William Cooper

William Cooper

Był żołnierzem. 4 lata pracował w Strategicznych Siłach Powietrznych jako specjalista od hydrauliki rakietowej.

1965 – wstąpił do marynarki wojennej. Był członkiem Biura Bezpieczeństwa i Wywiadu Marynarki Wojennej, gdzie dostał wiele odznaczeń i medali za odwagę.

Bodziec do głoszenia prawdy o otaczającym nas świecie.

1966 – W czasie rejsu lodżią podwodną z Portland do Seatle zobaczył na powierzchni,  wylatujący z morza olbrzymie ufo w kształcie dysku- o rozmiarach lotniskowca klasy Midway, które za chwilę wleciało z powrotem do oceanu. W Pearl Harbor zrobiono przesłuchanie, na którym stwierdzono- zapomnijcie o tym…bo więzienie i kara 10 tyś.$. To zaważyło o jego późniejszej pasji.

Cel : Obudzić ludzi z niewiedzy, gdyż są jak ogłupiane owce.

Stworzył Globalną Cywilną Organizację Wywiadowczą CAIJ , której zadaniem było gromadzenie danych wywiadowczych i ujawnianie ich na świecie.

Zarządzam największa i najbardziej skuteczna cywilną agencja wywiadowczą na świecie. Pozwala mi ona gromadzić informacje, których nikt z nas nie posiada, a wielu z nich (tych informacji) nie jestem nawet w stanie Wam przedstawić w formie, w której moglibyście je przyswoić”. [1]

1972 –  zaznajomił się z kilkoma tajnymi raportami które zmieniły jego podejście do otaczającej nas rzeczywistości.

 UFO i Kosmici

12.1988 – udziela się publicznie mówiąc o swoich odkryciach.  Wiedzę posiadł za czasów służby w marynarce wojennej. Publikuje za własne pieniądze książkę Pt: „Rząd. Pochodzenie, tożsamość i cel MJ12”.a w 1989 jego informacje są poruszone na sympozjum, MUFON w Las Vegas.

Chronologia wg Coopera:

1936 – pierwszy kontakt „bezpośredni” ludzi z UFO  kiedy w Niemczech uległ wypadkowi obcy pojazd. Naziści próbowali go skopiować, lecz na szczęście nie udało się im.

Prezydent Truman posiadał wiedzę o Obcych. Istnieją 4 różne rasy odwiedzającą Ziemię.

1947 – Amerykanie po raz pierwszy przejęli spodek w  po katastrofie w Roswell. Żywy obcy przetrzymywany był w niewoli w Los Alamos w latach 1949 – 1952, do 2 czerwca, kiedy zmarł. Później przejęto także nietknięty spodek, lecz w czasie próby uruchomienia w Strefie 51 w Nevadzie statek eksplodował wraz z pilotami. Obcy twierdzą, że stworzyły homo sapiens jako hybrydę. Jezus też był ich tworem. Na terenie USA istnieje 6 baz obcych m.in. w Dulce. Bazy zbudowano także na Księżycu i Marsie (wspólnie przez obcych i ludzi). Układ trawienny obcych jest w zaniku, potrzebują oni do przeżycia ludzkiej krwi i innych płynów ustrojowych. W wyjątkowych sytuacjach mogą być utrzymywani przy życiu dzięki zwierzęcym płynom (okaleczenia bydła). Produkty przemiany materii wydalane są przez skórę. Obcy przebywający w Los Alamos karmieni byli lodami truskawkowymi, lubili słuchać muzyki tybetańskiej, ich IQ wynosił 200 (informacja z XI 1989

1954 – Traktat z obcymi – Po lądowaniu w bazie Edwards prezydent Eisenhower spotkał się z „ambasadorem” obcych (noszącym imię Krill) i podpisał traktat. Cel: wymiana technologiczna. Wszelkimi aspektami kontaktu z obcymi zarządza grupa MJ-12, która ze względu na konieczność ukrywania swego istnienia przed Kongresem korzysta z tajnych funduszy pochodzących z handlu narkotykami.

Tajny rząd – czyli grupa pracowników CIA i wywiadu kieruje państwem bez wiedzy prezydenta. Sekretarz obrony James Forrestal (jeden z członków MJ-12) został przez nich zamordowany (upozorowano samobójstwo) ponieważ groził ujawnieniem sekretów UFO. Potworność MJ-12 doszła do tego stopnia, że zamordowali oni sprzeciwiającego się im prezydenta Kennedy’ego. MAJI to agencja odpowiedzialna za szerzenie dezinformacji nt. UFO. Współpracuje z CIA, NSA, DIA i wywiadem marynarki.

Tajne projekty związane z UFO to:

* SIGMA – łączność z obcymi

AQUARIUS – zebranie pełnej informacji o wpływie obcych na ludzkość w ciągu ostatnich 25 000 lat z uwzględnieniem historii Basków, Syryjczyków i Asyryjczyków

* GARNET – właściwe przechowywanie dokumentów * POUNCE – przejmowanie uszkodzonych w wypadkach obcych pojazdów

* REDLIGHT – uruchomienie i oblatanie przejętych UFO, program prowadzony w Strefie 51

* SNOWBIRD – zasłona dymna dla Redlight, budowa z pomocą tradycyjnych technologii pojazdu w kształcie spodka, pokazanego prasie – element dezinformacji

* PLUTON – zastosowanie technologii obcych w ramach programów kosmicznych.

Więcej na ten temat zapraszam dział: Świat UFO. Trochę tego jest:)

Prawdziwa władza

Wg Coopera prawdziwą władzę dzierży duchowieństwo, a więc obecnie Watykan (będę się posługiwał jego nazewnictwem jako Oni). Ale aby przedstawić całość tej implikacji trzeba zacząć od początku:)

Religia – jest to kult niebios na podstawie astrologii czyli kult słońca i księżyca.

Filozofia Lucyferyczna

Człowiek był więziony w ogrodach Edenu przez mściwego i niesprawiedliwego Boga. Lucyfer przy pomocy posłannika Satana wyzwolił człowieka z więzów ignorancji obdarowując go darem rozumu. Dzięki czemu dostrzegł, że też może być równy Bogu (stać się nim).  Cooper nawiązuje do ognia- jako symbolu wiedzy. Pyta kto dał ogień człowiekowi? Prometeusz czyli Lucyfer. Dar ognia to własnie wiedza i rozum. Dlaczego? Już wyjaśniam. Otóż konflikt walki ciemności ze światłem to starożytne czasy walki o życie, kiedy to nadchodziła noc trzeba było „przetrwać do rana” (by nie zostać np. zjedzonym przez nocnego drapieżnika). Nad ranem światło przezwyciężyło siły ciemności a słoneczne promienie poranka dały odrodzenie.  Tak więc owy ogień dany człowiekowi to symboliczna wiedza (dar rozumu) dzięki czemu przezwycięża się zło. Tak powstał upadek człowieka i zalążek firmamentu kościoła katolickiego. Ale Cooper uważa, żę ta filozofia nie jest prawdą, gdyż stwierdza:

„Oni nie wierzą w Lucyfera, nie wierzą w żadną istotę zwaną diabłem, nie wierzą nawet w Boga (…) Oni są ateistami w dosłownym rozumieniu tego słowa. (…) Są humanistami. Oto ich religia”. (…) Dzięki obserwacji ognia, dzięki umiejętności podtrzymywania go, dzięki odprawiającym wokół niego ceremonii stworzyli tajemnicę dla innych”

Takim oto sposobem powstają tzw. Szkoły tajemnic które reprezentują tajne stowarzyszenia. (O stowarzyszeniach Cooper opowiada w swojej audycji radiowej „The Hor of the Time” Pt. Tajemnice Babilonu.)

Tajemnice te (a więc i władza, bo wiedza to władza) wędrowały od Templariuszy po Zakon Kawalerów Maltańskich (przejęli dawny Zakon Szpitalników Św. Jana- jako zemsta za ich prześladowanie) z metą w  Watykanie. Templariusze, ponieważ ich jednych z symboli był krzyż w koronie jako symbol połączenia władzy kościelnej i państwowej ponad wiedzą ludu.

Sercem wszystkich stowarzyszeń jest Kabała (starożytny żydowski mistycyzm).Jest to mistyczna metoda kodowania informacji  Przy metafizycznego systemu liczb. (metafizyka – nie wiadomo z skąd pochodzi, żydzi ją dostali a następnie rozpowszechnili). Swoją wiedzę ukryli w systemie kodowym liczb, architekturze i metafizyce. (jest to ewidentna wskazówka że na przestrzeni wieków główną siłą szkół tajemnic było wolnomularstwo! Jestem o tym przekonany, ponieważ wiedzę ZAWSZE MOŻNA PRZEŁOŻYĆ NA LICZBY- gdyż każdy naukowiec powie Ci, że właśnie liczby są zapisem wiedzy a nawet dosłownie wiedzą uniwersalną – pismem wszechświata. ( szerzej opisałem to np Wolnomularstwo a nauki tajemne.).

Cel – „Na najwyższych poziomach ich celem jest stworzenie świata, w którym adepci „tysiąc świetlnych punktów” pracujących za zasłoną, zrealizują Wieki Plan, który przyniesie szczęście dla całej ludzkości.” Poprzez rozumienie szczęśliwego świata rozumie „…(ludzie będą robić) wszystko, co w dobrym religijnym wychowaniu uznane jest za złe”. A jeżeli dodamy do tego fakt, iż człowiek sam może stać się Bogiem (poprzez doskonalenie siebie) w którym sensem życia staje się przyjemność bo po śmierci nie ma nic – czyż to nie są idee satanizmu?!

Dowiadujemy się następnie, iż tylko dzięki ukrywaniu wiedzy można panować nad innymi.

Jedynym ich celem przez całą historię, było uczenie małej grupy ludzi jak zostać wtajemniczonymi i kontrolować całą resztę”. 

Iluminaci to najwyżsi stopniem wtajemniczeni realizujący plan zdominowania całego świata pod jedną dyktaturę widzianą oczami zniewolonych jako szczęśliwych w tym systemie!

„Ich najwyższe stopnie tworzą razem tajny zakon zwany jako Illuminati.(…) Ich celem jest zniszczenie wszystkich istniejących religii (ocalenie własnej), wszystkich istniejących rządów ( ustanowienie własnego, jedynego) i połączenie ich opresyjnym skomputeryzowanym systemem. Ich propaganda ma wmówić światu, że jest szczęśliwy w tym systemie”. 

Nazwijmy to po imieniu. Są to plany Nowego Porządku świata. Dowód?

George Bush senior w kongresie przemówił takimi oto słowami:

„To wielka idea. Nowy Porządek świata, gdzie wszystkie narody łączą się we wspólnym celu, aby osiągnąć powszechne pragnienie ludzkości. (…) Dlatego świat może wykorzystać tą możliwość i wypełnić dawną obietnicę Nowego Porządku Świata. Możemy odnaleźć sens i nagrodę, poprzez służenie wyższym celom niż my sami. Światłego celu. OŚWIECENIA TYSIĘCY PUNKTÓW ŚWIATŁA.

Tak więc Elita kontrolują nas i kształtują naszą przyszłość. Należąca do tajnych starożytnych stowarzyszeń z najważniejszym – Iluminati.  Zdaje się iż realizują swoje zamiary ( zjednoczenia świata) wg planu Apokalipsy. (jako bodziec do realizacji swoich planów). Wspomina o tym Leo Zagami).

I na koniec na pytanie kim są Oni – owe Elity? Cooper przedstawia ich plan redukcji populacji:

„Oni są naszymi śmiertelnymi wrogami. Chca nas zmieść z powierzchni Ziemi”

JFK – morderstwo zlecił komitet Grupy Bilderberg w Geneze w Szwajcarii (zrealizowana przez agentów tajnego rządu w Dallas). Człowiek który oddał śmiertelny strzał to kierowca Wiliam Green nagrany film to pokazujący Laprudera (co ciekawe nie pokazano go komisji Warrena!!  Jaki miałby być powód uśmiercenia prezydenta?

10 dni przed śmiercią napisał list do szefa CIA w którym domagał się okazania ścisłe tajnych dokumentów na temat UFO:

Potwierdzenie zapytania Kennedy' ego w sprawie tematyki UFO.

Potwierdzenie zapytania Kennedy’ ego w sprawie tematyki UFO.

 

Zamach i jego śmierć

WTC  – czyli zamach 11 listopada 2001 roku na World Trade Center – jako jeden z pierwszych publicznie kilka miesięcy wcześniej informuje o przygotowaniu do  zamachu na USA.

youtube logo  William Cooper jako pierwszy przewiduje 11 września (napisy PL)

Myślę że własnie te wydarzenie przyczyniły się do wydania rozkazu jego zlikwidowania.

5.11.2001 – o 23.15 szeryfowie z okręgu Apacze nachodzą DOM Billa w pełni uzbrojeni aby go aresztować. Miejscowa policja nic o tym nie wiedziała. Został zabity przed własnymi drzwiami domu w Arizonie (wyciągnęli go z domu podstępem, gdyż niektórzy z nachodzących przebrani byli za nastoletnich chuliganów rozrabiających nieopodal pod wpływem alkoholu .. Bill się orientuje i chciał wrócić do domu aby wezwać policję….). Jego zwłoki leżały 15 godzin, a lekarze nie mogą podejść, czekając na służby z innego miasta, aby zbadać dom na materiały wybuchowe!. Dom miał być rzeczowo cały zaminowany a na drzwiach miał mieć broń maszynową. Oczywiście nie było żadnych ładunków, a na drzwiach był myśliwski sztucer.

Dodatkowe materiały:

youtube logo The Legacy of William Cooper 1/9 (napisy PL)

youtube logo William Cooper. Wykład z Lansing, Michigan 1996 r.

Ripsonar

 

Reklamy