Dan Burisch

Dan Burisch

Dan Burisch (naprawdę nazywa się  dr Danny Benjamin Crain), utalentowany mikrobiolog, ma doktorat z mikrobiologii i Genetyki Molekularnej z State University of New York (SUNY) w Stony Brook, posiada stopień naukowy z biologi na Uniwersytecie w Las Vegas i jest członkiem Towarzystwa Microscopical of Southern California.
Brał udział w Projekcie Aquarius – tj. tajny projektu USA poszukujący życia pozaziemskiego którego Bazą była Strefa 51. Rozpoczął pracę w sekcji S-4 w 1994 roku i twierdzi, że pracował nad klonowaniem obcych wirusów. S-4 znajduje się w pobliżu Papoose Lake, Nevada, 12 km na południe od głównego obiektu Area 51. Wszedł w interakcję z obcym podróżnikiem w czasie o nazwie J-Rod, znajdujący się w czystej kuli, wypełnionej zimnym wodorem, który znajduje się na poziomie 5, tajnego podziemnego sektora oznaczonego oczywiście jako S-4. Kontakt telepatyczny jak dobrze zrozumiałem. Dr Burisch również twierdzi, że pobrano 200 próbki tkanek od J-Rod między 1994 i 1996 i stwierdzono, J-Rod ma jakąś tam chorobę i chce mu pomóc. . Dr Burisch był jednocześnie zatrudniony przez Laboratorium DOD Marynarki Wojennej. Jego stopień wojskowy to kapitan z klasyfikacją mikrobiolog 4 poziomu.


22.04. 2004 w Waszyngtonie – dr. Dan Bunsch, wyraził chęć publicznego zeznania, że jeżeli uzyska immunitet to podda się przesłuchaniu w Kongresie ujawniając tajemnice jego pracy. Pomocy w tej sprawie udzielał mu senator Orrin Hatch, republikanin ze stanu Utah, ze względu na jego stanowisko przewodniczącego Komitetu Sądownictwa oraz przewodniczącego Komitetu Spraw Zagranicznych Senatu USA. Zeznanie Bunscha ma obejmować:
* przedstawienie dowodów na opracowywanie zabójczego wirusa włącznie z sygnowaną sekwencją genetyczną dowodzącą laboratoryjnego pochodzenia wirusa. tj. wyekstrahowanie genetycznych składników pozaziemskiej choroby aby wprowadzić go do mikrobów nosicieli, aby móc zarażać nimi ludzi, co wywołania epidemię przypominającą cholerę, na którą nie została wykształcona pierwotna odporność.
* ujawnienie raportu dotyczącego trwającego około jednego roku okresu, podczas którego Bunsch był oddelegowany, jak twierdzi, do pracy z żywą istotą pozaziemską, która zgodziła się w ramach zawartej umowy przebywać w sekcji S4 Strefy 51 położonej na północ od Las Vegas w stanie Nevada.
* temat ludzi, o których słyszał, że są przetrzymywani wbrew swojej woli w sekcji S4 i traktowani jak króliki doświadczalne.
* posiada informacje pochodzące z pierwszej ręki na temat doświadczeń z działającymi gwiezdnymi wrotami (stargate).
* ujawnienie informacji na temat rzekomego traktatu Tau-IX, który podobno zawarły międzynarodowe rasistowskie elity z pewnymi grupami istot pozaziemskich. Ta klika sprawuje rzekomo od połowy ubiegłego wieku ścisłą kontrolę nad informacjami dotyczącymi istot pozaziemskich w celu wywierania wpływu na bieg zdarzeń na Ziemi, bez względu na to, czy dotyczą one rządu, energetyki, technologii, czy też służby zdrowia. Członkowie tej kliki utrzymują zdobycze technologiczne uzyskane z obcych technologii z dala od nieświadomego tych rzeczy społeczeństwa, nie omieszkając przy tym samemu z nich korzystać. Ten traktat zawiera podobno również klauzulę pozwalającą na czasowe porywanie ludzi.

Portale i podróże w czasie

Dan Burisch w pracy miał do czynienia z portalami, które umożliwiają użytkownikowi zobaczenie przyszłości. Niedawno odkrył tajemniczą cząstkę Ganesh, która mogła dać początek życia we wszechświecie.

Projekt Looking Glass (LG)oddzielny artykuł

Ave

Ripsonar