01.04.2011 – chiński komunikat Narodowej Agencji Kosmicznej. Istotą było to, że kometa dziwnie się zachowuje jakby ktoś nią sterował.

Sergio Toscano, dyrektora argentyńskiej placówki Centrum Badań Astronomicznych uznał że za kometą znajdują się statki obcych.

Za kometą , odkrytą w grudniu 2010, Chińczycy dostrzegli coś co nazwali klastrem, a co oznacza, że jest tam jakby „gromada kulista” lub być może właśnie jakieś obce statki kosmiczne” powiedział Toscano.

29.04.2011 – na konferencji Toscano, powiedział , że kometa zachowuje się tak jak by była sztucznym pozaziemskim ciałem.

W warkoczu komety możemy zobaczyć coś , co naukowcy nazywają” gronem “albo „unią” kilku jednorodnych elementów tego obiektu – albo być może są to obce statki kosmiczne” – zacytował naukowiec zgodnie z opublikowanymi danymi z Chińskiej Narodowej Agencji Przestrzeni Kosmicznej, która ma obserwować komety, we współpracy z nowym kierownikiem programu kosmicznego NASA , biologiem Rosie Redfield’em. Według raportu cytowanego przez naukowca, ciała niebieskie odkryto w warkoczu komety zaraz po tajemniczych sygnałach, które pochodziły z tej nieznanej formacji. Według słów Toscano, Chińczycy twierdzą, że obiekty były usytuowane w tym samym miejscu przez dziewięćdziesiąt dni, „zanim zaczęły wyglądać jak obiekt lecący z innej cywilizacji „, powiedział argentyński naukowiec. Według Daily Chronicle, zjawisko to potwierdzone zostało przez Rosie Redfiel, nowego dyrektora programu Astrobiologii NASA. „Ale kiedy NASA zaczęła wykonywać obliczenia i prognozy orbity komety, zorientowali się, że coś jest nie tak i pierwszą rzeczą, jaką zrobili było usunięcie strony www, która dostarczyła informacji na ten temat„, powiedział Toscano.

Toscano podobno twierdził, że ma dokładnie przeanalizowane zdjęcia komety, i widział za nią „podpięte” dwa cylindry. To jeden statek, składający się z dwóch komór, lub dwa, lecące równolegle do siebie. Obcy, chowają się za gwiazdą betlejemską, ale nie chcą być odkryci za wcześnie. Poza tym, kometa służy, jako ich ochrona przed asteroidami. Więc obcy podróżują przez kosmos, odwiedzając różne planety. Teraz czas na Ziemie. Astronomowie od początku potraktowali to, jako żart, ponieważ informacje z rewelacjami Toscano pojawiły się w lokalnych mediach pierwszego kwietnia. Ale potem okazało się, że w Ameryce Łacińskiej, Prima Aprilis jest obchodzony jest 28 grudnia. I wtedy zrozumiano, że astronom nie żartował. Tym bardziej, że sprawozdanie wystawione jest w Internecie od ponad miesiąca.
„Kometa leci, a za nią w lewo i prawo, ślady dwóch gwiazd – opisują obiekty na zdjęciu astronomowie.

Interpretacje

* W przeciwieństwie do Argentyny, w Chinach jest Prima Aprilis, więc najprawdopodobniej, jest to chiński żart. Toscano mógł go nie zrozumieć. Lub nie chciał go zrozumieć. To bardzo piękna idea dołączenie komety Elenin do planu wizyty obcych. Rzeczywiście, od dawna Toscano spekulował, że jeśli obcy przybywają, to niekoniecznie z każdą, ale głównie za kometami albo asteroidami.
* „Dopiero jak zobaczyłem „dowódwyobraźni Toscano uwierzyłem, dlaczego jest tak dużo zamieszania z moją kometą. To nie żadne cylindry tylko ślady gwiazd. On wziął to za statki obcych.” mówi sam Elenin.
Materiały wideo w tej sprawie:

Cometa Elenin – Fernando Correa

http://www.youtube.com/watch?v=VtajCsmPW3c&feature=player_embedded

Symulacja oddziaływania komety Elenin na US

http://www.youtube.com/watch?v=xpPP9Z9LOBU&feature=player_embedded#!

NASA ukrywa dane na temat komety Elenin.

http://www.youtube.com/watch?v=5RayLESEiHs&feature=player_embedded

Dziennikarze z Russia Today zajęli się tematem i zaprosili do rozmowy autora książek i prezentera radiowego Brooksa Agnew. Gość audycji stwierdził, że NASA ukrywa dane na temat tej komety. Nie mamy wyraźnych zdjęć a jeśli już jakieś są to kometa nie wygląda jak zwykła kometa. Poza tym nie leci z miejsca gdzie zwykle pojawiają się te ciała niebieskie. Autor powiedział, że projekcja orbity komety wykonana przez JPL jest bardzo ogólna i wciąż jest korygowana. Biorąc pod uwagę, że wszędzie na świecie buduje się podziemne budowle trzeba zadać pytanie po co. Nie ma na nie dobrej odpowiedzi ale jak powiedział Agnew, Rosja nie buduje nagle 5000 podziemnych schronów kompletnie bez powodu.[1]

SETI potwierdza – Namierzono statki obcego pochodzenia
„Trzy statki kosmitów – największy z nich ma 320 km średnicy – pędzą w kierunku Ziemi, znajdują się obecnie w pobliżu Jowisza” – piszą amerykański tygodnik Weekly World News i niemiecka gazeta „Bild”, powołując się na naukowców związanych z programem SETI. John Malley – jeden z głównych ekspertów programu , ujawnił, że naukowcy już poinformowali rząd amerykański o nadciągającej groźbie. – Przy tej prędkości, statki dotrą do Ziemi w listopadzie. Będzie można obserwować je za pomocą teleskopów, gdy we wrześniu miną Marsa – dodaje Malley. Statki wykrył system wyszukiwawczy HAARP zainstalowany na Alasce.
Od 2004 r. – jak podaje portal abovetopsecret.com, powołując się na dokumenty przygotowane niedawno dla prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa przez rządową agendę zajmującą się Kosmosem – USA są zaangażowane w „wojnę” z UFO. Bazą Kosmitów ma być Antarktyda i dno otaczających ją oceanów. Już 10 czerwca 2004 r. potężna flota UFO wyłoniła się nagle na południowej półkuli i doleciała do miasta Guadalajara w Meksyku, po czym zawróciła.[2]

* Raport przygotowany dla prezydenta Miedwiediewa przez Ministra Serdiukow – rosyjskiego Ministerstwa Obrony ostrzega, że mimo postępów w budowie dotychczasowych schronów (5000 bunkrów w samej Moskwie), pojawienie się KOMETY Elenin, może być nie wystarczające. Powód: w oparciu o nowe obliczenia orbity komety elenin,  „najprawdopodobniej”,  to ciało niebieskie  jest w pewnego rodzaju „inteligentnie sterowanie” i podejdzie znacznie bliżej Ziemi niż  to pierwotnie sądzono.

Potwierdzenie lokalizacji komety przyczynili się i naukowcy: Aleksei Sergeyev i Artem Novichenko z Maidanak Obserwatorium w Uzbekistanie. To dzięki nim zauważono anomalię w jej zachowaniu.

Największą wagę w raporcie jest fakt, iż kometa jest najprawdopodobniej powiązana z olbrzymim ciałem niebieskim znajdującym się poza naszym Układem Słonecznym, również kierującym się w naszą stronę. (przypomnę że ową planetę wielkości 4 x wielkości Jowisza odkryli amerykańscy naukowcy  Daniel Whitmire i John Matese z University of Louisiana at Lafayette  nazwali ją Tyche!)  Porównując to do przekazów starożytnych tekstów i roku 2012 jest pewna obawa do relacji i zamiarów owych sił zbliżających się do Ziemi. [3]
08.2011 – Najnowsze analizy wskazują jednak że coś najprawdopodobniej leci za ową kometą. Faktycznie są obiekty o takiej samej lub zbliżonej prędkości i podążają wraz z kometą. Jeden z obiektów jest nieznacznie szybszy, co może przeczyć teorii o możliwym rozpadzie komety na fragmenty.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=378n-oHfm1E&feature=player_embedded#!

Symulacja: http://davidicke.pl/forum/post105806.html#p105806

Analiza zdjęć: http://6888comete.free.fr/fr/imageC2010X1eleninfrance.htm

Ripsonar