02.05.2014 – W Oddesie doszło do zamieszek. Jej finałem była tragedia w Domu Związków Zawodowych

Ogólnie:

Kontekst wydarzeń jest taki, że po meczu piłkarskim kibice z Odessy urządzili sobie przemarsz ulicami miasta, w którym manifestowali poparcie dla rządu. Na około 1500 zwolenników rządu w Kijowie napadło kilkuset tak zwanych separatystów. Doszło do regularnej bitwy na ulicach. W trakcie starć część z atakujących zaczęła strzelać. W sieciach społecznościowych pojawiły się sugestie, że prorosyjsko nastawionych uczestników w broń palną wyposażyli działający tam agenci rosyjskiej FSB. W wyniku ran postrzałowych śmierć poniosły 4 osoby. Walka stawała się coraz bardziej brutalna i w pewnym momencie kilkudziesięciu separatystów schroniła się w budynku Związków Zawodowych skąd prowadzono ostrzał do proukraińsko nastawionych manifestantów. Emocje sięgnęły zenitu i w pewnym momencie w ruch poszły tak zwane koktajle Mołotowa, co doprowadziło do tragicznego w skutkach pożaru. (wolnemedia.pl)

Udokumentowane zdjęciami wydarzenia: Patrz TU  POLECAM

Rozwój wydarzeń w TV po ukraińsku Patrz Tu

 

A teraz dowody mordu na prorosyjskich separatystach

(ale nie tylko) przez Prawy Sektor.

 

1) Policja bezczynna, a strony strzelają do siebie jakby to  był normalne…

broń 3

To reprezentant prorosyjski tzw. seperatysta

broń 2

Tu szacowne grono proukraińskie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy milicja rzeczywiście nie starała się zapobiec zamieszkom i w jakim stopniu prawdziwa jest wersja, że tragedia została z góry zaplanowana?

Oleg Cariow – Odbyła się zaplanowana prowokacja. Pod pretekstem meczu piłki nożnej sprowadzono ludzi. Kibiców piłkarskich z Charkowa, gdy wracali do domów, wysadzono na innej stacji. Pracownicy Służby Bezpieczeństwa Ukrainy podstawili autobusy, a funkcjonariusze Państwowej Inspekcji Drogowej eskortowali je.

Temat kontynuuje deputowany do Rady Obwodowej Odessy Wadim Sawienko:

Ze znajdujących sią w naszym posiadaniu informacji wynika, że liczba zabitych wynosi 116 osób. Nie używamy określenia „spalili się”. Sekcje zwłok nie są przeprowadzane z tego względu, że ludzie mają rany postrzałowe głowy. Polewano ich łatwopalnymi materiałami, aby nie można było zidentyfikować zwłok. Ta informacja jest w 100% wiarygodna i potwierdzona. Otrzymaliśmy ją bezpośrednio od ludzi, którzy znajdowali się w Domu Związków Zawodowych.

Liczba osób, które 2 maja zginęły w starciach i w pożarze w Domu Związków Zawodowych w Odessie, przewyższa setkę i są wśród nich dzieci – twierdzi lider ruchu społecznego „Jugo-Wostok”, Oleg Cariow:

 

Kobieta przy windzie nie ma dolnego ubioru. Prawdopodobnie ja zgwałcili a następnie zabili paląc twarz i dolną partię ciała.

Kobieta przy windzie nie ma dolnego ubioru. Prawdopodobnie ja zgwałcili a następnie zabili paląc twarz i dolną partię ciała.

Odbiera się wrażenie, że ludzie byli zabijani, a patrząc na to, jak rozebrane są kobiety, możliwe, że były gwałcone – w całym budynku. I dopiero potem oblewano ich koktajlami Mołotowa i podpalano, dlatego ludzkie ciała spłonęły fragmentarycznie. Uważamy, że ciał w Domu Związków Zawodowych jest o wiele więcej niż sto. Uważamy, że milicja nie wpuszcza do gmachu, aby nikt nie mógł policzyć dokładnie zwłok. Wiemy niezbicie, że są tam, małe dzieci.

Jesteśmy także przekonani, że władze będą robić wszystko, aby ukryć ślady swoich zbrodni. Widzieliśmy już, jak prowadzone było dochodzenie w sprawie strzelców wyborowych, którzy ostrzeliwali zarówno milicję i Berkut, jak też uczestników protestów. Jesteśmy przekonani, że w tym przypadku władze także nie prowadzą dochodzenia, wobec tego chcemy przeprowadzić własne śledztwo i postawić przed sądem sprawców tej potwornej zbrodni.(polish.ruvr.ru)

dom

Dom Związków Zawodowych

2. Grupy z Prawego sektora przygotowują się do mordu:

LiveLeak-1 LiveLeak-2

a) dostają się do środka zanim wszystko płonie! Wideo

b) dziewczyny przygotowują koktajle Mołotowa Wideo

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
dom 2

 

Dowody mordowania tych ludzi strzałami w głowę

egzekucja 2

Widać trafienia po kulach

egzekucja 1 egzekucja 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowody punktowego palenia części ciała- co świadczy o tuszowaniu lub upozorowaniu śmierci w wyniku „pożaru”

LiveLeak-4

Twarz spalona ciuchy poniżej nietknięte, nie mówiąc już o okularach na twarzy!

LiveLeak-3

Kolejne zwłoki ze spaloną twarzą. Dodatkowo widać taki sam sweter co możliwe że został specjalnie podmieniony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

spaleni 3

Dowody przenoszenia ciał co świadczy o manipulacji całej sytuacji.

spaleni 1

Spalone ciała choć na 1 piętrze już ognia nie było, co widać w koło ciał.

spaleni 2

Kokieta po lewej była przeciągnięta, co widać po śladzie na podłodze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Świadkowie mordu:

Świadek 1

 

uratowani

Dosyć mało uratowanych jak na grupę 300 osób która rzekomo miała się schować w budynku…. Nieprawdaż?

 

Reklamy