JFK 1

22.11.1963 -lekarz pogotowia Robert McClelland stwierdza śmierć JFK o godz. 13.00.

Kilka godzin później złapano rzekomego sprawcę Lee Harveya Oswalda. Miał oddać 3 strzały z piątego piętra składnicy książek. Kennedy został zabity strzałem w głowę. Rany wejścia i wyjścia po pocisku świadczą, iż strzał został oddany z przodu, a nie z tyłu, gdzie znajdował się Oswald.  Ponad 50  świadków zeznało, że słyszało strzały zinnego kierunku, z porośniętego trawą pagórka na terenie Dealey Plaza.

Sam McClelland w orzeczeniu napisał, iż rana potyliczna powstała na skutek drugiego drugiego

Don Adams

Don Adams

strzału była znacznie większa (5 cm) niż rana na czole (2 cm). To oznacza, że strzał w głowę musiał być oddany z przodu, anie z tyłu, gdzie znajdował się Oswald.

Agent FBI Don Adams (a dokładniej Donald Adam) wyjawia  nowe dowody w tej sprawie.

„…To krępujące, bo kocham FBI — to wspaniała organizacja, najlepsza agencja ochrony porządku publicznego w biznesie. Ale musimy też zmierzyć z faktami i z rzeczywistością, która jest taka, że na świecie są źli ludzie…..”

youtube logo  Agent FBI ujawnia osobę stojącą za zamachem na JFK!

Powody zabójstwa JFK

1. Sprawa UFO i Obcych

12.11.1963 – JFK w liście do dyr. CIA zażądał wglądu do akt UFO ze strefy 51. 10 dni później zostaje zastrzelony! [1]

Zapytany o list prezydenta USA ówczesny dyr. CIA John McCone odparł:

„Lancer (pseudonim JFK ) stawiał pytania dotyczące naszej działalności, które nie powinny były paść…” [2]

List JFK do dyrektora CIA z prośbą o dostęp do plików UFO

List JFK do dyrektora CIA z prośbą o dostęp do plików UFO

2. FED

4.06.1963 –  prezydent Kennedy wydał rozkaz wykonawczy 11110 [3] , w którym emisja pieniędzy odbywałaby się przez skarb państwa, z pominięciem FEDu.

Czy w takim razie aż tak się naraził owej wpływowej grupie? Jest to jak najbardziej prawdopodobne.

12.11.1963 – przemawiając do studentów Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku Kennedy mówił:

“Stanowisko prezydenta zostało użyte do zorganizowania spisku, który ma zniszczy wolność. Zanim opuszczę Biały Dom, muszę o tym poinformować amerykańskich obywateli”.

JFK zdawał sobie sprawę z utajonej organizacji – tzw. rząd cieni ukryty pod otoczką korporacji,biznesu i bankowości a połączony siatką  tajnych stowarzyszeń, których ślady prowadzą również  m.in do FED’u. Stąd jego jedno z najbardziej znanych przemówień:

JFK o tajnych stowarzyszeniach

Louis T. McFadden

Louis T. McFadden

O FED głośno starał się informować  np. Louis T. McFadden, przewodniczący Komisji Bankowości i Waluty Kongresu USA (House Committee on Banking and Currency) w latach 1920-1921, który oskarżył Rezerwę Federalną (FED) o umyślne spowodowanie Wielkiego Kryzysu w 1929 r. W kilku przemówieniach wygłoszonych wkrótce po utracie pozycji przewodniczącego Komisji, McFadden twierdził, że Rezerwa Federalna jest sterowana przez banki Wall Street i ich filie w europejskich bankach. Mówił m.in:

Panie Przewodniczący, mamy w naszym kraju jedną z najbardziej skorumpowanych instytucji, jaką znał świat. Mam na myśli Zarząd Rezerwy Federalnej i banki Rezerwy Federalnej. Zarząd Rezerwy Federalnej, który jest ciałem rządowym, oszukał rząd USA, że jest wystarczająco dużo pieniędzy na spłacanie długu państwowego. Dwunastu monopolistów kredytu, którzy nielojalnie i podstępnie zostali wprowadzeni do naszego kraju przez bankierów z Europy i odpłacają się nam za naszą gościnność podkopywaniem naszych amerykańskich instytucji… Ludzie słusznie wysuwają oskarżenia wobec Zarządu i banków Rezerwy Federalnej.

3.10.1936 Louis został zamordowany.

Wracając do JFK. Uważa się, że wydał wojnę przeciw ukrytej władzy w USA, a rozkaz wykonawczy 11110 okazał się być ciosem na który owa organizacja nie mogła sobie pozwolić. Stąd podjęto decyzje o jego eliminacji.

Więcej na ten temat zapraszam np. http://abelikain.blogspot.com

Ripsonar

————————————————–

1 – http://www.dailymail.co.uk/news/article-1378284/Secret-memo-shows-JFK-demanded-UFO-files-10-days-assassination.html

2 – Świat wiedzy. Sierpień 2011 str. 22/23

3 – Dekrety prezydenckie w USA to najmocniejsze prawo. Wykorzystują one w pełni przywileje prezydenckie (executive power). Kierowane są do agencji i departamentów rządowych, albo obwieszczane w sytuacji zagrożenia, kiedy nie ma czasu na uchwały parlamentu. Dekrety prezydenckie są poleceniami prezydenta które nie wymagają autoryzacji przez kongres i które muszą być wykonane.