Polecam skompilowany dokument mojego autorstwa na temat geoinżynierii.

Jest to zagadnienie wielopłaszczyznowe, o wielu zdawałoby się nie związanych ze sobą wątkach,Geoinżynieria. Klimat, broń pogodowa a cele NWO a zobrazowanie tego wszystkiego w jedną, zwartą całość jest nie lada wyzwaniem. Zważywszy jednak na fakt niesionego i zbagatelizowanego niebezpieczeństwa, postanowiłem spróbować. I tak rozpoczęła się owa seria. Paradoksalnie omawiana kwestia geoinżynierii, (moim zdaniem jeden z najbardziej niebezpiecznych programów wdrażanych w XXI wieku), uznawana jest jako tzw. teoria spiskowa! I to nie tyle w kwestii wdrażania owej inżynierii klimatycznej (która trwa o zgrozo już przeszło 15 lat) co samej koncepcji, powodując tylko śmiech i ewentualne kiwanie z politowaniem głowy  – ot totalna niedorzeczność.

Jest to dla mnie nie do pomyślenia, gdy owy globalny plan może być tak ignorowany i wyśmiewany, a zarazem ingerencja jest już na tak zaawansowanym poziomie  – gdy wystarczy spojrzeć choćby na chwilę na nasze niebo, by stwierdzić, iż coś u licha z tym niebem jest nie tak, a my wciąż trzymamy się prawd objawionych płynących z hipnotycznego pudełka zwanego TV i lobbujących stołki tzw. ekspertów, którym bardziej zależy na grantach i stołkach niż faktach naukowych.

Dlatego też postaram się nie tylko wykazać, iż założenia te są: globalne, wrażane m.in przez instytucje takie jak ONZ, ale sięgnę głębiej, do źródeł by wskazać inspirowane i finansowane przez największych lobbystów na świecie prawdziwe cele, których wspólnym trzonem oprócz nieograniczonego zysku jest niestety depopulacja i kontrola a nie żadna obawa o naszą planetę!

No własnie. Przykrywką owej wdrażanej technologii jest troska o nasze środowisko, a w szczególności walka z tzw. globalnym ociepleniem, która jest bezapelacyjnie koniem trojańskim wykorzystując naszą naiwność, dobroduszności i altruistycznych ideałów, by podstępem realizować swoje własne, chore i wypaczone idee.

Kolejną kwestią jest technologia, której zdaje się nie jesteśmy nawet świadomi. Zasłona manipulacji i przekłamań idzie na pełna skalę. Np. kontrola pogody jest faktem. Była rozwijana, badana i testowana z powodzeniem przynajmniej od 50 lat, a jej początki sięgają już końca XIX wieku! Oczywiście media czy inne mainstreamowe autorytety zarzeczom tym rewelacjom, ale fakty pozostają faktami.

Dlatego zanim skusisz się na wędrówkę poznania Geoinżynierii zapoznaj się proszę z tym tematem:

Modyfikacja pogody a broń pogodowa

I na koniec NWO, czyli Nowy Porządek Światowy. Pewnie drapiesz się w głowę, co u licha. Kolejna konspiracyjna idea, jeszcze wplatana w tą – geoinżynieryjną bajeczkę? Otóż tak właśnie jest i chciałbym przedstawić Ci znalezione dowody potwierdzające tą kwestię. Wiem, jest to już oklepane, tajemniczy stowarzyszenia byli prześwietlani już chyba przez wszystkie możliwe sposoby i warianty, ale nie zagłębiając się w historyczne zawiłości owej idei, Stany Zjednoczone oficjalnie pod tą nazwą, określili swoją strategię działania wobec Świata począwszy od lat 90-tych. To są fakty! Obudź się i zacznij rozumieć.

Podsumowując. Geoinżynieria jest instrumentem wykraczającym znacznie poza nasze normalne życiowe postrzeganie!(dom-praca-jeść-spać- powtórz)  Program ten jest namacalny i cholernie niebezpieczny! Zagraża wszystkim. Wdrażając 100 letni plan przeobraża naszą całą planetę, dokonując zmian klimatycznych jednocześnie dokonując diametralnych zmian społecznych (z przeorganizowaniem koncepcji jedności społecznej, cywilizacyjnej i kulturowej),  globalnego zarządzania,  redukcję  populacji z pełną kontrolą pozostałych. Taki najgorszy koszmar szalonych naukowców, którzy chcą zdobyć cały świat. Ale nie bronią, nie terrorem i siłą, a obracając naturę przeciw nam! Na nieszczęście ten plan wdrażają w najlepsze…

youtube logoGeoinżynieria. Klimat, broń pogodowa a cele NWO.

Ripsonar