Bob Lazar

Bob Lazar

11.1989 – Fizyk o pseudonimie „ Dennis” ujawnia szczegóły Strefy 51 oraz przechowywanych tam UFO w wywiadzie telewizyjnym z Las Vegas KLAS-TV George’owi Knapp’owi. Swoje relacje ujawnia z powodu obawy o swoje i żony życie, ponieważ dostają coraz więcej pogróżek.  Wyjawia iż  USA testuje w Strefie 51 technologię pobraną z dysków o pochodzeniu pozaziemskim. (odtajnienie tajnej bazy nastąpiło dopiero w 1995 roku!).  Po wywiadzie jego samochód został ostrzelany z broni maszynowej.  Dlatego ujawnił swoje prawdziwe dane personalne. G. Knapp (dziennikarz przeprowadzający wywiad z Lazarem) – potwierdza  jego wersję tzn. iż faktycznie pracował w Strefie 51, opierając się na 12 innych osobach ujawniających co się dzieje w Strefie 51. [1] Posiada również materiał wideo, ale zostanie opublikowany po śmierci właściciela.

Według Lazara tempo prac odzyskiwania technologii z rozbitych spodków było dalekie od pożądanego, z czego głównym powodem problemów były kłopoty w zastąpieniu obcych surowców, materiałami możliwymi do wyprodukowania na ziemi. Cała zaś praca sprowadzała się w zasadzie do testów i prób poderwania w powietrze najlepiej zachowanych UFO.

Szczegóły:

1982 – 1984 – pracował w programie Gwiezdnych Wojen w Laboratorium Narodowym w Los Alamos (Nowy Meksyk).

1988 –  przez 5 miesięcy pracował jako mechanik inżynier w Strefie 51. Prowadził badania układu napędowego UFO, a dokładnie reaktorów antymaterii używanych do zakrzywiania fal grawitacyjnych. Paliwem miał być pierwiastek o liczbie atomowej 115. W Strefie S-4 prowadzono badania nad 9 typami UFO. Strefa ta znajduje się nad jeziorem Papoose, gdzie zajmuje ponoć całe pasmo górskie).  Jeden z nich badał i od środka. Przekonał się,że jego kształt i wymiary nie wydawały się być stworzone przez człowieka

Nie było śladu jakichkolwiek złączeń czy spawów, nie było widać żadnych śrub ani nitów” ..”wszystko miało miękki i okrągły brzeg, jakby było zrobione z wosku, na chwilę podgrzanego, a potem ostudzone”. Były tam iluminatory, łuki i malutkie krzesła wystające niewiele więcej niż 30 cm nad podłogę. Sam mechanizm napędowy był wielkości piłki baseballowej i promieniował polem antygrawitacyjnym przez pustą kolumnę, która przebiegała pionowo przez środek statku.”

Został przedstawiony przez JL. Dziennikarzowi. Ujawnił się ponieważ był zamach na jego życie (ostrzelali jego samochód). Jednocześnie Lazar był jednym z tajnych „źródeł” JL. w trakcie jego pracy nad „Dark Side Hypothesis”. JL. twierdził, że od Lazara dowiedział się np. o tajnych bazach na Księżycu, Lazar wyparł się tego później.. Został zatrudniony przez Marynarkę Wojenną. W latach.

Lazar opowiadał o szczególnych, amatorskich metodach pracy w supertajnej wojskowej bazie: „Mieli do dyspozycji sprawny reaktor. Postanowili zajrzeć do wnętrza i otworzyli go. Cóż, reaktor wybuchł i zabił pracujących przy nim ludzi.” O jego kwalifikacjach jako fizyka niech świadczy informacja o sile wybuchu – miało to być „duże boom” o sile 20 kiloton, które wyrwało opancerzone drzwi. (Trudno chyba znaleźć fizyka nuklearnego, który nie wiedziałby o tym, że bomba atomowa, która doszczętnie zniszczyła Hiroszimę miała moc 13 kiloton). W Strefie, mimo prowadzenia badań poszczególni naukowcy nie mogli rozmawiać ze sobą ze względów bezpieczeństwa. Wszyscy zatrudnieni w Strefie mieli symbol MAJ (Majestic). Słowo to oznaczało także poziom dostępu do supertajnych danych. Co ciekawe BL. posiadał pewien określony zasób informacji, poza który nigdy nie wykraczał. Pytany nie był w stanie nic powiedzieć na temat rzekomych baz na Księżycu zbudowanych przez ludzi i obcych. W przeczytanych przez niego w okresie pracy dla rządu dokumentach brak było informacji o implantach, uprowadzeniach, ani okaleczeniach zwierząt. W ogóle jego „opowieści” miały charakter niemal wyłącznie technologiczny, podawał mało szczegółów o obcych.

Potwierdził:

*  konflik ludzi i obcych w bazie wojskowej, w jego wersji zdarzenie miało miejsce w 1979 r. Obcy pracowali wspólnie z ludźmi w tajnym laboratorium w Strefie 51 w Nevadzie (nie w Dulce) i wskutek pomyłki jednego z uzbrojonych ludzi doszło do masakry w której zginęli wszyscy ludzi, zaś żaden z obcych nie odniósł obrażeń. Lazar opowiadał także, * początkiem rodzaju ludzkiego miała być manipulacja genetyczna dokonana przez obcych na małpach.

* potwierdza istnienie Majestic12. Wg Lazara pracownicy bazy S-4 nosili naszywki z kodem MAJ.

* Obcy -„Szaraki” (opierając swoją wiedzę o widzianą dokumentację m.in. sekcji zwłok, ale ta dokumentacja ogólnie o UFO była zdumiewająca) byli to małe szare istoty o dużych głowach. Pochodzą z Zeta Reticuli, jak i to, że prawdopodobnie pracowali również z ludźmi w Strefie 51.

http://beeg.com/1484278

Norio Hayakawa

02.1990 – ufolog japoński Norio Hayakawa, który oglądał programy telewizji KLAS-TV, zainteresował osobą Lazara. Przyjechał z japońską ekipą telewizyjną Nippon TV do Las Vegas, gdzie przeprowadzono z Lazarem wywiad ponoć w jego mieszkaniu.  Hayakawa czuł jednak, że nie jest to normalny dom. Było tam niewiele mebli, a wnętrze nie wyglądało na zamieszkane. Mężczyzna, który przedstawił się jako ‚przyjaciel’, siedział obok Lazara, nie odstępując go na krok i wchodząc za nim nawet do toalety. Człowiek ten nosił przy pasku jakieś niewielkie elektroniczne urządzenie przywoławczo.” Te dziwne okoliczności wywiadu oczywiście nie wywołały żadnych podejrzeń Japończyków, rewelacje Lazara zostały pokazane w Japonii i miały rekordową oglądalność.

Hayakawa zarejestrował dodatkowo obserwując z ukrycia Strefę 51,  promieniujące światło ponad górami i widział jak ślizgał się po niebie nad Strefą 51. Analiza filmu  wykonana przez specjalistyczne komputery potwierdziła wnioski iż. ,,z pewnością obiekt nie był konwencjonalnym samolotem”.

Takich filmów było więcej. (obiekt skakał po niebie z ogromna prędkością).

* Taki obiekt zbliżył się do ekipy telewizyjnej BBC. Po powrocie stwierdzono u nich poparzenia popromienne.

* Nagrany materiał z wnętrza S4, pokazujący sale pełne pojemników, w których przechowywano Obcych.

Lazar spotkał się z wielkim zainteresowaniem z powodu wysokiej spójności swej opowieści, a także jej technologicznego charakteru. Może jednak najistotniejszy dla wiarygodności Lazara był niemal zupełny brak w jego relacji ekstremalnych, emocjonalnych, paranoicznych elementów, typowych dla rewelacji Bennewitza, Leara, Coopera.

1995 – powstaje w niemieckiej wytwórni filmowej film „Tajemnica Czarnego Świata, w którym zawarto dalsze wywiady i dowody potwierdzające informacje Lazara.

Dodatkowe informacje:

Sama prawda. UFO –  czas od:  8.05 sek.  (oraz  powiązania z John Lear). (National Geographic The Truth Behind UFOs 2011)


[1] Choć wojsko i rząd zaprzecza jakby był zatrudniony, Knapp odnalazł jego nazwisko na wewnętrznej liście telefonów w Los Alamos, potwierdza to Urząd Skarbowy