Kristen Meghan

Kristen Meghan

Meghan pracowała w US Air Force w bio-inzynerii środowiskowej tj komórki rządowej odpowiedzialnej za monitorowanie działań wojska (lotnictwa) na środowisko i zdrowie (według norm OCIA i EPA). Pracowała więc przez 9 lat jako higienistka przemysłowa oraz specjalista od ochrony środowiska w tzw. centrum logistycznego lotnictwa. Jednym z jej zadań było monitorowania substancjo używanych przez wojsko. W 2006 roku zetknęła się z określeniem chemstail – czyli smug chemicznych. Oczywiście nic o tym nie wiedziała. Weryfikując te informacje ze swojego profilu zawodowego doszła do szokujących dla siebie wniosków. Chemstail to fakt, program przeprowadzany przez wojsko! W swojej bazie znalazła olbrzymie ilości wyrażone w tonach substancji takich jak aluminium, bar, stront oraz związków tlenków i siarczanów! Mało tego, szukając „metki takich substancji” czyli po co to komu, przez kogo zrobione i dla jakich celów, oraz opis składników i ewentualne łagodzenie takiej ekspozycji, zarówno dla środowiska jak i człowiek tzw. „karta bezpieczeństwa preparatu” (MSDS) nie posiadały informacji o producencie i były bardzo ogólnikowe. Zaczęła zadawać pytania, przez które zaczęto ją zastraszać.

 

Przeniesiono ją do drugiego centrum logistycznego w Warners Robins w Georgia. (US posiada tylko dwa takie obiekty). Znalazła te same informacje i te same wykazy tych substancji w tej bazie. Przeprowadziła badania próbek powietrza jak i gleby potwierdzające zawarcie wysokiej ilości tych szkodliwych zanieczyszczeń.Poinformowała po raz kolejny dowództwo tym razem tej placówki i usłyszała groźby pod swoim adresem. Odnośnie swojego stanu zdrowia psychicznego, możliwości zamknięcia jej na obserwacji do 120 dni i zagrożenie  widzeniem się ze swoją córką. Odeszła z wojska w 2010 roku. Od tamtej pory mówi gdzie tylko się da o tym spisku zaangażowania wojska w przedsięwzięcie geoinżynierii światowej. Dostała mnóstwo potwierdzeń od anonimowych ludzi pracujących z EPA, pilotów a nawet tych co owe kanistry ładują do samolotów. jest wiele stron obalających te informacje działające w sposób w pełni kontrolowany na te rewelacje. M.in sa to strony: Metabunk, Contrail Sciente. prowadzone sa przez pracownika rządowego Micka Westa.

Wykorzystywane substancje są w formie nanocząsteczek! Wpływają destruktywnie na układ oddechowy i choroby neurologiczne.

Dlaczego to robią. Nie wie choć można to oczywiście powiązać z manipulacją pogodową, a to tylko krok od broni pogodowej, Agendy 21 itp.

18.01.2014 – Wywiad w Hauppauge, Nowy Jork,

Geoinżynieria. Była podoficer, Kristen Meghan, opowiada o swojej historii. 1/2

Geoinżynieria. Była podoficer, Kristen Meghan, opowiada o swojej historii. 2/2

Ripsonar