Źródło

Źródło w którym znajdziesz masę ciekawych zdjęć z owego wydarzenia!

Pentagon i lot 77

11.09.2001 – o godzinie 937 zachodnie skrzydło Pentagonu staje w ogniu. Rzekomo w budynek uderza porwany samolot.

Oficjalnie – wg komisji pędzący 757 prawie 850 km/h spłonął w kuli ognia dosłownie na popiół, tak że w miejscu ataku nie zachowały się prawie żadne jego szczątki. (kula ognia widzimy z 5 zdjęć, które zostały ujawnione). Parę godzin później okazuje się jednak, że to lot 77 American AirLines jest winny uderzeniu, znajdują fotel pilota, silniki, a nawet parę dowodów osobistych pasażerów!

Fakt 1. Porywacz Hanni Hanjour , który kierował samolotem uderzając jakoby w Pentagon po pierwsze na kursie pilotażu nie radził sobie nawet z jednosilnikową Cesną, po drugie był w stanie Boingiem 757 lot 77  polecieć korkociągiem o skręcie 270 stopni i obniżyć lot o 2,44 km  w 2,5 min by dokładnie zrównać się z poziomem gruntu uderzając w Pentagon a po trzecie akurat w miejscu, gdzie znajduje się biuro analiz budżetowych, w którym personel departamentu obrony debatowało nad zaginionymi 2,3 biliona dolarów, o którym fakcie ogłosił Sekretarz Obrony Donald Rumsfeld na konferencji dzień wcześniej czyli 10 września!

Przy pomocy samolotu o rozpiętości 38 metrów i wysokości 13,5 metra zrobił w ścianie Pentagonu otwór o średnicy tylko kilku metrów. Przypuszczalnie porywacze użyli tych zaostrzonych kart kredytowych, w ostatniej sekundzie odcinając, oraz składając skrzydła i stateczniki, aby to osiągnąć. Ale to jeszcze nie wszystko. Przyczajeni w pobliżu terroryści natychmiast wbiegli do zaatakowanego skrzydła budynku, całkowicie przypadkowo pustego, bo remontowanego, by szybko pozbierać i wynieść szczątki Boeinga, a podrzucić fragmenty innej, o wiele mniejszej maszyny. W kilka minut zdążyli zabrać wszystko, co zostało z 757 – poszycie kadłuba, fotele, bagaże, podwozie, ba, nawet sześciotonowe, wykonane ze stopu tytanu silniki wzięli pod pachy i uciekli. Zostawili tylko szczątki ofiar i kawałki niezidentyfikowanego, małego statku powietrznego. W ten sposób postawili administrację rządową przed niewdzięcznym zadaniem – musiała zupełnie na poważnie oświadczyć, że metalowy Boeing wyparował (sic!) w pożarze, ale nie wyparowały ludzkie szczątki, dzięki czemu można było zidentyfikować wszystkie (184 na 189), co do jednej, ofiary Hanjoura. Al-Kaidzie udało się ponadto wpłynąć na FBI, by natychmiast skonfiskowała nagrania ze wszystkich kamer znajdujących się wokół Pentagonu, bądź co bądź najlepiej strzeżonego budynku na świecie, a następnie ukryła je przed opinią publiczną, by ta snuła domysły, co uderzyło w Pentagon, zamiast zobaczyć z dziesiątków różnych ujęć wbijającego się weń Boeinga.

Fakt 2. do dnia dzisiejszego brak nagrania z monitoringu, na którym by było widać samolot.

7.03.2002 – ujawniono aż 5 zdjęć z kamery przed Pentagonem, na którym… i tak nie widać samolotu!

aaaaaa

Co ciekawe jest to jedno z najpilniej strzeżonych miejsc na Świecie. 85 kamer monitoruje 24/h ruch wokół budynku. Tego dnia o dziwo prawie wszystkie kamery na raz uległy awarii. Nagrania ze stacji paliw pod Sheratonem i Departamentu Transportu stanu Wirginia skonfiskowało FBI

aaaa

Fakt 3. Na zdjęciach stacji telewizyjnych zrobionych niedługo po ataku nie widać szczątków samolotu, w który rzekomo wbił się w ścianę budynku!

Brak szczątków samolotu wyjaśniono dużą temperaturą! Boing 757 ma 2 silniki zbudowane z\e stali i tytanu , każdy po 2,7 metra średnicy długości 3,6 metra a waga 6 ton. (11 Września: Niewygodne fakty, czas 18.00). A więć temepratura topnienia 1600 oC, zaś paliwo odrzutowe 1120 stopni po 40 min palenia.

Fakt 4. Średnica otworu wynosi 20 m, natomiast Boing 757 miał w sumie rozpiętość skrzydeł prawie 40 m. (tutaj oficjalnie wyjaśnia się to, iż przed uderzeniem samolot ścina prawym skrzydłem 5 latanii, co spowodowało oderwanie się skrzydła. W takim wypadku tym bardziej powinniśmy znaleźć dowody.

aaaaaaa

12592324_967793756621913_4725877394596917034_n

Fakt 5. W miejscu wybuchu, okazało się, że prowadzono w tym czasie prace remontowe. Dlatego nie było tam personelu.

pent

Hipoteza. Poszlaki, zdjęcia z kamery, wygląd miejsca katastrofy, rozmiar zniszczeń fasady budynku przemawia za uderzeniem pocisku typu Cruise.

Argument że samolot się zanihilował w czasie kontaktu z betonową ścianą jest BŁĘDNY. (co ma wyjaśnić tak małą ilość części pozostałych po rzekomym Boeingu)! Otóż poniżej widzimy tor lotu i..PRZEBIJANIA SIĘ rzekomego Boeinga  aż do 3 kompleksu budynków! Więc nie tytko przebił się przez beton ściany wewnętrznej ale i przeleciał na wskroś 3 linie budynków. kadłub takiego samolotu musiałby być z tytanu( a przecież jest wykonane z lekkiego włókna węglowego

Oto przebieg uderzenia rzekomego samolotu w Pentagon i jego penetracja aż trzech pierścieni budynków, z których każdy wybudowany jest z żelbetonu..PentagonRings

hole

Średnica wylotowa ma 5 metrów średnicy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta kwestia wskazuje na obiekt o bardzo dużej sile kinetycznej by przebić tak znaczną odległość. Jedynym obiektem zdolnym to takiego wyczynu jest rakieta!

Szczątki

Nad Pentagonem zlokalizowano dwa krążące samoloty. Pierwszy to C 130, a drugi to biały nieoznakowany samolot przelatujący nad Waszyngtonem, chociaż był zakaz lotów nad USA – podkreślę, iż wytyczne dotyczyły wszystkich samolotów!

Zdjęcia satelitarne 5 dni przed atakiem widać na trawie biały ślad, prawie taki sam jaki uderzył rzekomy boing w ścianę pentagonu. W tą cześć gdzie ja odnowiono w taki sposób aby wytrzymała takie oto uderzenie/

To rakieta, a nie samolot, uderzyła 13 lat temu w Pentagon

Szczegółowa analiza znajdzie w książce Minuta do Północy. Terror.  Wojciecha Manna”. Tutaj jego upublicznione urywki: 

część 1  / cześć 2 / część 4

WTC  7

Dane techniczne.

1. Budynek z 47 piętrami zawala się swobodnym spadkiem w czasie 6,5 sekundy! Powód kawałki gruzu z WTC (90 metrów oddalone) spadając wznieciły ogień (wybuchy kilku pojemników z paliwem, przez co ten się zawalił). Najemcami budynku były np.: CIA, Departament obrony, Komisja Nadzoru finansowego i Urząd podatkowy (IRS).

NIST  utajniło dane, których użyto dla swojego modelu upadku WTC 7.

Planowe wyburzanie – dowody

Dowód 1.  TV podały informacje o zawaleniu się budynku (nazywany też Salomon Brothers Bulding), zanim to się faktycznie stało!

wtc 7 1

BBC

–  dziennikarz BBC poinformował widzów 20 minut przed faktycznym zawaleniem, iż WTC 7 się zawalił! Zobacz

„Wydaje się, że nie stało się to na skutek kolejnego ataku, ale w wyniku osłabienia budynku podczas porannych ataków” [a]

–  FOX News podał 5 minut przed zawaleniem:

…zawalił się kolejny budynek. Rozumiem, że jest to 47 piętrowy budynek.Czy mamy ujęcie tego budynku? Proszę poprawić mnie jeśli się mylę…ale czy ten dym spowodowany jest tym trzecim zawaleniem się? (ale obraz pokazany widzom pokazuje, iż budynek nadal stoi, co wzbudza mała konsternację i u komentatorki.  (zdjęcie FOX News jest zaznaczony strzałką!)

WTC 7

FOX News

W jaki sposób uzyskano informacje o zawaleniu się budynku prawie z 20 minutowym wyprzedzeniem faktów, kiedy oficjalna informacja głosi, iż zawalił się przez ogień i naruszenie konstrukcji zawalonymi wieżami! Potwierdza to hipotezę planowego wyburzenia)

Dowód  2.

24.07.2001  – Larry Silverstein będąc właścicielem WTC 7 podpisuje o wartości 3,2 mld $ umowe najmu kompleksu WTC na okres 99 lat. Umowa obejmuje ubezpieczenie na 3,5 mld $ uwzględniającą akt terroryzmu!

2002 – Właściciel kompleksu WTC Larry Silverstein udzielonego w TV PBS wywiadu,  powiedział iż budynek „ściągnięto” (co oznacza w terminologii budowlanej – planowe wyburzenie).

Dowód 3.

„Wiem że ta wojna… istniało zagrożenie i na podstawie tego zagrożenia podjęto decyzję o wyburzeniu budynku, i zrobiono to w sposób kontrolowany” – John Kerry. Patrz: John Kerry przyznaje: WTC 7 został zburzony w sposób kontrolowany!

Shanksville. Pensylwania. Lot 93.

12654187_970282806373008_1731640077932519271_n

Jak we wszystkich wydarzeniach z feralnego dnia 9 listopada 2001 roku tak i w tym wypadku mamy do czynienia z prawdziwą zagadką katastroficzną. zapnijcie intelektualne pasy bezpieczeństwa bo aby taką ściemę nam wmawiać to istna kpina. I tak:

* samolot uderzył w ziemię akurat na terenie opuszczonej kopalni odkrywkowej

* krater miał wymiary 5-6 metrów długości i 3 metry szerokości.

* po rzekomej katastrofie samolotu , ten jakby się z anihilował pozostawiając małe kawałeczki niewiadomego pochodzenia. mało tego nie znaleziono części, które można by było zidentyfikować z boeingiem!

* jak znikł samolot to pewnie nie dziwi że i nie było zwłok… normalne przy takich katastrofach, nieprawdaż?

Ale na szczęście imponujący geniusz, który te wydarzenia reżyserował przeszedł sam siebie, ponieważ…

ZNALEZIONO PASZPORT (PRAWO JAZDY?) –  ORAZ CZERWONĄ CHUSTĘ RZECZ JASNA ZAMACHOWCÓW TERRORYSTÓW!

Zestrzelenie a nieodważna postawa pasażerów

Jakiś czas temu ktoś wygrzebał też wideo przedstawiające wiceprezydenta USA za czasów Prezydentury George W. Busha, Dicka Cheneya i wynika z tego, że słynny lot 93 gdzie według oficjalnej propagandy bohaterscy pasażerowie zbuntowali się i odbili samolot został po prostu zestrzelony. Pan Cheney potwierdza, że wydał rozkaz zestrzelenia samolotu. (źródło9/11 – Dick Cheney admits Flight 93 was shot down

Szczegółowa analiza znajdzie w książce Minuta do Północy. Terror.  Wojciecha Manna”. Tutaj jego upublicznione urywki: 

Lot 93  (Zestrzelenie, dezintegracja czy……, Rzekome szczątki, zdjęcie wybuchu. Lot 93… wylądował. Czarne skrzynki. robota wewnętrzna)

—————————————————————————-

[a] – Film: 9/11 – Wielka Amerykańska Operacja Psychologiczna [PL] czas 7.08 s.

http://www.thewebfairy.com/killtown/pentalawn.html