To co przeczuwano, okazuje się coraz pewniejszym argumentem opowiadającym się za tym, iż owa rebelia to efektywnie zaplanowana rewolta w celu obalenia prorosyjskiej władzy. A kiedy wstępne zamiary się nie sprawdzają, podejmuje się bezpardonowe działania – w celu nadania właściwego toku wydarzeń po myśli rzecz jasna planujących. Jaki to plan? Ano wybicie na oczach mediów/ obserwatorów, gapiów kilkanaście/dziesiąt bezbronnych demonstrantów – walczących przecież pokojowo o swoją i kraju wolność- obarczając tym samym winą prezydenta Janukowicza oraz znienawidzoną milicję (która przecież miała zakaz użycia snajperów, a że sami od tych kul padali, to media już przemilczały,  natomiast prezydent w tym czasie dogadywał się z tą łagodniejszą stroną opozycji, której rzecz jasna nie chciano).  Cel w każdym razie osiągnięto. Po raz kolejny użyto słowa, że przekroczono linię poprzez którą Świat a przede wszystkim zainteresowani mogli objąć władzę po zdetronizowaniu ówczesnego prezydenta. Ten musiał się rejterować ucieczką do Federacji Rosyjskiej a opozycja zaciera ręce do koryta. Rozwiązanie haniebne, ale bezkonkurencyjne.

Jak się okazuje, prawda na szczęście wychodzi na jaw. Owi niegodziwi milicjanci, którzy mieli zabijać bezbronnych demonstrantów okazują się być ludźmi wynajętymi przez Opozycję – tą właściwą – radykalną skrajną prawicę, która przygotowała ten pucz, a w następie powołała nowy rząd widząc się w tych szeregach na samym czele.

Zapraszam do zapoznania się z dowodami:

Analiza przedstawiona na rosyjskim RuTube, Неудобная правда о майдане 2: разбор стрельбы по безоружным, wygląda na rzetelną, choć należało by ją zweryfikować. Nagranie jest dostępne też na YouTube pod linkiem : http://www.youtube.com/watch?v=J5qXS8Xc274.

Nagranie BBC ( youtube logo  Snajper strzela z Hotelu „Ukraina” – dowody – uzupełnienie własne) to zresztą potwierdza, strzelano z hotelu Ukraina, gdzie także byli … przedstawiciele międzynarodowych mediów. (…) Dziwne, że nikt nawet z mediów alternatywnych, nie próbuje tego analizować. Na stronie Euroradio.fm podano, że reporter TVP Info, Jacek Gasiński podał iż snajpera złapano właśnie w hotelu Ukraina: http://euroradio.fm/en/sniper-caught-hotel-ukraine „Wygląda na to, że był zarejestrowany w hotelu” – podał dziennikarz.

Wpis, który znalazłem na Wykopie przez google: Sniper was caught on the 10th floor of the Hotel Ukraina,  (snajper został złapany na 10 piętrze hotelu Ukraina) już nie istnieje. (monitor polski)

youtube logo Niewygodna prawda o Majdanie. Swoi strzelali do swoich 

De fakto strzelali i do swoich i do milicji:

A sniper opened fire at policemen, probably from the conservatory building, reports RIA Novosti with the reference to the Ministry of Internal Affairs of the Ukraine. As a result of the disorders in Kiev 28 people have already been killed in all, ten of them law-enforcement agency officers. (www.pravoslavie.ru)

Snajper na Majdanie w ciągu kilku minut odstrzelił 10 żołnierzy “Berkutu”. (Trebor)

Snajper otworzył ogień w Kijowie do funkcjonariuszy MSW, 23 rannych (www.gs24.pl)

Aktualizacja:

AMBASADOR IZRAELSKI został zatrzymany przez MAJDANOWCÓW z KARABINAMI SNAJPERSKIMI W BAGAŻNIKU.

youtube logo Niewygodna prawda o Majdanie 2. Analiza strzałów do bojowników Majdanu PL

06.03.2014 – „Russia Today” ujawnia rozmowę telefoniczną pomiędzy Catherine Ashton z UE oraz estońskim ministrem spraw zagranicznych Urmas 1Paetem, z której wynika, że to właśnie liderzy Majdanu stoją za strzelaniem do ludzi.

 „Paet w rozmowie powołuje się na opinie lekarza, który zajmował się rannymi i zabitymi na Majdanie. Jego zdaniem zarówno demonstranci, jak i milicja zostali zastrzeleni przez te same osoby. – A po drugie, to dość niepokojące, ta sama Olga Bogomolets [szef służby medycznej Majdanu] powiedziała, że wszystkie dowody wskazują, że ludzie z obu stron, którzy zostali zabici przez snajperów, wśród nich policjanci i ludzie z ulicy, oni zostali zabici przez tych samych snajperów, strzelających do ludzi z obu stron (np. ten sam rodzaj pocisków) – mówił Paet. (metro)

youtube logo   Minister MSZ Estonii Urmas Paet: Snajperzy strzelali do obu stron!

Co ciekawe jest to moment- de fakto tylko kilkanaście godzin po ogłoszeniu rozejmu między Opozycją a Rządem! Czyż w takim wypadku ogłoszenie, żeby rząd zaczął strzelać do demonstrantów miałoby być racjonalne i logiczne w tej sytuacji? Przecież Janukowycz tyle czasu bardzo zapobiegawczo dozował wersję siłową na Majdanie, zakazując używania broni palnej!  Mało tego owego dnia, gdzie ponoć Berkutowcy mieli zabijać opozycjonistów jak leci, Ci też padali jak muchy i dlatego też wycofali się oddając plac opozycjonistom!  Np w Metro str. 1 z 21-23.02.2014 czytamy:  „Zwolennicy Majdanu pojmali też co najmniej 60 milicjantów (…) BYLI UZBROJENI JEDYNIE W GUMOWE PAŁKI

Sprawa Polski

youtube logo Ukraina, Majdan, szef SBU Jakimienko mówi kto opłacił snajperów

Majdan, którego nie pokażą w wiadomościach. [ film który każdy powinien obejrzeć] !

Aktualizacja:

13.03.2014 – Do UCZESTNIKÓW PROTESTÓW i FUNKCJONARIUSZY ORGANÓW PORZĄDKOWYCH w Kijowie STRZELANO z BIURA tak zwanego „KOMENDANTA MAJDANU”, który obecnie STANĄŁ na CZELE RADY BEZPIECZEŃSTWA UKRAINY – powiedział stały przedstawiciel Rosji przy ONZ Witalij Czurkin podczas swego czwartkowego wystąpienia na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa organizacji międzynarodowej. (konwentnarodowypolski.wordpress.com)

30.03.2014 – Moskwa (PAP) – Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow oświadczył w niedzielę, że Moskwa dysponuje danymi świadczącymi o tym, że działania snajperów na kijowskim Majdanie koordynował skrajnie nacjonalistyczny Prawy Sektor.

Ukraina: Na Majdanie strzelali ludzie Saakaszwilego? Agencja Gruzinform cytuje wypowiedź gruzińskiego generała Tristana Citełaszwilego, który ogłosił, że na Majdanie strzelali byli podkomendni eks-prezydenta Gruzji Michaela Saakaszwilego. Według gen. Citełaszwili w Kijowie operowało czterech gruzińskich snajperów. Znaleźli się tam na zlecenie partii Saakaszwilego Zjednoczony Ruch Narodowy, której przedstawiciele wiele razy występowali na Majdanie. (źródło)

Ripsonar