youtube logoRosja jest ponownie agresorem? [2015]

Prawdziwy agresor, działający pod szyldem demokracji i ładu światowego- USA

Prawdziwy agresor, działający pod szyldem demokracji i ładu światowego- USA

Rosję oskarża Zachód za bycie agresorem, który rzekomo straszy Świat, szczególnie Europę jakoby prze ich zapędami imperialnymi, m.in ingerując na Ukrainie, zajmując Krym itp. Media rzecz jasna tej kampanii wtóruje, ale to nie powinno być dziwne. ( o tym pisałem szerzej TU i TU). Ale faktycznie postępowanie Federacji Rosyjskiej (FR) jest zgoła odmienne, jest to strategia obronna, a nie ofensywna. Nie wierzysz w te fakty? Jeżeli obejrzałeś powyższy materiał i dalej nie widzisz takiego stanu rzeczy, polecam materiał uzupełniający.

1. USA chciała przejąć wpływy na Ukrainie, i to jej inicjatywa doprowadziła do WOJNY DOMOWEJ, aby ewentualnie doprowadzić do konfrontacji NATO z FR. Dowody:

Co powinieneś wiedzieć o kryzysie na Ukrainie [2014] PL + Obama potwierdza próbę zmiany władzy + więcej

2. Kwestia ISIS, to kolejna robota USA. To spuszczony pies, by odwalać robotę zainteresowanych. Dowody:

Co powinieneś wiedzieć o ISIS + John McCain, dyrygent „arabskiej wiosny” i Kalif + więcej

No i wystarczy zobaczyć, co Rosja zrobiła z ISIS (Państwem Islamskim) w Syrii w TYDZIEŃ (30.09.2015- 7.10.2015) by wiedzieć, że USA z koalicja nie chciała i nie chce zniszczyć tego tworu. (o prawdziwym obrazie w Syrii pisałem obszernie TU)

3. Uchodźcy zalewający Europę. Przecież to interwencje USA razem z koalicją i NATO włącznie niszczyło i wciąż starają się zrobić (np. w Syrii) państwa arabskie niosąc rzekomo pokój i dostatek. Niosąc oczywiście tzw. amerykańską demokrację. ( poczytaj o tym TU ). Dlaczego nikt nie widzi, że Ameryka i świat Zachodni chcą niszczyć arabskie kraje SZYICKIE, czyli państwa świeckie, najbardziej tolerancyjne i zdemokratyzowane na swój sposób, chroniąc a nawet kolaborując z sunnitami, czyli tymi, którzy właśnie mają w dupie prawa człowieka, kierują się szariatem, który reprezentuje najdosadniej Kalifat szerząc terror i zniszczenie, nie mając poszanowania dla zabytków, kultur i człowieka (nie mówiąc już o pogromach chrześcijan). Uciekinierzy z północnej Afryki napływają lawinowo do EUROPY, którzy jak się okazuje uchodźcami jako takimi nie są. (za to muzułmanami o radykalnymi poglądami i owszem).  I tutaj dla uważnego obserwatora nie jest to hipoteza, czy przypuszczenie a fakt! (patrz  np. TU, choć materiałów na ten temat jest masa). Media wyprały masowo logiczne myślenie i rzeczywisty obraz sytuacji. ISIS się cieszy, bo dzięki temu praktycznie na legalu wysyła swych ludzi w tysiącach, aby siać chaos i destabilizację. I to też są fakty…

Ripsonar