Miranda Kelly i Robert D. O’Finioan

Miranda Kelly i Robert D. O’Finioan

Miranda Kelly [1]- jako dziecko posiadając zdolności psychiczne trafiła do projektu Talent. Została przeszkolona z czarnej magii, zdalnym widzeniu i komunikacji z Obcymi. Początkowo miała trafić do przemysłu filmowego (Hollywood), lub muzycznego jako zaprogramowany  seksualny kociak i zabójca, ale szefostwo zmieniło zdanie. Jej zdolność wzmacniania sił psychicznych innych osób w jej otoczeniu przyczynił się, iż trafiła do projektu  Twin Flame. W taki sposób Miranda mając 14 lat stała się wzmacniaczem dla osoby o kodzie Omega Unit 197, znanego nam jako Robert D. O’Finioan ! Było to w latach 80 – tych. Następnie trafiła do projektu Seagate, gdzie została przeszkolona jako technik badawczy,  gdzie dzięki zdolnościom (w tym wypadku podróży astralnych) wchodziła w umysły hybrydowych potworów w celu ich kontroli.  Mirinda ma przynajmniej trzy osobne osobowości. Pierwsza to ta, którą widzimy jako osoba poszukująca wspomnień ze swojego życia,i chcąca poskładać to wszystko do kupy.  Kolejne to bycie czarownicą (wydaje mi się że chodzi tu o zdolności parapsychiczne i być może rytualistyczne, ale muszę to jeszcze zweryfikować), szpiegiem oraz uśpionym zabójcą znanym jako “Line 3.”.

Podprojekty projektu Talent:

Project Scream – dziecięcy zamachowcy, zabójcy 

Projekt Lolita – dzieci używane jako niewolnice seksualne w Hollywood

Projekt Seagate – program genetyczny ludzi i zwierząt morskich w celu stworzenia hybrydowych stworzeń, kierowanych jak awatary przez kontrolę umysłu lub astral  mających pomóc w głębinach mórz np. przy odwiertach naftowych oraz pełnić rolę zabezpieczania obiektów przed Acturian z podwodnych baz. Program finansowany m.in. przez TESCO (nie supermarket… ale firma specjalizująca się w produkowaniu m.in. wysokiej jakości elektroniki do zastosowań militarnych i przemysłowych bardzo znana w kompleksie militarnym w USA).

Projekt Twin Flame – łączenie osoby medium dla innej osoby aby  była wzmacniaczem zdolności tej drugiej osoby.

Materiały z jej udziałem:

 youtube logo Duncan O Finioan & Axe on MK-Ultra and the Super Soldier Program (eng. Awake and Aware Sept 2011 Project Camelot)

-Telling The Time with Dave Corso, Miranda Kelly, and Duncan O’Fnioan-
http://exotica-radio.squarespace.com/…

-Miranda’s Testimony with Duncan O’Finioan and Miranda-Kelly(OffplanetRadio)
http://exotica-radio.squarespace.com/…
http://offplanetradio.com