Glenn Thomas

Glenn Thomas

Sensacyjna wiadomość na temat pochodzenia wirusa ebola. Co niezwykłe – możecie w to wierzyć lub nie – dziwnym zbiegiem okoliczności – a ja nie wierzę w zbiegi okoliczności – wiąże się to z lotem MH17.

Człowiek, na którego patrzycie, zginął w katastrofie tego lotu. Człowiek ten, który  przypadkiem okazuje się być znanym na całym świecie ekspertem od AIDS i eboli, wybierał się do Australii, aby wygłosić wielką przemowę. Jest też wiodącym rzecznikiem Światowej Organizacji Zdrowia, prowadzącym jej skrzydło medialne. WHO obrała sobie za cel pewną placówkę badań nad bronią biologiczną w mieście Kenema w Afryce. W jakiej sprawie? Eboli!

Możecie uwierzyć, że przy wszystkich sposobach, w jakie można umrzeć, ten człowiek skończył w tej wielce tajemniczej katastrofie MH17? Tak. Ostrzegałem was….

Zamieściłem film, może za wcześnie. Ujawniłem, skąd to się wzięło. Filmy są w internecie. Chyba było to jeszcze zanim zwrócono uwagę na ebolę, u samego źródła. Zapłacili za to Bill i Melinda Gates, George Soros i jego firma inwestycyjna. Wrzucali pieniądze w tę broń biologiczną w szpitalu w Kenemie, w tej placówce. Tam się zaczęło.

Nie zaczęło się od Pacjenta Zero, dwuletniego chłopca, jak wmawiają wam mainstreamowe media. Zaczęło się wewnątrz tej placówki badającej broń biologiczną, a ten człowiek o tym wiedział. Miał zamiar mówić o konkretach, ale nie dane mu było tego zrobić. Był koordynatorem mediów i zajmował się śledztwami, które wyciągały na światło dzienne sprawę próbnych operacji z użyciem wirusa ebola w laboratorium broni biologicznej w szpitalu w Kenemie. Panie i panowie – sensacja. Obecnie ten warsztat jest zamknięty. Mówiłem już o tym. Rząd Sierra Leone nakazał zamknięcie jej. Zgadnijcie, kto z nimi współpracował. Uniwersytet Tulane. To oni prowadzili te eksperymenty. Zgadnijcie, na czym one polegały. Widzieliście to – mieli zarażać ludzi nową odmianą wirusa, żeby przetestować szczepionkę, o której i tak wiadomo było, że nie będzie działać. Już to wszystko zrobili, i sprawy wymknęły się spod kontroli. Zamknęli placówkę, próbowali zamieść sprawę pod dywan, bum! Gość ginie w katastrofie lotu MH17, ebola się roznosi. Nie zdążył ujawnić informacji i teraz wirus jest wszędzie. To poważna sprawa. Zbieg okoliczności? MH 17 i ebola, te dwa ważne wydarzenia, powiązane poprzez tego człowieka, który miał zamiar ujawnić sensacyjne informacje, i który znika razem z lotem MH17? Co zamierzał powiedzieć? Mogę wam w tej chwili powiedzieć. Wypełnimy jego misję. Wszystko zaczęło się w laboratorium broni biologicznej w Kenemie w Afryce. Nie zapomnijcie o tym, bo media maisntreamowe słowem o tym nie wspomną. Taka jest prawda, takie są fakty. Wiecie, kto za tym stoi. To okropne. Przypomina mi się, jak Phil Schneider wygłaszał jedną z ostatnich przemów, i powiedział, że po drodze na tę przemowę próbowano go zabić. W końcu, przy jednym z przemówień, dopadli go. Spoczywaj w pokoju, bracie. Pamiętamy o tobie. (patrz Phil Schneider ). To legenda, jeśli nie wiecie, kim jest, poszukajcie informacji na jego temat. Możecie dowiedzieć się czegoś bardzo ważnego. Glenn Thomas – ty też spoczywaj w pokoju. Jedyne, co możemy zrobić, to dalej szukać odpowiedzi.

Teraz jednak wszyscy powinniście wiedzieć – Bill i Melinda Gates, Soros za pośrednictwem Open Society sponsorowali eksperymenty z bronią biologiczną w tym laboratorium, i stąd pochodzi ebola. To tam znajduje się strefa zero. Zamknęli to laboratorium a Bill Gates uciekł z Afryki swoim jachtem. Taka jest prawda. Umarli nie gadają. [1]

Jak zawsze będę się z wami na bieżąco dzielił nowymi informacjami ale szczerze, to jest szokujące. Tego gościa zlikwidowano w tej tajemniczej katastrofie MH17. Szalone, ziom. Nigdy nie przestanę zastanawiać się, jakie szokujące informacje zamierzał ujawnić. Dopadli go. Ale teraz wiecie. Dzielcie się tymi informacjami…

Na podstawie org. wideo: „PROOF! Ebola Expert Killed On MH17, Kenema Bioweapons Lab Created ‚New Ebola Strain

Tłumaczenie Ripsonar

—————————————————————————–

[1] – Patrz też: Posiadamy dowody na to, że Bill Gates oraz agencje rządowe CDC i NIH są właścicielami patentu na szczepionkę Ebola.