Dr Rauni Kilde a dokładniej Dr. Rauni-Leena Luukanen-Kilde była jednym wielu piewców prawdy, która przekroczyła jak widać niestety granicę i została wyeliminowana.

Dr Rauni-Leena jest Finką mieszkającą obecnie w Norwegii. Jest znaną i szanowaną osobą. Posiada trzy specjalizacje medyczne tj. internista, specjalista od medycyny tropikalnej oraz zarządzania. Była Szefem Służb Sanitarnych Finlandii oraz członkiem WHO jako oficjalny przedstawiciel tego kraju.  Poraz pierwszy głośno zrobiło się o Dr Rauni Kilde w czasie epidemii Świńskiej grypy, który wskazywałana na ewidentny spisek w tej sprawie. (szeżej w oddzielnym artykule). Tutaj warto zaznaczyć, iż informacje te uzyskała od swojej koleżanki, która przypłaciła życiem w tej sprawie. Zmarła z powodu zaimplikowania jej choroby nowotworowej, która błyskawicznie spowodowałała śmierć.

Za:LInk

Za:LInk

Jest autorką bestselerów o parapsychologii, ufologi, a teraz kontroli umysłu. Skąd bierze swoje wstrząsającą wiedzę? Jak sama wspomina, przede wszystkim z kontaktów z jakimimado czynienia z całego świata, m.in z konferencji na których jest prelendką, poznając mnóstwo ludzi z najróżniejszych środowisk rządowych, naukowych czy też od niezaleznych badaczy i śledczych. Idąc do źródeł informacji opiera się na ustawie FOIA izwiązku z powyższym odtajnionych dokumentów rządowych, o których ludzie praktycznie nie słyszeli.

Poruszana tematyka i słów kilka na dany temat

  • Filozofia życia, wielowymiarowość i reinkarnacja

„Jeśli wiesz, że nie można umrzeć, ponieważ energia nie może umrzeć, jedynie zmienia swoją formę, zmienia swoją częśtotliwość. Więc ta wiedza jest moją siłą”. (…) „Jesteś energią, możesz być w wielu wymiarach w tym samym czasie, cieżko jest to zrozumieć ludziom, ponieważpostyrzegamy czas liniowo. To nie działa w ten sposób. Możesz być na innej planecie, jednocześnie będąc tutaj. To twoja energia, nie ciało fizyczne”. [2]

  • Podróże w czasie. TAK! Dowodem jest amerykański projekt Montauk w których kilka chłopców biorących udział w eksperymentach zgineło. Podóżują w przyszłość i przeszłość. W przeszłości MOGĄ ZMIENIĆ PRZYSZŁOŚĆ co brzmi niewiarygodnie, ale tak jest.
  • Epidemia Świńskiej Grypy
  • Dr Rauni Kilde mówi o spisku świńskiej grypy

Słowa krytyki

Wg @redmuluca właściciela strony davidicke.pl czytamy
Ta kobieta nie jest tym za kogo się podaje. Po raz kolejny NTV daje popis wzorcowego okłamywania ludzi poprzez promocję agentów  dezinformacyjnych  w temacie ufologii i kontroli umysłu. Żona pułkownika, Victoria Lacas Alexander na swoim blogu „Młot Diabła”  w czerwcu 2012 roku napisała, że w 1991 roku przy rosyjskim projekcie Kontroli Umysłów z Generałem Stubblebine, jego żoną, Dr Rimą Laibowem i współpracownikami była zatrudniona fińska lekarka i ufolog niejaka Dr. Rauni-Leena Luukanen Kilde. Pani Lacas Alexander poinformowała czytelników że  dr Rauni-Leena uczestniczyła tam w charakterze WIODĄCEGO EKSPERTA. Eksperymentował na niczego nie świadomych ludziach w rosyjskich wojskowych eksperymentach. Dr Rauni-Leena Luukanen Kilde została zwerbowana przez CIA wywiadu i jest publicznym dezinformatorem.
Z owymi informacjami i owiele więcej można znaleść na stronie ufotrail.blogspot.com w artykule „Wpływy wspólnoty wywiadowczej w Ufologii”  Generał Bert Stubblebine i Dr Laibow przez prawie 30 lat pracują dla CIA.
Osobiście nie zapoznając się jeszcze z całkowitym materiałem w tej sprawie, trudomi się ustosunkować jednoznacznie na powyższe oskarżenia. ŚMIERĆ uczestniczki utwierdza mnie w przekonaniu prawdziwych intencjach owej pani.
         Moim zdaniem, jak każdy informator (z ang. Whistleblower) jest tym bardziej cenny ze  swoimi informacjami, czym bardziej pozna ujawniający temat. A nic bardziej nie jest adekwatną wiedzą jak uczestnictwo pod każdym względem w takiej działalności. Moim zdaniem tacy ludzie (nawet jeżeli bierzemy pod uwagę powiązania Dr Rauni Kilde ze światem CIA i MInd Control) to TYM BARDZIEJ INFORMACJE KTÓRE NAM UJAWNIA STAJĄ SIĘ DLA NAS- odbiorców NIEODZOWNE. I wtedy nie jest, w jakim zakresie źródłowym zostały podane. Ponieważ zgodnie z mądrympowiedzeniemdalekiego wschodu iż kropla drąży skały, tak i taka wiedza jest kroplą (cenną kroplą nawet jeżęli zabrudzoną) gdyż łącząc się z nastepnymi kroplami (źródłami innych informatorów) tworzy stróżkę grawerując nam właściwy obraz tematyki w owymaspekcie kontroli umysłu. A to daje nam możliwości – zaznaczenie problemu, który wciąż cieszy się olbrzym brakiem zrozumienia i kpiny. Ujmę to tak: bez tych informacji jak ślepiec byśmy kszątali sięi oijali po pokoju, nie widząc włącznika, gdyż bez poszlak nie zdawalibyśmy sobie przecież sprawy, że takie urządzenie nawet istnieje. Wieć jakmożna cośpoprawić, zropzumieć, nie rozumiejąc problemu otaczającej nas rzeczywistości. Nieprawdaż?:)

Dodatkowe informacje:

youtube logo Wywiad dla NTV z dr Rauni-Leena Luukanen-Kilde – 28.11.2014

8.02.2015 – zmarła Dr Rauni Kilde

„Badam ten temat od 10 lat. Jestem również dla nich celem od 10 lat. Zabili oboje moich rodziców ( u matki udar, a u ojca krwotok wewnetrzny) , próbowali mnie uciszyć. W lutym zabili moją najlepszą przyjąciółkę (zmarła na raka , ponieważ za dużo wiedziała i dastałam od niej informacje [0]. Groźono mi śmiercią, zostałam zabrana karetką do szpitala, bym nie przytomna, otruli mnie. Mówią, że każdego można zabić. Mi to nie przeszkadza. Śmierć nie istnieje”. [1]

I niestety, tak też się stało. Okazuje się, że wiele wskazuje że sama została zamordowana z użyciem technologii, którą nagłaśniała. Informacje z tym związanych wydarzeń przedstawia na stronie http://whitetv.se dr Henning Witte, która miała kontakt na 10 dni przed jej śmiercią. Jak się okazuje już wtedy skarzyła się na zaimplikowanie jej bardzo szybko postepującej choroby nowotworowej. Początkowo będąc w Norweskim szpitalu wszystko robiono  nie tak jak trzeba: np. chcieli podać Dr Rauni Kilde morfinę, gdy sama zastrzegła że nie chcejej, będąc na nią uczulona, a mającpodejżenie co do opieki nie mogła wybrać sobie innego miejca leczenia, co potwierdza jej kuzynka Elisabeth Nyström Barringer (mówiła, że strzasznie się bała, miała złe przeczucia iż w szpitalu ją zabiją!) W końcu udała się do szpitala w Finlandii. Po paru dniach stan jej zdrowej, krzepkiej i uśmiechniętej osoby zmienił się diametralnie i choroba była już tak poważna (jest to nie mozliwe z medycznego punktu widzenia) że na tydzień przed śmiercią jej stan był już krytyczny (niemogła już nawet praktycznie mówić).

Jak się okazuje przeczucie miała dobre, tak samo jak inni znani ludzie którzy na paręc hwil przed śmiercią są”leczeni” w szpitalu jak np.Michael Jackson (ale to już inna historia).

Jaki był powód zabójstwa? Oczywiście kontrowersyjna tematyką, którąporuszała, ale sąpewene poszlaki które przelały szalę wyrozumiałości dlajej osoby.

  • Należała do EUCACH czyli  europejskiego stowarzyszenia ofiar poddanych elektronicznej kontroli umysłu. Niedopuściła do wejścia do rady stowarzyszenia osób z zewnatrz by móc ją kontrolować.
  • Własnie szykowała się do przetłumaczenia i publikacji najnowszej swojej książki  opisująca Elity zarządzające obecnym światem w ramach tzw.Nowego Porządku Świata, wykorzystywaną technologię kontroli, zarówno umysłu na okreslone jednostki jak i na skalęmasową (zombifikacja spełeczeństwa), kontrola populacji z wykorzystaniem chorób zakaźnych i tworzenie epidemii oraz związku  tych Elit zistotami pozaziemskimi. Jak widać jest to faktycznie bomba informacyjna, a jeżeli dodać do tego masę rzetelnych danych i źródeł, nie jest dziwne że od samego początku miała olbrzymie problemy z jej wydaniem u wydawcy. (była jedynym autorem i właścicielem praw więc publikacja staje faktycznie pod dużym znakiem zapytania w tym wypadku czy ujrzy światłodzienne).

youtube logo Alternews – wydanie specjalne – śmierć dr Rauni Kilde – 10.02.2015

Ripsonar

Dr Rauni Kilde o kontroli umysłu

————————————————————————————————————————

[1] Dr Rauni Kilde mówi o kontroli umysłu [PL] [FULL] (wideo)

[2] Tamże

Reklama