Duncan O'Finioan

Duncan O’Finioan

Ma 54 lata. Ma zdolności medium. Dziadek ze strony matki był Czirokezem „Szare pióro” O swoim tajemniczym życiu dowiedział się po wypadku samochodem. Podczas badań rezonansem magnetycznym, MRI  wykazały, że posiada w samym środku mózgu wielkości ziarenka ryżu implant. Musiał się zepsuć, gdyż i sam aparat badawczy się zepsuł, a od tamtej pory zaczął sobie przypominać swoje- tajemnicze i nieprawdopodobne życie jako super zabójca! Dodatkowo, jego urazy były na tyle poważne, że nie mógł podnieść rzeczy powyżej 2,5 kg. Po paru miesiącach całkowicie się wyleczył. Posiada bardzo dużą wiedzę sztuk walki, stylów, i posługiwaniem się praktycznie każda bronią, szczególnie białą. Posiada aktualnie około 50 szkół walki z czarnymi pasami. (choć sam materialnie nie posiada ani jednego, i nie może wskazać, skąd to umie- a wg obserwatorów jest prawdziwym mistrzem sztuk walk, o niespotykanych zdolnościach.).

Projekt Talent

Był to tajny projekt rządowy USA mający na celu werbowaniu małych dzieci, ze zdolnościami medialnymi w celu indoktrynacji i wyszkoleniu ich na super zabójców na usługach ich tajnych projektów. Rekrutacja była skierowana głównie na osoby spokrewnione  z rasami, które mają zwiększone predyspozycje paranormalne 60% rdzenni amerykanie, 40 -50% – Celtowie, Szkoci, Irlandczycy itp… (ponieważ te rasy robiły to w przeszłości wykorzystując pamięć genetyczną). W latach 60 – tych werbowano tysiące, tysiące dzieci do tych projektów. Zostało przy życiu około 60.. (potwierdza to doniesienia Al.’a Bielek’a o tych projektach, wykonywanych również, a może tożsamych badaniach w Projekt Monauk).

W wieku 6 lat (1966 rok) Dunkan został zabrany do dziwnego miejsca we wschodniej Kentucky, gdzie sprawdzano bardzo dużo dzieci, za pomocą testów np.; układania puzzli. Tam kobieta patrząc na niego powiedziała – nadaje się – i tak się zaczęło. Następnie ma prześwit mając 9,5 rokju gdzie robiono mu liczne zabiegi na jego ciele. (1969 rok).

Mając 12 lat (1972 roku) był w Wietnamie (Program Finiks (The Phoenix Program) gdzie wykorzystano jego i 11 innych dzieci. Przylecieli na pomoc okrążonym wojskom w My Router. Ci przylecieli w czarnym helikopterze (dzieci w wieku 9 – 12 lat) złapali się za ręce i dając błysk (impuls) zabili każdego wrogiego żołnierza kambodżańskiego, w promieniu 20 mil!!).

Projekt MK-ULTRA

Mając 14 lat zaczyna właściwy program szkoleniowy projektu końcowego MK-ULTRA. który decyduje w którym kierunku ma się rozwijąć. Tutaj szkolenia odbywały się pod kontem siły, szybkości, wytrzymałości, sztuki walki, oraz treningów paranormalnych. Prawdopodobnie był w ośrodku treningowym CIA tzw „Farma”. Ośrodek Burlington w Wisconsin itp….  Kończąc szkolenie stał się żołnierzem z wykorzystywaniem PSI- prawdziwy super zabójca. (model I-ej generacji). Mając umiejętności fizyczne, miał zdolności wykraczające poza normalne postrzeganie świata. Zdolności RV,  wejścia do czyjegoś umysłu i przewidzieć w czasie co zrobi w czasie rzeczywistym, obrazowanie myśli itp… Miał rozczepioną osobowość aktywowaną prawdopodobnie słowami wyzwalającymi np. telefon. Ostatnia luka pamięci (a więc prawdopodobne zlecenie) w 1985 . Pamięta że prawdopodobnie miał zlecenie zabicia Georga Busha Juniora zanim został gubernatorem Teksasu- pamięta go jak go widział..) Wykop nogi 200 km/h, siła uderzenia ciosu 360 – 430 kg. Organizował zamachy.

Inne

Twierdzi że ma (jak i wielu jego znajomych ) głęboki strach i przerażenie planetą Mars. …” Zostawcie Mars w spokoju…” Widział dzięki zdolnościom RV maszyny pod Ziemią, oraz istoty w komorach (sztucznie indukowane hibernacja). Wyglądali jak ludzie ale bardzo duzi, przypominający Egipcjan).  Z jego grupy liczącej 1000 dzieci!!! (od 1966 roku) przeżyło 20!. W młodości widział UFO, ale Ojciec nie chciał mu tego wyjaśnić. Potwierdza tajne podziemne bazy o niebywałych i rozległych strukturach. (Paul Preston)

Kiedy zaczął dociekać prawdy, i zrozumiał że został wykorzystany przesz swój własny rząd do tak niegodziwych celów zaczął drążyć temat. Miał atak na swoje życie (mentalny, gdzie 3 dni bardzo chorował.. ale jakoś się wyleczył).

Przepowiednie?

Widzi wielką katastrofę która wydarzy się na całym Świecie. Ameryka rozczepi się na pół. Cała zachodnia część kraju utonie w ogniu, oraz się zapadnie. Traktuje to strasznie poważnie. Robi plany aby to przetrwać. Ale twierdzi że nie ma bezpiecznego miejsca na Ziemi – ..” trzeba być ciągle mobilnym..

Wideo po którym stał się znany

youtube logo   Projekt Camelot – Duncan o’Finioan

youtube logo   Black Ops Marine & The Ultimate Warrior

Sesje przywracające pamięć

Duncan raz spróbował takiej sesji i o mało nie zabił hipnotyzera, jeśli ma to jeszcze raz zrobić to musi być skuty grubymi stalowymi łańcuchami jak powiedział a jest on zaledwie modelem I-ej generacji. Jeśli chodzi o kolejne generacje to jak powiedział:

„Jak ktoś chce popełnić samobójstwo to proszę bardzo, niech próbuje.”

Automatycznie zlikwidują każdego kto będzie tego próbować, a jeśli chip sterujący działa to jest już w ogóle niemożliwe. Czegoś takiego można jedynie popróbować co najwyżej z modelem seksualnym (rozrywkowym) lub gwiazdorskim ale nigdy z bojowym.