youtube logo Dr Rauni Kilde mówi o spisku świńskiej grypy 

Dr Rauni Kilde

Dr Rauni Kilde

 Skrypt wywiadu:

– Wiąże się to z produktami, które są nam narzucane przez Unię Europejską.
– Tak. Głównie narzucają je Amerykanie, amerykańskie filmy. W przypadku genetycznie modyfikowanej żywności, nie wiem, nikt nie wie, co może się wydarzyć, ponieważ eksperymenty są przeprowadzane w szerokim zakresie. Nie wiemy co się stanie za rok, czy za 20 lat, tak samo jak nie wiemy, choć już teraz przekonujemy się o tym, co dzieje się z telefonami komórkowymi, one powodują guzy mózgu, ślepotę i głuchotę, te efekty są znane. To eksperymenty na szeroką skalę.

– Czy myślisz, że te częstotliwości i urządzenia są specjalnie wybierane do testów na ludziach? Czy starają się zmodyfikować gatunek, być może zabić nas?
– Z pewnością sprawiają, że jesteśmy bardzo chorzy. Celem elity jest zmniejszenie populacji na świecie o co najmniej 2/3, być może nawet o 5 miliardów.

– Czy możesz to bardziej rozwinąć? Stajemy w obliczu tej nowej choroby, świńskiej grypy.
– To bzdura, to po prostu bzdura. To nie świńska grypa jest niebezpieczna, a szczepienia. Podobno nie jest to jedynie wirus świński, ale również ludzki, zmieszany z wirusem świńskim i ptasim. Oczywiście za tym wszystkim stoi zredukowanie populacji, ponieważ jest ona bardzo toksyczna oraz wypchanie pieniędzmi kieszeni tych, którzy za tym stoją. Ramsfield jest również właścicielem jednej z wielkich firm farmaceutycznych. Chcą zredukować populację, ich zdaniem dzieci i kobiety w ciąży będą pierwsze, chcą wyeliminować następne pokolenie.

– Starasz się ostrzec przed tym wybrane rządy?
– Nie rządy, poinformowałam Finlandię, ponieważ wydaje mi się, że to nie zadziała.

– Przedtem podjęto już takie próby, w późnych latach 70-tych.
– Tak, w 1976 w Stanach mieli świńską grypę, po trzech tygodniach wstrzymano szczepienia, ponieważ wielu ludzi umarło, lub zachorowało na zespół Guilliana-Barrego, ich neurologia została zniszczona. Teraz wprowadzają niewielkie poprawki i robią to samo. Wcześniej upewnili się również w Stanach, że ludziom nie będą wypłacane odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, ponieważ wcześniej, w 76 musieli płacić wielkie sumy. Teraz w Stanach obowiązuje prawo, że firmy nie są wiarygodne, nie ma żadnych wynagrodzeń, w przypadku gdy pacjent umrze lub będzie chory do końca życia. Naprawdę to przemyśleli.

– Mogą więc nas otruć, zabić i ujdzie im to na sucho.
– Zgadza się.

– Jak to możliwe, dlaczego tak wiele rządów na to pozwala?
– Jeszcze na to nie pozwalają, ponieważ nikt jeszcze niczego nie zrobił. Po prostu straszą ludzi w mediach masowego przekazu, wszędzie mówią, że to będzie straszne. To propaganda straszenia. Ludzie się na to nabierają, bo nie posiadają wiedzy. WHO rozkazało, że każdy musi być siłą zaszczepiony. Wcześniej WHO nie miało takich możliwości, mogli jedynie to zalecić. W roku 1997, lub ’98 zostało uzgodnione, że na wypadek pandemii wydadzą taki rozkaz. Na początku czerwca WHO ogłosiło najwyższy stopień pandemii. Gdziekolwiek by nie pojechać, ludzie nie chorują, a to nie są miliony zarażone świńską grypą. Dokonano tego by zmusić ludzi i przygotować rządy na przymusowe szczepienia. To jednak nie zadziała.

– Myślisz, że liczby podane przez WHO są nieprawdziwe?
– Oczywiście. Trzeba jednak pamiętać dlaczego to robią, kto odniesie z tego korzyści. Moim zdaniem zostali do tego zmuszeni, przez wielkie korporacje farmaceutyczne. One zadają się z populacją świata i jego pieniędzmi.

– Jaka jest ich ostateczna strategia, ostateczny cel, ich zamiar?
– Celem jest pozbycie się jak największej ilości ludzi, oraz zarobienie przy tym jak największej ilości pieniędzy. Myślę jednak, że tym razem źle to obliczyli. W tym roku na spotkaniu grupy Bilderberg doszło niemal do podziału, gdy dyskutowali nad tym. Jestem sobie w stanie wyobrazić, że ludzie, którzy zazwyczaj uczęszczają na te spotkania nie zawsze zgadzają sięz planem pana Kissingera, mającym na celu wyeliminowanie większości ludności świata. Wczoraj, fiński rząd podjął decyzję, zmienił prawo, co jest bardzo interesujące. Świńska grypa nie znajduje się już na liście niebezpiecznych, poważnych chorób zakaźnych. Oznacza to oczywiście, że ludzie muszą płacić sami za siebie, to również kwestia pieniędzy. Moim zdaniem, oczywiście jest to kwestia prawna dla prawników, ale moim zdaniem, jeśli coś nie jest groźną chorobą, nie można zmuszać do obowiązkowych szczepień, zgadza się? Myślę, że było to bardzo mądre. Przeczytałam również ostatnio, że dyrektor pewnego instytutu w Norwegii powiedział, że nigdy nie zamierzał zmuszać ludzi do szczepień, są one dobrowolne. Mam nadzieję, że nikt tego nie zrobi, zwłaszcza dzieci i kobiety w ciąży, a właściwie to nikt.

Patrz więcej:

Choroby zakaźne wykorzystywane jako broń?

Jane Burgermeister ujawnia prawdę o pandemii, biznesie i depopulacji

Ripsonar