Dr Brian O’Leary (1940 - 2011)

Dr Brian O’Leary (1940 – 2011)

1967 – został wybrany do 11-osobowej grupy astronautów-naukowców NASA. Z kariery astronauty zrezygnował po półrocznym treningu zirytowany dominującą wówczas w agencji kulturą pilotów-macho. Pracował później w branży akademickiej, wykładając m.in w Cornell University, Princeton, California Institute of Technology i University of Pennsylvania.

O’Leary był również jednym z pierwszych krytyków ekonomicznych i inżynieryjnych założeń programu wahadłowców. (…)

W ostatnich latach życia, po otarciu się o śmierć, O’Leary zaczął interesować się ezoteryką i tematami z pogranicza nauki. Wystąpił nawet w para-naukowym dokumencie telewizji FOX “Conspiracy Theory: Did we land on the Moon”, gdzie stwierdzał, iż istniała możliwość podrobienia lądowania ludzi na Księżycu.(źródło)

Tajny Program NASA

Jak już jesteśmy w temacie NASA i lotów kosmicznych to O’Leary utrzymuje, że Stany Zjednoczone, a zatem zapewne wszystkie instytucje związane z lotami kosmicznymi, realizowały ukryty wojskowy program pod auspicjami Sił Powietrznych USA i przy współudziale różnych amerykańskich agencji wywiadowczych. Ten ukryty program był prowadzony co najmniej od powstania NASA, a może nawet jeszcze wcześniej. Działania w ramach tego programu często są realizowane pod przykrywką lotów NASA, ale czasami całkowicie niezależnie od NASA. O’Leary utrzymuje ponadto, że realizatorzy tego programu dysponują własnymi instalacjami do startu rakiet, pojazdami kosmicznymi oraz własnym korpusem wyszkolonych astronautów skrywanych przed opinią publiczną.(źródło)

Wolna energia

Interesował się ujawnieniem wolnej energii do użytku publicznego. ( energia punktu zerowego)

Koncepcje te zostały udowodnione w setkach laboratoriów na całym świecie, jeszcze nigdy nie ujrzały światła dziennego. Jeśli nowe technologie energetyczne zostaną uwolnione, na całym świecie zmiana będzie głęboka. To wpływa na wszystko, byłoby zastosowanie wszędzie. Technologie te są absolutnie najważniejsze, że nie zdarzyło się w historii świata.  (źródło)

Kosmici 

youtube logo Brian O’Leary o Obcych

Skrypt

Istnieją liczne dowody, że obce cywilizacje próbują się z nami skontaktować i odwiedzają nas od bardzo dawna. Że z zachodniego, materialistycznego punktu widzenia ich wygląd jest dziwaczny, że goście ci korzystają z technologiiświadomości. W swoich układach napędowych używają toroidów, obracających się magnetycznych dysków, co zdaje się być współnym mianownikiem zjawiska UFO i sposobem, w jaki udaje im się lokalnie manipulować czasoprzestrzenią i uzyskiwać napęd antygrawitacyjny i własne pole energetyczne – wyizolowane pole elektrograwitacyjne. 

Dodatkowe informacje:

youtube logo Project Camelot Interviews Brian O’Leary [2009]+ (skrypt eng. TU)

Ripsonar