Gawronski Rafzen's Blog

4-More-Years-002

Profil po polsku na Facebooku o Fundacji: Keshe Polacy dla Keshe Foundation Polska – Zaawansowana technologia dla świata

Mehran Keshe z generatorem darmowej energii

Stało się to, co od dawna przepowiadaliśmy. Wolna energia została udostępniona ludzkości. 16 października w Rzymie odbyło się spotkanie z Ambasadorami państw świata. Polskę reprezentował Tomasz Orłowski (mail: ambaroma@msz.gov.pl ). Media całkowicie przemilczały to chyba najważniejsze wydarzenie w historii ludzkości, co oznacza, że oprawcy ludzkości nie mają jeszcze zamiaru się poddać.

Jeśli świat spełni warunki, to już 26 października, Fundacja Keshe ujawni schematy i instrukcje do własnoręcznego budowania urządzeń do produkcji darmowej energii. Już od 2 miesięcy dostępny jest film instruktażowy, w którym Alex, fryzjer nigeryjskiego pochodzenia, wyjaśnia zasadę działania i budowę za równowartość ok 10 dolarów urządzenia na bazie ogólnie dostępnych materiałów. Tak więc niemal każdy jest w stanie samemu stworzyć takie urządzenie, każdy też pojmie zasadę jego działania – zasadę, która zmieni diametralnie naszą wizję Wszechświata.

View original post 455 słów więcej