Dr Karla Turner – nauczycielka angielskiego, badaczka uprowadzeń od kiedy sama stała się ofiarą wzięcia.

Dr Turner była absolwentką Uniwersytetu Stanu Kalifornia oraz Uniwersytetu Nottingham w Anglii. Doktoryzowała się w staroangielskim na Uniwersytecie Północnego Teksasu. Przez wiele lat wykładała pedagogikę, po czym począwszy od roku 1988 poświęciła się badaniu zjawiska UFO, koncentrując się głównie na przypadkach wzięć. Często wygłaszała odczyty na temat swoich odkryć. Jest autorką książek Into the Fringe (Na skraju; 1992), Taken (Wzięci; 1994) oraz Masquerade of Angels1 (Maskarada aniołów; 1994) napisanej wspólnie z Tedem Rice’em. 9 stycznia 1996 roku zmarła po krótkiej, ciężkiej chorobie na raka wątroby.

9.01.1996 Karla umiera w wieku 49 lat!

Wnioski

Pierwsza ksiązka „Ma krawędzi – Into the Fringe” opisuje swoje przeżycia związane z uprowadzeniami, obserwacjami UFO, oraz zaangażowanie owych spotkanych „przybyszy” nie tylko z nią  i to już od najmłodszych lat, ale uprowadzeń również jej męża, syna oraz synową! Wywnioskowała że:

– znajdują się dobrzy Obcy, ale są to byty pozawymiarowe, które nie występują w formie fizycznej. Potrafią zmieniać ciała (jak opakowanie) dzięki przetransportowaniu umysłu z jednego ciała do drugiego!

– Źli Obcy, jak najbardziej fizyczni (choć posiadają fenomenalną dla nas technologię)  stoją m.in za uprowadzeniami traktują populację jak zwierzęta doświadczalne. To oni od dawna prowadzą na nas badania oraz manipulacje genetyczne. (potwierdza to notatka z 1983 roku pokazana dziennikarce Lindzie How przez Richarda Dote’go).

– pierwsza stwierdziła o powiązaniu tajemniczych czarnych helikopterach bez znaków rozpoznawczych pojawiających się po uprowadzeniach! Zwraca uwagę, iż są one powiązane z interwencją tajnych służb specjalnych powiązanych niejako z owymi wydarzeniami.

Np. W książce „Porwania- Taken” opisuje przypadek Pat z 1954 roku, gdzie po wizycie Obcych, farmę od razu otoczyło wojsko! Pytanie – skąd o tym wiedzieli? [x] Ale to nie wszystko. Przypadek Beth z Portoryko, która od małego widziała UFO, a  po 1987 roku w stanie hipnozy oprócz opisów klasycznych doświadczeń  uprowadzeń przypomniała sobie, żę znajdując się w dysku,który tunelem w grocie wleciał do podziemnego miasta, gdzie był jakby obozem Obcych  w którym znajdowało się również personel wojskowy. jej wnioski – współpracy wojska z Obcymi oprała również na badaniach innych uprowadzonych jak: Amy czy Lisa które również przypominają sobie obecność wojska z Obcymi.  Przypadek Angie ukazuje światełko w tej łamigłówce informacyjnej. Otóż opisała, że podczas wzięć, personel woskowy, jak i medyczny ujawnił, że takie podziemne bazy (nazwała je instalacjami) mieszczą się w północnej Arizonie (gdzie ponoć trafiła), w Nowym Meksyku, na biegunie północnym, oraz w Afryce. Operacje te nadzorowane są przez kosmitów, ale nie tych co ją porywają, a tych drugich (dobrych?) którzy razem z wojskiem jakby inwigilowali tamtych. Też wszczepiają implanty takim osobom, aby móc szpiegować – rejestrować zdarzenie porwania, lokalizację oraz  pobyt docelowy uprowadzonych). Co jeszcze bardziej ciekawe, owy implant , który wszczepiony jej przez wojsko został zdezaktywowany przez drugi – kontrolowany przez tych pierwszych Obcych! [W takim wypadku mamy do czynienia z inną frakcją działającą w opozycji do tej pierwszej, która traktuje nas jak bydło. Dziś spore grono naukowców uważa że jest to Program MILAB]. [c]

– wskazuje na manipulacje psychiką w postrzeganiu rzeczywistości u uprowadzonych tzw. uwarunkowanie fałszywych wspomnień.

1991 – Na podstawie  doświadczeń Teda Rica, medium , który doświadczał kontrataków  z przewodnikami duchowymi, poznawał świat spirytystyczny, kontaktując się z tajemnicza istota Mają okazało się, iż był uprowadzony- m.in 1989 i to  razem z jego sąsiadami.(początki sięgają dzieciństwa).

Wnioski, której badania obszernie zamieściła na podstawie tych relacji w książce „Maskarada Aniołów” (Masquerade of angel) [1994] , oraz we w współpracy z Barbarą Bartholic. Są to m.in:

– wykorzystanie kontroli umysłu (telepatyczną, czy też  technologiczną) do kształtowania iluzorycznej rzeczywistości (Karla nazywa to scenariusz wirtualnej rzeczywistości) w celu dopasowanie takiego obrazu scenerii bądź uczestników spotkania, aby uprowadzony robił co mu zaplanowano.

„…definicja wzięcia musiałaby włączać każde wydarzenie lub scenariusz , które jest generowane zewnętrznie dla namierzonej osoby, czy jest to fizyczne spotkanie, scenariusz wirtualnej rzeczywistości, czy kontakt telepatyczny”.  Żródło: Dr Karla Turner – The UFO Masquerade 1995 PL 2/6

– klonowanie ludzi, oraz transfer duszy czy też esencji do następnego ciała. Między innymi doświadczył tego Ted.

– wojsko jest zaangażowane w relacje z uprowadzonymi dzielące się na: a)  aktywność inwigilacji uprowadzonych, b) współpracy z Obcymi w podziemnych kompleksach z wykorzystaniem również naukowców oraz c) lokalizacji obiektów w których wojsko traktuje ludzi (uprowadzonych, porwanych?) jak bydło w którym to miejscu dochodzi do fizycznego ich przetwarzania!

Scena z filmu Atlas chmur.  Scena myślę, może mieć spore znaczenie dla powyższej tematyki.

Scena z filmu Atlas chmur. Powyższy screen, jak i sam wątek może mieć spore znaczenie dla powyższej tematyki.

„Taken” – wyniki doświadczeń i wnioski 8 kobiet

Pat  z Florydy, Paulie z NY, Lisa z Alabamy, Beth z Puerto Rico, Angie z Tennessy, Jane, Anita i Amy z rożnych stron Teksasu.

Informacje o ludzkim udziale w kwestii uprowadzonych wspomina Pat, Lisa,  Beth i Angie.

Ludzie pracujący  z Obcymi w podziemnych bazach  wydają się, iż mają przynajmniej niektórzy z nich pionowe źrenice!

Turner rozmawiając z Angie przez telefon (ta pytała się jej, co sądzi o możliwości by Obcy pochodzili z rejonów Kasjopei) nagle obcy męski głos dołączył się do rozmowy mówiąc: ” jest ich tam wiele i wiemy z skąd pochodzą„. (Dr Karla Turner – The UFO Masquerade 1995 PL 3/6).

Materiały wideo:

Dodatkowe materiały:

Ksiązka PL:  Wzięci: W głąb agendy uprowadzeń przez ludzi i Obcych

Ripsonar

Reklamy