Niemieckim i japońskim obozom zagłady są winni Amerykanie i ich tajne bractwa …

„Amerykańska demokracja i liberalizm to trucizna przenoszona z kraju do kraju, jako cichy zabójca wolności i suwerenności narodowej i obywatelskiej…”
Dydymus

11069934_1633746173514336_6199642960150417637_n

Hitler i jego okultystyczni bracia złożyli w ofierze cały kontynent i zgładzili miliony istnień ludzkich w dążeniu do stworzenia ” hierarchicznej struktury rasy panów „, która dziś skupia już w swoich rękach 65% bogactw tego świata.

http://historiazakazana.hvs.pl/czarne-slonce-loza-oswiecon…/

http://historiazakazana.hvs.pl/zakon-zielonego-smoka/

Koncepcja białego, o blond włosach, niebieskich oczach mistrza rasy nordyckiej nie pochodzi jednak od Hitlera. Pomysł ten powstał w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie rzecz biorąc w Kalifornii, kilkadziesiąt lat przed dojściem Hitlera do władzy.

Eugenicy z Kalifornii odegrali ważną, choć mało znaną rolę w kampanii, amerykańskiej eugeniki. Ruch ten prowadzony rękoma tajnych bractw doprowadził do straszliwych czystek etnicznych.

11071520_1633746150181005_8067388459889403657_n

Gorsza rasowo ofiara zawsze jest pod ręka, Afroamerykanie, Żydzi, Słowianie … Kwestia doboru pasującego do koncepcji mitu czy legendy podaje wytyczne konstruującym go ludobójcom.

Eugenika była i jest pseudonauką o charakterze rasistowskim, która postanowiła zabić lub przekształcić w bezduszne maszyny wszystkie istoty ludzkie za ich „nieprzydatność”, zachowując tylko tych, którzy znajdują się wsród kast wybranych, i uwierzcie mi z nordykami ludzie Ci zawsze mieli mało wspólnego.

http://zanimkupisz.hvs.pl/ektogeneza-i-sztuczne-lono-witam…/

http://zanimkupisz.hvs.pl/naukowcy-chca-ustawy-o-produkcji…/

Dążenie eugeników do rasy nordyckiej to mit, mający ukryć dążenie hierarchii do istoty wiecznej władzy.

Elementy filozofii eugenicznej zostały zawarte w anerykańskiej polityce krajowej przez przymusowe sterylizacje i segregacje oraz opisujące je przepisy prawa, czy ograniczenia małżeńskie, wprowadzone w dwudziestu siedmiu stanach.

W 1909 roku, Kalifornia (zwana złotym stanem, którego dewizom jest : Eureka) stała się trzecim stanem, który przyją takie przepisy.

Ostatecznie lekarze i zwolennicy eugeniki przymusowo wysterylizowali ponad 60.000 Amerykanów, oraz rozdzielono siłą segregacji dziesiątki tysięcy małżeństw.

11060467_1633746096847677_7183226363341044361_n

Powstały także (bazowały na nich niemieckie obozy koncentracyjne) kolonie-obozy koncentracyjne służące segregacji rasowej, liczba ofiar tych obozów dopiero teraz ponad 100 lat po tych wydarzeniach jest liczona.

Przed II wojną światową, prawie połowa przymusowych sterylizacji została wykonana w Kalifornii, a nawet po wojnie w Kaliforni przeprowadzano jedną trzecią wszystkich takich operacji na świecie.

Kalifornię uznano za epicentrum amerykańskiego ruchu eugeniki.

W pierwszych dziesięcioleciach XX wieku, eugenicy w Kalifornii stanowili zawartą siłę mało znanych naukowców skupionych wokół armii, byli to specjaliści od chorób wenerycznych tacy jak dr Paul Popenoe (en.m.wikipedia.org/wiki/Paul_Popenoe), magnat rynku cytrusowego i dobroczyńca Paul Gosney (en.m.wikipedia.org/wiki/E._S._Gosney), bankier Charlesa M. Goethe (en.m.wikipedia.org/wiki/Charles_Goethe), a także członkowie Kalifornijskiego Państwowego Urządu charytatywnego i członkowie zarządu Uniwersytetu Kalifornijskiego. Jednym słowem masoni, masoni i jeszcze raz masoni …

Eugenika byłby zwykłym ludobójstwem gdyby nie otaczające ją dziwaczne gabinety, i płynące z nich szerokim strumieniem finansowanie.

Zagadnieniem tym interesowała się filantropia korporacyjna, konkretnie Carnegie Institution, Fundacja Rockefellera i kolejowy magnat Harriman. O dziwo i znów mamy elitę masonów i illuminatów, którzy uciekli z ciemnymi rytuałami z Europy do Ameryki.

Wszyscy byli w zmowie z najbardziej szanowanymi amerykańskimi naukowcami z takich prestiżowych uczelniach jak Stamford, Yale, Harvard i Princeton. Akademicy forsowali teorię rasy i pseudo nauki, a potem upozorowali dane tak aby służyły one wizji rasistowskiej eugeniki.

Wizja wiecznej władzy oparta na stworzeniu dwóch kast, zakamuflowana została obrzędami rytualnymi – wojnami, pochłaniającymi miliony ludzkich istnień … Wszystko co złe, wyszło i wychodzi od grupy zdeterminowanych ludobojców skupionych w szeregach tajnych bractw.

Jeśli ktoś zaprzecza niech prześledzi nazwiska, fakty, historyczne zawirowania i niech zestawi je z liniami rodowymi ludzi związanych z tajnymi bractwami. (Dlatego Liga Świata jest za całkowitym zniesieniem istoty hierarchii, sekretów i tajemnic…)

11053890_1633746200181000_2975549088917859810_n

Od prezydenta i rektora Stanforda Davida Starr Jordana (pl.m.wikipedia.org/wiki/David_Starr_Jordan) pochodzi pojęcie „rasy i krwi”.

Pojęcie to zostało zamieszczone w 1902 roku na łamach jego rasowej epistoły: „Blood of a Nation”, w której oświadczył, że cechy ludzkie, takie jak talent czy ubóstwo przekazywane są przez krew. Nie wspomniał jednak, że członkowie wielu bractw na świecie badali psychologiczny aspekt wielopokoleniowego ubóstwa w aspekcie kontroli urodzin, przymusu społecznego, wymuszeń kastowych itp.

W 1904 roku, Carnegie Institution założył kompleks laboratoryjny w Cold Spring Harbor na Long Island, który składuje do dziś dnia miliony kart indeksowych zwykłych Amerykanów.

Zastanawiacie się po co ?
Naukowcy starannie wykreślali plan usunięcia rodzin, rodów i narodów.
Jak myślicie jak naziści najpierw stali się Niemcami, a potem przybrali nazwiska takich rodów jak Bushowie ?!?! Jak myślicie jakim cudem amerykańscy i izraelscy syjoniści odbierają majątki po zamordowanych Żydach na terenie całej Europy ?!?! Jak myślicie na jakiej bazie powstał plan powstania zjednoczonej Europy ?

http://newspaper.hvs.pl/zjawisko-tunguskie-czyli-czynnik-t…/

http://ligaswiatowa.hvs.pl/paneuropejska-unia-czyli-unia-e…/

Zbrodniarze z Cold Spring Harbor, zwolennicy eugeniki poruszyli ustawodawstwo Ameryki, a także agencje usług społecznych i stowarzyszenia.

11051919_1633746160181004_4584316087326732204_n

Dzięki temu do struktury tej dołączył Harriman, magnat kolejowy skupiający do około siebie lokalne organizacje charytatywne tworzone na bazie fortuny ich właściciela.

Znacie to, takie organizacje pro demokratyczne zabijające państwa narodowe tworzy Soros, utrzymują one bezrobocie, niskie pensje oparte na pensji minimalnej, biedę, wielopokoleniową patologię, nałogi, wysokie podatki … Dzięki takim ludziom, można utrzymać przy życiu mit biedy przenoszonej poprzez krew …

Dowody : http://ligaswiatowa.hvs.pl/george-soros-cala-prawda-o-nisz…/

Organizacje Harrimana w tym otwarte w Nowym Yorku, Biuro Przemysłu i Imigracji, służyły wyłącznie do poszukiwania żydowskich, włoskich i innych imigrantów w Nowym Jorku i innych miastach. Ludzi tych deportowano, sterylizowano, kobiety poddawno zabiegom aborcji i sterylizacji.

Realizowano jednocześnie program „badań”, na uprowadzonych imigrantach. Znacie bajki o uprowadzeniach przez UFO i eksperymentach medycznych prowadzonych przez obcych… Zastanowił bym się nad tak daleko idącymi refleksjami… Eksperymenty tego typy w 95% dotyczyły małych miasteczek i osób samotnych, warunki te pozwalały na testy leków, sterylizacje chemiczną, kontrolę umysłu, a nawet testy zapłodnień invitro …

Fundacja Rockefellera współtworzyła program niemieckiej eugeniki już w latach 1920 -1939 , finansując cały program Josefa Mengele, jeszcze zanim zaczął on działać na terenie Auschwitz.

11011297_1633746220180998_5192622478046358938_n

Wielu ludzi z kierownictwa duchowego ss i agitacji politycznej dla amerykańskiego ruchu eugeniki pochodzi z quasi-autonomicznego, eugenicznego społeczeństwa Kalifornii.

Między innymi ludzie ci pochodzą z Pasadeny, której środowisko zostało oczyszone przez członków wielu Fundacji i oddziału Amerykańskiego Stowarzyszenia Eugenicznego z nieporządanego elementu rasowego, kulturowego i etnicznego.

Działania te były koordynowane przez Research Society z Long Island.
Te organizacje, które funkcjonowały jako – części solidarnej sieci – opublikowały tysiące rasistowskich eugenicznych biuletynów i pseudonaukowych czasopism, takich jak Eugenical News oraz magazyn rozprowadzany wsród tajnych bractw : Eugenika i propaganda dla rodzącego się nazizmu.

Druga wojna zaprojektowana była jako gigantyczne laboratorium testujące : broń, leki, chemię, technologie … zastosowaną po wojnie w celu ukształtowania nowego dwu kastowego społeczeństwa:

http://ligaswiatowa.hvs.pl/flouryzacja-kontrola-mas/

http://ligaswiatowa.hvs.pl/swiatowy-oboz-koncentracyjny-zy…/

http://ligaswiatowa.hvs.pl/dowody-zastosowania-broni-psych…/

Eugenika urodził się jako ciekawostka naukowa w epoce wiktoriańskiej. W 1863 roku, Sir Francis Galton, kuzyn Karola Darwina (znów to nie przypadek), wysnuł teorię, że jeśli tylko utalentowani ludzie będą wiązali się w pary to w wyniku tego kolażu powstanie lepsze genetycznie potomstwo. (Być może ładne, szkoda, tylko że po rodzicach chore psychicznie…)

10915266_1633746113514342_555256521373366541_n

Na przełomie ubiegłego wieku, idee Galtona zostały przywiezione do Stanów Zjednoczonych, tak jak zasady Gregora Mendla o dziedziczności.

Amerykańscy zwolennicy eugeniki wierzyli z religijnym zapałem, że te same pojęcia Mendla określające kolor i rozmiar groszku, kukurydzy i bydła regulują także charakter społeczny i intelektualny człowieka.

W Ameryce demografia zmieniana była przez imigrację, chaos genetyczny i wewnętrze konflikty kulturowe. Mówienie o cudzie multikulturowości w Ameryce to utopia spajana siłą, kontrolą i manipulacją mediami.

Oligarchowie, liberalni utopiści, demokraci i socjaliści, a także monarchia czyli utopia hierarchiczna zwana była „kastą postępu”, pragnącą fuzji rasy panów z nowo powstającym lepszym światem, w którym niepotrzebne byłyby już fałszowane wybory, wojny i rewolucje w celu zachowania swojej władzy nad światem…

Przyłączono więc ideologię eugeniki Galtona do ideologii rasistowskich represji.

Intencja: podbić ziemię i kontrolować sytuacje społeczno-gospodarczą oraz wszystkie aspekty biologiczne. Utworzyć dwie kasty społeczne, z których jedna ma charakter nadrzędny, a druga musi ewoluować do formy niewolniczej.

Ta grupa, uwierzyła, że na własność może posiadać ziemię i rządzić ludźmi odbierając im prawo wolności duchowej poprzez nałogi i popędy.
W procesie, przejmowania władzy przez ruch eugeniczny należy zmieszać poprzez multikulturowość czyste genetycznie rasy i narody prowadząc do ich uległości poprzez osłabienie czystości genetycznej.

Murzyni, Azjaci, Indianie, Latynosi, narody Europy, Żydzi, ludzie biedni, chorzy i wszyscy inni nie zaklasyfikowani do uprzywilejowanych linii genetycznych będą podlegali procesom zniszczenia przez chemię, wojnę, multikulturowość oraz mutacje i sterylizacje… Wszystko to dzięki amerykańskiemu ruchowi eugenicznemu.

10891986_1633746126847674_8526214957299101022_n

W jaki sposób? Poprzez określenie tzw. „wadliwego” drzewa genealogicznego (zarys pochodznia jest zawarty w kodach dowodów osobistych) i poddanie ich programom segregacji i sterylizacji przez całe życie, aby zabić więzy krwi, pokrewieństwa oraz siły. Masz tzw. „Wykształcenie”, „tytuł”, a mimo to z zazdrością spoglądasz na tych, którzy mają wszystko oprócz rozumu.

Wielki plan miał i ma zetrzeć zdolność reprodukcyjną narodów i ras uznanych za słabe i gorsze nazywane przez okultystów – „Niezdatnymi”.

Eugenicy chcą zneutralizować 10 procent populacji w okresie jednego cyklu czyli 100 lat, dopóki nie osiągną celu jakim jest pozostawienie przy życiu tylko samych siebie.

Osiemnaście rozwiązań problemu rasowego zostało zbadanych w Carnegie w 1911 roku.

Na podstawie tych badań powstało : „wstępne sprawozdanie Komisji Amerykańskiego Stowarzyszenia Eugenicznego Sekcji Hodowców”.

Analiza i złożenia sprawozdania obejmowały tematy najlepszych praktycznych środków do odcinania wadliwej plazmy zarodkowej w populacji ludzkiej. Punktem ósmym sprawozdania była eutanazja.

Skąd wzięły się komory gazowe ?

Najczęściej sugerowaną metodą eugeniczną w Ameryce w celu ochrony czystości rasowej, były : „komory śmierci”, czyli publiczne, lokalne komory gazowe.

10848009_1633746180181002_7789387915361509973_n

W 1918 roku, Popenoe, doradca armii stojący na czele specjalistów od chorób wenerycznych w czasie I wojny światowej, został współautorem powszechnie używanego podręcznika: Applied Eugenics, w którym argumentował :

” Z historycznego punktu widzenia, pierwszym sposobem, sprzyjającym eugenice jest wojna, niosąca za sobą multikulturowość, ofiary, gwalty, choroby weneryczne oraz osłabienie ras narodowych … Jej wartości w utrzymaniu standardów rasy uprzywilejowanej nie należy lekceważyć…”

Eugenice Stosowanej poświęcił także rozdział: „Zabójczy Wybór”, który opisuje zniszczenie jednostki przez niektóre niekorzystne cechy środowiska, takie jak nadmierne zimno lub bakterie, głód, niedożywienie i niską wagę ciała. Wojna ma zniszczyć ludzi ,a nie dowodzących nimi polityków, lekarzy i bankierów !!!

Tutaj warto przytoczyć słowa kogoś kto ten program realizuje : ,,Żołnierze są tępymi, głupimi zwierzętami używanymi w polityce zagranicznej.” Henry Kissinger. Słowa te bezpośrednio odnoszą się do eugeniki, bo kto jest powoływany do wojska jako mięso armatnie … Nadal macie ochotę zabijać w imieniu państwa swoich braci? Czy macie ochote stać się inteligentnymi ludźmi zabijającymi swoją władze ???!!!

10676334_1633746183514335_4478974347758490849_n

Eugeniczni hodowcy wiedzieli, że amerykańskie społeczeństwo nie było w tym czasie gotowe do wdrożenia zorganizowanych rozwiązań bazujących na ludobójstwie.

Ale wiele instytucji działało już wtedy nad problemem przekształcenia psychicznego obywateli USA. Moralność i wyższa duchowość … musi być niszczona poprzez obniżenie norm moralnych : prostytucja, deprawacja, media, oraz psychologiczny aspekt zbrodni i nie moralności musi wpływać codziennie na myśli całego społeczeństwa … Zmiana myślenia społecznego wpłynie na niezdolności ludzi do odróżniania dobra od zła. Tak powstaje proces narzuconego prawnie schematu tolerancji wobec zła, i schemat podboju państwa poprzez podział społeczny …

http://newspaper.hvs.pl/psychologia-nowego-porzadku-rewolu…/

Lekarze zachęcani przez koncerny praktykowali złożony proces obumierania medycznego przyspieszając zgony pacjentów oraz improwizowali tworząc metody pasywnej eutanazji oparte m.in. na lekomani lub stosowanej przez psychiatrów i psychologów metodzie doprowadzania pacjentów do obłędu i stanów maniakalno-depresyjnych.
Co można myślec o lekarzu wprowadzającym tego typu praktyki na własną rękę. ?!?!

Jedna z instytucji medycznych w Lincoln w stanie Illinois karmiła pacjentów mlekiem krów zarażonych gruźlicą. Badając w ten sposób indywidualny system odpornościowy na bazie założeń eugeniki.

Badania te pochłonęły czterdzieści procent rocznych zgonów w Lincoln. Niektórzy lekarze praktykowali pasywną eugenikę na noworodkach. Inni lekarze w szpitalach psychiatrycznych zajmowali się stworzeniem idealnych warunków śmiertelnych zaniedbań.

10418389_1633746086847678_1851862848590130994_n

Te metody związane z pozostawianiem pacjentów w skrajnych warunkach egzystencjalnych łączone z mieszaniem leków doprowadzały do samobójstw, morderstw i do kreowania osobników używanych w zamachach fałszywej flagi …

Niemniej jednak, eugenika i jej zagadnienia były marginalizowane, głównym rozwiązaniem dla eugeników była szybka i cicha ekspansja przymusowej segregacji i sterylizacji, a także więcej ograniczeń związanych z małżeństwami mieszanymi.

Kalifornia poprowadziła naród amerykański do samozagłady. Sterylizacja poprzez leki, medycynę, szczepienia i jedzenie oraz wodę to standardy dzisiejszego życia.

Do dziś ofiary przymusowej sterylizacji nie doczekały się wszczęcia postępowania sądowego przeciwko ich oprawcom.

W pierwszych dwudziestu pięciu latach działania prawodawstwa eugenicznego w, Kalifornii wysterylizowano 9782 osoby, w większości kobiety. Wiele z nich zostało sklasyfikowanych jako „złe dziewczęta”, czyli prostytutki.

10390257_1633746106847676_1052550333348953430_n

(A dziś co druga suka na usługach masonerii, namawia kobiety do bycia złymi dziewczynami i wysterylizowanymi suczkami, bo to modne i wygodne … Prawda ?!)

Te złe dziewczyny zdiagnozowano jako: „namiętne”, „wyuzdane” lub „seksualnie nieobliczalne.” Hmmm, a dziś namawia się poprzez media i książki do tego typu zachowań, prowadzących do sterylizacji medycznej przez antykoncepcję …

(W rożnych krajach wprowadzano różne typy deprawacji , Skandynawia była przyczułkiem zepsucia moralnego, które następnie trafiło do Europy i USA.)

W hrabstwie Sonoma, niektóre kobiety były sterylizowane, tylko dlatego, że uznano ich łechtaczki lub wargi sromowe za rażąco duże i nie adekwatne do kryteriów rozwojowych danej rasy .

W 1933 roku, przeprowadzono tam, co najmniej 1278 przymusowych sterylizacj , 700 z nich na kobietach.
W 1933 roku w sterylizacjach wiodły dwa ośodki: hrabstwo Sonoma i Szpital stanowy Pattona, który przeprowadził 363 operacji tego typu.

Inne centra sterylizacji znajdowały się w Agnews, Mendocino, Napa, Norwalk, Stockton i szpitalu państwowym Pacyfik Colony.

Nawet Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych zatwierdził praktyki eugeniki. W jego niesławnej decyzji z 1927 roku, sędzia Sądu Najwyższego Mason Oliver Wendell Holmes napisał:

„Ta decyzja pomoże światu stać się lepszym, zamiast czekać na zdegenerowane potomstwo i dopuszczać się aborcyjnych przestępstw, lub też pozwolić im głodować przez ich głupotę, społeczeństwo może pomóc tym, którzy w oczywisty sposób nienadają się do rozmnażania … Trzy generacje imbecyli wystarczą. ”

Decyzja ta otworzyła bramy dla tysięcy przymusowych sterylizacji i prześladowania biednych i chorych jako podludzi. Lata później, naziści w procesach norymberskich cytowali słowa Holmesa w swojej obronie, wskazując na amerykańskie pochodzenie eugeniki.

Eugenika w Stanach Zjednoczonych została wyciszona dopiero po udanej kampani przeniesienia głównych laboratoriów badawczych do Niemiec.
Tam naziści za pieniądze Amerykanów (Ford, Rockeffeler …) do woli mogli eksperymentować na wszystkich rasach świata.

Eugenicy z Kalifornii, opublikowali broszurę idealizującą sterylizacje i przekazali ją niemieckim urzędnikom i naukowcom.

10356774_1633746236847663_4240202516775416779_n

Hitler dzięki swojemu mentorowi Fordowi studiował amerykańskie badania nad eugeniką. Próbował legitymizować antysemityzm (wystąpienie tajnych bractw – syjonistów przeciwko Żydom i Arabom) przez prawo medyczne, i budował temat dookoła pseudonaukowej elewacji eugeniki.

Hitler był w stanie przekonać do eugeniki rozsądnych ludzi twierdząc, że nauka jest po jego stronie.

Podczas wyścigu nienawiści, Hitler stworzył zarys intelektualnej eugeniki eksperymentalnej, będącej dziedzictwem amerykańskich doświadczeń z 1924 roku. To dziewictwo dało otwartą drogę do eksperymentów przeprowadzanych w latach 1932 – 1945 w Europie, Azji i Afryce na dziesiątkach milionów ludzi .

W latach 20-tych, naukowcy z Carnegie Institution mieli osobiste i zawodowe relacje z faszystowskimi eugenikami w Niemczech.

W Mein Kampf, opublikowanym w 1924 roku, Hitler cytował zagadnienia amerykańskiej ideologii eugenicznej i otwarcie za pomocą gruntownej wiedzy analizował amerykańskie doświadczenia eugeniczne.

„Ameryka jest dziś jedynym państwem”, pisał Hitler „, w którym stworzono początki programu lepszego radzenia sobie z biedą i imigracją. Oczywiście, to nie jest nasz model, ale model Stanów Zjednoczonych…”

Hitler z dumą opowiadał swoim towarzyszom, jak ściśle śledzi amerykański ruch eugeniczny.

„Przypatruje się z dużym zainteresowaniem,” powiedział marionetkowy przywódca nazistów, „prawu w kilku amerykańskich stanach, dotyczącemu zapobiegania rozmnażaniu się ludzi, których potomstwo nie będzie miało , według wszelkiego prawdopodobieństwa, żadnej wartości lub będzie szkodliwe dla czystości rasowej”.

Hitler napisał nawet list do Madisona Granta (pl.m.wikipedia.org/wiki/Madison_Grant) pioniera eugenicznego wyścigu. List ten był pełen zachwytów nad książka Granta :” Wielki Wyścig”, którą Hitler nazwał „biblią” eugeniki.

Walka Hitlera o stworzenie wyższej rasy była szaloną krucjatą.
Teraz amerykański termin „Nordic” został swobodnie zastąpiony sloganem „rasy germańskiej” lub „aryjskiej”.

Pseudo Nauka, a raczej wyścig, ku stworzeniu podstaw czystości rasowej i dominacji rasowej stał się siłą napędową hitleryzmu. W końcu idioci musieli się fascynować podsunięta im wielką ideą…,której mogli być tylko ofiarami.

Nazistowskie eugenika wpisywała się w amerykańskie plany powstania unii europejskiej. Dzięki eugenice było można także zabić i przejąć majątki i osobowości martwych osób : Żydów, Słowian, cyganów …

Przygotowane przez Amerykanów i IBM listy osób przeznaczonych do eksterminacji były gotowe nad długo przed rozpoczęciem drugiej wojny światowej.

Nazistowscy lekarze stali się niewidocznymi generałami w wojnie Hitlera wobec Żydów i Europejczyków. Wynalazcy, naukowcy, inteligencja, bogacze, przemysłowcy, bankierzy byli eksterminowani i podmieniani.

Lekarze tworzyli naukę i nową medycynę oraz farmacje i rynek spożywczy, na bazie opracowania eugenicznych formuł.

15486_1633746210180999_5120327510074329793_n

Sterylizaowano, uśmiercano na ołtarzach ofiaranych nauki i wojny miliony osób.

Podczas pierwszych lat od powstania Rzeszy, eugenicy Amerykańscy zadowoleni byli z planów Hitlera, logicznie realizującego ich własne przeprowadzane od dziesięcioleci badania.

Eugenicy z Kalifornia publikowali nazistowską propagandę wśród czystych rasowo Amerykanów.
Ludzie ci organizowali dla hitlerowców wystawy naukowe, takie jak ta w sierpniu 1934 roku, na terenie Muzeum LA County, na dorocznym spotkaniu Amerykańskiego Stowarzyszenia Zdrowia Publicznego.

W 1934 roku, w Niemczech sterylizacje osiągnęły pułap ponad 5000 miesięcznie. Kalifornijski lider eugeniki CM Goethe po powrocie z Niemiec chwalił swoich niemieckich kolegów:

” Cały świat się dowie, że wasza praca odegrała potężną rolę w kształtowaniu opini grupy intelektualistów, którzy są za Hitlerem w tym epokowym dla ludzkości programie. Wszędzie czułem, że ich opinie są ogromnie stymulujące dla amerykańskiej myśli. …

Chcę , moi drodzy przyjaciele, aby ta myśl została z nami do końca naszego życia, myśl która da władze nad światem 60 milionom nad ludzi . ”

(Mamy więc odpowiedź, ilu mniej więcej tych mentów chodzi po ziemi…)

W tym samym roku, dziesięć lat po pierwszych zabiegach sterylizacji w Wirginii, Józef DeJarnette, kurator Szpitala Zachodniej Wirginii, powiedział w wywiadzie dla Richmond Times-Dispatch: „Niemcy biją nas w naszej własnej grze.”

Amerykanie zrobili znacznie więcej niż tylko dostarczenie Niemcom planu naukowego, Amerykanie finansowali również wszystkie instytuty eugeniczne w Niemieczech. Do 1926 roku, Rockefeller podarowała 410,000 dolarów, czyli dziś prawie 4 miliony dolarów setkom niemieckich naukowców.

W maju 1926 roku, Rockefeller przyznał 250,000 dolarów dotacji dla Niemieckiego Instytutu Psychiatrycznego (później :Kaiser Wilhelm Institute). Do czołowych psychiatrów w Niemieckim Instytucie Psychiatrycznym należał Ernst Rüdin, (pl.m.wikipedia.org/wiki/Ernst_Rüdin) który został dyrektorem i ostatecznie architektem systematycznych represji medycznych Hitlera wobec populacji całej Europy.

Kolejnym elementem eugenicznego kompleksu Kaiser Wilhelm Instytut, był Instytut Badań Mózgu. Od 1915 roku instytucje te działały ramie w ramie.

Wszystko zmieniło się, gdy Rockefeller przyjechał w 1929 roku z dotacją wynoszącą 317.000 dolarów, co pozwoliło Instytutowi zbudować nowe laboratorium, które niedługo potem stało się centrum niemieckiej biologii badającej czynniki rasowe.

Instytut otrzymał dodatkowe dotacje z Fundacji Rockefellera w ciągu następnych kilku lat. Główny dyrektorem Instytut został po raz kolejny giermek medyczny Hitlera Ernst Rudin.

Organizacja Rudina stał się głównym reżyserem i wykonawcą morderczych eksperymentów i badań przeprowadzonych na Żydach, Cyganach i Słowianach.

Holokaust Niemców

Począwszy od 1940 roku tysiące Niemców wziętych z domów starców, szpitali psychiatrycznych i innych obiektów w tym więzień było systematycznie zagazowanych. Ostatecznie zabito od 50.000 do 150.000 osób.

Leon Whitney, sekretarz wykonawczy amerykańskiego Stowarzyszenia Eugenicznego oświadczył : „My bawiliśmy się tamten eugeniki, niewykorzystując jej potencjału … Niemcy nazywają rzeczy po imieniu.”

Specjalnym odbiorcą dotacji od fundacji Rockefellera był instytut antropologii, dziedzictwa i eugeniki w Berlinie. Znajdował się on oczywiście na terenie kompleksu Kaiser Wilhelm Instytut.

Przez dziesięciolecia amerykańscy eugenicy pragnęli eksperymentów na bliźniętach, aby zbadać wszystkie elementy dziedziczności.

Instytut był już przygotowany do podjęcia takich badań na niespotykanym poziomie. W dniu 13 maja 1932 roku, Fundacja Rockefellera w Nowym Jorku wysyłane radiogram do swojego biura w Paryżu:
„Czerwiec, SPOTKANIE KOMITETU WYKONAWCZEGO, dziewięć tysięcy dolarów w ciągu trzyletniego okresu, do KWG INSTYTUT ANTROPOLOGII.

„Badania nad bliźniakami i wpływ na późniejsze pokolenia substancji toksycznych dla plazmy zarodkowej.”

Chodzi tu o zastosowanie całej znanej wam chemii z leków, jedzenia, szczepionek, wody i przedmiotów codziennego użytkowania …

W momencie wyposażenia laboratorium, Rockefeller, przywiózł z sobą Otmara Freiherra von Verschuera, bohatera amerykańskich kręgów eugenicznych, który stał się szefem niemieckiego Instytutu Antropologii, dziedziczności i eugeniki.

Finansowanie tego Instytutu za pośrednictwem fundacji Rockeffelera i innych kanałów odbywało się bardzo intensywnie.

W 1935 roku Instytut opuścił Verschuer tworząc konkurencyjną placówkę eugeniki we Frankfurcie, której otwarcie było szeroko zapowiadane w amerykańskiej prasie eugenicznej.

Badania nad bliźniętami w Trzeciej Rzeszy, poparte były dekretami rządowymi. Verschuer napisał w czasopiśmie eugenicznym : Der Erbarzt, redagowanym przez lekarzy, że niemiecka wojna pozwoliła na „całkowite rozwiązanie problemu żydowskiego”. W tamtym okresie syjoniści przejmowali największe żydowskie fabryki i banki …

Verschuer miał długoletniego asystenta. Asystent ten nazywał się Josef Mengele. W dniu 30 maja 1943 roku Mengele przybył do Auschwitz. Verschuer powiadomił Niemieckie Towarzystwo Badawcze : „Mój asystent, dr Josef Mengele (MD, Ph.D.) dołączył do mnie w tej dziedzinie badań. Mengele jest obecnie zatrudniony jako Hauptsturmführer [kapitan] i lekarz obozowy w obozie koncentracyjnym Auschwitz.

Zadaniem doktora Mengele są antropologiczne testy na najbardziej zróżnicowanych grupach rasowych, badania w obozie są realizowane za zgodą Reichsführer SS [Himmlera]. ”

Mengele rozpoczął poszukiwania setek par bliźniaków. Kiedy je znalezł, rozpoczął bestialskie eksperymenty, wykonywane skrupulatnie, o czym pisał w swoich raportach wysyłanych do instytutu Verschuera za oceanem.

Amerykanie nie interweniowali do dnia zakończenia eksperymentów, potrzebnych dla wdrożenia trzeciej wojny światowej…

Często zwłoki, oczy i inne części ciała również wysłane były do berlińskich lub amerykańskich instytutów.

Kierownictwo fundacji Rockefellera i Carnegie od 1939 roku czerpało garściami z doświadczeń przeprowadzanych przez niemieckich eugeników. Te badania dały podstawy amerykańskiemu „nowemu” rynkowi chemicznemu, farmaceutycznemu, medycznemu i spożywczemu … Wszystkiego tego doświadczacie na codzień …

Po wojnie, eugenika została uznana za zbrodnię przeciwko ludzkości – akt ludobójstwa. Pomimo to eksperymenty przeprowadzane w obozach koncentracyjnych, są dziś podstawą masowej sterylizacji poprzez farmaceutykę, szczepienia oraz jedzenie…

Niemieccy zbrodniarze sądzeni przez międzynarodowy trybunał byli uciszani kiedy mówili prawdę o programie eugeniki, trybunał skrzętnie pomijał wątki nawiązujące do współpracy Amerykanów z Niemcami.

Skazano pionki pozostawiając na wolności inspiratorów ludobójstwa, które trwa w najlepsze od dziesiątków lat. To dotyczy także was samych i waszych dzieci oraz wnuków. Popatrzcie na ilości konserwantów w produktach spożywczych, na składy leków i na ich wzajemne oddziaływanie wraz z alkoholem …

Szef Mengele, Verschuer uciekł ścigany międzynarodowym listem gończym, członków amerykańskich fundacji nie ścigał nikt …

Verschuer wznowił pracę w Kalifornii, wraz z eugenikami, którzy przeszli do podziemia. Jego organizacja toczy swoistą krucjatę przeciwko ludzkiej genetyce za pieniądze fundacji Rockeffelera.

25 lipca 1946 roku, Popenoe napisał do Verschuera : „To była dla mnie wielka przyjemnością znów przeczytać od Ciebie list. Byłem bardzo niespokojny o Ciebie i naszych kolegów w Niemczech …. Przypuszczam, że program sterylizacji został przerwany w Niemczech?”

Popenoe pisał o różnych ciekawostkach wprowadzonych do amerykańskiej medycyny po drugiej wojnie światowej. Wysłał również Verschuerowi luminarz eugeników amerykańskich, a następnie wysyłał mu różne eugeniczne publikacje.

Verschuer odpisał: „Twój list z 7/25, dał mi wiele radości i bardzo Ci dziękuje za pamięć. Buduje kolejny dziejowy most dla naszej pracy naukowej. Mam nadzieję, że ten most już nigdy się nie zawali, i umożliwi nam wzajemną stymulację za pomocą osiągnięć, które zmienią świat. ”

Wkrótce Verschuer ponownie stała się szanowanym naukowcem w Niemczech, Ameryce i na całym świecie. W 1949 roku został członkiem korespondentem nowo utworzonej American Society of Human Genetics, organizacji stworzonej przez amerykańskich eugeników i genetyków.

Jesienią 1950 roku, Uniwersytet Münster zaoferował Verschuerowi stanowisko w nowo powstałym Instytucie Genetyki Człowieka, na, którym później został dziekanem.

W 1950 roku, Verschuer został honorowym członkiem licznych prestiżowych stowarzyszeń, w tym Włoskiego Towarzystwa Genetyki, Towarzystwa Antropologii w Wiedniu, i japońskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka.

(Jak widzicie opisywane przezemnie powiązania tajnych bractw Japonia – Niemcy – USA , były i są realne …)

Ludobójcze korzenie Genetyki Człowieka i eugeniki były ignorowane przez „zwycięskie narody” i kolejne zagospodarowywane fizycznie i duchowo stracone już wystraszone chorobom strachu pokolenia.

Pokolenia te milczeniem, odmówiły odwołania się do zbrodni nazizmu w kontekście działania dzisiejszych rządów i korporacji, pokolenia te zapomniały o działaniach poprzedzających wojnę, fałszując tym samym historię i wybielając rozsianych po całym świecie zbrodniarzy i ich dzieci.

Otacza was zakłamana prawda, ponieważ ufacie zbrodniarzom mówiącym do was za pomocą mediów o lekach i szczepionkach, wojnach i rewolucja, a przecież wystarczy zrozumieć jedno : nie byłoby tych ludzi nie byłoby też tych problemów !!!

Dzisiaj poprzez ignorację tych milczących pokoleń, sterylizacja jest automatycznym procesem i konsekwencją stosowania leków, badań profilaktycznych, operacji, stosowania środków antykoncepcyjnych, jedzenia ,a nawet picia wody …

Pięć stanów, w tym Kalifornia wystosowały publiczne przeprosiny w stosunku do ludzi, na których stosowane były praktyki sterylizacji i innych nadużyć tworzących pojęcie eugeniki. Problem polega na tym, że praktycznie nikt z tych osób już nie żyje, nikt nie opowie jak to Amerykanie tworzyli podstawy nazizmu, nikt nie oskarży i nie ujawni praktyk amerykańskich ludobojców …

Genetyka człowieka jest oświeconym celem tajnych bractw.

Pracowici, oddani tajnym bractwom naukowcy w końcu złamali kod ludzkiego Genomu.
Teraz, każdy człowiek może być biologicznie zidentyfikowany i sklasyfikowany przez cechy i pochodzenie.

Teraz znów, niektórzy czołowi naukowcy i przywódcy (wyznawcy rasy panów) wzywają do oczyszczenia społeczeństwa z niechcianych społecznie elementów, szczególnie tych, którzy mają czelność, myśleć i mówić prawdę, która może zburzyć NWO, czyli OWO – One World Order.

Nowe nadużycia powoli wchodzą w wasze życie INDECT, karty miejskie, RFiD, zatrudnianie na podstawie badań genetycznych … to wszystko tworzy otaczające was powoli miasto obozowe FEMA …

http://ligaswiatowa.hvs.pl/fema-100-miast-ktore-zostana-pr…/

W dniu 14 października 2014 roku, pierwsze genetyczne ustawodawstwo antydyskryminacyjne przeszło w senacie Amerykańskim jednogłośnie. Jednak, ponieważ badania genetyczne są problemem globalnym, prawo jednego narodu, nie może powstrzymać światowego zagrożenia…

Kto pomoże nam pozwać Rockeffelerów, Fordów, Rotschildów, Carniegieów … Kto pomoże pozwać nam : Kaczyńskich , Kwaśniewskich, Tusków, Wałęsów, Michników …?

http://newspaper.hvs.pl/iv-rzesza-banksterzy-nowy-porzadek…/

(Zdjęcia nazizmu nie przedstawiają Niemiec będących pod sterami Hitlera, ale USA w latach 1920-1940…

1923-1942: USA. Dziadek George’a W. Busha, Prescott Bush, jest Dyrektorem Zarządzającym banku inwestycyjnego. Brown Brothers, Harriman, od 1920 do 1940 roku, podobnie jak ojciec Prescotta, Samuel Bush, stają się oddanym wyznawcami okultyzmu, nazizmu i eugeniki. Są to czołowe rodziny amerykańskiej klasy rządzącej.

Averell W. Harriman i jego młodszy brata, E. Roland Harriman, służą jako frontmani i pośrednicy dla inwestycji Busha w hitlerowskie koncerny.

http://ligaswiatowa.hvs.pl/flouryzacja-kontrola-mas/

Bush, Harrimans, rodzina Rockefellerów, Standard Oil, Duponts, Morgan i Ford zapewnieniły 100% finansowanie Hitlera.

Przejęcie władzy w 1923 roku przez Hitlera i SA/SS było finansowane przez amerykańskie korporacje.

„Zatwierdzona” wersja dojścia Hitlera do władzy ma doprowadzić naród niemiecki, kraje europejskie oraz ich ekonomię do zniszczone przez wojnę światową i traktat wersalski, napisany przez braci Dullesów, Morganaów i Warburgów …

http://ligaswiatowa.hvs.pl/rosja-ukraina-syndykat-zbrodni-…/

300.000 najemników z SS i SA, było uzbrojonych, wynajętych i finansowanych przez Rockefellerów, Fordów, Bush’ów ,Harrimansów, Dupontsów… ,aby terroryzować naród niemiecki… Ci sami bandyci zamordowali ponad czterystu polityków niemieckich, którzy mieli odwagę przeciwstawić się nazizmowi.)

Liga Świata
Dydymus

Za: ligaswiata.hvs.pl gorąco polecam

Ave

Reklamy