youtube logo AIDS zostało stworzone przez Amerykę. [Khalid Yasin]

Skrypt

hqdefaultNawet nie wspominajmy o spisku związanym z wirusem AIDS. Wirusa AIDS, które jest klasyczną chorobą stworzoną w Forcie McKinley w USA. W Forcie McKinley wyprodukowano 63 tysiące galonów (~240 tys. litrów) wirusa AIDS, które przydzielono do Afryki i innych miejsc na świecie, aby zrealizować zalecenie Światowej Organizacji Zdrowia ONZ (WHO) zwane „Populacja 2000.” Ile osób o tym słyszało?

„Populacja 2000” zakładała, że do roku 2000 WHO miała zmniejszyć populację świata o 36 milionów. Po co? Żeby chronić zachodnią cywilizację. Bo największym zagrożeniem dla zachodniej cywilizacji w 1971 roku było przeludnienie Indii, Pakistanu, Dalekiego Wschodu, Afryki i Ameryki Południowej. Dla Afryki wybrano AIDS. Dla Chin – jedno dziecko w rodzinie. Chcecie wiedzieć co to znaczy? Ktoś musi wybrać się do Chin, żeby zrozumieć, co to znaczy. Jedno dziecko na rodzinę. To znaczy, że każdy, kto ma drugie dziecko zostaje aresztowany. Kobiecie robi się histerektomię, mężczyźnie wasektomię, wsadza się ich do więzienia ku przestrodze, a drugie dziecko – ciąża zostaje przerwana. Jedno dziecko. Takie jest prawo w Chinach. Kto ustanowił to prawo? Chińczycy, poprzez WHO. Nie muszę opowiadać ludziom z Indii i Pakistanu o kontroli urodzeń, którą podjęto w Indiach. Nikomu nie muszę o tym opowiadać. Ale wirus AIDS zabija w tej chwili.

 

Jeśli chcecie wiedzieć, wirus AIDS zabija 8,7 miliona osób na rok. Przeliczcie to na miesiąc. Albo na tydzień. 8 milionów podzielić przez 52. Powie wam to, ile osób umiera w Afryce na skutek zarażenia wirusem AIDS, który jest spiskiem. Wpiszcie w google, w swoją wyszukiwarkę „wirus AIDS” i „dymiący pistolet” – zobaczycie dowody i dokumenty, będziecie w szoku. Ale większość z nas myśli, że AIDS szaleje w Afryce, bo ludzie są brudni i seksualnie zboczeni. Myślimy że pochodzi od zielonych małp. Nie. Misjonarze WHO i chrześcijańscy oszuści przybyli do Afryki i szczepili ludzi przeciwko błonicy, malarii, żółtej febrze, a w szczepionkach umieścili wirusa AIDS. Czy to nie diaboliczne? Ale to prawda. A dymiący pistolet AIDS wyszedł na jaw w 1996, bo w USA mamy coś, co nazywa się Akt o Wolnym Dostępie do Informacji, co oznacza, że co 25 lat muszą wyjawić wszystko, co zrobili, a o czym my nie wiedzieliśmy. Teraz o tym wiemy. Nie tylko Khalid tak mówi. Ludzie, którzy badają to zagadnienie, bardzo dobrze o tym wiedzą.

Ripsonar