LeoLeo Lyon Zagami, jest włoskim ex- masonem 33 stopnia Loży Monte Carlo, starszym członkiem niesławnej Loży Propaganda Due (Lodge P2) oraz ex Iluminatem.  Swoją przygodę z masonerią rozpoczął oficjalnie w Zakonie Miecza i Orła w 1993 roku. Pochodzi z rodziny arystokratycznej czyli  angielsko-szkockiej matki (rodziny Lyon ze Szkocji, skoligaconą z rodziną królewską) i ojca Sycylijczyka (rodzinę  DiGregorio z Sycylii, która jest starożytnym, arystokratycznym rodem, wywodzącym się z Cesarstwa Rzymskiego).  które to koligacje pozwoliły mu stosunkowo szybko zaistnieć w hierarchii wolnomularstwa  jak i Iluminatów. (Patrz Rodowód na dole artykułu).

Aby jednak szerzej napisać co się kryje za osławionymi Iluminatami, kim są członkowie na szczycie piramidy, oraz jakie są plany owej organizacji zacznijmy od początku.

2006 – Leo opuścił szeregi owej organizacji. Dlaczego? Ponieważ był przeciwny planom Iluminatów  oraz zdegustowany satanistycznym rytuałom i czarnej magii towarzyszącej grupie utożsamiającej się za elitarnych kontrolerów planety, a także z prawdziwych intencji. Zobowiązał się do ujawnienia prawdziwej historię tych, którzy dążą do wykluczenia nas wszystkich bez naszej zgody.

Należał do Loży Monte Carlo (Comitato Esecutivo Massonico) a dokładniej był członkiem tzw. Komitetu Wykonawczego, reprezentujący seniorów masonów ze wszystkich części wolnomularstwa. Cel owych spotkań? Oczywiście kręcenie biznesu, a wg Leo najlepszą forma biznesu to handel bronią. Bo to ona wpływa na większość spekulacji na świecie.

02.2008 – Projekt Camelot przeprowadził wywiad z Leo, dzięki czemu jego zeznania stały się znane szerszej publiczności, w świecie Internetu. Działania te przysporzyły jednak Zagami sporo problemów.

youtube logo Projekt Camelot wywiad z Leo Zagami cz.1

Celem Leo jest zorganizowanie silnego ruchu oporu przeciwko planom mrocznej frakcji Iluminatów, których celem jest stworzenie rządu światowego pod ich kontrolą.

Ruch Oporu Przeciw Iluminatom (The Illuminati Resistance), Komitet Nadziei i Przejażdżka Nadziei cieszą się silnym poparciem i obejmują amerykański kontynent. Mają silne wsparcie Zakonu Chivalric zwanym Templariuszami Apokalipsy, zwerbowanym z pośród wojska, policji, FBI i CIA. A Zagamiego własna paramilitarna korporacja bezpieczeństwa, Green Lyon Security Team liczy 12.000 tysięcy żołnierzy.

Wg Leo są dwie główne gałęzie w organizacji Iluminatów. Jedna „świecka” a druga „duchowa”. Każda z nich charakteryzuje się odrębną strukturą ale łączy ich wspólny cel Nowy Porządek Świata. Na dzień dzisiejszy można przyjąć iż pod nazwą Iluminatów zawiera się olbrzymia ilość przeróżnych organizacji. Po stronie organizacji świeckich znajdujemy tu m.in:  jak Klub Cygański (Bohemian Grove), Klub Bilderberg, Skull and Bones a więc i masoneria, szczególnie od 33 stopnia wtajemniczenia, CIA, wiele amerykańskich agencji rządowych jak np. NSA itd. Po stronie organizacji duchowych przewodzi Watykan a inne to Templariusze, Różokrzyżowcy. Przywódcą „świeckich” jest rezydent USA a „duchowych” papież.

„George W.Bush jest synem najpotężniejszego człowieka pośród iluminatów i silnie wzrastał dzięki jego ojcu a CIA stała się największą marionetką Watykanu i Syjonizmu i naprawdę niema znaczenia czy Bush jest w Białym Domu czy go tam niema bo to on zawsze będzie rządził. Pamiętacie Anthonego LaVeya założyciela kościoła Szatana i kontrolera umysłów z CIA który był bliskim przyjaciel George H.Busha? To właśnie oni zaplanowali satanistyczną przyszłość Georga W.Busha i nadchodzący wiek Szatana po 11 Września.”

Watykan i czarna magia

Wg Zagamiego Watykan stale kontroluje inne ugrupowania jak i własne podwórko poprzez Jezuitów, którzy zarządzającą wywiadem Watykanu. Powszechnie stosują oni metody manipulacji oraz dezinformacji. To oni poprzez inwigilację milionów księży na świecie kontrolują przepływ informacji a więc dzięki czemu Watykan kontroluje wszelkie odłamy protestanckie i reformatorskie na świecie jak i ruchy gnostyckie. (wrogowie masonerii). Np. w czasie Reformacji podzielono wpływy „Kościoła” na suwerenne organizacje ale poddane Watykanowi jak:

– Joannici – Rycerski Zakon Szpitalników Św. Jana w Anglii

– Rycerski – Początek w Szwecji

– Kawalerowie maltańscy z suwerennym monarchą. Jest to największa tajna służba w Watykanie.

SIV to tajne służby Watykanu, podobno powstały w okresie II wojny światowej. Fakt, że jest jeszcze jedna operacyjna grupa ludzi, porównywalna do tajnych służb Watykanu. To Kawalerowie Maltańscy. Kawalerowie Maltańscy są największą tajną służbą w Watykanie. Mają immunitet dyplomatyczny. Mają miedzynarodową suwerenność. Mają Wielkiego Mistrza, który jest zaprzysiężony i musi obronić Papieża a wewnątrz tego członkowstwa masz szefa wywiadu MI6, CIA, NSA. „Top Cosmic Secret” (poświadczenie bezpieczeństwa) jest dla nich, najbardziej tajną rzeczą w siedzibie Watykańskiej.

De fakto Jezuici walczą o władzę i w samym Watykanie ale to już kwestia na oddzielny temat.

„Wszystkie religie są obecnie zepsute przez Iluminatów włączając to Islam, Judaizm, Protestantyzm, Chrześcijaństwo, wszyscy są potajemni rządzeni przez wolnych masonów, wywiad, Rycerzy Maltańskich oraz Jezuitów.”

„Pochodzenie chrześcijaństwa jako mieszanki religii pogańskich, które cesarz Konstantyn ułożył w kult Izydy, Ozyrysa i Mitry oraz wszystkich innych.”

Wracając jeszcze na chwilę do Watykanu. Okazuje się, że potajemnie praktykowane są tu czarne msze, magia oraz tzw. ewokacje, poprzez którą dochodzi do przywoływania potężnych niekiedy bytów. [7] W Watykanie są specjalni demonologowie, którzy zajmują się owymi rytuałami wyzwalającymi owe byty. Np. jest ponad 40 kardynałów- muzułmanów praktykujących Geushwan, która jest specyficzną św. księgą używaną do specjalnych celów i ceremonii w wywoływaniu tych bytów, czyli demonów. Przybywają one do naszego Świata poprzez między wymiarowe drzwi (których określają specjalne miejsca na Ziemi). Dlatego właśnie swoje obserwatorium astronomiczne usytuowane jest np. w Mount Graham. W chrześcijaństwie nazywamy je demonami, islamiści zwą dżinami.

„Gdybyś znał realia, kim te podmioty były, nawet byś ich nie tknął. Będziesz chciał natychmiast oddalić się” (…) Nazywali ich bogami. Następnie nazywali ich aniołami. W ciągu 50 lat będą nazywali ich zupełnie inaczej.”

Magia jest sztuka kalkulacji, ze specyficznymi obliczeniami wokół symbolu w celu wywoływania określonych podmiotów (istot) i otrzymywanie od nich, jeśli chcemy pewne gratyfikacje mogące je wykorzystać[8] A więc czemu mają służyć te praktyki satanistyczne w przywoływaniu tych istot? Proste. Umowa określa pomoc informacyjną (niekiedy fizyczną) człowiekowi, ale ten zgadza się na sprzedanie swojej duszy, dzięki czemu byt może wejść w tą postać pozostając w naszym wymiarze. Jezuici oprócz wywiadu są ezoteryczną strona Watykanu.

Obcy

Obcy – to wg Leo dezinformacja. To własnie owe byty – demony z innych wymiarów, mają się nam kojarzyć z Obcą Cywilizacją – kosmiczną, a nie wielowymiarową. Owe rasy bywają różne, pozytywnie i negatywnie nastawione do nas, ale że nie miał przyjemności obcowania z którymś z nich, kiedy miał okazję ich poznać. Kwestia Planety X jest wg Zagamiego bardzo wątpliwa i zmanipulowana. Wg niego jezuita, który przekazywał informacje o tym włoskiemu badaczowi UFO, celowo go dezinformowali. Także to, co przekazano Zacharii Sitchinowi jest niekompletne i też jest efektem tajnej operacji dezinformacji, prowadzonej przez jezuitów. Patrz Cristoforo Barbato

Masoneria – wg Leo to linia arystokratyczna stająca za m.in. kościołem. A trzeba pamiętać iż największe rody arystokratyczne wywodzą się ze starych rodów żydowskich. Początki jej powstania sięgają starożytnych czasów Henocha, kiedy to oświecone istoty poza Ziemi przekazały wiedzę z której narodził się ruch monoteistyczny rozwijany przez Mojżesza, Jezusa czy Mahometa. Pierwszym Mistrzem Masońskim był wg Leo – Abraham. Odnośnie stopni wtajemniczenia i wpływów poszczególnych rytów Leo stwierdził iż:

Ryt szkocki – kształtowany był przez Jezuitów od trzech stuleci. (Leo był inicjowany na 33 stopień Rytu Szkockiego w wieku 23 lat w Rzymie przez Księcia Alliata di Monreale).

Ryt Yorku – skorumpowany przez syjonistów

Inne stopnie mają swoje wpływy różne kościoły (katolicki, anglikański, ale i ruchy islamskie).

Najkrócej biorąc Iluminaci – jest to banda zdegenerowanych chrześcijańskich  fundamentalistów o zapędach nazistowskich!

Ważniejszymi stopniami (i nie mówię tu o 33 stopniach rytu szkockiego) jest ryt Memphis – Mitzraim posiadające ponad 90 stopni wtajemniczenia! Jest to specyficzny egipski ryt masoński mający o wiele bardziej rozwinięte praktyki ezoteryczne i wiedzę okultystyczną.  Leo pokazuje ze swoich zbiorów oryginalny dokument z Loży Mathis ”Mysteria Mystica Zothyriana 666 (necromass)” w którym jasno udowadnia, iż Iluminaci praktykują to co jest znane jako Prymitywny Ryt Memphis Misraim pochodzący z Egiptu. To właśnie ten obrzęd wprowadza członka do 33 stopnia wtajemniczenia. A to jest dopiero początek jak wspomniałem wcześniej. (posiada 90 i 85 stopień rytu Mempis-Misraim).

Ale przede wszystkim jest całkowicie diaboliczny w swoim wewnętrznym systemie wierzeń i prowadzi wielu jej członków do angażowania się w satanizm[4]

Będąc przy stopniach  np. w USA masoneria jest kształtowana tylko dla wybranych poprzez np. Prince Hall – która została uznana przez Wielką Lożę Anglii w 2001 roku, i jest to loża dla czarnych gdzie np. Barack Obama jest masonem 32 stopnia.

Syjoniści

Syjoniści – Leo stwierdza że jest grupa syjonistów, która jest zepsuta do szpiku kości. „najbardziej zdziczały element syjonistów” który opiera się na okultyzmie żydowskim tj. na źródłach kabalistycznych, które początki sięgają Egiptu. Np. ZOHAR, najświętszy tekst Kabały. [5] Tak jak już wcześniej wspomniałem, zauważa, że najstarsze rody wywodzą się z arystokracji żydowskiej, której reprezentantami obecnie są m.in. duże rodziny bankierskie np. Rothschildowie. Tutaj Leo zwraca uwagę na fakt,  że Rothschildowie współpracują z Watykanem realizując plan Iluminatów czyli NWO, ponieważ rodzina ta należy do Kawalerów Maltańskich (a ci podlegają Watykanowi).  Zauważyć jednak należy że syjonistami określa się wszystkich tych, którzy proklamują tą samą idee okultystyczną jak i wspierają ową grupę żydowskich satanistów. Tak więc nie można przypisywać tych zapędów okultystyczno imperialistycznych całej nacji Żydów. Mało tego, uważa osobiście, że naród żydowski jest faktycznie wybranym do realizacji bliżej nieokreślonemu celu dla Świata. Patrz „Faktyczna władza

Europejska arystokracja zawsze była rządzona przez czarną magie… zawsze używała czarnej magii i ciemnych sił…do dominacji nad swoimi poddanymi. Nauczyli się tych satanistycznych rytuałów i magii od ich Panów z Rzymu a ci otrzymali je od Greków, Egipcjan, Sumerów…to jest nigdy nie kończąca się manipulacja rodzaju ludzkiego.”

Proroctwa a Mesjasz

Iluminaci bardzo dużą wagę przywiązują do proroctw. Działają w ten sposób, że pozytywne dla nich proroctwa starają się wywołać, a negatywnym zapobiec. Jeśli proroctwo mówi, że gdzieś tam w którymś roku ma się urodzić jakieś dziecko, które im „namiesza” mówiąc kolokwialnie, to starają się je znaleźć i zabić jeśli to możliwe. Np. wg Zagamiego przyszły papież będzie czarny i będzie nim nigeryjski kardynał Arinze (co się wiąże z kolejną przepowiednią).

Mesjasz już się urodził i „uaktywni się” między 2012 a 2019 rokiem. Mesjasz powinien i pochodzi z konkretnych linii krwi/genetycznych. Jedna to linia arystokracji chrześcijańskiej a druga to linia arystokracji muzułmańskiej. Konkretne linie rodowe, są bardzo dokładnie badane wg drzew genealogicznych i Illuminaci dobrze wiedzą z których rodzin może pochodzić Mesjasz. I jedni chcą go aby objął władzę, ale inni nie za bardzo.. jak w dużej firmie:) – nie można się dogadać. To własnie dlatego Illuminaci dużo uwagi poświęcają chęci inwigilacji muzułmańskich tajnych stowarzyszeń, by w efekcie przejąć także nad nimi kontrolę. (więzy krwi obu arystokracji mają spowodować przyjście Mesjasza, a oni chcą to kontrolować). Stąd m.in zabito Księżną Dianę ponieważ było duże ryzyko, że razem z Al Fajedem będą mieli potomstwo co spowoduje sporo komplikacji.

Depopulacja. Wiąże się raczej z zasobami. Na tą chwile Iluminatom chodzi o biznes i zarabianie pieniędzy. Dojście do momentu braku zasobów, spowoduje dopiero do podjęcie środków do wyeliminować cześć populacji, gdyż nie będzie potrzebna. Ale ma tutaj jeszcze jedna możliwość. Przyjście Mesjasza- Chrystusa ma się zbiec z możliwością olbrzymich katastrof naturalnych które mogą zmienić bezpowrotnie oblicze świata. Taka okoliczność może zniszczyć nawet 1/3 populacji. Stąd właśnie na wszelki wypadek posiadają olbrzymie podziemne bazy. [6]

Podziemne Bazy – wg Leo jest to zabezpieczenie się dla elit Iluminatów przed realizującym się proroctwem Dnia Zagłady w 2012 roku. Dlatego też mają rezerwuary nasienia ludzkości na północy na tragiczne okoliczności (chodzi o Norwegię?). (3  1356). jest tu również wielki depozyt składowania złota (w podziemnych bazach) ponieważ kiedy dojdzie do dnia końca- Armagedonu, a banki upadną, stanie się jedynym twardym środkiem płatniczym. (3 1712). Sam potwierdza że bazy są i to nawet w Norwegii – co potwierdza zeznania polityka z Projekt Camelot ( listy od norweskiego polityka) np. w Oslo na 2000 osób (3 1640)

Kontrola populacji – mikrochipy (3 1813)

Da Vinci – Iluminatem, ale nie był wielkim Mistrzem Zakonu Syjonu, bo zakon to społeczność wywodząca się z góry Syjon w Palestynie – jest katedra Syjon…  który stopił się z Jezuitami. Reszta to fikcja stworzona przez Plantara- agent Iluminatów, i agent GLADIO (3 2436) Napoleon, zainicjowany przez Cagliosto (Giuseppe Balsamo) kiedy był młodym porucznikiem na Korsyce.

2012 – kosmiczna świadomość i pokazanie pewnych mocy. jest to możliwe dzięki ustawieniu (wyrównaniu) planet. Owy cykl pojawia się co 25920 lat (św. liczba bogów)- czyli znana nam precesja a częścią owego cyklu jest 2160 lat  zwiastujący nową erę.

Rodowód

Leo Lyon Zagami urodził się 5 marca 1970 roku w szpitalu Gemelli w Rzymie i żył w tym mieście do 24 roku życia. Kolejne 15 lat spędził w Anglii i Norwegii. Zagami obecnie rezyduje w Rzymie, gdzie jest szczęśliwie zaręczony z amerykanką włoskiego pochodzenia. W Norwegii latem 2005 roku poślubił dziewczynę z prominentnej safickiej rodziny Fatme Suslu. Owocem ich związku był syn Isak Rumi Zagami. Zagami przyjął islamskie imię Khaled Saifullah Khan, kiedy przeszedł z Katolicyzmu na Islam. Zrobił to w 2003 roku Zagami, kiedy zdecydował się zinfiltrować Islam. W 2004 roku w czasie setnej rocznicy wydania książki „Księga Prawa” związanej z A. Crowleyem, Leo stworzył w sekrecie nową religię zwaną Matrixismem. 20 Października 2006 roku, jego matka Jessica Campbell także przeszła na Islam, aby zadowolić żonę Leo. 23 Stycznia 2008 roku, Fatma zostawiła Leo Zagamiego i zabrała syna. W konsekwencji Leo wyrzekł się Islamu – religii manipulowanej i powiązanej z Jezuitami oraz ze złą frakcją iluminatów i postanowił walczyć o lepszy świat.Matka Leo Zagamiego Jessica Campbell Lyon Young wywodzi się z tego samego rodu co Królowa Anglii. Jej ojciec Henry Lyon Young był pierwszym kuzynem Królowej Elżbiety. A więc Leo Zagami jest trzecim kuzynem Księcia Charlesa. Matka Jessicy Lyon, a babcia Leo Zagamiego Anny Cummings była pisarką i przybyła do Włoch w latach 50 i 60, żeby grać we włoskich filmach(pracowała z Fellinim). Ojciec Zagamiego Elio Zagami był jungijskim psychoanalitykiem ktory też podzielał zainteresowanie żony magią. Dziadek Leo Zagamiego od strony ojca był sycylijskim senatorem,nazywał się Leopoldo Zagami, a jego babcia od strony ojca nazywała się Marquisa di Gregorio. Rodzina Di Gregorio wywodzi swój ród od Fryderyka II Hohenstaufena z Koloni (1090 – 1147), opiekuna sycylijskich Rycerzy Maltańskich (którzy kontrolują całą wolną masonerie). Kiedy ojciec Leo wszedł w związek ze szkocką arystokracją, był pierwszym z długiej kolejki sycylijskich arystokratów, którzy byli gotowi poślubić kogoś spoza sycylijskiej arystokracji. Leo Zagami odziedziczył tytuł Marqui di Gregorio po jego ojcu. Do momentu jego wymuszonego wyjazdu z Norwegii w 2008 roku był łączony z grupą ludzi związanej z gnostyczną kongregacją w Oslo (Ecclesia Gnostica Norvegia). (źródło)

2009 – Leo ogłosił siebie jako Proroka Matrixismu: Neo Leo Lyon Zagami. Matrixism lub Ścieżka Wybranego jest nowym ruchem religijnym inspirowanym trylogią filmu Matrix. Ruch został założony przez anonimową grupę latem 2004 roku i przyciągnął około 16.000 zwolenników. Matrixism jest opisywany jako synkretyczna i ekumeniczna religia.Choć matrixiści cytują mało zrozumiały tekst BahaiFaith`a zwanym „Ogłoszeniem Powszechnego Pokoju” jako referencje dla religi matrix, aby stworzyć połączenie z obszerną historią światowych religi,to Trylogia Matrixa wraz z powiązanymi produktami dla mas jak gry wideo jest generalnie rozpatrywana jak święty tekst ruchu. Matrixism zawiera 4 głowne wierzenia, które są opisane jako „Cztery Zasady Matrixismu”.Krótko mówiąc, są to: wiara w mesjańskie proroctwo, wykorzystanie psychodelików jako sakrament, postrzeganie rzeczywistości wielowymiarowo i pół subiektywne i dostosowanie się do zasad co najmniej jednej z największych religii świata.Strona internetowa Matrixismu zaleca utworzenie 19 Kwietnia nowego świeta, które będzie się nazywało Dziem Roweru.Ten dzień jest rocznicą eksperymentu Alberta Hofmanna z LSD w 1943 roku. Prawa regligijne matrixismu mówią o:zakazie używania obrazu czlowieka w reklamie,zalegalizowaniu wymiane plików,zakazie pornografi,zalegalizowaniu małżeństw homoseksualnych,zakazaniu uprawiania profesjonalnie sportu i zalegalizowaniu wielożeństwa. Przyjętym symbolem Matrixismu jest japoński symbol Kanji oznaczający kolor czerwony. Ten symbol był używany w grze wideo Enter the Matrix. Kolor jest aluzją do czerwonej pigulki, która symbolizuje gotowość doakceptacji prawdy i jej zdolnośc zobaczenia, jak widzieliśmy, to w filmie Matrix.

Konfrontacja z Iluminatami i policją.

Leo Zagami twierdzi, że zostal poddany zagorzałym atakom, kiedy jako dezerter zdecydował się podzielić informacjami, które ukazują skale zapsucia w Watykanie i w masońskich orgranizacjach oraz w Białym Domu. W czasie kilku zjazdów iluminatów we Włoszech od czerwca 2006 roku,Leo stal sie wtajemniczony w rozkazy dane przez Francesco Cossige(byłemu Prazydentowi Włoch i slugusa Jezuitów) Komendantowi Giorgio Hugo Balestrieri z Gladio/P2, które polecały zabicie Leo Zagamiego, jeśli nie będzie słuchał rozkazów danych mu 4 czerwca.6 czerwca 2006 Leo wrócił do Oslo i zaczął mówić przeciwko swoich zwierzchnikom-iluminatom.

W radiu w wywiadzie dla Grega Szymańskiego Leo wyjaśnia jak norweskie władze, które jak twierdzi są w zmowie z iluminatami próbowały go przedstawić jako psychicznie niestabilnego i groziły mu odebraniem dziecka. Według Leo policja oświadczyła, że cześć jego „anonimowych przyjaciół” skontaktowała się z nimi i wyraziła zaniepookjenie o psychicznie zdrowie i dobrobyt jego dziecka. Leo oświadczał już wcześniej, że był hospitalizowany w szpitalu psychiatrycznym wiele razy przedtem. Na forum grupy dyskusyjnej alt.freemasonry Leo twierdzi, że był aresztowany przez norweska policje 3 razy i przez nią torturowany. Norweski wywiad wojskowy także według niego brał udział tych nadużyciach. Zagami oskarża norweskiego liberalno-konserwatywnego polityka Per Christiana Krogha o bycie członkiem OTO (Ordo templi orientis, paramasonkie ciało) i o przeprowadzenie najść i ataków na niego i jego rodzinę przez władze .Krogh przedtem był Ministrem Obrony Narodowej Norwegii. Inny współwinny według Zagamiego, to wolny mason Trond Kaare Westby który jest zatrudniony przez Norweską Siedzibę Główną Obrony Narodowej.Także sekretarz norweskiego OTO John Faerseth(, który także był widziany w gnostycznym środowisku w OSlo) jest przypuszczalnie aktywną częścią tego co Zagami opisuje jako satanistyczny spisek zorganizowany przez OTO w imieniu iluminatów. W Maju 2008 Zagami zostal powiadomiony przez norweskiego whistleblowera Khaqana Khana, że Norweska Policyjna Agencja Bezpieczeństwa przygotowała się to zaaresztowania go, jeśli pojawiłby się Norwegii. W lipcu 22 2008 Leo Zagami pojawił się na rozprawie sądowej w Oslo – sąd dał mu możliwość zobaczyć syna. Pieć minut przed rozprawą Leo Zagami zostaje aresztowany przed pokojem rozpraw przez PST (Norweską Tajną Policje), kiedy wychodzi z windy. Rozprawa odbywa się, ale Zagami zrozumiał, że syna już może nigdy więcej nie zobaczyć. Następnie jest zabrany na komende policji i przesłuchiwany przez 5 godzin najpierw przez tajną policje, a potem przez policję z okolic, gdzie miał w zwyczaju mieszkać z jego synem i była żoną. Policja oskarżyła go o organizowanie przewrotu w norweskim rządzie. Leo Zagami opuścił Norwegie ponownie 24 Lipca . Od tego momentu Leo nie może wrócić do Norwegii ponieważ PST groziło 15 latami więzienia za szpiegostwo.

23.02.2008 –  żona Leo Zagami Fatma Süslü, tureckiego pochodzenia, początkujący norweski polityk, opuszcza go razem z synem oskarżając m.in. Projekt Camelot, w procesie, o bycie agentami. 4.03.2008 – został uwięziony na 12 godzin i torturowany, a jego telefony i dwa komputery zostały skonfiskowane przez ludzi z Policyjnej Służby Bezpieczeństwa (PSB). Na komputerach znajdowały się ponoć dowody działalności wolnomularstwa i Iluminatów głównie we Włoszech, zdjęcia przywódców wykonane na tajnych spotkaniach, którym rzecz jasna nie na rękę takie rewelacje. Tym bardziej że ślady prowadzą do Jezuitów. Powód: zdradziła go żona oskarżając go o przemoc małżeńską i  pedofilię.[1] Sama już wcześniej wspominała o tym , iż powinien natychmiast zatrzymać swoją stronę Illuminati Confessions (zamknięta jeszcze w 2007 roku) w sieci i powrócić do głoszenia ścisłego i bardziej fundamentalistyczny widzenia islamu, inaczej go opuści, bo szkodzi to jej pracy, jak i karierze politycznej w Norwegii. [2]

..” sprzedała mnie (…) Tak, moja żona sprzedała mnie i to najgorszemu wrogowi, Wolnym Masonom z Norwegi. (…) Moja żona Fatma Süslü była moim najlepszym przyjacielem i moją jedyną miłością i świadomość tego jest zdecydowanie najgorszym doświadczeniem w moim życiu”.[3]

Wiarygodność Leo
Norweski bloger Ole Peter Galaasasen napisał na jego blogu

„spotkałem tego człowieka kilka razy i mogę potwierdzić, że nie jest wariatem ani jest fałszywy. Ten człowiek jest nam najbliższy ze wszystkich, którzy zdezerterowali z wysokich kręgów iluminatów”.

23.03.2008 – W wywiadzie radiowym Henry Makow daje oto taką ocenę Zagamiego:

„Mówisz z autorytetem i jesteś bardzo przekonywujący.”Mówi także:”Przemawia przez ciebie prawda, jak dotąd zdajesz te małe egzaminy z prawdomówności. Widze w tobie idealistę i dobrego człowieka. Chce ci podziękować za walkę o ludzkość”. „Powodem dla którego nie zajmowałem się Leo Zagamim do tej pory jest to że segeruje on że władza iluminatów rezyduje w Watykanie wraz z Jezutami. Ja osobiście (Henry Makow) nadal twierdzę, że rodzina Rotschildów kieruje wszystkim poprzez kartele bankowe. Używają wolnych masonów, syjonistów, jezuitów, watykanu, socialistów, liberałów, komunistów, ruchu feministycznego i gejowskiego,neokonserwatystów,wszystkich wywiadów,mediów,i fundacji do kontroli. Ale było by czymś głupim kontynuować ignorowanie bezcennych oświadczeń Leo Zagamiego z powodu akademicznej sprzeczki.I don’t think Zagami lets the Zionists off the hook(nieiwem jak to przetłumaczyc).On poprosu skupia się na tym co wie z pierwszej ręki.

Tropiciel spisków i bloger Troy ze strony Troy Space blog wydał takie oświadczenie o wiarygodności Leo :

„po zbadaniu rewelacji Zagamiego i po komunikacji z, nim mam silne przekonanie, że niemożliwym jest, że jest on fantastą, gdy mówi o jego iluminackim rodowodziem. Jego wiedza o różnych aspektach iluminatów jest rozległą i nie zdobycia dla tropiciela spisków”

Project Camelot oświadczył, iż komplikacje z policją po jego wywiadzie, rozpad rodziny i naciski doprowadziły do jego złamania i zaczęcie współpracy z CIA może wpłynąć na jego dezinformacyjny charakter. Otrzymują jednakże, że pierwszy 2,5 godzinny wywiad jest wiarygodny i miarodajny. Ciekawostki

zagamiKlubowy Dj i producent muzyki House 

Już w wieku 13 lat Leo Zagami rozpoczął swoja muzyczną kariere zaczynajac w lokalnym radiu pod auspicjami lokalnego księdza. Leo jest pionerem sceny muzyki house. Ma robiącą wrażenie kariere, był producentem muzyki i także międzynarodowym Dj`em. Zainicjował we Wloszech pierwszy rave, to on odkrył Dj Bushwacke i zorganizował pierwszy koncert grupy The Prodigy na zewnątrz UK. The Prodigy. Występował na klubowej scenie jako DJ pod przydomkiem Leo Tong i Leo Young .Wydawał także muzyke house od 1988 roku.

—————————————————————————–

[1] http://kentroversytapes.blogspot.com/2008/03/nwo-whistleblower-leo-zagami-betrayed.html

[3] Z listu Zagami do Grega Szymańskiego z 8.03.2008 udostępniony przez Projekt Camelot. Tutaj podpisał się jako Khaled Saifullah Khan.

[4] Film 2 1 czas 133

[5] Film 2 2 czas 1437

[6] Film część 3 1340
[7] Film część 1
[8] Film część 2 Reszta na podstawie: http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=19278 http://www.leozagami.com/, tłumaczenie EN.KI z davidicke. pl