Barry King

Barry King

Barry King, był oficerem bezpieczeństwa w podziemnej bazie AL/499,, znany jako major Barney Cavanaugh. Barry King od dziecka interesował się astronomią i wszystkich rzeczy dziwnych  i niewyjaśnionych. Miał wiele paranormalnych i niewyjaśnionych wydarzeń i doświadczeń przez całe dzieciństwo. Już w wieku lat mając zapalenie płuc przeżył śmierć kliniczną. A dokładniej zmarł i ożył ale już odmieniony (związane jest to z maszyną czsu używana przez Niemców za czasów II WŚ.

1966 –  Zaczął prace badawcze i dochodzenia w sprawie UFO i ewentualnych powiązań z Obcymi.

1974 – był jednym z kilku świadków bardzo blisko łodzi zakres i podmiotów, a 1976 roku stał się ofiarą uprowadzenia. Należał do BUFORA (British UFO Research Association) oraz UFOIN (UFO Śledczy Network) utworzone przez FSR magazyn, Tam pracując z Jenny Randles, wraz z Andy Collins, Timothy Good i Omar Fowler stał się znanym i szanowanym ufologiem .,Prowadził archiwum zdjęć i materiałów związanych z UFO zebranych z całej Wielkiej Brytanii które zaczął dostarczać mediom, jako materiały do książek, czasopism Zaczął udzielać się publicznie. Był inflirtowany przez służby wywiadowcze.

1994 – zaczął ujawniać dane na temat obiektu, prowadzonych prac badwczych oraz innych obiektów,  które wyszły faktycznie na światło dziennecie przed 2000, kiedy stał się jednym z świadków Projektu Ujawnienie prowadzonego przez dr Stevena Greera .

A teraz troche jego rewelacji:

W wieku 5 lat został zwerbowany , gdzie został zmanipulowany i wyszkolony do lat 15. Następnie zaprzestano na lepszy okres.

1972 – mając 28 lat został zagazowany w program Manekin. Cel: stworzenie super żołnierza (dla potrzeb np.NASA i DARPA)

1979 – 1981 pracował jako funkcjonariusz organów bezpieczeństwa w podziemnym obegnie AL./499 w Wielkiej Brytanii, do którego zadań była technologia kontroli umysłu, genetyki i tworzenia małych istot używane w MILAB (wojskowe uprowadzenia). Od 1980 roku miał on bliskie związki z agencjami wywiadu (Wielkiej Brytanii i za granicą) i Wojskowej, głównie w drodze operacji psychologicznych jednostki, których część kompetencji to poszukiwania katastrow Ufo i ich odzyskiwania.

Barry King  i James Casbolt

Barry King i James Casbolt

Hybrydy, bio-roboty Szaraki

Są to niskie, szarego koloru istoty wykorzystywane do wielu zadań w projekcie. PLF – zaprogramowane formy życia opracowywano w 3 etapach i każdy etap ma swoją własną selekcję w bazie. Przechowuje się zwykle do 500 istot, których używa się w AL/499, a także wysyła do różnych baz wojskowych w kraju i za granicą. Rozwój między etapami jest szybki i wynosi około 3 miesięcy. W zależności od tego, do czego PLF są wykorzystywane, mają 3 palce i kciuk, a niektóre 4 palce plus kciuk.

To one mogą być wykorzystane do fałszywej flagi związanej z inwazją Obcych, ale raczej to nie wyjdzie. Jego zdolności to m.in. RV. Widział Szaraków i raz przez zbieg okoliczności Reptylianina. Był bardzo muskularny.

W 1978 miał parę w RV w CLC-1 – ponieważ był problem z ładunkami jądrowymi (Zimna Wojna)

Menwith Hill – prowadzone kontrola umysłu na dużą skalę.

Cyborgi- bardzo możliwe. Już w 1979 oku posiadano w USA PLF’s wielkości dzieci (szaraki?)

Program PROMIS  -broń biologiczna jak wirus.

Więcej informacji:

James Casbold i Projekt Manekin

Ripsonar

Reklamy