Gdy człowiek zaczął latać w kosmos, spotkał tam niezidentyfikowane obiekty latające. Znacznie więcej spotyka się ich w przestrzeni kosmicznej niż w atmosferze okołoziemskiej. To potwierdza tezę, że są to obiekty pozaziemskie. Są dowodem przedsięwzięć skierowanych ku Ziemi przez te istoty.

05.1963 misja Merkury 16.  astronauta Cooper – Podczas przelotu nad Hawajami zarejestrował na taśmie rozmowę w innym języku. Po zbadaniu zapisu stwierdzono,że nie jest to język „ziemski”.Przelatując nad Perth w Australii zobaczył NOL, który dostrzegły także naziemne stacje radarowe.

3.06.1964 misja  Gemini IV,  astronauci McDivitt-White – Lecąc nad Hawajami omal nie zderzyli się ze srebrnym cylindrem, który zostawiał po sobie świetlistą smugę. Sfotografowali go.

1965 Misja Gemini 4. 35-letni James McDivvit ujrzeć miał srebrzysty „cylindryczny obiekt z wypustkiem przypominającym antenę”, który znajdować się mógł w odległości określonej początkowo jako kilka mil. Ponieważ obiekt znalazł się na kursie kolizyjnym z obiektem, astronauta przygotował się do zapobieżenia niebezpiecznej sytuacji (drugi z astronautów, Ed White, spał).[1]

21.08.1965 misja Gemini V,  astronauci: Cooper-Conrad  – Srebrne jajo mające zielone światła leciało za kapsułą,później ją wyprzedziło.Widziane z tyłu miało kształt dysku.

 4.12.1965 misja Gemini VII astronauci: Borman-Lovell. Zrobili zdjęcia ogromnego UFO,który leciał za kapsułą.”Mamy duszka na godzinie 10-tej..”

3.06.1966 misja Gemini IX astronauci: Stanford-Cernan    Od chwili startu kapsule towarzyszyło wiele UFO. Widziane było przez ludzi na ziemi i załogę kapsuły.

18.07.1966 misja Gemini X astronauci:Young-Collins. Dwa UFO leciały za kapsułą,później zniknęły. Następnie pojawił się duży obiekt,który nie był planetą ani planetoidą.

12.09.1966 misja Gemini XI astronauci: Gordon-Conrad   Lecąc nad Madagaskarem zauważyli długi obiekt.Zdaniem NASA był to radziecki Proton 3, ale on w chwili obserwacji oddalony był o 350 mil od kapsuły.

11.11.1966, Gemini XII astronauci: Lovell-Aldrin Zauważyli dwa UFO lecące w odległości pół mili koło kapsuły. Sfotografowali je.

Apollo

21.12.1968, Apollo VIII astronauci: Borman-Lovell-Anders. Okrążając Księżyc zauważyli kilka UFO mających kształt dysków. Słyszeli rozmowy prowadzone w nieznanym języku.

18-26.05.1969, Apollo X astronauci Stafford-Young-Cernan    Zauważyli dwa UFO lecące za kapsułą podczas okrążania Księżyca i lotu powrotnego.

16 – 20.07.1969 Apollo XI (lądowanie na Księżycu), astronauci: Armstrong-Collins-Aldrin  Zanim wylądowali na Księżycu, wisiały nad nimi dwa UFO i długi cylinder. Kiedy znaleźli się we wnętrzu krateru, na jego krawędzi pojawiły się dwa UFO.Aldrin sfotografował je, ale zdjęcia nie zostały opublikowane przez NASA. Centrum NASA ogólnie było zmuszone dokonać zmiany miejsca lądowania modułu Eagle, gdyż odkryto,że w ustalonym miejscu „roiło się” od jakiegoś żelastwa kosmicznego. Dowód ? Poniżej fragment rozmowy,jaką udało się nagrać pewnej anonimowej osobie. Rozmowa toczy się między pułkownikiem Edwinem „Buzz” Aldrinem i stacją kontrolną NASA przed lądowaniem na Księżycu 20 lipca 1969 roku.

ALDRIN : Co to było? Co to było, do diabła? To wszystko, co chcę wiedzieć.

STACJA KONTROLNA: Co się tam dzieje…? Wzywam Apollo XI…

ALDRIN : Te maleństwa; były olbrzymie ,sir…gigantyczne…O Boże, nie uwierzyłby pan. Melduję. że są tu inne statki kosmiczne, uszeregowane po drugiej stronie krawędzi krateru. Oni wpatrują się w nas z Księżyca.

Potwierdza to:

Dr Wladimir Azaza –  radziecki fizyk i matematyk byl jednym z radzieckich naukowców, którzy podsłuchiwali rozmowę Neila Armstronga i Buzza Aldrina a kontrola naziemnej obsługi lotu. Twierdzi on, ze Apollo 11 spotkało na Księżycu istoty pozaziemskie. Spotkanie miało miejsce krótko po wylądowaniu, jednak relacja astronautów nigdy nie została wyemitowana publicznie, ponieważ została ocenzurowana przez NASA.W relacji na żywo wyglądało to tak: Neil Armstrong po wylądowaniu Apollo 11 powiedzial, ze widzi jakieś światła w okolicy jednego z kraterów. Po chwili z centrum kontroli lotów w Houston doszło pytanie o dalsze informacje, w tym miejscu nastąpiły zakłócenia i już nic nie było słychać.

Maurice Chatelain –  specjalista od spraw łączności, który w tym czasie pracował dla NASA, oświadczył publicznie, ze transmisja radiowa z Apolla11 została kilkakrotnie przerwana żeby zataić informacje dotyczące statków pozaziemskich. Twierdzi on również, ze każda misja Apollo była obserwowana Przez UFO. Podczas lądowania Apollo 8 Janmes Lovell powiedział coś, co było bardzo dobrze słyszalne „Poinformowano nas, ze Święty Mikołaj naprawdę istnieje”. Wielu ludzi twierdzi, że te słowa maja jakiś inny, ukryty sens. Major Colman VonKeviczky, badacz z Nowego Jorku, dowiedział się od współpracownika Neila Amstronga, ze po pokonaniu jednej czwartej drogi do Księżyca załoga Apolla widziała i sfotografowała trzy obiekty w bliskiej odległości od pojazdu kosmicznego. Informator VonKeviczky’ego twierdzi jeszcze cos innego, znacznie bardziej niewiarygodnego: na pokładzie tych obiektów widziano postacie obcych istot, a w chwili, gdy kapsuła Eagle podchodziła do lądowania, trzy takie obiekty znajdowały się już na powierzchni Księżyca, a obcy z nich wyszli. Podobno Armstrong nie dostosował się do poleceń z Houston i podszedł do obcych. Nikt nie wie co się później stało, lecz Armstrong został wyrzucony z programu lotów kosmicznych. Jose Antonio Silva, pilot, który przypadkowo podsłuchał rozmowę załogi Apollo ze stacja na Ziemi, powiedział na konferencji w Victorii „W trakcie jednego z lądowań na Księżycu miałem okazje przebywać w stacji naziemnej NASA w Fresdenillas i słyszeć, jak jeden z astronautów meldował o przybyciu kilku istot lub pojazdów które, według Amerykanów, widziano dzień wcześniej na powierzchni Księżyca”. Silva wspomniał tez o tym jak dyrektor naziemnej stacji lotów silą wyprosił go z pomieszczenia i zakazał mówić tego, co usłyszał. Jednak Silva należał do tych, którzy zawsze mówią to, co myślą.[2]

Brytyjski badacz UFO Timothy Good wspomina historię przytoczoną przez „pewnego profesora”, którego nazwiska nie podaje a który współpracował z brytyjskim wywiadem. Wiąże się ona z rozmową z Neilem Armstrongiem, do której doszło w czasie konferencji NASA, kiedy profesor podpytywał go o to, co rzeczywiście miało miejsce w czasie misji Apollo 11. „To było niesamowite” – miał mówić Armstrong. „Oczywiście wiedzieliśmy, że taka możliwość istniała, ale jeśli tak, ostrzeżono by nas. Od tego czasu oddaliła się od nas możliwość budowy stacji kosmicznej czy też miasta na Księżycu.” Profesor miał zapytać Armstronga, co oznaczać miało „ostrzeżenie”.

„Nie mogę podawać szczegółów, za wyjątkiem tego, że ich statki wyprzedzają nasze, zarówno pod względem naukowym, jak i technologicznym… Chłopie – one były wielkie i… przerażające. Nie, nie ma możliwości, aby powstała tam stacja kosmiczna” – miał powiedzieć astronauta.

14.11.1969, Apollo XII astronauci: Conrad-Gordon-Bean. W pobliżu Księżyca kapsule towarzyszyły dwa UFO, jaskrawo świecące.W drodze powrotnej widziano duże UFO mające czerwone światła.

7-19.12.1972, Apollo XVII astronauci: Cernan-Evans-Schmitt. Widzieli UFO między Ziemią a Księżycem.

STS

15.09.1991 – STS 48 wahadłowiec Discovery. 20:30 a 20:45 kamera zainstalowana na tyle promu Discovery była wycelowana w stronę sts48pj2horyzontu Ziemi i nagrała ciekawe zjawisko. W momencie owego nagrania astronauci zajmowali się innymi sprawami i nie spoglądali w monitory. Na horyzoncie pojawił się świecący obiekt, który poruszał się powoli ze strony prawej do lewej. Kilka innych podobnych obiektów było widocznych wcześniej i poruszały się w przeróżnych kierunkach. Nagle… następuje błysk, który widoczny jest w dolnej lewej części ekranu i owy obiekt natychmiast się zatrzymuje i zmienia swój tor lotu przyspieszając z wielką prędkością – jakby natychmiast reagował na owy błysk. W trakcie tego manewru widać jakiś „strumień światła” który przecina przestrzeń kosmiczną w miejscu gdzie znajdowałby się obiekt, gdyby ówcześnie nie zmienił swojego toru lotu i nie odleciał na bezpieczną odległość.[3]

youtube logo  UFO – NASA – UFO Missed by Ground Based Energy Pulse Wepon

Analiza filmu

– dystans jaki dzielił prom od horyzontu Ziemi to 2,757 kilometrów

– prędkość obiektu zanim się zatrzymuje i zmienia tor lotu to 87,000 kilometrów na godzinę (73 Machy)

– trzy sekundy po owym błysku, UFO natychmiast zmienia kierunek lotu i przyspiesza, znikając w przestrzeni kosmicznej z prędkością oszacowaną na 340,000 kilometrów na godzinę (285 Machów) – trwa to 2,2 sekundy

– takie przyspieszenie powinno stworzyć 14,000 siły g (G-Force) – normalna Ziemska grawitacja to 1 G-Force

Owy promień został zinterpretowany jako pewnego rodzaju urządzenie, którego celem był owy obiekt, który zdążył uniknąć trafienia. Hoagland interpretuje zdarzenie nagrane na filmie jako „Gwiezdne Wojny” – testy broni na obiekcie UFO. Prom znajduje się w okolicach jeziora Karnegie nad Australią. Błysk został przypisany miejscu (Zatoka Exmouth) gdzie znajdować się miała Baza Wojskowa North West Cape. „Promień” miałby pochodzić z rejonu gdzie znajdowała się baza Pine Gap w centralnej Australii.[4]

1995 –  w tajemniczych okolicznościach zgubiono sondę Mars Observer.

Tether incydent (STS-75)

25.02.1996Misja Wahadłowca STS-75 (zwanym „Tether Incydent- Kosmiczna uwięź)”.

Widać satelitę z kablem (przewodnikiem) długości 12 mil. Kabel o grubości 0.10 cm uzyto w celu gromadzenia energii z ziemskiej jonosfery. Jednak kabel zbyt szybko się naładował i energia skumulowana zerwała kabel.

STS 75

STS-75-UFO-Copy

STS-75 oraz UFO

Około 19.,30 oddzielił się od wahadłowca Columbia i podryfował, oddalając się na 77 mil. Od tego momentu zaczyna się nagranie, autorstwa astronauty Claude Nicollier który nagrał to zdarzenie przy użyciu czarno białej kamery do obserwacji w bliskim ultrafiolecie, który jest niewidzialny dla ludzkiego oka. Otóż okazało się, że widać mrowie „małych” obiektów przelatujących z różną prędkością i kierunkiem lotu. Po zbliżeniu widać w prawym górnym rogu olbrzymi dysk, (przemieszczający się poza Tether, iskrząc małą poświata świadczącą o oddziaływaniu pola magnetycznego..)), następnie kolejny z lewej strony za Teter. Na podstawie odnośnika jako długości kabla 12 mil, można oszacować wielkość tych dysków. 1 dysk ma ok. 2-3 mil długości! (4,8 km..czyli jeżeli było by nad  Los Angeles lub Nowym Yorkiem całkowicie zasłoniłoby niebo!!!) [5]

youtube logo  STS- 75 (Narration by David Sereda) [PL]

1996 – STS 80 – wahadłowiec Columbia zauważa dziwną nie naturalną anomalię, gdzie NASA tłumaczyła jako kryształki lodu lub kosmiczne śmieci ..które rzekomo ustawiły się tworząc jeden okrąg i zaczęły cyklicznie wg pewnego schematu migać, z finałowym światłem we środku formacji.. tak.. . Uważam, że jedno z cenniejszych pokazówek UFO mówiących- hallo zobaczcie co robimy- nie mylcie nas z kryształkami lodu…. Wuala..

youtube logo  STS 80 Space Shuttle [PL]

12.1998 – STS 88 – Obserwacja dziwnych struktur (anomalii), które zostały sfotografowane podczas misji wahadłowca Endeavour.

STS 88

STS 88 1

STS 88 2

youtube logo  NASA STS-88 black transforming UFO

1995 – NASA przerwało nadawania transmisji ” na żywo” po tym, jak UFO ukazano publicznie. Spowodowało to wiele kontrowersji o tym, co tak naprawdę wiedzą o ich istnieniu:)

Więcej na temat obserwacji misji NASA:

youtube logo  Aliens in the NASA Archives – More Stunning NASA UFO Anomalies Captured On Film

youtube logo  NASA’s Alien Anomalies caught on film – A compilation …


[1] Według oficjalnych informacji tajemniczym obiektem miał być satelita Pegasus 2, jednakże według innych wersji znajdował się on zbyt daleko, aby McDivitt mógł go dostrzec. Sam McDivitt miał trudności z określeniem obiektu, jego rozmiarów oraz dystansu dzielącego go od Gemini 7. Inna teoria mówiła, że McDivitt, który dodatkowo wykonał zdjęcie obiektu, źle zidentyfikował fragment rakiety Titan II lub odbicie świetlne. On sam jednak zaprzeczał, choć nie zdawał się przywiązywać wielkiej wagi do swej obserwacji.

[4] Tamże

[5] NASA oficjalnie twierdzi, że widoczne w ultrafiolecie obiekty to cząsteczki lodu, dyski powietrzne lub kule wodne.