Dziennikarz: Po opuszczeniu Microsoftu, Bill Gates, wykupił część udziałów Monsanto o wartości 23 milionów dolarów. Obecnie zajmuje sięBill Gates, depopulacja i zrównoważony rozwój globalną promocją GMO, oraz szczepionki zwanej przez niego „Rozwiązaniem problemów świata”. Nagrano Gatesa wyjaśniającego, że „rozwiązaniem” jest ograniczenie światowej populacji.

Bill Gates: Na świecie jest dziś 6,8 miliarda ludzi, a z czasem będzie nas około 9 miliardów. Jeśli teraz wykonamy dobrą robotę,  być może ograniczymy tę liczbę o 10 do 15 procent. Zagęszczenie ludności w biedniejszych obszarach, jest większe tam gdzie da się uprawiać żywność. Takie warunki sprzyjają zwiększeniu populacji.

Dziennikarz: Jedyne szczepionki jakie redukują populację i są znane na naszej planecie, są wykorzystywane do sterylizacji. BBC mówi, że jego fundacja promuje ogromny program sterylizacyjny taki jak ten, polegający na traktowaniu mężczyzn promieniowaniem ultrasonograficznym w celu uszkodzenia nasienia. Tutaj Gates wspomina o tzw. „panelach śmierci” służących zadecydowaniu o tym czy dana osoba powinna przeżyć czy – jak sam mówi – nie ma z tego żadnej korzyści.

Bill Gates: Czasami trzeba się zastanowić, czy wybrać wydanie 3 milionów dolarów na ostatnie 3 miesiące życia pacjenta czy lepiej sprawdzić, którzy z nich nie będą z tego mieli żadnych korzyści. To jest tzw. „panel śmierci” i nie będziemy na razie o  tym mówić.

Dziennikarz: Gazety piszą, że wykonuje boską pracę. Prezes firmy Goldman’s powiedział coś podobnego, pompując miliony w problem głodu. Co się dzieje do diabła?

Anthony Gucciardi: Jego ojciec był jednym z twórców ruchu eugeniki w USA. Organizacja działa do dziś.

Bill Gates: Mój ojciec był szefem Planned Parenthood. Było to bardzo kontrowersyjne.

Anthony Gucciardi: Bill Gates angażuje się w GMO i inne rzeczy sprzyjające ograniczeniu populacji. Mówi: „Jeśli dobrze wykonamy swoją robotę, będziemy w stanie ograniczyć populację”. Szczepionki na polio, są teraz główną przyczyną tej choroby. Bez wątpienia Bill Gates nie wykonuje boskiej pracy. A jeśli jest odwrotnie, należy zapytać: jakiego boga jest to praca?

Dziennikarz: Istnieją plany dotyczące zabrania nam wody. Gromadzenia żywności i kontrolowania w ten sposób populacji.

Anthony Gucciardi: Mówią do nas jakbyśmy byli średniowiecznymi kmiotami, a oni są królowymi, królami i szlachcicami. Dlaczego ich celem są grupy o niskich dochodach?

Dziennikarz: 25 maja ponad 2 miliony ludzi w 48 stanach, na 6 kontynentach wzięło udział w marszu przeciwko Monsanto. Co myślisz o firmie która nie chce z nami rozmawiać, bo przeprowadziliśmy protest?

Anthony Gucciardi: Nie mogą znieść tego faktu. Zamiast pojawić się w programie, chętnie wziąłbym udział w debacie Monsanto i pokazałbym im ten e-mail. Co by powiedzieli? Nic nie mają. Zajmują się biednymi obszarami w których ograniczają plony. A rolnicy zabijają się pijąc biopestycydy otrzymane od Monsanto. Przez 30 minut naszej rozmowy, ktoś na pewno zginął.

Dziennikarz: Pojawiają się posty na temat bezpłodności spowodowanej GMO, gromadzenia żywności, oraz mówiące, że ludzie nie powinni mieć prawa do wody. Po to aby doprowadzić do stuprocentowej kontroli światowych zapasów żywności. Rząd nie powstrzymuje tych ludzi, więc kto to zrobi? To jest program „Poszukiwacz prawdy”.

youtube logo Bill Gates, depopulacja i zrównoważony rozwój [RT]

 

Patrz więcej:

  1. Plan 21