Christa Tilton z Oklahomy została porwana przez Szaraków, przetransportowana do podziemnego kopleksu. Jak się okazało jest to podziemny kompleks w Nowym Meksyku zwany Dulce (od miasteczka który mieści się w omawianych okolicach).

07.1987 – została uprowadzona przez dwóch małych szarych obcych, którzy przetransportowali ją na pokładzie swojego statku do górzystego obszaru. Na miejscu Christa spotkała mężczyznę ubranego w wojskowy czerwony kombinezon. Kolejną rzeczą jaką pamięta to fakt, iż została zabrana do tunelu, przemieszczając się przy tym przez skomputeryzowane bramki kontrolne naszpikowane kamerami ochrony. Doniosła, że została zabrana pojazdem transportowym do innego obszaru gdzie musiała stanąć na urządzeniu podobnym do wagi, z twarzą skierowaną w kierunku komputerowego ekranu.

Po tym jak komputer przyznał jej kartę identyfikacyjną, powiedziano jej, że znajduje się na obszarze POZIOMU PIERWSZEGO, z pośród siedmiu poziomów podziemnego kompleksu. Christa opisuje potem jak została zabrana na POZIOM PIĄTY, gdzie widziała pozaziemski statek i małych szarych obcych w pewnych obszarach tego poziomu – których mijała.W jednym dużym pomieszczeniu ujrzała skomputeryzowane wskaźniki umieszczone przy wielkich kontenerach i wielkich wysięgnikach zanurzonych w kontenerach. Zapamiętała odgłos brzęczenia i zapach formaliny. Christa jest zdania, że w kontenerach znajdował się rodzaj płynu, który był bezustannie mieszany. Nie pokazano jej jednak zawartości kontenerów. Christa wykonała szereg rysunków tego, co udało jej się zobaczyć podczas abdukcji. Kontenery te są również zamieszczone w zestawie kontrowersyjnych dokumentów nazwanych „Dulce Papers” (Dokumenty z Dulce), które zostały rzekomo skradzione z podziemnego kompleksu w Dulce wraz z 30 czarno białymi zdjęciami i kasetą wideo. Tajemniczy oficer ochrony, który wyniósł dokumenty, ogłosił, że pracował w Dulce przed 1979 rokiem.

Reklamy