Laura Knight Jadczyk

Laura Knight Jadczyk

Materiał opracowałem na podstawie sesji channelingowych ze strony: quantumfuture.net/pl. Warto szczegółowiej zapoznać się z projektem na wskazanej stronie. (dla tych co lubią kosmiczny aspekt otaczającej nas rzeczywistości)

Kontakt: 16.07.1994 – projekt badawczego tzw. Eksperyment Kasjopea zapoczątkowany przez Laura Knight-Jadczyk oraz  jej męża. Kontakty z Corsoca (ale to nie planeta).

Charakterystyka

Forma świetlna (humanoidalna) 6 gęstości (6G). Są podróżnikami –więc gdzie się aktualnie znajdują tym są. „jesteśmy Wami z przyszłości” Np. Plejadianie, Kasjopeanie- to ci sami. Dlatego różni ludzie mają dla nich różne nazwy (gdzie aktualnie się znajdują) np. Plejadianie Marciniak. Jako Służenie innym weszli w konflikt z innymi rasami. Reptylianie to najwazniejsza rasa negatywna  tj: Służenie sobie. To Kasjopeanie stworzyli Rasę Ludzką. Macierzysta planeta D’Ankhiar (Ankh). Ale przez wyeksploatowanie i jej zniszczenie zostali przeniesieni….

Cel.

Zapowiadają nadejście FALI, która zmieni naszą gęstość (przejście z 3 na 4 gęstość). Zacznie się to między 1994 – 2012 z tym ostatnim najprawdopodobniej. Po tym przejściu transformacja będzie trwać 1000 lat. Zmiana ta dotyczy nie tylko ludzi ale całej planety. Jest to bardzo ważne wydarzenie w naszym życiu, ale także krytyczny punkt rozwoju. Jej finalizacja to pozbycie się sfery fizycznej. Chcą nam pomóc w tym czasie bo jest dużo negatywnych motywów które mogą to zaprzepaścić.

Kosmos

Kosmos to niezliczone wszechświaty poprzez wielowymiarowość. Układ Słoneczny posiadał 12 planet. 3 były zamieszkane tj: Mars, Kantek, Ziemia. Wenus – wchodziła w interakcje z Rojem tj: w wyniku grawitacyjnego ciągu gromady asteroid (komet) i dlatego weszła w skład układu słonecznego. Wenus była „starożytnym wędrowcem” z okolic Arktura.Wypchnęła Marsa ze swojej orbity- co było powodem kataklizmu 12.000 lat temu. Pochodzi z poza naszego Układu Słonecznego (19 lat świetlnych) Wykonała 7 podejśc zanim została wepchnięta na regularną orbitę planetarną. Mars zwany Martek zamieszkiwana przez ‘Sasquatch’ lub Wielka Stopa, zostały one zasymilowane na Ziemi do pracy na rzecz Reptoidów. 5 planeta (między Marsem a Jowiszem) to Kantek. Została zniszczona 79 tyś lat temu. Była zamieszkana przez rasę Aryjską- niebieskie oczy (Pigment oczu był taki ponieważ planeta była dalej od Słońca). Jednak poziomy energetyczne stały się tak intensywne, ze zmniejszyły atomową strukturę planety powodując jej fizyczną eksplozję. [technologia = siła umysłu. Brak równowagi = samozniszczenie cywilizacji]. Księżyc – powstał ok. 3 mld lat temu. Powstał poprzez przelot grupy komet, gdzie doszło do kolizji z ciałem niebieskim , a oderwana bryła stała się nasza satelitą.

Filozofia życia

Formy życia kieruje 2 drogi:

 1. Służenie sobie [3 – 5G – to stan życia w którym wszystkie czynności są kształtowane dla własnych celów i rozwoju. 4G – to najwyższa forma negatywnego wzorca myślowego.
 2. Służenie innym [5 – 7G – to stan kształtowania swojego rozwoju poprzez pomoc innym. 5G- to gęstoś w której życie przeobraża się ze SS na SI, ponieważ służenie innym daje zadowolenie służenia sobie i powstaje równowaga i kontynuowanie celu nadrzędnego- rozwoju.

Życie- to ciągła nauka przez doświadczenia fizyczne , nastepnie duchowe, którego celem jest osiąganie wyższych form gęstości na którego końcu jest Jedność całkowita. A więc życie to poznawanie, nabywanie doświadczeń dla lepszego rozumienia otaczającego nas świata. Forma fizyczna to tylko inny aspekt zycia a wraz z nim inne i nowe doświadczania, które w duchowości by nie miały miejsca. Życie jest wieczne. Powstało w jednym czasie, o stałej wartości, , która zmienia swoje gęstości poprzez cykle. Każdy nowy cykl kształtowany jest od zera, a więc i przejawia różne formy rozwoju jednostki. Raz jesteś Obcym, raz Człowiek, raz Światłem itp…

Poziomy gęstości (zycia)

1G – skały, minerały, rośliny

2G – zwierzęta, insekty i inne niższe formy zycia

3G – Ludzie, postać fizyczna o komunikacji werbalnej

4G – obupłciowość, rozwój duchowa, fizyczno/duchowa

5G – kontemplacyjny poziom (poczekalnia z weryfikacją dotychczasowego życia) Zmiana SS na SI (ponieważ służenie innym daje zadowolenie służenia sobie. Równowaga i cel, ale nie od razu. Cykl.

6G – istnienie w czystej energii

7G – całkowita jedność

FALA i 2012

Nadejście Fali (Millennium) poprzedzi zdarzenie- jakim jest rój komet.

– wszystko zostanie zniszczone (miasta). Nigdzie nie będzie bezpiecznie

– powstanie fala, która odchyli oś Ziemi, dlatego powstaną tak duże zniszczenia

– rząd i Obcy przygotowują się na to.

 1. a) rządy budują podziemne schrony i całe miasta
 2. b) Obcy porywają od 1998 dając instrukcje (indoktrynują) gdzie się znajdują dla ocalałych nowe „Kolonie” (jak obsługiwać,itp.). Są wszędzie: Antarktyda, Dżungla Amazońska itp..zaczeło się odliczanie. Starają się uratować dzieci ile się da…aby rodzaj ludzki na Ziemi przetrwał [1] Patrz Jim Sparks

– nadchodzi wojna z Nefilim ( oraz Reptylianie, którzy porzeraja ludzi). Ziemia staje się żerowiskiem[2]

Fala – to granica wymiarów a więc rzeczywistości ( ale pamiętajmy, że każda zmiana dla wszystkich rzeczywistości jest różna), oraz wpływa na zmiany gęstości. Można to porównać do zmiany częstotliwości wibracji. Istnieje od 890 mln lat. Porusza się cyklicznie i nasze rejony odwiedza co 309 tyś lat. Poprzez zmianę gęstości zachodzą zmiany DNA (na 3,4,5 i więcej nitek- obecnie mamy 2, ale od lat 70-tych pojawiają się ludzie z 3-ma nitkami DNA). Fala jest jednocześnie rodzajem „transportu”.  Fala w swoim cyklu zazębia się z trajektorią Roju. Leci tuz za nią.

Rój – to grupa komet (tworząca ciało niebieskie- błędnie zinterpretowane przez Z.Sitchina za planetę Nibiru), o budowie lodowej i rdzeniu irydowym o trajektorii spirografu. Cykl trwa 3600 lat. Ostatni miał miejsce 3582 lat temu. Obecnie będzie około 2012 roku. To własnie rój robi największe spustoszenie na Ziemi. Największa kometa  ma 900 mil średnicy.

Spustoszenia Roju

 • 27 mln lat temu-  Wyginięcie największych dinozaurów. Upadek 14 koment, największa 18 mil średnicy.
 • Eden- a dokładnie wypędzenie z raju. Zniszczenie 309 tyś. lat temu i przejęcie kontroli przez Reptylian

Na Fali lecą inne rasy aby nasycić się kataklizmem który będzie na Ziemi, w czasie zmiany (masa negatywnych emocji, energii). Reptylianie wysłali siły inwazyjne na Ziemię a więc Nephilim. Lecą w 3 statkach  a więc w liczbie 3 x12 mln= 36 mln!. Już ras Reptylianie wygrali batalię o wpływy  na ludziach 309000 lat temu wygrywając z Kasjopeą. Dlatego wojna nie unikniona. Ale jaka będzie to różne rzeczywistości. Przyszłość jest elastyczna:

Obcy

Reptylianie

Rasa:                     gadzia

Gęstość  :              4

Forma życia:       służenie sobie

Pochodzenie:        Planeta Qaddeera (Zeta Reticuli). Ale stworzyli ich Ormethion.

Technologia:         Bardzo wysoka

Organizacja (wpływy);  Związek Oriona ‚Orion Union’

Wzrost: 6 – 8 stóp (192 – 256 cm)

Kształt: gadzi, humanoidalny,

Budowa: 1 serce, ogon

Jedzenie: karmią się negatywnymi emocjami + fizyczne jedzenie (ludzie przysmakiem!!!)

Cele ogólne:

Dominacja kosmiczna. Dlatego ciagłe wojny. Są bardzo silni. Ingerują w rządy na Ziemi poprzez swoich zniewolonych Szaraków- dlatego stali się ich sprzymierzeńcami zwanymi Konsorcjum.

Stosunek do Ludzi

Nie chcą aby w czasie „transformacji” odzyskali wolność ludzie. Dlatego robia kampanię aby do tego nie doprowadzić,a w najlepszym razie zrobić jak najwięcej szkody. Dlatego powstał konflikt z innymi rasami, którzy chca nam pomóc wg zasady Służenia Innym. Reptylianie przejeli kontrole nad Ziemią w czasie przejścia ostatniej FALI czyli 309000 lat temu. Nastepnie zmodyfikowali i zaprojektowali Ludzi w celu całkowitego zniewolenia i jako jedzenia.

Prototyp nr 3. Neandertalczyk– Jako 1 krok zrobiła Unia z Oriona poprzez transfer dusz do ciał (proces inkubacji) małp. Ponieważ obecność duszy w ciele małpy zmieniło jej genotyp i strukturę DNA, w ten sposób powstał neanderczyk. Ostatecznie ten prototyp przeniesiono na inną planete.

Prototyp nr 4. Typ „C” i „D” Homo sapiens sapiens. Tzw Znak Kaina- to własnie symbol przejęcia kontroli Reptylian nad ludzmi. Zmienili ustawienia częstotliwości ziemi do wibracji Ludzi, oraz zniszczyli 10 nitek DNA (było 12) tzw: węzeł na kręgosłupie.

Techniki kontroli ludzi:

a) Religia.

Biblia – zniekształcona przez Iluminatów (70% propaganda). Sporo pomagali gadzi patroni.

– Wąż w Raju – Jaszczury

– Objawienia Maryjne – projekcje Jaszczurów (wszystkie objawienia jak leci)

– Rozmowy Mojżesz i 10 przykazań – Jaszczury

– Ezechiel – Jaszczury

– Arka Przymierza. Baterie elektryczne wpływało na fale myślowe

– Sodoma i Gomora. Zniszczone p[rzez impuls magnetyczny. Aby zasiać strach i posłuszeństwo.

– Przymierza np. Abrahama- Jaszczury

– Exodus – 4670 lat temu a dokładniej 2676 r.p.n.e.

b) Nowy Porządek Świata (NWO) – Wykorzystywanie rządów świata do utrzymania kontroli. Tak jak przy podpisaniu umowy tak i członkowie NWO myślą że to oni kształtuja i realizują swoje idee…).

c) Nefilim – Rasa humanoidalna zwana Gigantami o 3G. Macierzysta planeta Dogaqva w konstelacji Oriona. Zniewoleni przez Reptylian i wykorzystywani jako „siły porządkowe”. (zostali przeprogramowani i zmanipulowani). Sprowadzeni na Ziemię około 12 tys p.n.e (14-12) i 8 tyś (8-5) p.n.e. Żyli więc około 1800 lat na Ziemi. Reptoidy próbowały stworzyć „Rasę

Panów” przez łączenie ziemskich kobiet z Nephilimami. Ostatni wygineli 6 tyś p.n.e., głównie przez problemy reprodukcyjne w naszej atmosferze i ogólne trudności fizyczne. Mieli dzieci z kobietami, ale tylko sztucznie. Aktualnie żyją w konstelacji Oriona. A teraz leca na Fali powrotem na Ziemie…

Szaraki– są nie tylko sztucznie skonstruowanymi istotami, ale także funkcjonują jako fizyczna i mentalna projekcja Reptoidów. Rasa pochodząca z Zeta Reticuli. To oni reprezentują Obcych (Jaszczury) w kontaktach z ludźmi. To oni inwigilują np. Iluminatów. To oni podpisali umowę zwana Paktem Posiadają ciała cybergenetyczne. 4G, ale nie posiadają duszy. „Krew” tych istot nie jest prawdziwą krwią, jak np. ludzka, jest substancją dającą się łatwo przechowywać, nie infekuje się, jest bardzo wydajna i ma zielony kolor. Absorbują pokarm emocjonalny poprzez porwania i zadawania okrutnych śmierci cierpienie i strach, z uniesienia seksualnego, lub picie krwii. Jednocześnie prowadzą makabryczne badania na ludziach szukając sposobu na przedłużenie swojego gatunku, ponieważ sa rasa umierającą. Bazy: Wybrzeże Kalifornii- główna baza tzw. Centrum transferu Obcych, rozbudowane pod oceanem.(cały czas rozbudowywują dla przybywających sił za pomoca dezintegracji materii). Nowym Meksyku, Kolorado, na wybrzeżach Florydy i w Apallachach.

Cele dla Ludzi – stworzenie nowej rasy i zmiana fizycznej rzeczywistości. Dlatego stworzyły „zbiorniki”, w których grupują składniki, które będą używane do stworzenia nowej rasy. Wykorzystują do tego zaginione osoby, a szczególnie zaginione dzieci. Każdego roku zabierają 10% więcej dzieci, których ciała sa poddawane  eksperymentom mającym określić konieczne zmiany w DNA. Ogólnie 94% populacji ma zostać skonsumowane na ten cel.

Cywilizacje:

Atlantyda (Antarianie) – cywilizacja mająca 70 tyś lat. Powierzchnia 1354000 km2.  Około 8498 r.p.n.e doszło do kataklizmu, spowodowanego wytrąceniem Marsa ze swej orbity. Atlantyda została zniszczona. Antarianie uciekli głównie do Egiptu tworząc nową cywilizację. Inni trafili w miejsca gdzie ich potomkowie zbudowali cywilizacje: Inków, Azteków, Majów, Plemię Hopi, Plemię Pina. Wybudowali Piramidy w Gizie w roku 10643 lat temu (przekaz w 1994). Celem było zbudowanie urządzenia do magazynowania energii i przesyłu informacji (również fizycznej) poprzez wykorzystanie kryształu.  Funkcja konserwująca (przeobrażanie) – można opuszczac ciało a potem zrekonstruować). Kontrola umysłów, klimatu, elektrycznoś, uzdrawianie [3]  Mieli wysoki stopień rozwoju-  w tym eksplorowali kosmos. Współpracowali z Reptylianami. Wybudowali bazy na Marsie i Księżycu. Wykorzystywali technologię kryształów. Kryształy żyją wsłasnmym życiem. To one zniszczyły część Atlantydy.Wytwarzają czysta energię.

Lokalizacje: Trójkąt Bermudzki, Góry Ural, Antarktyda, Mars, Księżyc. Największa o wymiarach 5000 stóp wysokości i 500 stóp szerokości znajduje się 90% w morzu. Rząd wie o nich i ich bardzo pożąda.

Lemuria – znajdowała się na Pacyfiku w pobliżu wybrzeży Ameryki Południowej. Została zatopiona w czasie kataklizmu. Potomkowie to Wyspy Wielkanocne.

GOR – cywilizacja leżąca na obecnym kontynencie Antarktydy. Mieli 18 stóp wzrostu.

Sumerowie – żyli za czasów Atlantydy. Robili wymiany. Znali pozycje 12 planet. Annunaki to Reptylianie. Przybywają za każdym razem jak Rój się zbliza (karmią się negatywna energią przez strach, chaos i śmierć). Enil i Enki to przywódcy Reptylian, ale wilecy nauczyciele. Posiadali Tablice przeznaczenia – mapy.

Znaczenie wyrażeń:

Nibiru- właściciel niewolników, pierwzowzór: mroczny nauczyciel

Apsu – życie

Kingu – światło

Duggae – ziemia (grunt)

Enuma Elish Lanabu Shamama – Wszyscy są widzeni razem

Kataklizm (Potop) – miał miejsce 12656 lat temu. Żyło 6 mld ludzi, przezyło 119 mln! Katastrofa była spowodowana przejściem ciała niebieskiego Martek- Mars. (on przelał wielkie ilości wody).

NWO czyli Nowy Porządek Świata.

Stosunki prowadzono z USA. Podpisany traktat (pakt) z Obcymi (Szaraki )- wymiana technologii +np. kontrola umysłów w zamian za porwania dla celów badawczych. Niestety zostali oszukani (albo  za bardzo naiwni…). W 1975 roku sytuacja wymknęła się z pod kontroli. Limity porwań szlak trafił wg paktu. Prosili nawet innych Obcych o pomoc w tej sytuacji. Władze prowadzą politykę dezinformacji wobec UFO (ale jednocześnie chcą przyzwyczajać ludzi do tego bajzlu) Dezinformatorzy częściowi

 • Bielek – agent rządowy. Był mechanikiem ale nie zaokrętowanym w czasie Eksperymentu Filadelfia. Mówi półprawdy z polecenia władz.
 • MUFON

Planują upozorowanie inwazji kosmitów, aby wzbudzić strach i zaakceptowanie absolutnej władzy i dominacji. Projekt Blue Beam. Nie wyjdzie bo:

 1. a) efekt będzie miał wiele błędów
 2. b) możliwa prawdziwa inwazja (Nephilim z Fali)
 3. c) zmiany globalne na Ziemi

–  Podziemne bazy od 1997 mają olbrzymi wzrost budżetu na ten cel. Ich cel to: eksperymentowanie, użytkowanie, wdrażanie na zasobach ludzkich. Projekt Żniwa

Obozy pracy (detencyjne) w USA – to krematoria

Projekt HAARP. Przeznaczony do wyłapywania i modelowania pól elektromagnetycznych w celu całkowitej kontroli wzorów fal mózgowych by ustanowić system całkowitego „porządku na powierzchni planety” zarówno obecnej (3G) jak i 4G (gęstości). Dlatego budowane są wierze komunikacyjne.

Inne

Symbolika religijna:

 • Antychryst (666) – to karta VISA czyli karta kredytowa (kontrola pieniędzy) a więc FIRMA- KONSORCJUM (idea dużej grupy osób- bankierzy?)
 • Jezus– prawdziwe imię Jesinararah o 5G. Urodzony 1.06.14 r.p.n.e. Urodziła naturalnie go Maria z Tonathą mając 19 lat. Józef o tym wiedział. Służenie Innym. Wygląd: niebieskie oczy, włosy rude, karnacja jasna, waga 160 funtów, budowa średnia, wzrost 5 stóp i 9 cali. Mając 10 lat przeszedł Bar-Mitzwe[4]czyli modyfikację inzynerii genetycznej. Miał 3 kobiety Alicję, Rafea i Vella (rzymianki), z każdą mają dziecko. Powstała linia krwii tzw Św. Gral. Obecnie ma 364122 potomków. m.in. Jasser Arafat, Churchill. Reinkarnacje Jezusa to: Joszua (prawa ręka Mojżesza), Sokrates. Podobni do Jezusa: Budda, Shintanhilmoon, Nagaillikiga
 • Upadek: Raj = Eden był na całej Ziemi. „Upadek” Raju, to kataklizm przez Rój 309882 lata temu. Wtedy to Reptylianie przejeli kontrole nad Ludzmi. Wtedy to Kasjopea przegrała wojnę o ochroną Ludzkości.
 • Kolor oczu

– Brązowe – najstarsze na Ziemi

– Niebieskie – potomkowie Aryjczyków z Kantek (4 planeta)

– Zielone – pochodzenie Aryjskie (skundlone)

 • Trójkąt Bermudzki – zakłócenie fali elektromagnetycznej zpowodowanej oddziaływaniem piramidy atlantyckiej. Pechowcy trafiają do równoległej rzeczywistości (utknięcie w czasie np. Lot 17).

Portale organiczne

Mówi się, że Organiczne Portale obejmują około połowy ludzkiej populacji; druga połowa składa się głównie z istot ludzkich z duszą. Tutaj określenie „dusza” jest rozumiana jako rdzeń zindywidualizowanej świadomości, która pozostaje nienaruszona pomiędzy kolejnymi wcieleniami. Ludzie z duszą mają boską iskrę świadomości, która daje im możliwość indywidualnej samoświadomości, PO (Portale Organiczne) brakuje tej boskiej iskry i mają jedynie mglistą świadomość w porównaniu z poprzednimi. Należą one do świata zwierząt, jako dusze grupowej egzystęcji, ewoluując, wcielają się kolektywnie, a nie indywidualnie. Podczas gdy każda istota ludzka ma stosunkowo unikalną energię ukształtowaną przez osobistą świadomość, doświadczenie i esencję, energię, która animuje każdego PO i jest tak samo ożywcza u każdego innego.

youtube logo Laura Knight-Jadczyk – Portale Organiczne 

O wiele więcej na ten temat zapraszam tu: http://treborok.wordpress.com/about/p…

Więcej informacji:

youtube logo Project Camelot: Kerry Cassidy interviews Laura Knight-Jadczyk (eng)

(…)W czasie kręcenia tego fascynującego wywiadu mieliśmy zaszczyt być przez kilka dni gośćmi w tym domu. Laura jest genialnym

Laura Knight-Jadczyk i Kerry Cassidy z projekt camelot

Laura Knight-Jadczyk i Kerry Cassidy z projekt camelot

badaczem zainteresowanym naturą świadomości, matriksem i psychologią patologii. Ponadto, stworzyła unikalne podejście – które nazywa „krytycznym channelingiem” – do telepatycznych kontaktów z grupą istot, które nazywają siebie Kasjopeanami, i które powiedziały Laurze: „jesteśmy tobą w przyszłości”.

W towarzystwie grupki ludzi, korzystając z tablicy Ouija (znanej także jako duchowa tablica), nawiązała ten kontakt, a następnie w serii kontrolowanych eksperymentów weryfikowała poziom otrzymywanego materiału (czy temu źródłu można zaufać) przez zadawanie pytań a następnie analizowanie odpowiedzi i sprawdzanie wiarygodności i intencji źródła w przewidywaniu przyszłych wydarzeń … Przez około 16 lat utrzymywania tego kontaktu jej i jej zespołołowi udało się zgromadzić ogromną ilość informacji. Laura nigdy nie przestała kwestionować otrzymywanych informacji ani prowadzić własnych badań w tym zakresie.

Laura jest wytrwała i bezkompromisowa. Jej dociekania w dziedzinie zjawisk paranormalnych, przeszłych żyć oraz nieznanego wiodły ją wieloma ścieżkami. Po drodze została hipnotyzerką, egzorcystką i bardzo przenikliwym kronikarzem dokumentującym, co to znaczy być człowiekiem. (źródło)

P.S – niedługo cały wywiad z wklejonymi napisami!

Ripsonar

———————————————————————————————–

[1] Sesja tzw „FALA” ale z wzięcia Mryann (nie KASJOPEA)

[2] Sesja tzw „FALA” ale z wzięcia Ruth (nie KASJOPEA)

[3] W 1967 Korpus Inżynierów Armii US studiował piramidy, gdzie zebrane dokumenty wspominają o zblizonych fenomenach Tom tzw. „Tajemnica”. Zauważyli np. że korytarze się zmieniają, ale nie mechanicznie, a wymiarowo.

[4] Rada Zendera- obejmuje fizyczność i eteryczność. Nadzoruje dramatyczne punkty rozwoju w różnych sektorach cywilizacji w niższych poziomach gęstości. Są z 6G- służenie innym.