Program z 14.11.2015

Ken O'Keefe

Ken O’Keefe

Prowadzący: Ken O’Keefe, zaczniemy od Pana. To powinno być, tak myślę, ostrzeżenie dla państw, które popierają terrorystów w wojnie z Syrią, w szczególności dla USA, Turcji i Arabii Saudyjskiej.

Ken O’Keefe: Ja mam nadzieję, że to raczej taka pobudka dla nas, aby zdać sobie sprawę, że to my jesteśmy ISIS, że przedstawiciele zachodnich rządów zbratani są z Arabią Saudyjską, która jest jednym z głównych sponsorów ISIS, tak samo zresztą jak Katar i inne kraje Zatoki Perskiej.

Podczas gdy Arabia Saudyjska dokonuje rzezi w Jemenie, my im zapewniamy nie tylko ochronę polityczną i pomoc wojskową, ale również umożliwiamy im ich brudne interesy z psychopatami, którzy biegają po Syrii czy też Iraku. Pamiętajmy, że zanim USA dokonała inwazji Iraku, nie było tam Al-Kaidy. A teraz? Pamiętajmy również, że jak Gaddafi był u władzy w Libii, bardzo mało tam było Al-Kaidy. A dzisiaj się od niej roi. Kolejny przykład, spójrzmy na Syrię, sytuacja tam była pod kontrolą. W rzeczywistości są na to dowody, że Bashar al-Assad wspierał Stany Zjednoczone i wielokrotnie przy użyciu tortur Assad i jego reżim, pomagał nam uzyskać informacje od ludzi, których rzekomo zwalczaliśmy. Uważam, że każdy rozsądnie myślący człowiek jest w stanie zdać sobie sprawę, że nie tylko USA na odległość wspierały tych terrorystów finansowo, wojskowo i politycznie, ale również technicznie szkoliły tych ludzi w Jordanie i Turcji, i Turcja, jeden z naszych najlepszych przyjaciół, przerzucała tych psychopatów do Syrii od dłuższego czasu. Więc myśleć, że Zachód toczy wojnę przeciwko ISIS jest przeidiotyczne! Więc musimy sobie zdać z tego sprawę, że ISIS to MY, a nasze skorumpowane, zdradzieckie rządy prowadzą taką właśnie politykę, ponieważ nie reprezentują nas, tylko reprezentują bankierów, a bankierzy zbijają fortunę na wojnach, a co jeszcze ważniejsze, tak długo jak walczymy ze sobą, nie ufamy sobie nawzajem i oni grają nami jak pionkami, tak długo mogą utrzymać ten tyranizujący stan niekończących się wojen. Więc jest to ostatni dzwonek, abyśmy się przebudzili! My odpowiadamy za to co się wydarzyło w Paryżu. Odpowiadamy za nasze skorumpowane rządy i ich politykę. I nawet jeśli, Ci którzy dokonali tych zamachów, nie pracują bezpośrednio dla Mossadu, CIA, ISIS, Al-Kaida (wiele nazw, ci sami ludzie) nawet jeśli zrobili to z własnej woli, to było to dokładnie to, czego nasze tzw. rządy chcą, to jest polityka, którą popierają. I szczerze mówiąc, jeśli spojrzymy na ISIS, Israeli Secret Intelligence Service, (po polsku Tajna Służba Wywiadowcza Izraela), ISIS nigdy nie zaatakowało Izreala i to samo w sobie wyjaśnia, kto się ukrywa za ISIS.

youtube logoKen O’Keefe – ISIS to my — dla Press TV — POLSKIE NAPISY

Reklamy