youtube logo Prawda o satanizmie w Watykanie

third secret_org 5(6)Skrypt

Proszę księdza, ma tu artykuł, według którego dwaj wysocy dostojnicy kościelni zgadzają się, że w Watykanie  – to dla wielu szokująca nowina – naprawdę mają miejsce praktyki satanistyczne. Czy to prawda?

/Rozmowa telefoniczna z ojcem Malachi Brendanem Martinem, księdzem katolickim, teologiem, autorem publikacji na temat Kościoła Katolickiego i profesorem Watykanu/

– Tak.

– Gdybym był prawnikiem, a ksiądz zasiadałby na krześle świadka, czy powiedziałby ksiądz…

– Powiedziałbym to na głos. W Watykanie zaczyna się to na pewnym poziomie i nie ulega wątpliwości, że odbywały się i nadal odbywają praktyki, w których formalnie oddaje się cześć Lucyferowi, księciu tego świata.

Papież, przewodzący mającemu ma na całym świecie miliard członków Kościołowi Rzymskokatolickiemu, człowiek, który od dziesięcioleci znajduje się w czołówce listy najbardziej podziwianych osób na świecie. Co, jeśli ten papież – papież Watykanu – nie jest katolikiem? Papież nie tylko nie jest chrześcijaninem, ale nawet nie katolikiem. Papież już pozwolił postawić sobie na czole znak indyjskiego boga Sziwy. Postawił posąg… pozwolił na postawienie posągu na katolickim ołtarzu ważnego katolickiego kościoła i odprawia się w tym kościele buddyjskie rytuały. Ten papież objął ewangelistę Billy’ego Grahama i wszystkie największe protestanckie sławy. Gościł muzułmańskich potentatów i króli, romansował z tanim rabinem Izraela. Złożył płomienny pocałunek na piersi Matki Ziemi. Pytam więc, czy twierdzenie, że papież jest największym przywódcą religijnym świata, które wygłosili ludzie tacy jak Jerry Falwell czy nawet Billy Graham – czy jest tp tylko skomplikowane wodzostwo? Może rzeczywiście jest największym przywódcą religijnym świata, ale czy to prawda, że jest największym przywódcą chrześcijańskim? Czy można by powiedzieć, że nawet nie jest katolikiem?

I ujrzałem Niewiastę siedzącą na Bestii szkarłatnej,
pełnej imion bluźnierczych,
mającej siedem głów i dziesięć rogów.
A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat,
cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły,
miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości
i brudów swego nierządu.

Apokalipsa św. Jana 17, 3-4

Kościół rzymskokatolicki jest Wielką Nierządnicą, dokładnie, jak opisano w rozdziale 7 Apokalipsy św. Jana.

Większość z tych sprzedawców używanych samochodów, których wszyscy nazywają księżmi, nie jest wykwalifikowana, aby uczyć was o duchowości. Powiedziano wam, że są, ale nie są. Czy rozumiecie, że oni praktykują okultystyczny satanizm, świadomie czy też nie? Niektórych pewnie zindoktrynowano, aby przeszli na katolicyzm, innych – na satanizm, i teraz udają księży. Tak czy siak, rekrutują i manipulują ludźmi przy pomocy satanizmu. A jeśli ktoś wie o okultystycznej stronie tego przedsięwzięcia to i tak wam nie powie. Musicie więc znać prawdę, że by być w stanie to dostrzec. Nie są wykwalifikowani, aby uczyć was o duchowości. Dlaczego? Bo nawet jeśli mają dobre intencje, to uczyli się o Bogu z Biblii. Nauczanie przez tych ludzi o duchowości jest jak uczenie jazdy na rowerze przez kogoś, kto tylko przeczytał książkę o jeździe na rowerze, w dodatku oszukańczą, i nigdy sam tego nie spróbował. Nie mają kwalifikacji. Ale ponieważ kontrola umysłu jst tak silna i wiąże się z tym tyle strachu przed nieznanym, że ludzie, którzy koniecznie chcą jeździć na rowerze, ale zostali tak zaprogramowani, prędzej zabiliby kogoś, kto może pokazać im, jak się jeździ na rowerze – z powodu strachu i kontroli umysłu. To właśnie przydarzyło się Chrystusowi. Katolicyzm to czysty satanizm. Problem w tym, że nie powinniście potrzebować, aby ktoś wam o tym powiedział – powinniście sami to widzieć. Księża, którzy potrzebują podziwu, więc występują przed publicznością w świątyniach – na co Bogu świątynie? Budynki? Co? To nie ma znaczenia. Ale ich to jara, bo wszyscy kochają księdza. „Muszę być miły dla księdza, żeby trafić do nieba.” Oni nic nie oddają, tylko wchłaniają miłość, tak, jak wielu duchowych „guru.” Pochłaniają waszą energię. Poprzez podziw. Czy Chrystus potrzebował jakiegoś specjalnego stroju, aby wydawać się wiarygodnym? A no rzeczywiście, nie potrzebował.

528828024

Powiem panu, co myślę. Pośród organizacji lucyferiańskich znane jest proroctwo, że jeśli uda im się dostać się do Cytadeli – to ich określenie na Watykan – będą mieć władzę przez tysiąc lat. Jak blisko są? Bardzo blisko. Bardzo blisko.

Słyszałem o tym tysiącu lat, słyszałem.

/Złamany Krzyż to satanistyczny symbol przedstawiający zagłodzonego, „żałosnego” Mesjasza. Oto papież trzymający ten satanistyczny symbol./

Tylko – mówię z panem całkiem szczerze – tylko Chrystus może uratować tę organizację. Ale sedno sprawy jest takie, że nareszcie zostajemy zmuszeni, żeby zwrócić się do Chrystusa i powiedzieć: „Jesteś naszym bogiem. Jesteś naszym zbawcą.”

Czy papież jest katolikiem?

Nie wydaje mi się.

A jednak, jeśli Kościół Katolicki został założony na fundamencie nie św. Piotra ale babilonianizmu, to papież jest babilończykiem.

Moi przyjaciele, to, ten film, który dziś zobaczyliście, ma wielkie znaczenie i wagę. Mówi nam on, że trwają ostatnie dnie wielkiej apostazji. Nadszedł czas wielkiego podziału na tej Ziemi. Jest naszym zadaniem, obowiązkiem, nieść świadectwo zagubionych Katolików. Przede wszystkim mamy apostoła Pawła, który w 1. Liście do Tymoteusza, wers 5, mówi: „Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus.” Nie Budda, nie Mohamet, nie Sziwa, nie Kali. Jezu Chryste. Następnie czytamy w 2. Liście do Koryntian, rozdział 11, wers 3, i rozdział 13, wers 15, te inspirujące słowa: Paweł martwi się, że wąż, który uwiódł Ewę, uwiedzie mężczyzn i kobiety. Ostrzega przed fałszywymi nauczycielami. Mówi: „Ci fałszywi apostołowie to podstępni działacze, udający apostołów Chrystusa. I nic dziwnego. Sam bowiem szatan podaje się za anioła światłości. Nic przeto wielkiego, że i jego słudzy podszywają się pod sprawiedliwość. Ale skończą według swoich uczynków.” Moi przyjaciele, diabeł jest aniołem światłości. A jego słudzy wydają się być aniołami światłości. Ale w tym świecie jest tylko jedna światłość. Nazywa się Jezus Chrystus.

Tłumaczenie Ripsonar