Przewodniczący komitetu: Czy ktoś jeszcze chciałby wypowiedzieć się na ten temat przed komitetem? Proszę się przedstawić i powiedzieć,

Zeznania w sprawie RFiD!

Zeznania w sprawie RFiD!

kogo Pani reprezentuje.

Cathleen Gary: Nazywam się Cathleen Gary i jestem rezydentką powiatu deKalb. Reprezentuję innych obywateli stanu Georgia, którym wszczepiono mikroprocesory. Rozmawiałam już z przedstawicielami prawa i próbowałam przyczynić się do zniesienia tego obowiązku.

Chciałabym poruszyć kwestię tych implantów z medycznego punktu widzenia, oraz powiedzieć o innych problemach z nimi związanych, będących podstawą naszej egzystencji. Ich wprowadzenie odbiera nam prawo do prywatności, integralności cielesnej, do mówienia „nie” wszczepianiu implantów w nasze ciała, a zwłaszcza robienia tego drogą rządową lub jakąkolwiek inną. Nie mamy prawa nie być torturowanymi w naszych domach, odmówić skanowania przez inne urządzenia elektroniczne, co już się dzieje. Nie możemy odmówić aktywacji tych implantów. Nie mamy prawa do pracy bez tortur stosowanych przez współpracowników, którzy uruchamiają te implanty przy pomocy telefonów komórkowych i innych urządzeń. Nie mamy prawa do wolności wyznania, nauki bez przechodzenia przez tortury związane z implantami. To naprawdę tortury. Nie mają nic wspólnego z medycyną. Skanowanie tych implantów powoduje wiele skutków ubocznych dla naszego ciała.

Te implanty są jak miniaturowe pagery. Proszę sobie wyobrazić posiadanie pagera w odbycie lub innym wrażliwym miejscu na ciele. Podczas skanowania numer do niego przypisany byłby wyświetlony na tablicach rozsianych po mieście, bez waszej zgody. Dostęp do niego miałby każdy. Setki dzwoniących na niego ludzi, mogłyby go uszkodzić, powodując jego wibracje w waszym ciele. To naruszenie prywatności. Gdziekolwiek pójdziecie, jesteście śledzeni i torturowani. Podróżujecie po mieście szukając kogoś, kto mógłby to wyjąć, i czujecie ogromny ból od stóp do głów.

Skutki uboczne takie jak zaburzenia widzenia, migreny, ból brzucha, skurcze, paraliż twarzy, niekontrolowane ciśnienie krwi, pieczenie i swędzenie skóry, utrata koncentracji, dzwonienie w uszach, uczucie gorącej skóry powodowane przez urządzenia skanujące, uczucie tarcia i wibracje kiedy ktoś dzwoni, a implant ciągle pracuje w waszym ciele. Tortury każdego dnia. Kiedy idziecie do lekarza aby znaleźć implant, okazuje się że mają tam związane ręce i jedyne co mogą zrobić, to przepisać wam leki.

Przewodniczący komitetu: Dziękuję Pani.

Tłumaczenie: Ripsonar

Za: Woman in GA describes the effects of having a microchip implanted against her will