„Lokalizacja jest iluzją” – David Wilcoc

Albert Einstein wykazał w Teorii względności – że kiedy poruszasz się w przestrzeni kosmicznej jesteś podatny na czas (tzw. Czasoprzestrzeń – a więc przestrzeń z założenia nie jest pusta). Natura przestrzeni wg Einsteina mówi iż długość, masa, prędkość i czas są względne do prędkości obserwatora. Czyli czym szybciej będziemy poruszać się w przestrzeni, tym  spowoduje to przyspieszanie. 1915 – Einstein stwierdza, iż nie ma co rozróżniać czasu od przestrzeni, ponieważ czas jest własnością fizyczną. Wg tej teorii jedynym kierunkiem w jaki możesz się udać jest przyszłość… ale czy to może być  błąd! (przestrzeń jest jednowymiarowa). Czemu? Eksperyment Kulka Buckiego  Patrz film Kulka o wielkości 1 – 2 nanometrów tj; 120 atomów tworzących cząstkę,  zostaje wystrzelona przez kratę o wielkości otworów 100 nanometrów. Przelatując przez kratę kulka zamienia się w falę (tzw. Kwantowa nielokalność) – ponieważ nie wiadomo gdzie znajduje się w przestrzeni i gdzie w czasie. Czym bardziej starasz się odnaleźć ją w czasie, tym mniej można ją odnaleźć w przestrzeni i na odwrót…Wniosek – kulka stała się falą, ponieważ nie wiemy dokładnie w którym punkcie się znajduje, więc obraz staje się zamazany, tworząc falę!. Wniosek: podróże w czasie są możliwe. Naukowo można stwierdzi  iż w którą stronę się będziesz poruszać w tą będziesz podróżować w czasie. I tak jeżeli podróżujesz w kierunku, w którym Ziemia się obraca i podążasz przed jej miejscem do którego ziemia zmierza gdy wybrałeś się w podróż, to znajdziesz się w przyszłości (ponieważ wynurzasz się w czasoprzestrzeni przed miejscem, gdzie Ziemia była na tej linii czasu w momencie twojego odejścia). Jeżeli natomiast podążysz na  zachód to będzie przeszłość (punktem odniesienia jest kierunek lotu naszej planety w przestrzeni).

Dewey Larson

Dewey Larson

Wg fizyka Dewey’a Larsona czas jest trójwymiarowy a przestrzeń jednowymiarowa. Świat ciągle wymienia się energią tam i powrotem czyli między przestrzenioczasem i czasoprzestrzenią (nasz materialny świat). Potwierdza to Einstein w swojej wymiarowości świata. Czyli świat który nas otacza składa się z równoległych wszechświatów, ponieważ się wzajemnie przenika: energia w przestrzenioczasie i materia w czasoprzestrzeni która jest tym samym, bo się równoważy. Owa wymiana oznacza, ze wszystkie formy w przestrzenioczasie mają swój odpowiednik w czasoprzestrzeni. tzn.. swój holograficzny obraz. Należy dodać, że nawet przechodząc w wymiary, zachowuje swoją fizyczność każdej ze stron ponieważ wymienia się tą samą energią- czyli wygląda tak samo (zmienia się tylko własność obiektu). Wniosek: Jeżeli wszystko ma swoje holograficzne odbicie, tak więc i my- ludzie posiada energetyczny odpowiednik naszego ciała fizycznego, który istnieje w przestrzenioczasie i który zachowuje dodatkowe umiejętności, które posiada przestrzenioczas jak już wcześniej wspomniałem. Człowiek Każdy z nas posiada DNA – której struktura jest czuła na fale kwantowe. DNA jest więc czuła na wszystkie linie pola energii które znajduje się dookoła nas. Nasze ciało jak każdy żywy organizm wymusza na nas pewne bezwarunkowe wymuszenia: jedzenie, picie, ochrona itp.. Mało tego  autonomiczny system nerwowy oraz np.: * móżdżek i ślimak w naszym uchu – kontroluje ciało w ruchu * serce, czy płuca działają niezależnie od naszej woli Tak sam oczy, które nie biorą przecież całej peryferialnej informacji która do nas napływa, tylko możemy skupić się  na konkretnym przedmiocie, zaś resztę szumów w tle eliminujemy…Ale czy nad tym się zastanawiamy? A oddech, czy musimy czuwać nad oddychaniem, bo jak zapomnimy, np. śpiąc to przecież byśmy się udusili. Widzicie zatem że nasze ciało ma własny system – biologicznie sterowanymi który jest całkowicie niezależny od naszego intelektu. Natomiast wszelkie procesy myślowe (w tym nasze ego) ale i prawdziwa świadomość jest poza ciałem!. Dlaczego, spytacie? Ponieważ ciało tworzy myśli za ciebie, kontrolując prawidłowe działanie ciała,  zaś nasze myślenie, świadomość jest poza tym. Więc nie odbywa się w ciele, tylko w przestrzenioczasie – a tam mamy odbiór pola energii wszędzie dookoła.

…” życie jest boskim odciskiem w całej energii we wszechświecie. Cała energia we wszechświecie powstaje żeby tworzyć życie..”

Tak więc pole czasu (pole energii) będąc wszystkim, szczególnie w przestrzenioczasie przenika nas dynamiczniej, a odbiór jest pełniejszy. Pole to im więcej przenika ciało tym jesteśmy zdrowsi i wolniej się starzejemy – daje nam inspiracje. Pamiętajmy jednak że pole to współtworzy razem z innymi (tak jak oddychasz powietrzem którym oddychali wszyscy ludzie świata), tak i Ty jako jednostka odczuwasz wpływ innych w polu czasu. Co ciekawe każda nasza komórka odnawia się co 7 lat. Źródło Pole czasu ma pole źródłowe, które pochodzi z centrum naszej galaktyki. A galaktyka jak każde ciało posiada formę świadomości. To tak jak Internet miał jeden centralny komputer z którego reszta czerpała informacje tak i teraz pole energii jest rozpraszane pryzmatem aby dotrzeć do różnych lokalizacji. Cdn… Więcej informacji:

2014

Prace nad teleportacją jednak trwają. Badacze z Uniwersytetu w Maryland i Uniwersytetu w Michigan przeprowadzili udane próby teleportacji informacji, czyli przemieszczenia się informacji na odległość (tzw. stan kwantowy). Dla ścisłości było to zaledwie odległość jednego metra pomiędzy dwoma wyizolowanymi atomami, ale fakt jest faktem.

Ripsonar