Osama

Osama Bin Laden

Aby rozpocząć ten artykuł świadomie przytoczę opis jaki napisał portal TVN24.

Na wojenną ścieżkę wkroczył w latach 80. XX wieku w Afganistanie, gdy na czele zbieraniny ochotników z krajów arabskich stanął w Afganistanie do walki z Armią Czerwoną. Gdy afgańska wojna zakończyła się rejteradą Armii Czerwonej, Osama bin Laden nie porzucił broni, ale znalazł nowego wroga. Stojąc na czele swoich towarzyszy broni wydał wojnę Zachodowi, a Stanom Zjednoczonym w szczególności. Szkolenie radykałów w Afganistanie do świętej wojny nie zaspokajało jego ambicji. Stanął więc na czele luźnej sieci terrorystycznej, która do historii przeszła jako Al-Kaida. Największym osiągnięciem organizacji był atak na World Trade Center 11 września 2001 roku, który stał się przyczyną wypowiedzianej przez amerykańską administrację wojny z terroryzmem.” (źródło)

Zanim przejdziemy do meritum sprawy wspomnę dwie kwestie:

Pierwsze podkreślenie: Widać TVN słabo się wysilił. Po pierwsze to USA zaangażowało się w tą walkę  której wynikiem była Operacja Cyclone (wspomnę tylko na tą chwilę iż jest to kryptonim programu Agencji Wywiadowczej USA czyli CIA by zwerbować i  uzbroić afgańskich mudżahedinów podczas wojny sowieckiej w Afganistanie, 1979/89 przeciw Rosji! Chcieli zrobić Rosji Wietnam!!).  Drugie podkreślenie: Szkolenia owych radykałów zajmowało się pośrednio CIA, tak więc i grupa ta z Osamą na czele to twór własnie sponsorowany i wykreowany przez CIA. Nie wierzysz?

Hillary Clinton – My stworzyliśmy Al Kaidę! 

Nie powinno więc dziwić iż  Osama był zwerbowanym agentem CIA, który miał budować ową sieć opozycyjną przeciw Armii Radzieckiej w Afganistanie.

O ataku na WTC sobie już tutaj daruje. Szerzej opisałem to tu:

9/11- Atak na World Trade Center to wewnętrzna robota rządu USA! czy też Nuklearne wyburzenie World Trade Centre.

Osama Bin Laden – zebrane informacje

1998 – Osama Bin Laden jest ścigany listem gończym przez USA.

4.07.2001 – Bin Laden przyjeżdża do amerykańskiego szpitala w Dubaju na zabieg oczyszczania krwi. Sporządzona tam karta pacjenta wskazuje, iż choruje na niewydolność nerek. Odwiedza go lokalny szef CIA. Wg  francuskiego dziennika „Le Figaro” bin Laden przybył do amerykańskiego szpitala w Dubaju 4 lipca samolotem z Pakistanu i był leczony na nerki. Miał się nim opiekować doktor Terry Calloway, specjalista w dziedzinie kamicy nerkowej i leczenia bezpłodności. Opóścić miał szpital 14.07.2001 r. (Lekarz jednak zaprzeczył, jakoby bin Laden był jego pacjentem, jak i szpital, a oficjalna wersja CIA – to nieprawda). (wiadomosci.wp.pl)

I można by mieć mieszane uczucia co do podanych tych informacji, ale znajdujemy kolejne doniesienia…

10/11.09.2001 – w szpitalu wojskowym Rawalpindi w Pakistanie cała obsada urologów została wymieniona by opiekować się honorowym gościem tj. Osama Bin Ladenem w obstawie wojska. Przeprowadzono mu dializę nerek. Potwierdza to reporter Barry Peterson z CBS Evening News, który dowiedział się tego ze źródeł z pakistańskiego wywiadu. (Z filmu „11 Września: Niewygodne fakty”).

Aktualizacja: W wywiadzie z 7.11.2001 r. opublikowanym w dzienniku „Dawn” w Pakistanie przeprowadzonym przez Hamira Mir’a z Bin Ladenem i Al-Zawahiri pada pytanie: („Al Kaida”. Paul L. Williams, str.28)

HM: pewna francuska gazeta twierdzi, że ma pan problemy z nerkami i że w ubiegłym roku w sekrecie wyjechał pan na leczenie do Dubaju. Czy jest to prawda?

OBL: Moje nerki są całkowicie w porządku. Nie wyjeżdżałem z zeszłym roku do Dubaju. Jakaś brytyjska gazeta opublikowała zmyślony wywiad, rzekomo przeprowadzony z Islamabadzie z jednym z moich synów, który mieszka w Arabii Saudyjskiej. Cały ten wywiad jest fałszerstwem..

Czemu Osama trafia do amerykańskiego szpitala, gdzie jest leczony, nie zważając na to że jest poszukiwany? Mało tego, przecież wywiad amerykański już w tym czasie donosił o jego planowanym ataku na WTC w Waszyngtonie, co potwierdził m.in Donald Rumsfeld. Ano prawdopodobnie dlatego, iż Bin Laden to po pierwsze agent CIA, co wykazałem na początku artykułu. Miał kod operacyjny Tim Osman i były czasy że się nieźle dogadywał z Ameryką.

Osama aka Tim Osman

Osama aka Tim Osman. Dowód!

Po drugie jego rodzina Bin Laden była w bardzo dobrej komitywie z rodziną Bushów – dokładnie tych Bushów, w której Bush Jr. został prezydentem USA! Zanim to ciekawe powiązania opiszę, warto jeszcze nadmienić iż…

11.09.2001  – samoloty z 24 członkami rodziny Bin Ladenów swobodnie opuściły teren USA zaraz po zamachu na WTC, podczas gdy obowiązywał całkowity zakaz lotów nad Ameryką!  Potwierdził to senator Byron Dorgan oraz gazeta New York Times z 4.09.2003 r.[7]

Również książę Bandar ibn Sultan – ówczesny ambasador Arabii Saudyjskiej w USA w wywiadzie u Larry’ego Kinga powiedział: [8]

– „Mieliście tutaj 24 członków rodziny Bin Ladena

– Tutaj? [ Larry King]

-W Ameryce (..) Król stwierdził iż ci niewinni ludzie nie powinni ryzykować.(…) wraz z FBI wywieźliśmy ich stąd”

– Zna Książe rodzinę Bin Ladena?

– Bardzo dobrze

– Jacy są?

– Bardzo mili, ale jego nie znam. Spotkałem go tylko raz.

– W jakich okolicznościach?

– Paradoksalnie. W połowie lat 80 – tych my i Stany Zjednoczone popieraliśmy Mudżahedinów, by uwolnili Afganistan od Sowietów. Osama przybył podziękować za sprowadzenie Amerykanów, naszych przyjaciół, którzy pomogli w walce z komunistami (lektor przetłumaczył to jako ateistami- ciekawe..)

– Dziękował Panu za to, że Amerykanie mu pomogli? A być może to on odpowiada za atak na Amerykę?

– Absolutnie

Kolejna niespotykana reakcja, ponieważ, jeżeli kogoś syn zrobiłby straszne rzeczy, to w pierwszej kolejności przesłuchuje się rodzinę na jego temat. W tym wypadku nie tylko ich nie przesłuchano,. ale w trybie pilnym odesłano – i to dzięki wsparciu FBI! Mało tego, okazuje się z powyższej wypowiedzi, co wspomniałem przy Operacji Cyclone jak i genezy powstania Al Kaidy iż Bin Laden był wdzięczny Ameryce za pomoc w walce z Sowietami! Ale mamy kolejne rewelacje:

20.09.2001 – Khalil Bin Laden, młodszy brat Osamy, który w Ameryce południowej jest uważany za groźnego terrorystę uzyskał pozwolenie na wylot z USA do Arabii Saudyjskiej razem z 14 członkami rodziny, a więc 11 dni po ataku na World Trade Center. To czego wiedzieli rządy w Ameryce Południowej (głownie w Brazylii) FBI zajeło pare lat. W 6.03.2003 policja bosniacka w Sarajewie przejęła dokumenty Międzynarodowej Fundacji Dobrotliwości Muzułmańskiej, w których w jednym z dokumentów znaleziono listę 20 sponsorów finansujących Al Kaidę. Khalil był blisko szczytu tej listy.(Al Kaida”, Paul L.Williams, str.168)

Jak już o rodzinie Osamy rozmawiamy, to warto napomnieć iż Rodzina Bushów kumplowała się z rodziną Bin Ladenów i to od dobrych kilkudziesięciu lat! Patrz Rodzina Bushów

Polowanie

Amerykanie najpierw ścigają go w górach Afganistanu ale bez rezultatów. Ops przepraszam, przy okazji walcząc z tzw. terroryzmem przejęli owy kraj wpadając na pomysł iż trzeba uciśnionych wyzwolić od Talibów.

2001 – następnie pod koniec roku podczas amerykańskich bombardowań w górach Tora Bora, Osama miał zginąć gdzie w jednej z jaskiń tych gór. (śmierć nr 1)

26.12.2001 – Egipska gazeta Al Wafd podała informację o pogrzebie Bin Ladena, który zmarł na skutek powikłań płucnych

– o śmierci szefa Al kaidy podał również wywiad izraelski, potwierdzając grudniową datę, z tą jednak różnicą, że „Bin Laden zginął podczas walki z Amerykanami”

2006 – Ujawniony raport CIA stwierdza na podstawie karty pacjenta (z Dubaju) iż

„ Po tych wszystkich wysiłkach byłoby tragedią, gdyby Osama Bin Laden nie zginął z rąk sojuszu. Na podstawie karty chorego wiemy, że Osama umrze w ciągu 6 – 18 miesięcy na niewydolność nerek – albo już jest martwy”. [1]

Potwierdza to m.in Berkan Jaszar przedstawianego w Kanale 1 rosyjskiej telewizji jako byłego agenta CIA, lider Al-Kaidy zmarł w 2006 r. z przyczyn naturalnych. – Był bardzo chory – przekonywał Jaszar. Twierdził on, że poznał czeczeńskich ochroniarzy bin Ladena, od których ma informacje o jego śmierci. (śmieć nr 2 lub nawet 3 jeżeli biorąc pod uwagę powikłania płucne z 201 r.)

Więcej na temat naturalnej śmierci możecie przeczytać z zeznań byłego agenta CIA Berkan’a Yashar’a,

2007 – Benazir Butto (zamordowana) w wywiadzie dla Al Jazeera wspomniała,  iż mordercą Bin Lagena był Omar Sheikha.  BBC ocenzurowali wywiad wycinając kluczowy moment o Bin Ladenie. (śmierć nr 3)

Tutaj pojawia się pytanie, czy owe informacje były prawdą a może tylko przejęzyczeniem?

youtube logo   Czy Benazir Bhutto potwierdziła śmierć Bin Ladena, czy to było przejęzyczenie? 

01.05.2011 – Oficjalne USA zabija (po raz kolejny) Bin Ladena w swojej Willi w Abbotabadzie w Pakistanie. (śmierć nr 4)

02.05.2011 – Barack Obama oficjalnie potwierdził śmierć Obamy. Przeprowadzona akcja odbyła się pod kryptonimem  „Geronimo”. Oddział Navy Seals zaatakował willę –twierdzę w pobliżu Abbottabadu w Pakistanie. o powierzchni 3500 m2 , 120 metrów murów i wysokości 6 metrów. Obiektu pilnowali uzbrojeni ochroniarze plus monitoring kamer. Zestrzelono 1 z 2 Black Hawków uczestniczących w misji. (po operacji go wysadzili). W 38 minucie operacji zabijają Osamę w walce, jednocześnie mówiąc że był nie uzbrojony! [2]

ef126ec3cd30b67a03a0ecfb487076a7

Ponoć ostatnie zdjęcie Osamy Bin Ladena zrobione z ukrycia zanim wodowano go w odmętach morza.

„Przywódca Al-Kaidy miał się bronić i odpierać atak. Ostatecznie zginął podczas strzelaniny”. (TVN24.pl)

Ale:

– USA do dziś nie zdecydowały się na publikację zdjęć ciała bin Ladena.

– został pogrzebany w morzu, gdzie dokonano to z lotniskowca USS Carl Vinson.

– jak wskazał The Daily Beast”okres uśmiercenia bin Ladena, był strzałem w dziesiątkę dla kampanii prezydenta, ponieważ dzięki temu  owa operacja „Włócznia Neptuna” miała wywindować sondaże na jego korzyść by w kolejnym roku Barack Obama przedłużył swoja kadencję.

youtube logo  Osama – Wielkie kłamstwo [PL]

Aha, bym zapomniał. Nikogo również nie dziwi fakt , że owa jednostka, która szturmowała willę Osamy nie żyje? Zginęli w kolejnej misji … WSZYSCY! Więcej patrz TU.

Na zdjęciu widzimy 30 żołnierzy z 38 którzy zginęli w Afganistanie Spośród nich 20  z nich należało do jednostki Navy Six którzy uczestniczyli w operacji pojmania Obamy.

Na zdjęciu widzimy 30 żołnierzy z 38 którzy zginęli w Afganistanie. Spośród nich, dwudziestu należało do jednostki specjalnej Navy Six, która uczestniczyła w operacji pojmania Obamy. (łącznie zlikwidowano w dziwnych okolicznościach cały ten oddział liczący 22 żołnierzy).

Kolejnym śladem jest sama postać Bin Ladena w czasie przyznania się ponoć do ataku na WTC, natomiast kolejne filmy choć o zbliżonej sylwetce różnią się w szczegółach!

Fabrykowanie filmów z wystąpień Osamy.

Oryginalny film z przyznania się

http://www.youtube.com/watch?v=KhctMpvszqQ&feature=related

Porównanie z innym , późniejszym filmikiem

http://www.youtube.com/watch?v=19eVwHAbmRI&feature=related

Zastanawiacie się więc może, dlaczego widzieliśmy go kilka razy później w TV. Odpowiedzi na to pytanie udzielił sam „Washington Post” – w jednym z artykułów Jeff Stein podaje, że nie kto inny jak „Biuro Obsługi Technicznej” CIA przygotowywało te nagrania! (Office of Technical Services)

W jednym z nich – Osama siedzącego z innymi „terrorystami” wokół ogniska, dzielącego się z nimi jakimś napojem w butelkach, wystąpili agenci CIA z ciemniejszym zabarwieniem skóry. Ponieważ nagrania były tworzone przez ludzi nie znających realiów arabskich, było w nich szereg błędów, jak np. zegarek i obrączka, którą nosił rzekomy Osama.  A przecież w Islamie noszeni biżuterii jest zakazane…

Dowód: http://www.youtube.com/watch?v=1W6QLfXE3wA

Fakt.

Wysoki rangą urzędnik rządu USA: Bin Laden zmarł w 2001 r., 11 IX fałszywa flaga (potwierdzone)

Wysoki rangą urzędnik rządu USA, dr Steve R. Pieczenik, człowiek, który zajmował wiele różnych wpływowych stanowisk w czasach trzech różnych prezydentów i nadal współpracuje z Departamentem Obrony, szokująco powiedział na Alex Jones Show wczoraj, że Osama Bin Laden zmarł w 2001 r. i że jest gotów złożyć zeznania przed wielką ławą przysięgłych o tym, jak ważny generał powiedział mu wprost, że 11 IX był wewnętrznie zorganizowanym atakiem fałszywej flagi.

 


[1] Świat Wiedzy. Sierpień 2011, str 20/21

[2] – j.w