrotna szybkością w przestrzeń kosmiczną”. [12]

W połowie lat 80 – tych kompleks reaktorów Indian point w Buchanen w stanie NY doświadczyło plaga UFO. Dochodzenie w tej sprawie prowadził Philip Imbronno.

Po czwarte. UFO walczy ze sobą.

21.06.1947 – załoga AM. statku przybrzeżnego „Tacoma Harbor Patrol” była świadkiem (w pobliżu Maury Island), jak 5 wielkich dysków krążyło wokoło wiszącego nieruchomo pojazdu. Zbliżywszy w się w takiej formacji, okrążając będące w środku Ufo, nagle te eksplodowało, spadając do morza. Pozostałe UFO uniosło się gwałtownie i poleciało w dal. [13]

08.1977 – mieszkańcy małej miejscowości Zihuatenejo w Poliku Acapulco  w biały dzień byli świadkami, jak 2 mniejsze obiekty gonią większe UFO. Kiedy udało im się go dogonić, ten nagle zmienił się w kulę ognia i rozpadł się na kilka fragmentów. Egzekutorzy tą samą drogą co go ścigali polecieli dalej. [14]

Po piąte: fizyczne dowody z katastrof UFO i jej załogi

1950 – dziennikarz Frank Scully w książce „Behind Flying Saucers„ujawnił przejęcie przez armię USA co najmniej 4 latających talerzy. I choć w 1952 roku tygodnik „True” podał, iż informatorzy Franka byli oszustami to trzeba pamiętać, że prof. Sarbacher w rozmowie z kanadyjskim inżynierem Smithem stwierdził, że to jest wiarygodna informacja”!

1953 –  Pustynia w Kingman w stanie Arizona. Dochodzenie prowadził w 1973 r. Raymond Fowler a sprawie ujawnił w 1976 r. Świadek Fritz Werner (pseudonim) – komputerowy inżynier razem z innymi osobami został zabrany na pustynię w pobliżu Phoenix by zlustrować miejsce katastrofy, a dokładniej mieli zbadać uszkodzony pojazd w kształcie dysku. Świadek dostrzegł ciało 0 120 cm wzrostu (4 stopy) w namiocie pilnowana przez żandarmerię. Był ubrany jakby w srebrny strój. Twarz miał koloru ciemnobrązowa. (ale możliwe że to już skutek wypadku śmiertelnego). Wydarzenie potwierdza pewien major Daly (pseudonim) który opowiadał badaczowi Charlesowi Wilhelmowi, że w kwietniu 1953 r. jego ojciec został wysłany na pustynię w celu dokonania oględzin rozbitego dysku.  [14a]

1957 – szczątki pojazdu zlokalizowano w pobliżu Ubaturba w Brazylii, gdzie badano je w laboratoriach Brazylii i USA. Niestety, najważniejsza próbka została zniszczona w nieznanych okolicznościach w Brazylii.

14.09.?? – brazylijski dziennikarz Ibrahim Sued otrzymał tajemniczy list pochodzących od świadka eksplozji UFO, w którym przesłał próbki substancji podobnej do metalu z tego wydarzenia. Ufolog, lekarz Olavo Fontes po zapoznaniu się z artykułem poprosił o próbki w celu ich zbadania. Pierwsza zbadana w laboratorium kopalni państwowej wykazano, iż próbka zawiera wyjątkowo czysty magnez. Szerzej zajął się tym fizyk Paul Hill, który wyniki zawarł w  raporcie pt.: „Niekonwencjonalne obiekty latające. Próba analizy naukowej”. Magnez nie tylko był w najczystszej postaci, ale i był izotopem (co udało się człowiekowi tylko dla Uranu). To własnie ta próbka została zniszczona.. „niechcący”. Resztki przesłano do laboratorium marynarki wojennej, gdzie tez je dziwnym trafem zniszczono.  Drugą próbkę przekazaną przez APRO wykonało analizę w Oak Ridge. Tam znaleziono aluminium. Wyniki dotarły pod lupę Komisję Condona. I tutaj dopatrzymy się tajemniczych kwestii. Próbkę zbadano w laboratorium FBI, poddając je promieniowaniu w reaktorze jądrowym. Wykryto  cynk i stront. Okazuje się że podczas wojny robiono testy z magnezem i stronem. Komisja odrzuciła próbkę jako.. nieistotną. A przecież jeżeli ta technologię opracowywano w USA, jakim cudem znalazła się w Brazylii? [14 b]

Rzetelne badania w tej tematyce  zawarł: Jerome Clark z CUFOS pt. „Encyklopedia o UFO (The UFO Encyklopedia)” w 3 tomach, czy Kevin Randle (były oficer wywiadu) pt. „Historia katastrof UFO (A History of UFO Crashes).

Wnioski

Na podstawie niezliczonych obserwacji, analiz, badań, wydarzeń zarówno w Roswell (Soccoro, Corona), następnie Azteck oraz wiele innych incydentów oraz zeznać świadków naukowcy jednogłośnie stwierdzili, iż za fenomenem UFO stoi przynajmniej jedna cywilizacja pozaziemska. Tak więc odwiedziny Obcej Cywilizacji stało się faktem.


[1] str. 96

[2] ARTC – Air Route traffic Control

[3] Goście z kosmosu, str. 84

[4] j.w str. 84

[5] Goście z kosmosu, str. 85

[6] str.116

[7a] Goście z kosmosu, Lucjan Znicz, str. 183

[7] str. 113

[8] str 98

[9] 101

[9 o] –

[9 a] – Ufo. 50 tajemniczych lat, str. 117/118

[9 b] UFO. 50 tajemniczych lat, str. 153.

[11] str. 102

[12] str. 96

[13] str. 120/121

[14] str. 121

[14 a] – Ufo. 50 lat tajemnic, str. 136

14 b] – Tamże, str. 141

[15] str 148

[16] str. 149

[17] jw., str. 149