MELINDA LESLIE

MELINDA LESLIE

Melinda Leslie z Los Angeles w Kalifornii jest sekretarką i doświadczała kontaktu z ET przez całe swoje dotychczasowe życie. Najciekawszym jest fakt, że Melinda pamięta o wszystkich doświadczeniach, a hipnoza jest w jej przypadku zbędna. Badacze fenomenu UFO nazywają takie „przypadki” świadomymi porwaniami.

Jedno z jej spotkań z UFO przeżyła, gdy w 1991 roku jechała wraz z dwiema przyjaciółmi przez las w Los Angeles. Cała trójka doświadczyła porwania, które trwało 2 godziny. Porwano ich wówczas do metalicznego statku pilotowanego przez Szaraków. Gdy już zabrano ich na pokład, wszystkich rozebrano, przebadano, a następnie przekazano trzy różne informacje. Melinda Leslie, jak zawsze, zapamiętała całe zdarzenie. Podczas badania zadawała Obcym mnóstwo pytań, ale żaden nie odpowiedział.

Gdy zobaczyła przyjaciela siedzącego na krześle z dziwnie wyglądającymi słuchawkami na głowie, krzyknęła „Co wy mu robicie?” Jeden z Obcych odpowiedział „Nie bój się, przekazujemy mu informację, uczymy go.” Melinda odpowiedziała „Nie krzywdźcie go.” „Nie krzywdzimy go, nic mu nie jest.” Wciąż krzyczała, zadając pytania, ale odpowiedzi, jakich jej udzielano były nie liczne i wymijające. „Nie odpowiedzą wprost. Zawsze odpowiadali ‚Wszystko jest ok. Musimy to zrobić. Zrozum’.”


Po jakimś czasie, przyjaciele zostały umieszczeni w osobnych pokojach. Melindę przeniesiono do pokoju, w którym było mnóstwo Szaraków. Jeden stanął przed nią i powiedział „Teraz coś zrobimy. Nie bój się, musimy to zrobić, to bardzo ważne. Założymy Ci to na głowę.” To, co wydarzyło się następnie, było bardzo dziwne. Melinda została obezwładniona przez urządzenie, które założono jej na głowę. Obcy stanęli wokół niej, po czym zaczęli popychać ją w te i z powrotem. Po chwili Melinda uspokoiła się. Wtedy Obcy przestali ją popychać i zdjęli jej urządzenie z głowy. Jeden z Obcych powiedział „Musieliśmy Cię tego nauczyć… Musisz nauczyć się nam ufać.”

W tym czasie, przyjaciel Melindy, James, odbierał wiadomość. „James powiedział mi, że gdy został sam w pokoju, Obcy podeszli do niego i pokazali mu kilka urządzeń.
Powiedzieli, jak zrobić wykrywacz UFO, podając stosowne informacje. Obcy powiedzieli mu, że jego misją jest dokumentowanie tego, co tu się dzieje.” „Pokazali mi jak to robić. Wytłumaczyli dokładnie, jakiej techniki użyć, do zbudowania tego wykrywacza. Gdy skończyli „wykład”, spytali się, czy wszystko zrozumiałem, odpowiedziałem ‚Tak, zrozumiałem’.” Drugi przyjaciel Melindy nie wiele pamiętał, po za tym, że zabrano go na pokład i badano.
Melinda wciąż jest uprowadzana, o czym chętnie opowiada. (1)

youtube logo Melinda Leslie. MILAB Abductee & Researcher [2009] (napisy PL) 

youtube logo PROJECT CAMELOT : MELINDA LESLIE – MILABS RESEARCHER & EXPERIENCER (eng.)

Ripsonar

———————————-

1 – Artykuł: Rozmowy z Obcymi – Część 2.

Tłumaczenie: BlackOnePerson
Dla: http://www.paranormalne.pl
Źródło: Ufo.Whipnet.org
Podziękowania za pomoc w tłumaczeniu dla: Eurycide

 

Reklamy