Edgar Mitchell

Edgar_Mitchell_01Jeden z sześciu osób którzy chodzili po srebrnym globie. Pilot Apolla 14.  Mitchell twierdzi, że dzięki uprzywilejowanej pozycji zawodowej był w stanie dowiedzieć się np. że nasza planeta została odwiedzona przez obce istoty są objęte tajemnicą, podobnie jak szczegóły dotyczące obcej technologii i zamiarów jej dysponentów.

19.04.1996 – w audycji TV NDC „Dateline News program” Mitchell poruszył problem UFO. Na pytanie Dennisa Murphy’ego poinformował, żę zna osoby, które podczas wykonywania swojej pracy spotkały istoty pozaziemskie i domagał się, żeby ujawniono wrzeszczcie prawdę o tym fakcie oraz odrzucono śmieszną wersję z balonem w Roswell.

28.04.1996 – Mitchell na pytanie dziennikarki Lindy Moulton Howe zadane podczas audycji Art Bell sprecyzował, że  „były obecne na spotkaniach (mowa o osobach wspomnianych wcześniej – przypis aut.) lub tam, gdzie dochodziło do kontaktów między kosmitami i ludźmi„. Stwierdził, że niektórzy z nich będąc już w podeszłym wieku, chcą przed śmiercią powiedzieć ową prawdę.

Mitchell zaznaczył, że prawdziwy obraz obcych jest zbieżny z tradycyjnym ich wizerunkiem – niewielkie rozmiary, duża głowa i oczy. Zwrócił jednocześnie uwagę na dysproporcje w rozwoju technologicznym ich i ziemskiej cywilizacji.[1]

…”Obcy kontaktowali się z ludźmi wiele razy, ale rząd już od 60 lat ukrywa prawdę o tym…” źródła w agencji kosmicznej, które miały kontakt z obcymi twierdzą, że istoty te przypominają „małych ludzi” o osobliwych kształtach.

youtube logo   Astronauta Edgar Mitchell w telewizji Fox News potwierdza istnienie obcych [PL]

youtube logo   Apollo 14 Dr Edgar Mitchell mówi o UFO

Gordon Cooper

Gordo02Cooper, były pułkownik sił powietrznych, udzielił wywiadu Samowi Shermanowi z wytwórni Independent-International Pictures Corporation przygotowującej film pod tytułem Beyond This Earth (Nie z tej Ziemi), który ma być wyemitowany na początku 1996 roku. Stwierdził w nim między innymi, że “pracował nad napędem NOL-i z osobą, która była w kontakcie z istotami pozaziemskimi i mogła dzięki temu zdobyć nieco wiedzy na ten temat”. Osoba ta zbudowała mały prototyp NOL-a i tuż przed swoją śmiercią, dzięki finansowej pomocy jednego z krajów arabskich, prowadziła doświadczenia z pięćdziesięciostopowym (piętnastometrowym) modelem. Cooper wspomniał również o nie istniejącym już Centrum Zaawansowanych Technologii prowadzącym badania nad jakimiś obcymi technologiami. Wspomniał też o jednym ze swoich przyjaciół, który widział w Roswell ciała istot pozaziemskich.  Astronauta Cooper ma wystąpić z tymi rewelacjami w dokumentalnym filmie telewizyjnym. Współpracuje w tym celu z irlandzkim producentem filmowym Jackie Dunnem przygotowującym obszerny materiał o NOL-ach dla pewnej kanadyjskiej wytwórni filmowej.

1958 –widziałem możliwości manewrów UFO różnych rozmiarów w formie myśliwskiej nad Europą”.  Było to podczas lotu samolotem w Niemczech

1958 – oświadczył na specjalnym spotkaniu komitetu ONZ.

wierzę, że te pozaziemskie pojazdy i ich załogi odwiedzające nasza planetę pochodzące z innych planet.

1973 – w udzielonym wywiadzie powiedział:

Od wielu lat żyłem z sekretami, z tajemnicą wymuszoną na wszystkich specjalistach w astronautyce. Mogę teraz ujawnić, że każdego dnia w Ameryce Masze instrumenty radarowe wyłapują obiekty o nieznanej nam formie i kompozycji”.

youtube logo  Astronaut Gordon Cooper Talks About UFOs (eng) – wkrótce PL

Neil Armstrong

Neil Armstrong

„Są gdzieś niewyobrażalne cuda, dla tych, którzy potrafią usunąć niektóre z warstw chroniących prawdę”Neil Armstrong 1

Scott Carpenter

2002 – Scott udzielił wywiadu Grahamowi Berzeliowi (magazyn UFO) opowiadając jak on i John Glenn widzieli dziwne stworzenie w kosmosie w czasie swoich pionierskich lotów

Buzz Aldrin

Naukowiec już w 2005 r. udzielił mediom zaskakującego wywiadu. W jego trakcie powiedział, że w czasie misji w 1969 r. ujrzał coś, o czym trudno było mu potem zapomnieć. Powiedział o Niezidentyfikowanym Obiekcie Latającym. Co najbardziej zaskakujące, dodał, że nie może wykluczyć, iż na jego pokładzie znajdowały się formy życia pozaziemskiego – przypomniał serwis „Epoch Times”.

„Było tam coś, co znajdowało się wystarczająco blisko, by to zaobserwować” – tłumaczył Aldrin. „Mike Collins stwierdził, że uda mu się zobaczyć to, co tam było za pomocą teleskopu i udało mu się to zrobić. Kiedy to coś znajdowało się w jednej pozycji, miało szereg elips. Ale gdy obraz zrobił się już naprawdę ostry, było to coś w rodzaju kształtu litery ‚L’. Nie powiedziało to nam jednak zbyt wiele”. (dwa lata później Aldrin postanowił zdementować podchwyconą przez wiele mediów informację. W 2007 r. powiedział, że jego słowa, które padły dwa lata wcześniej, zostały wyrwane z kontekstu.)

Więcej na ten temat:

Reklamy