III wojna światowa a Ukraina

Pavel Globa

– Pavel Globa w 2011 roku twierdził, iż  III wojna światowa miała się rozpocząć w marcu 2014 r. podczas igrzysk olimpijskich w Soczi, choć zastrzegł, że może to się stać pięć dni po zakończeniu igrzysk. Jasnowidz nie powiedział dokładnie, w jakim kraju zacznie się wojna, ale użył porównania, że dojdzie do „afrykańskiej rewolucji” związanej z Rosją – to oznacza, że przewidział rewoltę na Ukrainie! Relację z ich spotkania zamieścił w lutym 2011 r. portal prawda.ru.

Wspomniany tutaj Paweł Globa, powołując się na Nostradamusa, zapowiadał w przeszłości, że III wojna światowa ma wybuchnąć w momencie, kiedy „Z nieba zstąpi Pan Grozy”, a „Na niebie widziany będzie ogień ciągnący za sobą iskrzący się ogon”. (czy zwiastunem nie mógłby być np. meteoryt z Czelabińska?) [niewiarygodne.pl]

– Gdy Ukrainą zacznie rządzić była więźniarka, wybuchnie wielkie powstanie, a wódz nasłanych przez Moskwę trzecich sił zostanie zamordowany. Te słowa wypowiedział w czasie jednej ze swych mistycznych wizji zakonnik, ojciec German Budzynski. Owa wizja miała miejsce w 1991 roku. Czy chodzi tu o Julię Tymoszenko? Nie wiem ale jej ostatnia wypowiedz w tej materii nabiera nowego znaczenia …

youtube logo  Julia Tymoszenko – Czas chwycić broń i zabić przeklętych Rosjan [18.03.2014] PL

Co ciekawe w podobnym tonie brzmi przepowiednia parapsycholog Larisy Vais, iż w najbliższej przyszłości pojawi się kobieta, która odegra kluczową rolę w historii świata. Będzie ona pochodzić z Rosji i rządzić Rosją zza pleców swojego męża – prezydenta. Parapsycholog zarysowała też kolejny czarny scenariusz dla Japonii, która zostanie dotknięta następnymi potężnymi trzęsieniami ziemi. „Zapowiada się długa wiosna i gorące lato. Na świat przyjdą dzieci z sześcioma palcami oraz bestie” – powiedziała Larisa Vais. „Wiele osób zginie w tym roku na Ziemi”.

– Gdy po raz ostatni pytano Babę Vangę o III wojnę światową odpowiadała, że „jest jeszcze czas, bo „Syria nie upadła”. Według proroctwa Vangi 2014 rok miał być kluczowy. Przepowiadała, że Rosja wda się w wojnę lokalną z sąsiadem. W konflikt zaangażują się muzułmanie. Zostanie użyta broń chemiczna lub nuklearna. Rosja będzie krytykowana, ale szybko odbuduje swoją pozycję. Vanga twierdziła też, że „Ameryka pozna, że strach jest gorszy niż miłość”. Zgodnie z przepowiednią wizjonerki III wojna światowa zakończy się w październiku 2014 r. Ale skażenie środowiska będzie powodować masowe zgony ludzi ze wschodu Europy aż do 2016 r. Dwa lata po nich wyludnioną Europę Wschodnią podbiją Chiny, które staną się potęgą światową.

Krzysztof Jackowski

Trudno mi powiedzieć czy końcówka lipca, czy końcówka sierpnia (…) będzie to okres zły….(…) Czuję zagrożenie dla świata w postaci wojny (…) ale cały czas nachodzi mnie wrażenie, że jakieś dwa samoloty pasażerskie i teren Ukrainy, może tych rejonów gdzie Ukraina(…) a zaraz potem wojna (patrz KRZYSZTOF JACKOWSKI WIZJA O DWÓCH SAMOLOTACH NA UKRAINIE – 7 marca 2009)

– To, co dzieje się na Ukrainie, jest niebezpiecznym zarzewiem kolejnych konfliktów, za którymi stoją wielkie mocarstwa. W pewnym momencie mocarstwa mogą powiedzieć „odpalamy” i sytuacja stanie się dramatyczna – powiedział nam Krzysztof Jackowski. Na pytanie, co oznacza „odpalamy” i czy możliwe jest użycie arsenału atomowego przez mocarstwa, jasnowidz z Człuchowa odpowiada tak: – Nie sądzę. Tu chodzi o wojnę kontrolowaną, także poprzez środki masowego przekazu. Świat „wyrósł” z tak wielkich wojen, jak ta z lat 1939–1945. Niemniej nie wykluczam, że w tej nowej formie światowego konfliktu mogą ginąć nacje czy nawet całe narody.

21/23.01.2014 – Na V Wszechukraińskim Zjeździe Proroków padły przepowiednie co do przyszłości Ukrainy.

Przeżycie podczas modlitwy: jęki, krzyki. Jak rozumiem to tak, że wybuchnie wojna domowa i to nie na małą skalę. Będzie miała szerokie oddziaływanie.

Pamiętam dokładną wizję jeszcze z poprzedniego zjazdu proroczego. To było szare miasto, hutnicze kominy. To wschód Ukrainy. Widziałam, jak gęstnieją nad nim chmury. Otrzymałam słowo: „Ich zło spadnie na ich głowy”. Pamiętam, że patrzyłam na to miasto przez szybkę czy obiektyw, na którym była krew. Jak rozumiem, ten obiektyw był związany z tymi informacyjnymi organizacjami, na których rękach była krew. Media przyłożyły rękę do tego, że w tych regionach poleje się krew. Nie chodzi tylko o to, co widać, ale także o to, co się słyszy i czyta. Ludzie będą zapalczywi i agresywni. Ten obiektyw był poplamiony krwią. Wtedy, w 2012 roku, sądziłam, że to była szyba, ale teraz rozumiem, że to ma związek z naświetlaniem informacji.

Słowo: „rozpad”. Jednak dojdzie do rozpadu Ukrainy. Będzie on trwać przez dwa i pół roku.

Przepowiednie wsp. Polski

„Wiemy świetnie, że dziś Gruzja, jutro Ukraina, pojutrze państwa bałtyckie, a później może i czas na mój kraj, na Polskę!” – te słowa, wypowiedział w 2008 r. prezydent Lech Kaczyński.

Temitope Balogun Joshua – nigeryjski pastor, mistyk przepowiada dla Polski ciężkie czasy.

Już cztery miesiące przed katastrofą w Smoleńsku pastor Temitope Balogun Joshua przepowiadał jej przebieg.

Módlcie się za naród rosyjski. I jego sąsiada. Niekoniecznie najbliższe państwo, ale sąsiada. (…) – mówił 17 stycznia 2010 roku. (…) 21 marca 2010 roku powrócił do tematu. – Widziałem balon pełen ludzi. Po prostu stracił kontrolę w powietrzu i wyglądał, jakby szukał miejsca do lądowania (…) – Módlcie się za ten kraj, ponieważ widzę ludzi, którzy są ważni, przedstawiciele rządu, oni są w tym balonie. Coś się stało w powietrzu. To są niewinne dusze. Nadal módlcie się za nich. Po tygodniu pojawiły się kolejne szczegóły. – Widzę flagę, opuszczoną. Jaki to kraj? Widzę flagę – raz, dwa – białą…” (nautilius.org.pl)

31.08.2014 – Obecnie twierdzi w nawiązaniu do Wojny na Ukrainie, iż nieszczęście wisi nad nami i tylko cze­kać jak po­grą­ży nas ciem­na moc ze Wscho­du. – To nie wy­da­rzy się na gra­ni­cy mię­dzy Rosją i Ukra­iną, lecz w są­sied­nim re­gio­nie – stwier­dził.  I roz­pocz­nie się we­wnętrz­ny kon­flikt. I zo­sta­łem po­wo­ła­ny ku temu, by zo­ba­czyć naród, naród pol­ski. Wszy­scy mó­dl­my się teraz za Po­la­ków – we­zwał.

 SCOAN 31/08/14: FULL TB Joshua Prophecy: Ukraine & Russia, President Barack Obama, UK. Emmanuel TV

Przepowiednie wsp. USA

Przepowiednia Arcybiskupa Fultona Johna Sheena z 1946 roku:

> USA stały się  najsilniejszym krajem świata. Władze Ameryki nie troszczą się o przestrzeganie prawa Bożego, wręcz przeciwnie, one podporządkowały się bardzo niedobrym siłom.
> Potęga USA nie będzie trwała długo, a jedynie przez okres pontyfikatu siedmiu kolejnych papieży, licząc od  PIUSA XII jako pierwszego z nich.
> Wraz z końcem pontyfikatu siódmego papieża, potęga USA się załamie i swojej pozycji najsilniejszego kraju świata Ameryka już  nie odzyska.
> Powyższą przepowiednię cytuję według książki „Catholic Prophecy” z 1965 roku. Jak łatwo policzyć, Papież Franciszek jest w tym liczeniu –  siódmym papieżem.
> Przepowiednia ta, jak mogłem się przekonać, jest też wcale dobrze znana w Chicago. Zresztą, poczynając od kryzysu w 2008 i gwałtownego załamania się bytu wielu rodzin, nie tylko w populacji polonijnej narasta przekonanie, że coś się kończy, nastaje jakiś przełom.
> Arcybiskup Fulton J. Sheen zmarł w 1988 roku. Był to jedyny hierarcha katolicki, któremu Ojciec Święty Jan Paweł II publicznie – w czasie jednej z wizyt w USA – powiedział najwyższej klasy komplement: „Oto pasterz wierny!” Obecnie Abp Sheen jest po zakończonej fazie diecezjalnej procesu kanonizacyjnego, ze stwierdzoną heroicznością cnót. W związku z tym przysługuje mu tytuł „Sługa Boży” – a do kanonizacji potrzebne są jedynie ewidentne cudy. No i oczywiście, brak złośliwych blokad w Watykanie.
> Tak (nawiasem mówiąc), jeśli ktoś wątpi, że żyjemy w czasach wielkich i ważnych zmian, nadto jest to naprawdę groźne i praktycznie niezmiernie wprost ważne – dla naszych życiowych wyborów, dla bytu naszych rodzin, dla planowania naszej przyszłości – gdyby kto w to wątpił, a to powinien sobie tę przepowiednię świętobliwego amerykańskiego hierarchy poczytać. Dodajmy, że Abp Sheen był też fenomenem radiowego dziennikarstwa. Już w latach 40-tych zaczął wygłaszać pogadanki religijne w radio. Zdobyły one niesłychaną popularność i spowodowały mnóstwo spektakularnych nawróceń – w tym gwiazd sportu, biznesu i nawet polityków. Abp Fulton John Sheen łączył zwięzłość z niesłychaną prostotą prezentacji prawd ewangelicznych i swoistą genialnością argumentów polemicznych. Zwykle pojedynczych i trafiających w samo sedno problemu. Znakomite były też jego obrazowe porównania. Było w tym coś ze „stylu” wypowiedzi samego Pana Jezusa z czasu Jego ziemskiego życia. Przy okazji – liczne miliony dolarów zarobione jako honoraria za prelekcje radiowe – Abp Sheen odsyłał do Watykanu wspierając zwłaszcza Papieża Piusa XII. Sam żył bardzo skromnie, a jego dar proroczy nie ulegał wątpliwościom.
> Można przy okazji zapytać, czy kto sobie wyobraża ów koniec światowej dominacji Ameryki – ów krach jej potęgi – jako przyjacielski piknik? Polityka – to niestety – walka o władzę.
> Z podkreśleniem słowa: walka. Jak widać, świat (ludzie) jest pełen bezwzględności, agresywności, chciwości, zazdrości, a nie empatii, mądrości i  przyjacielskich uczuć.”

1968 – wizje 90-letniej staruszki z Valdres w Norwegii

Pewna 90-letnia staruszka z Valdres w Norwegii, w 1968 roku otrzymała od Boga widzenie. Spotkał się z nią ewangelista Emanuel Minos, który prowadził w tym czasie nabożeństwa w miejscu jej zamieszkania, a ona opowiedziała mu co zobaczyła. Ewangelista spisał to poselstwo i włożył do szuflady, gdyż uważał, że brzmi ono nieprawdopodobnie. Prawie po trzydziestu latach zrozumiał, że na temat tego widzenia musi porozmawiać z innymi.Pani z Valdres była prostą i godną zaufania chrześcijanką żyjącą na wysokim poziomie duchowym, miała również dobrą opinię u wszystkich, którzy ją znali. A oto co zobaczyła:

„Widziałam czas przed przyjściem Jezusa i przed wybuchem trzeciej wojny światowej. Widziałam świat przedstawiony jak globus. Widziałam Europę, jeden kraj po drugim. Widziałam Skandynawię, widziałam Norwegię. Widziałam różne sceny, które wydarzą się nim ponownie przyjdzie Jezus, krótko zanim nastąpi ostatnie nieszczęście. Nieszczęście, jakiego dotychczas nie przeżyliśmy. Ludzie z ubogich krajów będą przybywać masowo do Europy. (W 1968 roku o takiej emigracji nie było jeszcze mowy. E. Minos) Oni również przyjadą do Skandynawii i Norwegii. Będzie ich tak dużo, że ludzie będą źle o nich myśleć i nieprzychylnie ich traktować. Będą ich traktować, jak Żydów przed wojną. (protestowałem odnośnie napływu cudzoziemców. W tym okresie tego nie rozumiałem. E. Minos). Wtedy popłynęły łzy po policzkach tej starszej pani. „Ja już tego nie zobaczę, ale ty to będziesz mógł zobaczyć.

To będzie krótka wojna, ale wszystko, co dotychczas widziałam w czasie (pierwszej i drugiej) wojny będzie zwykłą zabawą w porównaniu do tego, i skończy się to bombami atomowymi, a powietrze będzie tak bardzo zanieczyszczone, że nie będzie można oddychać.

To przejdzie przez kilka kontynentów i dotknie Amerykę, Japonię, Australię i inne bogate kraje. Woda będzie skażona i nie będzie możliwa uprawia ziemi. Rezultat będzie taki, że pozostanie tylko resztka ludzi. Resztka ludzi z bogatych krajów będzie uciekać do ubogich krajów, ale tam będą tak samo źle i nieprzyjaźnie traktowani. Jestem szczęśliwa, że tego nie będę musiała oglądać, ale kiedy się ten czas przybliży, musisz się zdobyć na odwagę, by to opowiedzieć. Ja otrzymałam to od Boga, i nic z tego wszystkiego nie jest sprzeczne z tym, co mówi Biblia. Ale ten, komu są przebaczone grzechy i dla kogo Jezus jest Panem i Odkupicielem, ten będzie zachowany.

Norwegia 1968 rok – spisał: Emanuel Minos zm. 15 Listopada 2014 r.

Źródło: http://chnnews.pl/index.php/pl/europa/item/2254-otrzymala-proroctwo-w-1968-roku-to-co-powiedziala-spelnia-sie-bedzie-iii-wojna-swiatowa.html

2016 r.

„Santeros”, kapłani rozpowszechnionego na Kubie synkretycznego afroamerykańskiego kultu religijnego, ogłosili swoje proroctwa na 2016 rok. Ich zdaniem świat czekają niepokoje społeczne i eskalacja problemu migracyjnego. (http://www.tvn24.pl)

Reklamy