Podatek dżizja – koraniczny podatek dla chrześcijan „dżizja”. Koran nakłada go na Żydów i chrześcijan w zamian za możliwość zachowania własnej wiary. Zgodnie z prawem Omara (Pakt Omara[1] (ale ISIS go zniosła, w ten sposób uprawomocniając swoje pogromy!)

Świat muzułmański dzieli się na dwa światy:

Teologia muzułmańska podzieliła cały świat na dwie strefy: „ziemie islamu” (dar al-islam) oraz „ziemie walki o islam” (dar al-harb). (świat wojny). Świat islamu jest wtedy gdy muzułmanów jest więcej niż niewiernych.

Będąc w mniejszości się dostosowują, ale szybko nabierają pewności i zaczynają narzucać swoje idee. (tak im nakazuje religia) i taki jest ich cel.

Szahada – wyznanie wiary muzułmanina „Nie ma boga prócz Allaha, a Mahomet jest jego Prorokiem” (3x publicznie – przyjęcie wiary)

 

Islam zezwala na terroryzm.

Muzułmanin się wygadał: Terroryzm w islamie

„..terroryzowanie wroga jest w gruncie rzeczy częścią islamu (podczas prawa Dzihadu).. (…) [i dlatego też] podczas wojny muzułmanie ogólnie nie odróżniają cywilów od żołnierzy..” – Anjem Choudari,  radykalny muzułmański kaznodzieja działający w Wielkiej Brytanii.

1406062706_ce1gmx_600

  1. 19.03.2015 – w Kabulu tłum zlinczował 27-letnią kobietę, oskarżając ją o spalenie Koranu, która okazała się być niewinna. (link)

7c9a0a66c76d685b36cc

 

b91f0d1c6ea294af4e32

2014 – 9-latka w ciąży po zbiorowym gwałcie!

Porwaną i wziętą do seksualnej niewoli dziewczynkę wielokrotnie gwałcono. 9-latka jest jazydką, a tę grupę etniczną ekstremiści prześladują ze szczególną zawziętością. Uważają bowiem jazdydów za czcicieli szatana. Wszystko przez to, że jazydzi wierzą w Malak-Tausa. Niestety, jedno z jego imion (Shaytan) jest podobne do arabskiego słowa „szaitan”, czyli diabeł. To podobieństwo dwóch słów wystarcza fanatykom do prześladowania i zabijania jazydów. (…) Dziewczynka została porwana przez bojowników Państwa Islamskiego latem 2014 roku. Jako seksualna niewolnica była gwałcona każdego dnia.  (fakt.pl)

ad0c50f8a5cfd312fca8

W Wielkiej Brytanii gang muzułmanów z Somalii porywał i zmuszał do prostytucji 13 letnie dziewczynki.W sądzie owi młodzi ludzie w wieku 18-22 lata tłumaczyli, że sex z dziećmi jest normalny w ich kulturze i tradycji. (link) @PRAWA Strona Medalu + 12

somali-grooming-gang

Czy tego typu gangi nie są przestrogą przed imigrantami tak optymistycznie i liberalnie zachęcanych do przybycia do Europy?  Widać w UE te fakty nie są w ogóle brane pod uwagę, a bezpieczeństwo obywateli mają głęboko i szeroko w poszanowaniu…

I dostali wyrok;

Co zrobić ze zgwałconymi kobietami

Krótki film, na którym islamista mówi co powinna zrobić dziewczynka, która została zgwałcona; może albo zostać prostytutką albo poślubić mężczyznę, który ją zgwałcił i spełniać wszystkie jego potrzeby. (link)

Za portalem Fronda.pl: „75% kobiet przebywających w więzieniach w Pakistanie odbywa karę za to, że stały się ofiarami gwałtu. 99% kobiet w Egipcie spotkało się z molestowaniem seksualnym” Prawie niemożliwe jest, aby w krajach, w których panuje szariat udowodnić gwałt. Jeśli oskarżony mężczyzna zaprzeczy zeznaniom ofiary, a kobieta nie znajdzie czterech świadków – sprawa zostanie umorzona. Co gorsza, jeśli kobieta oskarży mężczyznę o gwałt, sama może zostać postawiona przed sądem, ponieważ jej oskarżenie stanie się potwierdzeniem dokonanego przez nią aktu cudzołóstwa.

Koran na temat kobiet

„Mężczyźni stoją nad kobietami ze względu na to, że Bóg dał wyższość jednym nad drugimi, i ze względu na to, że oni rozdają ze swojego majątku. Przeto cnotliwe kobiety są pokorne i zachowują w skrytości to, co zachował Bóg. I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu. Zaprawdę, Bóg jest wzniosły, wielki!” (Koran 4:34).

Islam na inne religie;

Ateiści; Ludzie nie wierzący w Allaha nie są ludźmi; to zwierzęta.” Najlepiej ich zabić.

 

 

Reklamy