Informacje o Arizonie Wilder ukazały się dzięki nagłośnieniu sprawy przez Davida Ickea, który przeprowadził z nią wywiad w 1999 r. Materiał został wydany na kasetach VHS pt. „Rewelacje Bogini Matki ” (Revelations Of A Mother Goddess). To właśnie jej informacje utwierdziły Ickea w swoich licznych teoriach na temat otaczającego nas świata, oraz przybliżyły faktyczną strukturę władzy i jej celów.

Wywiad Davida Icke'a z Arizoną w 1999 roku

Wywiad Davida Icke’a z Arizoną w 1999 roku

youtube logoFilm oraz  skrypt

Arizona Wilder z zawodu pielęgniarka położna pod koniec lat 80 – tych zaczęła orientować się, że posiada w pamięci mnóstwo niewytłumaczalnych luk. Był to rok 1989 r. Zaniepokojona takim stanem rzeczy, zwróciła się o pomoc do terapeutki, dzięki czemu już po roku zaczęła przypominać sobie nowe informacje. W sumie w ciągu 10 lat terapii przebłyski pamięci ułożyły się w spójny i logiczny acz niewiarygodny i przerażający zarazem ciąg wydarzeń uświadamiając jej faktyczną tragedię swojego życia.

Trauma i kontrola

Okazuje się, iż pochodzi z rodziny (rodu), w której dziecko przygotowuje się do określonej roli służalczej jeszcze przed swoimi narodzinami. Matka Arizony pochodzi z Irlandii, ale pochodzenie jej sięga Francji. By osiągnąć określone predyspozycje dokonuje się na dziecku traumatycznych przeżyć poprzez tortury, ból i potęgowanie cierpienia wykorzystując seksualne dewiacje włącznie. Dlaczego?

Arizona opisuje w szczegółach techniki traumy by osiągnąć MPD (podział osobowości) by programować je w ścisłe określonym celu. W ten sposób staje się w pełni kontrolowanym niewolnikiem kontroli umysłowej – marionetką nieświadomą swoich Panów. (Zagadnieniem kontroli umysłu opisałem znacznie szerzej TU).

„ …robili wiele deprywacji sensorycznych (…) Wykonywali tortury, brali małe dziecko, i robili mu elektrowstrząsy. W moim przypadku były to elektrowstrząsy na mózg. Uniemożliwiali mi zasnąć (…) mówiono mi też różne rzeczy, było to zanim osiągnęłam 5 lat. (..) jeśli się wypróżnisz, musisz zjeść swoje odchody, co również mi się zdarzyło (…)” (patrz MK-ULTRA)

Jej Panem – jak wskazuje – był Dr Green, którego utożsamia z Dr. Mengele. Tak, tak –  ten jegomość, który za czasów II Wojny Światowej eksperymentował z więźniami w Oświęcimiu dla potrzeb eugeniki i kontroli umysłu. Wszystko to działo się na pustynnych terenach Bazy Broni Marynarki Wojennej w China Lake w południowej Karolinie. Swojego programistę – jak stwierdza- można było rozpoznać po bliźnie na lewym policzku, powstałym w skutek pamiątki  pozostawionej przez dziecko podczas owych morderczych treningów kształtowania osobowości.

Jeden z programów kontroli umysłowej wymieniła np: program Janus.

Arizona Wilder

Arizona Wilder

Arizona posiadała specjalne predyspozycje medialne m.in. posiada zdolność wglądu w przyszłości wykorzystując RV, czyli zdalne widzenie, które jest nad wyraz pożądane podczas tajemniczych obrzędów w których uczestniczyła. (m.in. owe zdolności wykorzystują szamani Vodoo w swoich „rytuałach szamańskich” ). W wspomnianych obrzędach jej rola sprowadza się do tego, iż  staje się jak wspomniałem medium dla wezwanych podczas tych ceremonii bytów. I to nie byle jakich bytów.

Reptyliańskie hybrydyczne rody – uczestniczące w owych rytuałach mają pełną kontrolę nad pozostałymi uczestnikami owej jatki – m.in Arizonę za pomocą kontroli umysłowej.  Sami nie posiadają zdolności medialnych w tym wymiarze i dlatego poszukują ludzi w określonych rodach, które je posiadają. A są to rody aryjskie. Arizona ze względu na swój status –  aryjski rodowód (długie, sięgające do pasa blond włosy oraz błękitne oczy) i wspomniane predyspozycje nazywana była Boginią Matką.

Co bardziej niepokojące i makabryczne to to, iż kulminacyjnym momentem rytuałów (ich liczba wzrosła od lat 80-tych) jest składanie ofiar, ze szczególnym naciskiem i pożądaniem wobec dzieci, by przy maksymalnym wywoływanym w tych okolicznościach stresie ofiary (poprzez hipnotyczne oddziaływanie gada), zabić go a następnie dokonać konsumpcji. (jest to najwyższa forma ofiarna w rytuale). Krew staje się tu oczekiwanym „rarytasem” dla konsumujących, bo jak tłumaczy Arizona, kumulacja strachu wpływa na zmianę struktury krwi – prawdopodobnie jej nasycenie za sprawą hormonów jak adrenaliny oraz innych czynników (wydzielane z przysadki i szyszynki), działając wtedy jak narkotyk, doznając „animalistyczny typ ekscytacji zabijaniem[1] – powodując przy okazji ukazanie się ich prawdziwej postaci.  Dlatego też picie krwi umożliwia Iluminatom zmianę kształtu na Ziemi. Są to bowiem, jak już wspomniałem wcześniej hybrydy Reptylian (krzyżówki Reptylian z Aryjczykami).

Wracając do ofiar, te zostają rozerwane na strzępy, a co bardziej makabryczne, wg Arizony z ofiar wydobywano dodatkowo tłuszcz, którym z namaszczeniem nacierali sobie swoją skórę.

Jako niewolnik, Arizona poddana kontroli umysłu była wykorzystywana również na inne sposoby. M.in zapłodnił ją dwa razy sam Gui De Rotshild. Ale o nazwiskach napiszę za moment.

Powyższy opis rytualny jest praktycznie wzorcem kultu lucyferiańskiego, odmiany satanizmu, który współcześnie ujrzał światło dzienne dzięki Aleisterowi Crowleyowi na początku XX wieku. Taki miks satanistycznych i druidycznych obrządków mistycznych. Są to więc rytuały starożytne dzięki którym, jak zrozumiałem, uczestnicy oczekują w zamian za składanie ofiar rytualnych mocy i wiedzy od swych potężniejszych pobratymców z innych wymiarów.

No własnie, to kim są owi pobratymcy wzywani przez Iluminatów podczas rytuałów? Najprościej mówiąc jest to po prostu zgraja pełnowartościowych Reptylian zwanych „Starymi” przebywających jednak w innych wymiarze. Rytuały umożliwiają materializację tych bytów w naszej, rytualnej obecności, dzięki czemu Reptylianie czerpią od nich wiedzę i informację. Sami tego nie potrafią. Dlatego tak bardzo potrzebne im medium z określonych rodzin jak np. Arizona..  posłuszna niewolnica przygotowywana od dziecka do takich kontaktów. Dzięki niej udaje się w pewien sposób kontrolować  wezwane byty. Dodatkowo mając zdolności RV jest jak wyrocznia, widzi to co się stanie, a Reptylianie chcą to własnie kontrolować. Ci wzywani Reptylianie z kolei, owa starszyzna z przyjemnością by się u nas na Ziemi zadomowiły na dobre, co nawet zmiennokształtnym Hybrydom (Iluminatom) nie zbyt odpowiada. Arizona porównuje te byty do chrześcijańskich DEMONÓW.

Rytuał – do rytuału używają potężnych symboli jak heksagramu i okręgu. Dzięki pentagramu, w którym środku znajduje się trójkąt,w którym medium – Bogini Matka jest bezpieczna. Inaczej wywoływane Byty mogą ją porwać, lub pożreć. Symbole te tworzą coś na kształt niewidzialnego pola energetycznego.

Przed rytualna śmiercią ofiary wpatrują się w oczy i ekscytują się momentem mordu, co powoduje powrót do oryginalnego kształtu. Śmierć najczęściej zadają poprzez poderżnięcie gardła, i nadstawiają kielich aby napełnił się ciepłą krwią. Często jednak dochodzi ich naturalne instynkty: przez co nie wytrzymują i  rzucają się na ofiarę ją rozszarpując i niekiedy w amoku zaczynając od razu konsumpcję. Tłuszczem nacierają skórę. Do rytualnych składanych ofiar są „hodowani” również ludzie całkowicie zniewoleni kontrola umysłu. Dzieci mają najwięcej i najczystszej energii i są najwyższa formą ofiary. Na rytuałach są albo narkotyzowane lub o odmiennym stanie umysłu.

Takich rytuałów jest niestety mnóstwo. Nie ma miesiąca by nie było takich ofiarnych sytuacji. Mało tego, są np. „święta” trwające całe tygodnie jak Wielkie Przesilenie (wiosenna i jesienna równonoc), pełnie Księżyca, itp. Można te święta porównać do starych druidzkich bądź okultystycznych rytuałów. Np. 1 listopada w Hallowen są 3 noce z rzędu z krwawymi rytuałami. Festyn żniw (z druidzkiej religii) w 6 miejscach w USA. Boże narodzenie – to ceremonia składania dzieci z 24/25 grudnia. Potwierdzeniem tego był przypadek John Bennet Ramsey z 25.XII.1996 roku.

Uczestnicy rytuałów, gdzie Arizona była świadkiem ich zmiennokształtnych potworności odbywających się m.in na zamku Glamis Castle i Balmoral w Anglii. Byli to : członkowie rodów Rockefellerów i Rothschildów: J.Rockeffeler,  i przedstawiciele najsławniejszych imion w Stanach Zjednoczonych i Zjednoczonym Królestwie jak Henry Kissinger, George Bush, Bill Clinton, G.Ford  L. Johnson, sir Laurence Gardner , Mengele, królowa Elzbieta, księżna Małgorzata i książe Karol, Tony Blair, książę Filip a nawet taki, wydawało by się głosiciel rewelacji jak Zecharia Sitchin (dezinformator)

Iluminaci i ich historia

Owa grupa nazywała się Iluminati (Iluminaci), a Mengele należał do jej  struktur, a dokładniej do tzw. Wysokiej rady – składającej się z 13 członków urzędujących w 6 stanach.  Są i inne rady np. Rada Druidów tzw. Oktagon. Ideą Iluminatów jest ustanowienie Nowego Porządku Światowego [NWO] zapoczątkowane (realizowane) od czasów nazistów w XX wieku. Należą do nich doktorzy, politycy, znane postacie a nawet przywódcy wielkich mocarstw na świecie. By osiągnąć swój cel wykorzystują w tym celu zdolności psychiczne, kontrolę umysłu oraz rytuały poprzez które chcąc okiełznać wezwanych wspomnianych pobratymców, chcą wykorzystać ową wiedzę (jasnowidztwo dzięki Wilder m.in) i zdolności do spełnienia swoich zamiarów względem planety i ich mieszkańców. Pełna, kontrola i pełne poddaństwo.

Ponieważ historia rodów Iluminatów sięga wstecz hen, hen w głąb naszej histori trza opisać wszystko od początku. Czyli od sprawy Ariów (Aryjczyków) oraz ich faktycznego pochodzenia jakim był Mars. Otóż Reptylianie przybyli na tą planetę by zmieszać się z zastaną rasą mieszkańców (bardzo im odpowiadał ich genotyp czy teżkopatibilność genowa.. czy jakoś tak) , ale jakoś im słabo to wkońcu szło bo zdominowali populację określając się Panami tej planety i zaczęli nimi i rządzić. Aryjczykom nie za bardzo to było na rękę, uciekli na Księżyc. Tam jednak ponownie gnębieni i atakowani przenieśli się w końcu na Ziemię co miało miejsce około 4 tysiący lat p.n.e. Założyli nową kulturę mieszając się z rdzenną ludnością. Sielanka  długo jednak nie trwała, bo ok. 2000 lat p.n.e Reptylianie zorientowali się, gdzie uciekinierzy się udali i ponownie przybyli by przejąć władzę (i ich samych). Osiedlili się wygodnie w wnętrzu Ziemi, jednak wywierając wpływ i kontrolę rasy ludzkiej dzięki polityce i w szczególności religii. To własnie dzięki niej – podszyciu się pod Bóstwa, którym oddawano cześći chwałę,  kontrola była już tylko kwestią czasu.  Wtedy to pojawiają się pierwsze, krwawe rytuały, za którymi stali rzecz jasna owi Reptylianie.

Współczesne rody Iluminatów twierdzą, że pochodzą z linii Merowingów  i jest ich w sumie 13 zlokalizowanych na terenie Europy. To właśnie z nich wywodzą się monarchie. Kwestia Aryjczyków (blond włosy/jasno rude i niebieskie oczy) w tym aspekcie- jak zwraca uwagę Arizona- tyczy się czystości krwi jako najwłaściwszej dla interakcji dla nich samych tzn. Reptylian. Są to rody aryjskie, które łączą więzy krwi (czystość krwi i to dosłownie). Ponieważ rody te, a dokładniej ich krew jest najbardziej kompatybilna z reptilianami. (wysoka kompatybilność biologiczna?). Tylko z takimi osobami mogą się łączyć, i stąd taka dbałość dbać o tą czystość.  Mieszanie niweluje te preferowane predyspozycje aryjskie. Stąd te całe zawirowania w kwestii czystości krwi.

Dodatkowe info:

youtube logo Gabriela Rico Jimenez – ujawnia mordy i kanibalizm wśród elit na Świecie! 

youtube logo Bill Schnoebelen – Masońskie rytualne nadużycia

Ripsonar

————————————————

[1] Tutaj nasuwa mi się mała dygresja. W Ufologii rasa gadzia –  Reptylianie również pożerają swoje ofiary, przed tym potęgują i maksymalizują strach u niedoszłej ofiary by krew nabyła odpowiednich i niekiedy pożądanych wartości, o czym wspomina zarówno np. Phil Schneider czy Alex Collier. Różnica w tym przypadku jest jednak takiej natury, iż w omawianej kwestii (u Arizony) Reptylianie są bytami niecielesnymi (demonologicznymi) a nie, jak w przypadku Ufologii – fizyczną formą, co prawda czwartego wymiaru ale jednak gatunkiem fizycznym reprezentującym cywilizację kosmiczną. (na ten temat postaram się napisać odrębny artykuł) Nie zmienia tu jedna sprawa analogi, chociażby  kwestii picia krwi, świeżej krwi, która jest przecież zakorzenionym kultem – wampiryzmu, który został zepchnięty do formy mitologicznej. Czyżby owa tematyka ma podstawy bytu, a nie bajek dla dzieci?