26.11.1977 – w trakcie transmisji dziennika Southern IV o godz. 17.12  prowadzonego przez Ivor Mills’a (Anglia) stacji telewizyjnej ITN nagle w miejsce spikera pojawił się „głos z kosmosu” (zniekształcony obraz, zaś głos jakby z pod wody). Przekaz trwał 5,5 minuty. Głos przejął przynajmniej 5 przekaźników telewizyjnych. Zarówno stacja i sam prezenter nic się nie zorientowali. Kontrola IBA monitorująca stację ITV w Croydown niczego nie zauważyła. Był słyszany m.in. Winchester, Andover, Newbury, Reading, Londyn, Oxford itp…Nawet reakcja i interwencja wojska dla wyłaczenia lub zagłuszenia przekazu nie wpłynęła na sam przekaz.Gazeta „Sunday Time” donosząc o „galaktycznym orędziu” stwierdziła że niczego nie zarejestrowano. Początkowo dostępne było 30 sekund. Oficjalnie zaprzeczono o istnieniu pełnego nagrania. Dopiero w Londynie Broadcasting Corporation przyznało się do posiadania i ujawniło pełny zapis przekazu. Do rekonstrukcji treści użyto nowoczesnego sprzętu audiofonicznego.

Treść przekazu:

…” Mówi do Was Vrillon, przedstawiciel Galaktycznego Dowództwa Asztar (Ashtar)…. Od wielu lat…”

Całość:

youtube logo  Telewizyjny przekaz „nie z tego świata” – 26.11.1977 [PL]

O czym przekaz nas informuje?

– ostrzega przed losem ludzi i jak powinni postępować, aby uniknąć katastrofy, która nam zagraża

– podczas przechodzenia planety Ziemi do nowej Ery Wodnika, będzie tzw. „Wielkie przebudzenie” . Czas pokoju i ewolucji naszego gatunku

– uważać na broń atomową, straszna broń (na podstawie ich doświadczeń energia atomowa nie ma pokojowego zastosowania). Badania powinno się zaniechać a broń zniszczyć.

– aby ewoluować nie powinniście wdawać się w konflikty (ponieważ mało czasu pozostaje).

– ostrzegają przed złymi siłami (niewidoczny rząd, korporacje i wpływy najważniejszych rodzin) które wysysają pieniądze dla swoich niecnych planów a dając bezwartościowe odpady (chodzi o NWO przyp.autora).

– jesteśmy braćmi z kosmosu, widzieliście nasze statki na niebie – to my. Opiekujemy się Wami. Uwierzcie że wszechświat jest nasączony życiem. Istnieje Zycie nie tylko oprócz Was.

Ave

Ripsonar