Giant-Finger-In-Egypt

Zdjęcie 1

W Egipcie znaleziono olbrzymi zmumifikowany palec. Artefakt traktowany jako skarb rodzinny był w posiadaniu pewnego staruszka (pałającego się rabowaniem dynastycznych skarbów), który za 300$ zezwolił na oględziny jak i zrobienie kilku zdjęć Gregorowi Spörri poszukiwacza, będącego wówczas na wycieczce po Egipcie. Miejsce prezentacji odbyło się 100 km od Kairu w Bir Hooker w 1988 r.

Sam palec budzi wiele kontrowersji ale i zarazem ekscytacji. Wg odniesienia do banknotu, jego długość wynosi coś koło 34 cm a to oznacza, iż właściciel takiego monstrum sam musiał mieć około 5 metrów wysokości (16.4 feet) co skłania do myślenia. (link) Proszę zwrócić uwagę szczególnie na płytkę paznokcia, która wskazuje na humanoidalne powiązania! (zdjęcie 3)

birhooker

Zdjęcie 2. zmumifikowany palec z Egiptu ma szacunkowo ok. 34 cm dł co oznacza że posiadacz mierzy cos koło 5 metrów wysokości!

Zdjęcia nabrały rozgłosu, gdy o nich napisał niemiecki BILD. Ale nawet wtedy świat nauki nie kwapił się do próby rozwiązania tego znaleziska. Również Spörri sam próbował zainteresować naukowców, ale bez sukcesu. Dlatego też w 2009 powrócił do Egiptu by znaleźć owego starszego człowieka i dowiedzieć się więcej na temat tego niezwykłego odkrycia. Niestety, ślad po tym człowieku zaginął. Pozostały więc zdjęcia. Dla mnie rewelacja. (link)

Tutaj nasuwa się,  oprócz kolejnego potwierdzenia, iż Giganci to fakt historyczny, iż wielkość owych humanoidalnych istot mogłaby wyjaśnić tak szybką budowę np. Piramid w Egipcie z Gizą na czele. Legendy i przesłania o tym wspominają niejednokrotnie, ale dopiero takie dowody jak ten nabierają nowego znaczenia w odniesieniu do naszej wiedzy o starożytnych wydarzeniach.

giantfinger

Zdjęcie 3

Ripsonar

 

Reklamy