xebola

Wszyscy solidaryzujemy się z Francją. Choć z jakiegoś powodu nigdy nie solidaryzowaliśmy się z Libanem, Syrią czy Irakiem. Czy z wieloma innymi miejscami na ziemi z bardzo, bardzo długiej listy.

terrorist

Mamy wierzyć, że amerykańskie inwazje nie są mile witane przez miejscową ludność, z powodu koloru skóry czy kultury tych, którzy zostaną następnie zbombardowani. Ale jeśli ktoś zamorduje niewielką ilość osób w białym, chrześcijańskim i europejskim kraju z „prowojennym” rządem, to nagle budzi się w nas współczucie.
Nazwałem francuski rząd „prowojennym” ponieważ dziś, w ramach trwającej wojny z terrorem, która jeszcze bardziej rozprzestrzenia ten terror, to właśnie Francuzi stoją po stronie bombardujących i najeźdźców. Ponadto sprzedają wart miliardy dolarów broń dla tych małych bastionów równości i wolności jak np. Arabia Saudyjska, która finansuje działania m.in. właśnie antyzachodnich grup terrorystycznych.

„To nie jest tylko atak na Francuzów, to atak na całą ludzkość i wszystko co kochamy” – powiedział amerykański senator Lindsey Graham…

View original post 903 słowa więcej

Reklamy